Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, dec-e said:

      Καλησπέρα! Εγώ νιώθω πολύ ευγνώμων που υπάρχει αυτή η μέθοδος κ μετάνιωσα που δεν έκανα νωρίτερα εξωσωματική. Νιώθω ότι ήταν πολύ πιο ψυχοφθόρο που ερχότανε κάθε μήνα η περίοδος κ απογοητευομουν. Βέβαια δεν τα κατάφερα από την 1η φορά με την εξωσωματική, όμως και πάλι είμαι πολύ χαρούμενη που έχω τα παιδάκια μου. Πριν τις εξωσωματικές είχα κάνει κ σπερματέγχυση η οποία δεν πέτυχε, κ δε θεωρώ ότι ήταν λιγότερο ψυχοφθόρα διαδικασία. 

      Όσο κ να σου φαίνεται βουνό, όταν μπεις στο χορό προχωράνε τα πράγματα, κ κάθε βήμα είναι μια νίκη, που οδηγεί στον στόχο! Εύχομαι καλή επιτυχία σε ότι αποφασίσεις να κάνεις κ να σου έρθουν όλα όσο πιο απλά γίνεται!

      Πολύ όμορφη τοποθέτηση ! 

      2 hours ago, Kathrin17 said:

      Είπες τη λέξη κλειδί.. Να αποδεκτει.. Αυτό έχει σημασία, να απιδεκτειτε ότι η απόκτηση παιδιου είναι δυσκολη με το φυσικό τρόπο κ χρειάζεται εξωσωματική.. Έτσι ήταν κ για μένα στην αρχή " Είναι δυνατόν να μη μπορώ φυσιολογικά όπως οι περισσότεροι;".. Στην αρχή μόνο.. Σημασία έχει τι αποτελέσματα κ οχι ο τρόπος!! Προσωπικά κοιτάζω τα κοριτσάκια μου κ είμαι περηφανη για τον αγώνα που έδωσα για να τα αποκτήσω.. 

      Ταπεινή μου γνώμη, αποδεχτείτε ότι χρειάζεστε την βοήθεια της επιστήμης κ προχωρηστε.. Μην σπαταλατε τα χρήματα σας σε άλλες μεθόδους.. Φυσικά οι γιατροί που σας παρακολοτθουν έχουν καλυτερη εικόνα κ γνώση από μένα αλλά παντα παιζει ρόλο και η δικιά σας επιθυμία κ επιλογή.. 

      Φιλικά παντα

      Συμφωνώ απόλυτα !!! Μακάρι και εγώ να είχα αυτή τη λογική νεότερη όταν ήμουν ! 

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

πρίν από 24 λεπτά , Mamasanty είπε:

Καλημέρα κορίτσια εμείς είμαστε καλύτερα έχει να μου ανεβάσει από χθες το απόγευμα..αλλά όλη νύχτα έκλαιγε με λυγμούς ανά διαστήματα...την λυπήθηκα κ την πήρα μαζί μου να κοιμηθεί αλλά έχουμε θέμα δεν μπορεί να κοιμηθεί πουθενά αλλού εκτός από το κρεβάτι της η την αγκαλιά μου ..κ έτσι καταλήξαμε να την έχω όλο το βράδυ σχεδόν αγκαλιά..

Καλημέρα αχ μωρε η γλυκουλα μου θα ποναγε γιαυτο εκλεγε. Παρτην αγκαλιτσες  να ηρεμησει και θα σας περασουν ολα μπορεί να εχει και τα δοντακια της. 

  • Μου αρέσει 2

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσακια και μωρακια.Εμεις κοιμηθηκαμε ολο το βραδυ(φτου φτου)και ξυπνησαμε στις 8 .Τωρα τον πηγα ατη μανα μου να βγω για δουλειες

Τι καλα οταν δεν χρειαζεται να τον κουβαλαω παντου μαζι μου.mamasanty υπομονη τι να κανουμε οταν ειναι αρρωστα ολο αγκαλια θελουν.Ελπιζω να κοιμηθειτε την ημερα

  • Μου αρέσει 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Mamasanty είπε:

Ευτυχώς κοιμηθηκε τώρα ..εγώ όμως εχω δουλειές κ δεν μπορώ να κοιμηθώ ..:shock:

Και εγω ενΑ σωρο δουλειές σιδερο μαγειρεμα....... Σκουπα..... Αστα...... 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κ από εμένα εδώ χάλια ο καιρός εχθές ο αέρας επερνε τα πάντα κ δε σταματούσε να βρέχει τα σχολεία ήταν κλειστά λόγο της κακοκαιρίας ....!!! Σήμερα ευτυχώς είναι καλύτερα ..!!! Κ εμείς καλό βράδυ είχαμε τώρα θα ξεκινήσω να κάνω κ εγώ καμιά δουλειά ..!!!! Καλημέρα σε όλες .....!!!!!!

  • Μου αρέσει 3

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα και από εμάς! ξυπνήσαμε στις 8 και χουζουρευαμε μέχρι τις 8:30!

Mamasanty αφού της έπεσε ο πυρετός θα περάσει γρήγορα...

Οι δουλειές δεν τελειώνουν ποτέ!εγώ όση ώρα είναι ξύπνια δεν μπορώ να κάνω τίποτα...πρέπει να είμαι μαζι της...δεν με αφήνει να κάνω ρούπι...ούτε να την αφήσω μόνη στο πάτωμα γιατί δεν έχω παντού χαλί και είναι επικίνδυνη... μπουσουλαει και πιάνει και σηκώνεται κάνει ισορροπία και μετά πέφτει και αν είναι στο μάρμαρο θα χτυπήσει...για το πάρκο δεν το συζητώ... διακοσμητικό και αυτό όπως η κούνια τής... μόλις κοιμηθεί τρέχω πανικόβλητη να προλάβω!

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Afroditi85 είπε:

Καλημέρα και από εμάς! ξυπνήσαμε στις 8 και χουζουρευαμε μέχρι τις 8:30!

Mamasanty αφού της έπεσε ο πυρετός θα περάσει γρήγορα...

Οι δουλειές δεν τελειώνουν ποτέ!εγώ όση ώρα είναι ξύπνια δεν μπορώ να κάνω τίποτα...πρέπει να είμαι μαζι της...δεν με αφήνει να κάνω ρούπι...ούτε να την αφήσω μόνη στο πάτωμα γιατί δεν έχω παντού χαλί και είναι επικίνδυνη... μπουσουλαει και πιάνει και σηκώνεται κάνει ισορροπία και μετά πέφτει και αν είναι στο μάρμαρο θα χτυπήσει...για το πάρκο δεν το συζητώ... διακοσμητικό και αυτό όπως η κούνια τής... μόλις κοιμηθεί τρέχω πανικόβλητη να προλάβω!

 

Και εγώ τίποτα όσο είναι ξύπνια. Εννοείται το πάρκο διακοσμητικό..

  • Χαχα 1

sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , xaroumenh mama είπε:

Γεια σας κ από εμένα εδώ χάλια ο καιρός εχθές ο αέρας επερνε τα πάντα κ δε σταματούσε να βρέχει τα σχολεία ήταν κλειστά λόγο της κακοκαιρίας ....!!! Σήμερα ευτυχώς είναι καλύτερα ..!!! Κ εμείς καλό βράδυ είχαμε τώρα θα ξεκινήσω να κάνω κ εγώ καμιά δουλειά ..!!!! Καλημέρα σε όλες .....!!!!!!

Καλημεραααα!! Που μενεις??? Βλεπω ολες εχουμε φουλ δουλειες σημερααααα!!!


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ΚατεριναΣκ είπε:

Καλημεραααα!! Που μενεις??? Βλεπω ολες εχουμε φουλ δουλειες σημερααααα!!!

Στα Χανιά μένω ..!!!! Με το να μη πάει ο μεγάλος εχθές στο σχολείο το σπίτι ήταν σαν βομβαρδισμενο τοπίο ...!!!!!:-?


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι κοριτσια;Βαζουν τα μωρα σας τα παντα στο στομα;Μολις πιασει κατι κατευθειαν μεσα.Κι αντε τα παιχνιδια του,ολη μερα κοιταω το πατωμα μην επεσε κατι και το φαει και πνιγει.Το πρωι του πηρα στο τσακ ενα φυλο απο πορτοκαλι απο το χερι.Ουφ...τι αγχος...


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , Comet είπε:

Να ρωτησω κατι κοριτσια;Βαζουν τα μωρα σας τα παντα στο στομα;Μολις πιασει κατι κατευθειαν μεσα.Κι αντε τα παιχνιδια του,ολη μερα κοιταω το πατωμα μην επεσε κατι και το φαει και πνιγει.Το πρωι του πηρα στο τσακ ενα φυλο απο πορτοκαλι απο το χερι.Ουφ...τι αγχος...

Ναι δυστυχως τα εχει αυτα αυτη η ηλικια!!! Και εμενα αυτο κανει αμα βρει κατι και ειναι μονη της αμεσως το βαζει στο στομα...!!Αν βρει κατι και ειμαι εκει το πιανει στα χερια της και μου το δειχνει και εγω φυσικα της το περνω και αρχιζει την γκρινια....

πρίν από 9 λεπτά , xaroumenh mama είπε:

Στα Χανιά μένω ..!!!! Με το να μη πάει ο μεγάλος εχθές στο σχολείο το σπίτι ήταν σαν βομβαρδισμενο τοπίο ...!!!!!:-?

Αχ τι τελεια που μενεις Χανια!! Ειναι τελειααα. Ειχα παει για 5 μερες πιο παλια με την δουλεια μου!!Μου αρεσε παρα πολυ αλλα δεν προλαβα να δω και πολλααααα.. Θελω να ξανα παω!! Ποσο ζηλευω που μενεις εκει...:P θελω και εγω!!!!


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Comet είπε:

Να ρωτησω κατι κοριτσια;Βαζουν τα μωρα σας τα παντα στο στομα;Μολις πιασει κατι κατευθειαν μεσα.Κι αντε τα παιχνιδια του,ολη μερα κοιταω το πατωμα μην επεσε κατι και το φαει και πνιγει.Το πρωι του πηρα στο τσακ ενα φυλο απο πορτοκαλι απο το χερι.Ουφ...τι αγχος...

Καλημέρα κορίτσι ολα στο στομα αστα πρεπει να εχουμε τα ματια 14. Τωρα κοιμηθηκαμε εμεις το μικρο σου τι κανει παιζει με το ξαδελφακι του; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Καλημέρα κορίτσι ολα στο στομα αστα πρεπει να εχουμε τα ματια 14. Τωρα κοιμηθηκαμε εμεις το μικρο σου τι κανει παιζει με το ξαδελφακι του; 

Ναι παρολο  που εχουν 9 χρονια διαφορα παιζουν πολυ μαζι

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

 

πρίν από 2 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Καλεεεε που χαθηκατε ολες?? Τι κανετε?? Τι κανουν τα μωρα σας??? Εμεις παιζουμε στο χαλι...

Εδω είμαστε ..Εμένα έφαγε το απογευματινό της και κάνει νανι..ευτυχώς είναι πολύ καλύτερα ..αλλά η γκρίνια γκρίνια ..


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...