Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Bluee19 είπε:

      Συναγωνίστριες εύχομαι σε όλες καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα με υγεία !!! 
      Στις εγκυολες μας να έχουν μια γλυκιά εγκυμοσύνη και σύντομα να κρατήσουν τα θαύματακια τους στην αγκαλιά τους!!! Και σε όλες τις υπόλοιπες που ακόμη προσπαθούμε σύντομα να έρθει και σε εμάς το θαύμα 🙏🏼

       

      καλή ανάσταση κορίτσι μ ! εσωτερική και εξωτερική! το επόμενο πάσχα να χεις  μια κοιλιτσα τούρλα! 

      • Λουλούδια 1

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

Χρόνια πολλά να τον χαίρεσαι!!! Εγώ όταν είχε γενέθλια ο άνδρας μου δεν είχα κάνει τραπέζι  απλά πήρα μια τούρτα και του έκανα έκπληξη χωρίς να το ξέρει....σοκ γιατί δεν το περιμενε αλλά ωραίο....ούτε εγώ το ήξερα για την μελιτζάνα εμένα μου το είπαν φίλες μου να μη της δώσω η παιδίατρος δεν μου ανάφερε κάτι για την μελιτζάνα της είχα πει να της δώσω Μπριάμ και μου είπε ναι αλλά με φρέσκια ντομάτα μόνο αυτό μου είπε....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Afroditi85 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια!!!τι κάνετε?χάλια ο καιρός εδώ!!! παίρνει τον κόσμο!!!και βρέχει!σήμερα έχει γενέθλια ο άντρας μου!είπα στα πεθερικά μου και στα αδέρφια του να έρθουν να φάμε το βράδυ και να κόψουμε μια τούρτα για το καλό!αλλά δεν ξέρω λόγω καιρού αν μπορούν γιατί έχουν και μικρά παιδάκια...θα δούμε...η πεθερά μου θα κατέβαινε το μεσημέρι να μου κρατάει την μικρή να μαγειρέψω...βλέπω να το ακυρώνουμε στο τέλος...

Μα ποτέ θα φτιάξει αυτός ο καιρός ποια! 

Ναι το μπουτακι είναι ποιο ζουμερο...στο φούρνο αν το βάλεις να το σκεπάσεις να μην ξεραθεί...δεν το ήξερα για την μελιτζάνα!αν και δεν της έχω δώσει!μου είχε πει για το μάραθο και το ραπάνι...

Να τον χαιρεσαι,χρονια του πολλα.Κι εγω βαρεθηκα το χειμωνα,αντε να ρθει η Ανοιξη να ζεστανει επιτελους,λιγο εμεινε..


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρακι18 είπε:

Χρόνια πολλά να τον χαίρεσαι!!! Εγώ όταν είχε γενέθλια ο άνδρας μου δεν είχα κάνει τραπέζι  απλά πήρα μια τούρτα και του έκανα έκπληξη χωρίς να το ξέρει....σοκ γιατί δεν το περιμενε αλλά ωραίο....ούτε εγώ το ήξερα για την μελιτζάνα εμένα μου το είπαν φίλες μου να μη της δώσω η παιδίατρος δεν μου ανάφερε κάτι για την μελιτζάνα της είχα πει να της δώσω Μπριάμ και μου είπε ναι αλλά με φρέσκια ντομάτα μόνο αυτό μου είπε....

Ευχαριστώ πολύ!αυτά είναι τα ποιο ωραία!και εμείς δεν κάνουμε τραπέζι κάθε φορά!το έχω κάνει και εγώ αυτό με την μεγάλη μου! πέρσι την ώρα που γύρισε από την δουλειά...του είχαμε πάρει τούρτα και ανάψαμε τα κεριά και σβήσαμε τα φώτα!!!και έκπληξη χαχαχαχα!φέτος δεν μπορώ με την μικρή και δεν έχουμε και κοντά ζαχαροπλαστείο... πέρυσι ήταν στην κοιλιά!!!

Just now, Comet είπε:

Να τον χαιρεσαι,χρονια του πολλα.Κι εγω βαρεθηκα το χειμωνα,αντε να ρθει η Ανοιξη να ζεστανει επιτελους,λιγο εμεινε..

Ευχαριστώ πολύ!!!ε μα ποτέ θα μυρίσει άνοιξη επιτέλους!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιαααα εγω τρεχω απο το πρωι για κατι χαρτιααα.. Ειναι η μανα μου σπιτι με την μικρη... Τωρα γυρναω και θα παμε παιδιατρο...  Θα σας διαβασω μετα με την ισυχια μου!!!!

@Afroditi85 χρονια πολλα!!!/να τον χαιρεσαι!!!!!!

Σας φιλω ολες....

  • Ευχαριστώ 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, Afroditi85 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια!!!τι κάνετε?χάλια ο καιρός εδώ!!! παίρνει τον κόσμο!!!και βρέχει!σήμερα έχει γενέθλια ο άντρας μου!είπα στα πεθερικά μου και στα αδέρφια του να έρθουν να φάμε το βράδυ και να κόψουμε μια τούρτα για το καλό!αλλά δεν ξέρω λόγω καιρού αν μπορούν γιατί έχουν και μικρά παιδάκια...θα δούμε...η πεθερά μου θα κατέβαινε το μεσημέρι να μου κρατάει την μικρή να μαγειρέψω...βλέπω να το ακυρώνουμε στο τέλος...

Μα ποτέ θα φτιάξει αυτός ο καιρός ποια! 

Ναι το μπουτακι είναι ποιο ζουμερο...στο φούρνο αν το βάλεις να το σκεπάσεις να μην ξεραθεί...δεν το ήξερα για την μελιτζάνα!αν και δεν της έχω δώσει!μου είχε πει για το μάραθο και το ραπάνι...

Να τον χαιρεσε κοριτσι χαλια ο καιρος εδω εχει πολυ κρυο και παραπολυ αερα. Μπουτακι δεν εχω και δεν μπορω να την αφησωκαπου  να παω να παρω ειπα να της φησω το στηθως στο σχαροτηγανο που περνει ωραια γευση και τα λαχανικα να τα ψησω εχει φτιαξει καμια να μου πει πως τα εψησε; της πηρα και ουρα στη τριτη προσπάθεια τα πρωτα αποτέλεσματα θα βγουν στις 1 και τα υπόλοιπα την δευτερα. 

  • Ευχαριστώ 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Alex. Arap είπε:

Να τον χαιρεσε κοριτσι χαλια ο καιρος εδω εχει πολυ κρυο και παραπολυ αερα. Μπουτακι δεν εχω και δεν μπορω να την αφησωκαπου  να παω να παρω ειπα να της φησω το στηθως στο σχαροτηγανο που περνει ωραια γευση και τα λαχανικα να τα ψησω εχει φτιαξει καμια να μου πει πως τα εψησε; της πηρα και ουρα στη τριτη προσπάθεια τα πρωτα αποτέλεσματα θα βγουν στις 1 και τα υπόλοιπα την δευτερα. 

Δεν εχω ψησει ποτε.Πηρες τα ουρα;Ωραια,να δουμε τι θα δειξει..


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Δεν εχω ψησει ποτε.Πηρες τα ουρα;Ωραια,να δουμε τι θα δειξει..

Αντε να δουμε τι είναι και αυτο σημερα δεν εχει ανεβασει ειχε 36.6.τα εβαλσ να ψηθουν ο θεος βοηθως


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Δεν εχω ψησει ποτε.Πηρες τα ουρα;Ωραια,να δουμε τι θα δειξει..

@Comet γυρισαμε απο τον παιδιατρο και εχω μια αποριααα... Εσεις που περπατατε πως σας μετρησε το υψος??? Εμενα μεχρι 11 μηνων το μετραγε ξαπλωμενη.. Επειδη περπατησε μου ειπε απο εδω και περα θα μετραμε το υψος οταν ειναι ορθιαα. Και μου ειπε οτι θα ειναι πιο λιγο το υψος απο οτι ηταν ξαπλωμενη.. 11 μηνων ξαπλα ηταν 79,5 και τωρα ορθια 76...

Just now, Alex. Arap είπε:

Κοριτσια η γενικη βγήκε καθαρη. 

Μπραβο καλο αυτο!!!

  • Ευχαριστώ 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

@Comet γυρισαμε απο τον παιδιατρο και εχω μια αποριααα... Εσεις που περπατατε πως σας μετρησε το υψος??? Εμενα μεχρι 11 μηνων το μετραγε ξαπλωμενη.. Επειδη περπατησε μου ειπε απο εδω και περα θα μετραμε το υψος οταν ειναι ορθιαα. Και μου ειπε οτι θα ειναι πιο λιγο το υψος απο οτι ηταν ξαπλωμενη.. 11 μηνων ξαπλα ηταν 79,5 και τωρα ορθια 76...

Ελεως τι μετρημα έκανε τι ειπε τι ειχε μετρησει καο τι μετρησε τωρα δεν παμε καλα


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Alex. Arap είπε:

Ελεως τι μετρημα έκανε τι ειπε τι ειχε μετρησει καο τι μετρησε τωρα δεν παμε καλα

Λεει οτι οταν μετραμε ορθιο το παιδι ειναι πιο λιγο το υψος απο οτι οταν ειναι ξαπλωμενο... Και πως αυτο ειναι το πραγματικο υψος!!

  • Μπερδεμένη/-ος 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Λεει οτι οταν μετραμε ορθιο το παιδι ειναι πιο λιγο το υψος απο οτι οταν ειναι ξαπλωμενο... Και πως αυτο ειναι το πραγματικο υψος!!

Δεν το είχα ξανα ακουσει αυτο θα μας τρελανουν τελειως

 

  • Μπερδεμένη/-ος 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex. Arap είπε:

Κοριτσια η γενικη βγήκε καθαρη. 

Μια χαρά ωραία!μπορεί να είναι από τα δοντακια τότε...

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

@Comet γυρισαμε απο τον παιδιατρο και εχω μια αποριααα... Εσεις που περπατατε πως σας μετρησε το υψος??? Εμενα μεχρι 11 μηνων το μετραγε ξαπλωμενη.. Επειδη περπατησε μου ειπε απο εδω και περα θα μετραμε το υψος οταν ειναι ορθιαα. Και μου ειπε οτι θα ειναι πιο λιγο το υψος απο οτι ηταν ξαπλωμενη.. 11 μηνων ξαπλα ηταν 79,5 και τωρα ορθια 76...

Μπραβο καλο αυτο!!!

Πρώτη φορά το ακούω αυτό! δε θυμάμαι κάτι τέτοιο στην μεγάλη...νομίζω ξαπλωμένη την μετρούσε αρκετό καιρό...όχι μόλις περπάτησε...

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Afroditi85 είπε:

Μια χαρά ωραία!μπορεί να είναι από τα δοντακια τότε...

Πρώτη φορά το ακούω αυτό! δε θυμάμαι κάτι τέτοιο στην μεγάλη...νομίζω ξαπλωμένη την μετρούσε αρκετό καιρό...όχι μόλις περπάτησε...

Τι να σας πω βρε κοριτσια δεν ξερω... Και εχω μπερδευτει τωρα.. Γιατι θα φτιαξω για το παρτυ της ενα πινακακι που θα γραφει διαφορα πανω και θα εχει και τις μετρησεις της... Τι να βαλω στο υψος?? Οτι ειναι 80 ή 76??? Χαχαχ προβληματα που εχω εεε?????


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Τι να σας πω βρε κοριτσια δεν ξερω... Και εχω μπερδευτει τωρα.. Γιατι θα φτιαξω για το παρτυ της ενα πινακακι που θα γραφει διαφορα πανω και θα εχει και τις μετρησεις της... Τι να βαλω στο υψος?? Οτι ειναι 80 ή 76??? Χαχαχ προβληματα που εχω εεε?????

Χαχαχαχα!ε καλά δεν είναι πρόβλημα αυτό...βάλε ότι θέλεις...πάντως λογικό είναι από την μία γιατί ξαπλωμένα τα τεντώνουν για να τα μετρήσουν...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...