Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

Just now, Alex. Arap είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κανετε; εμεις χαλια εχει απο εχθες το βραδυ και προχθες ξυπναει ανα μια ωρα δεν ξερω τι να κανω την αφησα εκλαψε πολυ ωρα την αλλη  την πηρα αμεσως παλι τα ιδια τι να κανω δεν ξερω εχω απελπιστει. Στο κρεβάτι δεν θελει να κοιμηθει μαζι μου θελει μονο στην αγκαλιά συμβενει σε καμία αλλη τι λετε να κανω βρε κοριτσια; 

Καλημερααααα... Γιατι μωρε η ομορφουλα μας ετσι??? Μπορει κατι να την ενοχλει... Σιγουρα δεν ειναι δοντιααα??? Κοιτα εγω το περναγα αυτο  μεχρι 9,5 μηνων περιπου και εκανα αυτο με την μεθοδο υπνου και απο τοτε ηρεμησαααα!!! Μονο τωρα που αρρωστησε 2 βραδυα κοιμηθηκα μαζι της... Δεν μπορω να καταλαβω τι μπορει να την ενοχλει γιατι γενικα τα αλλα βραδυα κοιμαται μου εχεις πει ε??


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια κ από εμένα πως είστε χρόνια πολλά κ χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν σήμερα ..!!!

Εμείς είμαστε μια χαρά μεγαλώνουμε κ διεκδικούμε κάθε μέρα κ ποιο πολύ ..!! 

Περαστικά στα άρρωστα παιδάκια φεύγει ο Μάρτης κ θα ηρεμισουμε σιγά σιγά με τις αρρώστιες ..!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, ΚατεριναΣκ είπε:

Καλημερααααα... Γιατι μωρε η ομορφουλα μας ετσι??? Μπορει κατι να την ενοχλει... Σιγουρα δεν ειναι δοντιααα??? Κοιτα εγω το περναγα αυτο  μεχρι 9,5 μηνων περιπου και εκανα αυτο με την μεθοδο υπνου και απο τοτε ηρεμησαααα!!! Μονο τωρα που αρρωστησε 2 βραδυα κοιμηθηκα μαζι της... Δεν μπορω να καταλαβω τι μπορει να την ενοχλει γιατι γενικα τα αλλα βραδυα κοιμαται μου εχεις πει ε??

Δεν ξερω βρε παιδακι μου εγω φοβαμε μηπως εχει καμια ουρολοιμωξη δεν τρωει πολυ με το ζορυ και της εβαλα εχθες θερμομετρο και σημερα και ειχε δεκατα και ειχε και της προηγουμενες μέρες δεν ξερω εχω ανχωθει. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια και μωρακια.Τι κανετε;Εμεις φαγαμε στην πεθερα μου μπακαλιαρο και τα παιδια κοτοπουλο με ρυζι.Ωραια περασαμε,τον εντυσα τσολιαδακι(ηταν για 2 χρονων αλλα δεν ηταν πολυ μεγαλη).

Δειτε στο προφιλ μου:rolleyes:

  • Μου αρέσει 3

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια ..τι κάνετε ;εμεις φάγαμε στην μαμα μου κλασικά μπακαλιάρο σκορδαλιά ..το πρωί βγήκαμε στην παρέλαση της περιοχής ..και τώρα κοιμάται η μικρή ..έχει αρχίσει και κάνει περισσότερα βήματα μόνη της οπότε το κόβω σε 2-3 μέρες δεν θα την πιάνω ..

Just now, Comet είπε:

Καλησπερα κοριτσακια και μωρακια.Τι κανετε;Εμεις φαγαμε στην πεθερα μου μπακαλιαρο και τα παιδια κοτοπουλο με ρυζι.Ωραια περασαμε,τον εντυσα τσολιαδακι(ηταν για 2 χρονων αλλα δεν ηταν πολυ μεγαλη).

Δειτε στο προφιλ μου:rolleyes:

Τέλειος ο μικρός και του χρόνου..


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Alex. Arap είπε:

Δεν ξερω βρε παιδακι μου εγω φοβαμε μηπως εχει καμια ουρολοιμωξη δεν τρωει πολυ με το ζορυ και της εβαλα εχθες θερμομετρο και σημερα και ειχε δεκατα και ειχε και της προηγουμενες μέρες δεν ξερω εχω ανχωθει. 

Γιατι δεν τηλ στον παιδιατρο να δεις τι θα σου πει???? 

πρίν από 59 λεπτά , Mamasanty είπε:

Γεια σας κορίτσια ..τι κάνετε ;εμεις φάγαμε στην μαμα μου κλασικά μπακαλιάρο σκορδαλιά ..το πρωί βγήκαμε στην παρέλαση της περιοχής ..και τώρα κοιμάται η μικρή ..έχει αρχίσει και κάνει περισσότερα βήματα μόνη της οπότε το κόβω σε 2-3 μέρες δεν θα την πιάνω ..

Τέλειος ο μικρός και του χρόνου..

Ααααα καλως ηρθες και εσυ στο κλαμπ του κυνηγητου!!! Μπραβο το κοριτσι νωρις ξεκηνησε και αυτη....!!!

1 hour ago, Comet είπε:

Καλησπερα κοριτσακια και μωρακια.Τι κανετε;Εμεις φαγαμε στην πεθερα μου μπακαλιαρο και τα παιδια κοτοπουλο με ρυζι.Ωραια περασαμε,τον εντυσα τσολιαδακι(ηταν για 2 χρονων αλλα δεν ηταν πολυ μεγαλη).

Δειτε στο προφιλ μου:rolleyes:

Καλα εεεε κουκλος ο μικρος!!!!! Μηπως ψαχνεται για νυφη???? :grin:

Κοριτσια να σαε ρωτησω κατι?? Πηραζει αν της δωσω σημερα τι γαλα βρεφικης ηλικιας 3 λιγες μερες πριν κλεισει τον χρονο???

  • Ευχαριστώ 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Γιατι δεν τηλ στον παιδιατρο να δεις τι θα σου πει???? 

Ααααα καλως ηρθες και εσυ στο κλαμπ του κυνηγητου!!! Μπραβο το κοριτσι νωρις ξεκηνησε και αυτη....!!!

Καλα εεεε κουκλος ο μικρος!!!!! Μηπως ψαχνεται για νυφη???? :grin:

Κοριτσια να σαε ρωτησω κατι?? Πηραζει αν της δωσω σημερα τι γαλα βρεφικης ηλικιας 3 λιγες μερες πριν κλεισει τον χρονο???

Θα την παρω αυριο γιατι οσες φορες την πηρα μου ειπε δεν ειναι πυρετος δεν ξερω με εχει ανχωσει


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Γιατι δεν τηλ στον παιδιατρο να δεις τι θα σου πει???? 

Ααααα καλως ηρθες και εσυ στο κλαμπ του κυνηγητου!!! Μπραβο το κοριτσι νωρις ξεκηνησε και αυτη....!!!

Καλα εεεε κουκλος ο μικρος!!!!! Μηπως ψαχνεται για νυφη???? :grin:

Κοριτσια να σαε ρωτησω κατι?? Πηραζει αν της δωσω σημερα τι γαλα βρεφικης ηλικιας 3 λιγες μερες πριν κλεισει τον χρονο???

Κατερινακι δεχομαστε προτασεις;)

Δεν νομιζω να πειραζει για λιγες μερες.Εγω θα εδινα

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω κοριτσια,οπως καταλαβατε μου αρεσει πολυ να τον ντυνω και η μαμα μου εχει πολλες "στολες".Προς το παρον ειναι μικρος και καθεται,αργοτερα δεν ξερω...

  • Μου αρέσει 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κ χρόνια πολλά! @Comet πολύ όμορφος ο τσολιας σου να σου ζήσει!

@Alex. Arap συμπάσχω!έχω να κοιμηθώ 4 μέρες...τι στο καλό έχει δεν ξέρω...πάντως δεν ήταν που δεν ήταν καλός ο ύπνος του,τώρα χειροτέρεψε...σκέψου ότι ο άντρας μου χθες βράδυ έφυγε κ πήγε καναπέ...Μετά βέβαια ξύπνησε κ η μικρή μου κ ήρθε στο διπλό κρεβάτι κ ο άντρας μου πήγε εν τέλει στο μονο στο παιδικο δωμάτιο...Γενικά είναι αστείο αν σκεφτείς ότι Αλλιώς κοιμόμαστε κ αλλιώς ξυπνάμε...τι να κάνει πάντως κ αυτός καημένος, ο μικρός ξυπνάει ανά μισή με μια ώρα κ κλαίει...Όταν πάει να τον πάρει ο άντρας μου ουρλιάζει τον σπρώχνει δεν τον θέλει καθόλου...να φταιει το δόντι? Βγάζει το πάνω δεξιά, το αριστερο βγήκε...να φταιει το άλμα που είναι?δεν ξέρω...προχθες έδωσα Ντεπόν τα ξημερώματα κ καπως ηρέμησε μετά...χθες έδωσα πριν πάει για ύπνο Γτ η γκρίνια είχε χτυπήσει κόκκινο...Σήμερα δεν έδωσα προς το παρόν κ θα δείξει...

Link to comment
Share on other sites

Just now, katrin* είπε:

Καλησπέρα κ χρόνια πολλά! @Comet πολύ όμορφος ο τσολιας σου να σου ζήσει!

@Alex. Arap συμπάσχω!έχω να κοιμηθώ 4 μέρες...τι στο καλό έχει δεν ξέρω...πάντως δεν ήταν που δεν ήταν καλός ο ύπνος του,τώρα χειροτέρεψε...σκέψου ότι ο άντρας μου χθες βράδυ έφυγε κ πήγε καναπέ...Μετά βέβαια ξύπνησε κ η μικρή μου κ ήρθε στο διπλό κρεβάτι κ ο άντρας μου πήγε εν τέλει στο μονο στο παιδικο δωμάτιο...Γενικά είναι αστείο αν σκεφτείς ότι Αλλιώς κοιμόμαστε κ αλλιώς ξυπνάμε...τι να κάνει πάντως κ αυτός καημένος, ο μικρός ξυπνάει ανά μισή με μια ώρα κ κλαίει...Όταν πάει να τον πάρει ο άντρας μου ουρλιάζει τον σπρώχνει δεν τον θέλει καθόλου...να φταιει το δόντι? Βγάζει το πάνω δεξιά, το αριστερο βγήκε...να φταιει το άλμα που είναι?δεν ξέρω...προχθες έδωσα Ντεπόν τα ξημερώματα κ καπως ηρέμησε μετά...χθες έδωσα πριν πάει για ύπνο Γτ η γκρίνια είχε χτυπήσει κόκκινο...Σήμερα δεν έδωσα προς το παρόν κ θα δείξει...

Ευχομαι να εχετε ησυχο βραδυ.Κι εμας μας εχει γινει σχεδον συνηθεια να κλαιμε το βραδυ ,5 βραδυα τη βδομαδα,μια με δυο φορες.Εγω τον παιρνω στον καναπε απο μεσα και ξαπλωνω απεξω.Πως τον παιρνεις μαζι σου στο διπλο;Δεν φοβασαι μην πεσει;Εμενα γυριζει πολυ στον υπνο του

  • Ευχαριστώ 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Ευχομαι να εχετε ησυχο βραδυ.Κι εμας μας εχει γινει σχεδον συνηθεια να κλαιμε το βραδυ ,5 βραδυα τη βδομαδα,μια με δυο φορες.Εγω τον παιρνω στον καναπε απο μεσα και ξαπλωνω απεξω.Πως τον παιρνεις μαζι σου στο διπλο;Δεν φοβασαι μην πεσει;Εμενα γυριζει πολυ στον υπνο του

Ωχ κ εσείς τα ίδια!

Έχω κολλήσει την κούνια στη μια πλευρά του διπλού όποτε αν θηλάζει από το ένα στήθος έχει την κούνια κ αν θηλάζει από το άλλο στήθος έχει αντίστοιχα τον άντρα μου ή την κόρη μου...όποιος τύχει να είναι εκεί χαχα!Κ η κούνια διακοσμητικη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...