Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

πρίν από 5 λεπτά , Mamasanty είπε:

 

Εδω είμαστε ..Εμένα έφαγε το απογευματινό της και κάνει νανι..ευτυχώς είναι πολύ καλύτερα ..αλλά η γκρίνια γκρίνια ..

Ε τουλαχιστον ειναι καλυτεραααα...  Αυτο εχει σημασια.. Τωρα η γκρινια ειναι γκρινια..  Δεν μπορουμε να την αποφυγουμε..!!  Εμεις θα κοιμηθουμε κατα τις 8:30 για βραδυ μια και καλη.. Κοιμηθηκε κατα τις 2 για κανα μισαωρο..αυτο μονο ολη τη μερα!!:shock:

  • Μου αρέσει 2

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 15 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Ε τουλαχιστον ειναι καλυτεραααα...  Αυτο εχει σημασια.. Τωρα η γκρινια ειναι γκρινια..  Δεν μπορουμε να την αποφυγουμε..!!  Εμεις θα κοιμηθουμε κατα τις 8:30 για βραδυ μια και καλη.. Κοιμηθηκε κατα τις 2 για κανα μισαωρο..αυτο μονο ολη τη μερα!!:shock:

Ευτυχώς εμένα κάνει 2-3 υπνους από μια ωρίτσα μέσα στην ημέρα ..

  • Μου αρέσει 1

sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Mamasanty είπε:

Ευτυχώς εμένα κάνει 2-3 υπνους από μια ωρίτσα μέσα στην ημέρα ..

Κι εμενα 2 κανει απο 1,5 ωρα περιπου και ξεκουραζεται.Καλυτερα ετσι κι ας κοιμομαστε λιγο πιο αργα το βραδυ

  • Μου αρέσει 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!και εμείς παίζαμε στο χαλί!και ταυτόχρονα κάναμε κάτι κατασκευές με την μεγάλη αφού διαβάσε τα μαθήματα της!

Mamasanty το βράδυ τι ώρα κοιμάται?εμένα άμα ξυπνήσει μετά τις 6 το απογευμα το βράδυ κοιμάται μετά τις 10 και 11 πήγε τις προάλλες!!!δε θέλω τόσο αργά! προσπαθώ να της κάνω πρόγραμμα και να κοιμάται περίπου 8:30 αλλά δεν τα καταφέρνω πάντα!

1 hour ago, ΚατεριναΣκ είπε:

Ε τουλαχιστον ειναι καλυτεραααα...  Αυτο εχει σημασια.. Τωρα η γκρινια ειναι γκρινια..  Δεν μπορουμε να την αποφυγουμε..!!  Εμεις θα κοιμηθουμε κατα τις 8:30 για βραδυ μια και καλη.. Κοιμηθηκε κατα τις 2 για κανα μισαωρο..αυτο μονο ολη τη μερα!!:shock:

Εμένα ξύπνησε 8 κοιμήθηκε μετά από τις 11:30 μέχρι τις 1:30 και τώρα την κοίμησα για βράδυ!συνήθως όμως μου κάνει 2 ύπνους πιο λίγη ώρα...και κοιμάται πιο αργά το βράδυ...δεν μπορώ να κάνω ένα στάνταρ πρόγραμμα...:cry:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Afroditi85 είπε:

 

Mamasanty το βράδυ τι ώρα κοιμάται?εμένα άμα ξυπνήσει μετά τις 6 το απογευμα το βράδυ κοιμάται μετά τις 10 και 11 πήγε τις προάλλες!!!δε θέλω τόσο αργά! προσπαθώ να της κάνω πρόγραμμα και να κοιμάται περίπου 8:30 αλλά δεν τα καταφέρνω πάντα!

Εμένα ξύπνησε 8 κοιμήθηκε μετά από τις 11:30 μέχρι τις 1:30 και τώρα την κοίμησα για βράδυ!συνήθως όμως μου κάνει 2 ύπνους πιο λίγη ώρα...και κοιμάται πιο αργά το βράδυ...δεν μπορώ να κάνω ένα στάνταρ πρόγραμμα...:cry:

Κοιμάται στις δέκα μέχρι δέκα μισή περίπου ..αν κοιμηθεί από της 8 εμένα στις 5θα σηκωθεί :P το πρωί εμένα δεν έχει στάνταρ ώρα ..πότε ξυπνάει εφτά πότε 8 κ πότε 9 ..πάντα με της ίδιες ώρες ύπνου ..


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , Mamasanty είπε:

Κοιμάται στις δέκα μέχρι δέκα μισή περίπου ..αν κοιμηθεί από της 8 εμένα στις 5θα σηκωθεί :P το πρωί εμένα δεν έχει στάνταρ ώρα ..πότε ξυπνάει εφτά πότε 8 κ πότε 9 ..πάντα με της ίδιες ώρες ύπνου ..

Κατάλαβα!θα δείξει...εμένα έχει ξανακοιμηθεί 8 με 8-30 και πάλι 8 ξύπνησε για πρωί... εννοείται ότι ξυπνάει και θήλαζει ενδιάμεσα δεν το παίρνει σερί...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Afroditi85 είπε:

Κατάλαβα!θα δείξει...εμένα έχει ξανακοιμηθεί 8 με 8-30 και πάλι 8 ξύπνησε για πρωί... εννοείται ότι ξυπνάει και θήλαζει ενδιάμεσα δεν το παίρνει σερί...

Όχι εμένα δεν ξυπνάει ..μπορεί και επειδή δεν θηλάζει το πάει σερί ..


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Mamasanty είπε:

Όχι εμένα δεν ξυπνάει ..μπορεί και επειδή δεν θηλάζει το πάει σερί ..

Ναι μπορεί.. κάθε παιδάκι είναι διαφορετικό...και η μεγάλη μου δεν ξυπνούσε...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου κι εμενα ο μικρος το νωριτερο που εχει κοιμηθει ηταν 9 αλλα ξυπνησε στις 7. Συνηθως κοιμαται 10 και ξυπναει 8.Με 2 ημερησιους υπνους μια χαρα ειναι.Και τελευταια κοιμαται παλι σερι οποτε τι αλλο να ζητησω.Μακαρι να το κρατησει..

Παντως τωρα που ειναι οι δικοι μου εδω περναει πολυ γρηγορα η μερα...

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Comet είπε:

Κοριτσακια μου κι εμενα ο μικρος το νωριτερο που εχει κοιμηθει ηταν 9 αλλα ξυπνησε στις 7. Συνηθως κοιμαται 10 και ξυπναει 8.Με 2 ημερησιους υπνους μια χαρα ειναι.Και τελευταια κοιμαται παλι σερι οποτε τι αλλο να ζητησω.Μακαρι να το κρατησει..

Παντως τωρα που ειναι οι δικοι μου εδω περναει πολυ γρηγορα η μερα...

Μόλις τώρα πρόσεξα τη φωτο σου.καλε τι κουκλί γιο έχεις!να τον χαίρεσαι!

Είμαστε από τις τυχερές που κοιμούνται σερί όλη νύχτα.εμενα συνήθως κοιμαται 8.30 με 7-7.30 και είμαι πολύ ευχαριστημένη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 20 λεπτά , Angela123 είπε:

Μόλις τώρα πρόσεξα τη φωτο σου.καλε τι κουκλί γιο έχεις!να τον χαίρεσαι!

Είμαστε από τις τυχερές που κοιμούνται σερί όλη νύχτα.εμενα συνήθως κοιμαται 8.30 με 7-7.30 και είμαι πολύ ευχαριστημένη.

Σε ευχαριστω πολυ.Κι εσυ το δικο σου.Ναι πολυ τυχερες σε αυτο.Σε φασεις που σκανε δοντακια ξυπναει 2-3 φορες συνηθως για λιγο και ξανακοιμαται αλλα ευτυχως μετα απο λιγες μερες επανερχεται.Εμεις βεβαια δεν θηλαζουμε.Κι εγω ειμαι ευχαριστημενη με τον υπνο του


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Angela123 είπε:

Μόλις τώρα πρόσεξα τη φωτο σου.καλε τι κουκλί γιο έχεις!να τον χαίρεσαι!

Είμαστε από τις τυχερές που κοιμούνται σερί όλη νύχτα.εμενα συνήθως κοιμαται 8.30 με 7-7.30 και είμαι πολύ ευχαριστημένη.

Ναι κοριτσια πραγματικα ειναι πολυ καλο να κοιμουνται την  νυχτα .. Ξεκουραζομαστε και εμεις.. Ααα το ιδιο κοιμαμαι και εμενα 8:30 με 7:30 σερι αλλα την ημερα κανει μονο εναν το πολυ δυο υπνους του μισαωρου...


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

ΚοΚαλημέρα! καλό Σαββατοκύριακο κορίτσια μου!χθες ξυπνήσαμε πολλές φορές την νύχτα αλλά σηκώθηκαμε 8:30 τελικά!

Εδώ έχει πολύ κρύο και βρέχει συνέχεια!μέχρι αύριο το μεσημέρι λένε!

ΚατερίναΣκ εμείς θηλάζουμε όποτε όποτε θέλει!αλλά ξέρω από την μεγαλη μου μετά τον 6ο πρωί βράδυ περιπου 500μλ την ημέρα σύνολο!αλλά και λιγότερο άμα τρώει αλλά πράγματα δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα!

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Afroditi85 είπε:

ΚοΚαλημέρα! καλό Σαββατοκύριακο κορίτσια μου!χθες ξυπνήσαμε πολλές φορές την νύχτα αλλά σηκώθηκαμε 8:30 τελικά!

Εδώ έχει πολύ κρύο και βρέχει συνέχεια!μέχρι αύριο το μεσημέρι λένε!

ΚατερίναΣκ εμείς θηλάζουμε όποτε όποτε θέλει!αλλά ξέρω από την μεγαλη μου μετά τον 6ο πρωί βράδυ περιπου 500μλ την ημέρα σύνολο!αλλά και λιγότερο άμα τρώει αλλά πράγματα δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα!

 

 

 

 

Και εδω το παει για βροχη... Ωχ καταλαβα.. Εμεις ξυπνησαμε 7:20.... 

Εγω προσπαθω σιγα σιγα να κοψω τον θηλασμο στον χρονο.. Και μεχρι τωρα επινε το πρωι και μια φορα μεσα στην μερα απο το στηθος και το βραδυ ξενο 210 μλ.. Και τωρα θελω να κρατησω τον πρωινο θηλασμο αλλα δεν ξερω αν πρεπει να της δωσω και μεσα στην ημερα ξενο γαλα...


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...