Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

Και εγώ έτσι είμαι δεν μπορώ να κάθομαι δουλεύω από πολύ μικρή όταν ήμουν μικρή και πήγαινα σχολείο τα καλοκαίρια δούλευα και το χειμώνα πήγαινα σχολειο ....θέλω να είμαι ανεξάρτητη θέλω να έχω τα δικά μου χρήματα δεν  θέλω  να  ζητάω  από  τον  άνδρα  μου  δεν  μου  αρεσει ....αλλά είναι πολύ δύσκολο να δουλεύεις και να έχεις και παιδιά .....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κορίτσια καξ από εμάς ..είχα κάτι δουλειες σήμερα και βγήκαμε με την μικρή ..άλλαξε ο καιρός αλλά ευτυχώς δεν κάνει κρύο .. κουράστηκα όμως είχα λιγο τρεξιμο και πήγα κ στα μαγαζιά μια βόλτα να δω τι δωράκι να πάρω στην αδελφή μου από μέρα σε μέρα γεννάει ..αλλά δεν βρήκα κάτι που να μου αρέσει :razz: η αλήθεια είναι ότι επειδή είναι το τρίτο της τα έχει σχεδόν όλα οπότε δεν βρήκα κάτι ..αν έχετε καμία ιδέα 


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamasanty είπε:

Γεια σας κορίτσια καξ από εμάς ..είχα κάτι δουλειες σήμερα και βγήκαμε με την μικρή ..άλλαξε ο καιρός αλλά ευτυχώς δεν κάνει κρύο .. κουράστηκα όμως είχα λιγο τρεξιμο και πήγα κ στα μαγαζιά μια βόλτα να δω τι δωράκι να πάρω στην αδελφή μου από μέρα σε μέρα γεννάει ..αλλά δεν βρήκα κάτι που να μου αρέσει :razz: η αλήθεια είναι ότι επειδή είναι το τρίτο της τα έχει σχεδόν όλα οπότε δεν βρήκα κάτι ..αν έχετε καμία ιδέα 

3ο μωρακι..τι ωραια..με το καλο να γεννησει..Εγω παντα ζοριζομαι με τα δωρα,ποτε δεν ξερω τι να παρω

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, ΚατεριναΣκ είπε:

Καλημερα κοριτσαρες!!!! Ανγε να τα βγαλουν αυτα τα δοντια να ηρεμησουν τα μωρα μας!!! Εμενα ειναι καλυτερα περναει και ο βηχας και οι μυξες.. Λιγα πραγματα... Και εγω καπως καλυτερα ειμαι... 

Πω πω δεν μπορω να περιμενω μεζρι την κυριακη που θα της κανω το παρτυ!!! Κανω σαν να ειμαι εγω παιδι και να περιμενω το παρτυ μου!!! Χαχαχαχα

Ωραια εχετε παρτακι ποτε μεγαλων9υν δεν καταλαβαινουμε καθόλου. Θα ειναι καλα στο παρτυ το κοριτσι. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια ο μικρουλης μου εχει συναχι,η μυτουλα του τρεχει.:-(Δεν εχει πυρετο,εφαγε και κοιμηθηκε για μεσημερι,του βαλα ξανα ορο..Depon αν χρειαστει καθε ποσες ωρες δινουμε;


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Comet είπε:

Κοριτσακια ο μικρουλης μου εχει συναχι,η μυτουλα του τρεχει.:-(Δεν εχει πυρετο,εφαγε και κοιμηθηκε για μεσημερι,του βαλα ξανα ορο..Depon αν χρειαστει καθε ποσες ωρες δινουμε;

Μπορεί να μην είναι κάτι...βάζε του όρο και βλέπεις ..κάθε 6 ώρες ...το μισό από το βάρος του...

Εμένα δεν ξαναέκανε πυρετό ευτυχώς...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Afroditi85 είπε:

Μπορεί να μην είναι κάτι...βάζε του όρο και βλέπεις ..κάθε 6 ώρες ...το μισό από το βάρος του...

Εμένα δεν ξαναέκανε πυρετό ευτυχώς...

Ευτυχως.Καλα το θυμομουν καθε 6 ωρες.Μου χε πει η παιδιατρος αν κανει πυρετο να δινω depon εναλλαξ με algofren.Εχεις δωσει ποτε;Ειναι το 1/3 του βαρους


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Ευτυχως.Καλα το θυμομουν καθε 6 ωρες.Μου χε πει η παιδιατρος αν κανει πυρετο να δινω depon εναλλαξ με algofren.Εχεις δωσει ποτε;Ειναι το 1/3 του βαρους

Είχα δώσει μια φορά στην μεγάλη θυμάμαι...αλλά μετά δεν το ξαναχρησιμοποιήσα και το πέταξα...ναι το 1/3.. αν δώσεις άλλο παυσίπονο μπορείς σε μικρότερο χρονικό διάστημα αν δεν πέφτει ο πυρετός...νομίζω 3 ώρες...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Comet είπε:

Κοριτσακια ο μικρουλης μου εχει συναχι,η μυτουλα του τρεχει.:-(Δεν εχει πυρετο,εφαγε και κοιμηθηκε για μεσημερι,του βαλα ξανα ορο..Depon αν χρειαστει καθε ποσες ωρες δινουμε;

Καντου αμπούλες να την ξεβουλωσεις εγω εχω και σωληνακι και τραβαω τις μυξουλες. Μπορεί να κρυωσε αφου ειναι παλιοκαιρος


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Afroditi85 είπε:

Είχα δώσει μια φορά στην μεγάλη θυμάμαι...αλλά μετά δεν το ξαναχρησιμοποιήσα και το πέταξα...ναι το 1/3.. αν δώσεις άλλο παυσίπονο μπορείς σε μικρότερο χρονικό διάστημα αν δεν πέφτει ο πυρετός...νομίζω 3 ώρες...

Καλα φαινεται παντως,παιζει και γελαει και εφαγε καλα οπως παντα μονο συναχι εχει και φτερνιστηκε λιγες φορες.Ελπιζω να εχουμε ησυχο βραδυ

Just now, Alex. Arap είπε:

Καντου αμπούλες να την ξεβουλωσεις εγω εχω και σωληνακι και τραβαω τις μυξουλες. Μπορεί να κρυωσε αφου ειναι παλιοκαιρος

Του βαζω συνεχεια και τρεχει η μυτουλα του,ασε οταν φτερνιζεται.Ο δικος μου παντως την φυσαει καπως..Απο πιο μικρος το εκανε,εχει πολυ πλακα

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Comet είπε:

Καλα φαινεται παντως,παιζει και γελαει και εφαγε καλα οπως παντα μονο συναχι εχει και φτερνιστηκε λιγες φορες.Ελπιζω να εχουμε ησυχο βραδυ

Του βαζω συνεχεια και τρεχει η μυτουλα του,ασε οταν φτερνιζεται.Ο δικος μου παντως την φυσαει καπως..Απο πιο μικρος το εκανε,εχει πολυ πλακ

Βαζε του πολυ ορο οπως κανεις και θα καθαρισει!!! Εμενα ακομα εχει φαντασου!! Αλλα ειναι καλυτερα!!  Εγω μονο ντεπον της εχω δωσει ανα 6 ωρες εχω ακουσει οτι το algofren ειναι πολυ δυνατο και πως το δεινουν τωρα γιατι το ponstan που δεινανε για δευτερη λυση εχει ελληψη!!


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

@ΚατεριναΣκ να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου! Να την καμαρώσεις όπως επιθυμείς!! Κάθε ευλογία στη ζωή της!! Κ πολλά αδερφάκια για παρέα!!! Σουτ εσύ!! Δεν εύχομαι σε σένα, αλλά στη μικρή σου!

Που θα κάνεις το πάρτυ; παιδότοπο; ή σπίτι; θα έχεις πολύ κόσμο;; εμείς οικογενειακά γολιορτασαμε όταν χρονισε. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, EleniKel είπε:

@ΚατεριναΣκ να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου! Να την καμαρώσεις όπως επιθυμείς!! Κάθε ευλογία στη ζωή της!! Κ πολλά αδερφάκια για παρέα!!! Σουτ εσύ!! Δεν εύχομαι σε σένα, αλλά στη μικρή σου!

Που θα κάνεις το πάρτυ; παιδότοπο; ή σπίτι; θα έχεις πολύ κόσμο;; εμείς οικογενειακά γολιορτασαμε όταν χρονισε. 

Χααχαχα σε ευχαριστω πολυ γλυκο μου κοριτσι!!!! Και εσυ οτι καλυτερο για την μικρη σου!!!! Για να εχει πολλα αδερφακια πρεπει να το σκεφτω πολυ σοβαρααα !!!! Παμε τωρα για το πρωτο αδελφακι και βλεεεεεεπουμεεεεεεε.......χαχαχα 

Συνηθως τα πρωτα τα κανουν οικογενειακα.. Εμεις σπιτι θα το κανουμε. Θα εχουμε καπου 16 μεγαλους μαζι με εμας και 5 παιδια...  Θα κανω μπουφε.. Εχω παρει και πολλα διακοσμητικα,πολλα χρωματα,πολλα μπαλονιαααα.. Το θεμα μας ειναι ο μονοκερος!! Της εχω παρει και ενα φορεμα με μωβ φρου φρου... Αχ πως και πως περιμενω την Κυριακη....


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...