Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , Kiddo είπε:

      Μπράβο κοριτσάκι μου! Είσαι και επίσημα έγκυος!! Χορταστικους διπλασιασμους εύχομαι!!

      Μη συγκρίνεις, κάθε κύημα είναι διαφορετικό ακόμα και στην ίδια γυναίκα!! Πολλοί μπορεί να είναι οι παράγοντες, για αυτό άλλωστε δίνουν τόσο μεγάλο εύρος φυσιολογικών τιμών στην εξέταση της χοριακής! Για την ώρα είναι πολύ καλή η τιμή της και να θυμάσαι ότι θέλουμε αύξηση τουλάχιστον 60% σε 72 ώρες..!

      Να σου πάνε όλα κατ'ευχήν γλυκιά μου!!🙏🙏🙏

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μακάρι να βγεις αληθινή ❤️

      • Ευχή 1

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

Κοριτσια πηγαμε στη παιδίατρο αρρωστη δεν ειναι μου ειπε τωρα για τα δεκατα μαλλον απο τα δοντια να την παρακολουθησω μεχρι την Πέμπτη και αμα συνεχιζουν να παω παλι μηπως κανουμε εξετασεις. Ετοιμάζεται και για αλλο δόντι επρσαν ολα μαζι και τηνεχουν πεθανει στονπονο


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Alex. Arap είπε:

Κοριτσια πηγαμε στη παιδίατρο αρρωστη δεν ειναι μου ειπε τωρα για τα δεκατα μαλλον απο τα δοντια να την παρακολουθησω μεχρι την Πέμπτη και αμα συνεχιζουν να παω παλι μηπως κανουμε εξετασεις. Ετοιμάζεται και για αλλο δόντι επρσαν ολα μαζι και τηνεχουν πεθανει στονπονο

Αχ μωρέ η καημένη ποναει αφού δεν έχει ίωση πάλι καλά ..κ το ροχακιτο;; από τα δόντια ;; Και εμάς είδα σήμερα ετοιμάζεται το 4 κάτω ..αύριο μεθαύριο θα έχει σκάσει ..ευτυχώς σε αυτό δεν γκρινιάζει φτου φτου μην την ματιαξω ..

  • Μου αρέσει 1

sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamasanty είπε:

Αχ μωρέ η καημένη ποναει αφού δεν έχει ίωση πάλι καλά ..κ το ροχακιτο;; από τα δόντια ;; Και εμάς είδα σήμερα ετοιμάζεται το 4 κάτω ..αύριο μεθαύριο θα έχει σκάσει ..ευτυχώς σε αυτό δεν γκρινιάζει φτου φτου μην την ματιαξω ..

Απο τα δόντια και αυτο θα περάσει και εμένα στα πρωτα λιγο γκρινιάξε τωρα επεσαν ολα μαζι και την πονανε πολυ και με έχει τρελανει στη γκρίνια αντε να βγει και το αλλο μα ηρεμησει και η μπεμπα γιατι παιδευεται. Μια χαρα φτυστην μην την ματιασεις!!! 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex. Arap είπε:

Απο τα δόντια και αυτο θα περάσει και εμένα στα πρωτα λιγο γκρινιάξε τωρα επεσαν ολα μαζι και την πονανε πολυ και με έχει τρελανει στη γκρίνια αντε να βγει και το αλλο μα ηρεμησει και η μπεμπα γιατι παιδευεται. Μια χαρα φτυστην μην την ματιασεις!!! 

Απο τα δοντια τελικα.Μα τι ταλαιπωρια πια,κι εμας μας ζορισαν πολυ.Μακαρι να σκασουν γρηγορα να ηρεμησει η ψυχουλα μου

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια σήμερα ξυπνησαμε μια φορα μονο με λιγο κλαμα της αλλαξα τι πανα της εδωσα νεράκι και ξανα κοιμηθηκε η γλυκουλα μου. Μπορεί να τις εχει ηρεμησει λιγο ο πονος για να δουμε σημερα. Τα δικα σας ζουζουνια τι κανουν; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Alex. Arap είπε:

Καλημέρα κορίτσια σήμερα ξυπνησαμε μια φορα μονο με λιγο κλαμα της αλλαξα τι πανα της εδωσα νεράκι και ξανα κοιμηθηκε η γλυκουλα μου. Μπορεί να τις εχει ηρεμησει λιγο ο πονος για να δουμε σημερα. Τα δικα σας ζουζουνια τι κανουν; 

Καλημερα. Εμεις περασαμε δυσκολο βραδυ.Απο τις 10:30 εως τις 12:30 κοιμοταν στην κουνια του,μετα ξυπνησε με κλαμα ,τον κουνησα ,ηρεμησε και τον αφησα,μετα απο 10 λεπτα παλι αλλα δεν ηρεμουσε με τιποτα,πολυ κλαμα,καποια στιγμη του βαλα ορο,του δωσα ντεπον και νερο και μετα τις 3 κοιμηθηκε εως τωρα.Εννοειται διπλα μου στον καναπε.Φανταζεσαι να δουλευα σημερα πρωι;Τα ποδια μου δεν θα μπορουσα να κουνησω


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Καλημερα. Εμεις περασαμε δυσκολο βραδυ.Απο τις 10:30 εως τις 12:30 κοιμοταν στην κουνια του,μετα ξυπνησε με κλαμα ,τον κουνησα ,ηρεμησε και τον αφησα,μετα απο 10 λεπτα παλι αλλα δεν ηρεμουσε με τιποτα,πολυ κλαμα,καποια στιγμη του βαλα ορο,του δωσα ντεπον και νερο και μετα τις 3 κοιμηθηκε εως τωρα.Εννοειται διπλα μου στον καναπε.Φανταζεσαι να δουλευα σημερα πρωι;Τα ποδια μου δεν θα μπορουσα να κουνησω

Ωχ το γλυκο μου  τα ιδια μου εκανε και η δικια μου της προηγουμενες μερες θα πονανε πολυ γιατι δεν ηρεμουν και που τα εχεις αγκαλια θα περασουν που θα παει αυτα τα δοντια. Αμα δουλευες αστα θα ησουν χαλια. Μιλησες για τις βάρδιες τι θα σε βαλουν; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσαρες!!!! Ανγε να τα βγαλουν αυτα τα δοντια να ηρεμησουν τα μωρα μας!!! Εμενα ειναι καλυτερα περναει και ο βηχας και οι μυξες.. Λιγα πραγματα... Και εγω καπως καλυτερα ειμαι... 

Πω πω δεν μπορω να περιμενω μεζρι την κυριακη που θα της κανω το παρτυ!!! Κανω σαν να ειμαι εγω παιδι και να περιμενω το παρτυ μου!!! Χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex. Arap είπε:

Ωχ το γλυκο μου  τα ιδια μου εκανε και η δικια μου της προηγουμενες μερες θα πονανε πολυ γιατι δεν ηρεμουν και που τα εχεις αγκαλια θα περασουν που θα παει αυτα τα δοντια. Αμα δουλευες αστα θα ησουν χαλια. Μιλησες για τις βάρδιες τι θα σε βαλουν; 

Ναι μιλησα.Θα κανω 3 νυχτες τη βδομαδα και αλλες 2 οτι τους βολευει.Οι νυχτες εχουν το ξενυχτι αλλα ειναι πιο ξεκουραστες και ησυχες.Θα κοιμαμαι 3-4 ωρες οταν γυριζω το πρωι και μετα θα ασχολουμαι με το μωρο.Τοσο κοιμομουν κι οταν δεν ειχα παιδι.Ειναι καλυτερα και για τη μαμα μου να μην τον κυνηγαει 9 ωρες τη μερα καθε μερα.

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Καλημερα κοριτσαρες!!!! Ανγε να τα βγαλουν αυτα τα δοντια να ηρεμησουν τα μωρα μας!!! Εμενα ειναι καλυτερα περναει και ο βηχας και οι μυξες.. Λιγα πραγματα... Και εγω καπως καλυτερα ειμαι... 

Πω πω δεν μπορω να περιμενω μεζρι την κυριακη που θα της κανω το παρτυ!!! Κανω σαν να ειμαι εγω παιδι και να περιμενω το παρτυ μου!!! Χαχαχαχα

Καλημερα.Την Κυριακη χρονιζεται;Κοντευουν οι μερες.Τι ωραια:-D


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Ναι μιλησα.Θα κανω 3 νυχτες τη βδομαδα και αλλες 2 οτι τους βολευει.Οι νυχτες εχουν το ξενυχτι αλλα ειναι πιο ξεκουραστες και ησυχες.Θα κοιμαμαι 3-4 ωρες οταν γυριζω το πρωι και μετα θα ασχολουμαι με το μωρο.Τοσο κοιμομουν κι οταν δεν ειχα παιδι.Ειναι καλυτερα και για τη μαμα μου να μην τον κυνηγαει 9 ωρες τη μερα καθε μερα.

Καλημερα.Την Κυριακη χρονιζεται;Κοντευουν οι μερες.Τι ωραια:-D

Οχι ...αυριο.... Απλα θα κανω το παρτυ την κυριακη γιατι δεν βολευει μεσα στη βδομαδα... 

 


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια.....εχθές έκλαιγε πολύ και δεν κοιμόταν και την έβαλα στο καρότσι και κοιμήθηκε γιατί αλλιώς δεν κοιμόταν μόνο έκλαιγε......αχχχ τι ωραία μωρε

 Έχει γενέθλια η ζουζούνα να την χαίρεσαι...σε καταλαβαίνω γιατί και εμείς έχουμε 7 Μαίου γενέθλια και θα είναι και τα πρώτα μας και από τώρα σκέφτομαι τι θέμα θα έχει λες και είμαι και εγώ παιδί.....

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Οχι ...αυριο.... Απλα θα κανω το παρτυ την κυριακη γιατι δεν βολευει μεσα στη βδομαδα... 

 

Ααα ωραια.Καλυτερα ετσι.Μεγαλωσε η μπουμπου.Πιστευεις οτι περασε ενας χρονος;


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρακι18 είπε:

Καλημέρα κορίτσια.....εχθές έκλαιγε πολύ και δεν κοιμόταν και την έβαλα στο καρότσι και κοιμήθηκε γιατί αλλιώς δεν κοιμόταν μόνο έκλαιγε......αχχχ τι ωραία μωρε

 Έχει γενέθλια η ζουζούνα να την χαίρεσαι...σε καταλαβαίνω γιατί και εμείς έχουμε 7 Μαίου γενέθλια και θα είναι και τα πρώτα μας και από τώρα σκέφτομαι τι θέμα θα έχει λες και είμαι και εγώ παιδί.....

Στην αναγκη άμα πιανει αυτο βαζε την εκει... Ναι και εγω πολλους μηνες τωρα το οργανωνω και το σκεφτομαι... Θα της κανω θεμα μονοκερο γιατι εχει ενα λουτρινο μονοκερο και της αρεσει πολυ παει και το αγκαλιαζει..!!!!  

Να σου ζησει το μωρακι σου .. Αντε λιγο εμεινε και για εσας.. Θα δεις θα περασουν αυτοι οι 2 μηνες και δεν θα το καταλαβεις!!!!

Just now, Comet είπε:

Ααα ωραια.Καλυτερα ετσι.Μεγαλωσε η μπουμπου.Πιστευεις οτι περασε ενας χρονος;

Οχι πραγματικααααα!!!! Σαν χθες μου φαινεται οτι γεννησα!!!! Και ειχα και πολυ ευκολη γεννα,χωρις επισκληριδιο και πονεσα πολυ λιγο... Αμα  το ξανα εκανα αλλες 10 φορες δεν θα ειχα θεμα!!!!

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Να"Σάι καλά κορίτσι και εσύ  να την χαιρεσαι....ωραιοο θέμα ο μονόκερος....εμείς μάλλον θα κάνουμε την mini μας αρέσει θέλω να είναι όλα mini τι σου είπα λες και είμαι εγώ παιδί χαχαχαχχα.....άσε περνάει πολύ γρήγορα ο καιρός έχω πάθει σοκ θυμάμαι όταν ήμουν έγκυος και τώρα θα χρονισουμε..... 

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Στην αναγκη άμα πιανει αυτο βαζε την εκει... Ναι και εγω πολλους μηνες τωρα το οργανωνω και το σκεφτομαι... Θα της κανω θεμα μονοκερο γιατι εχει ενα λουτρινο μονοκερο και της αρεσει πολυ παει και το αγκαλιαζει..!!!!  

Να σου ζησει το μωρακι σου .. Αντε λιγο εμεινε και για εσας.. Θα δεις θα περασουν αυτοι οι 2 μηνες και δεν θα το καταλαβεις!!!!

Οχι πραγματικααααα!!!! Σαν χθες μου φαινεται οτι γεννησα!!!! Και ειχα και πολυ ευκολη γεννα,χωρις επισκληριδιο και πονεσα πολυ λιγο... Αμα  το ξανα εκανα αλλες 10 φορες δεν θα ειχα θεμα!!

Εγώ πάλι δύσκολα θα κάνω δεύτερο έκανα καισαρική γιατί η μπέμπα μου ηταν ανάποδα με τα ποδια κατω και την πήρα πολύ βαριά την καισαρική δεν μπορούσα να σηκωθώ πονούσα αφόρητα και επειδή ήμουν σε μια στάση δεν μπορούσα να γυρίσω με χτύπησε και η μέση από πόνο την πρώτη ημέρα δεν μπορούσα να σηκωθώ να κάνω βήμα έβλεπα από έξω γυναίκες να έχουν γεννήσει με καισαρική νωρίτερα και μετά να περπατάνε αέρας εγώ δεν μπορούσα να κάνω βήμα....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!τι κάνετε?

Εμείς αρρωστησαμε...:sad: κολλήσαμε από τον ξεδερφουλη...κάναμε πυρετό χθές το βράδυ 38...τώρα έχει 37 και δεν της έχω δώσει ντεπόν από χθές το βράδυ...θα δείξει ελπίζω να περάσει γρήγορα...το κατάλαβα γιατί δεν είχε όρεξη να φάει χθές...τώρα της έχω βάλει τραγουδάκια και χορεύει το παιδί μου ..

Κατερίνα αύριο ε? πέρασε ο καιρός!

Alex Arap μια χαρά η μικρή τα δοντακια...και εμείς βγάζουμε το τρίτο!πάνω αριστερά!

Comet τι έγινε με την δουλειά?

Μαράκι18 και εμάς μας αρέσει η μίνι! της λέω που είναι η μίνι και την πιάνει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...