Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

πρίν από 54 λεπτά , Comet είπε:

Καλημερα.Καλα ειμαστε.Ειχαμε ησυχο βραδυ.Τον ξυπνησα στις 8 ,ηπιε το γαλα του και μιση μπανανα και τωρα κοιμαται στη γιαγια.Τελικα τα γενεθλια μας θα ναι μικρα σε κοσμο.Ο γιος της κουνιαδας μου χτυπησε το ποδι του και το χει σε γυψο οποτε δεν θα ρθουν.Ουτε η αδερφη μου μπορει οποτε θα μαστε εγω ,ο αντρας μου και η μανα μου.Δεν καταλαβαινει οποτε δεν πειραζει.Θα σβησουμε κερακια μεταξυ μας.

Καλημέρα! περαστικά στον ανιψιό σας! γρήγορη ανάρρωση!δεν πειράζει μια χαρά θα περάσετε!όντως σε αυτή την ηλικία δεν θυμούνται μετά!και δεν θα αναστατωθεί και με τον κόσμο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 25 λεπτά , Afroditi85 είπε:

Καλημέρα! περαστικά στον ανιψιό σας! γρήγορη ανάρρωση!δεν πειράζει μια χαρά θα περάσετε!όντως σε αυτή την ηλικία δεν θυμούνται μετά!και δεν θα αναστατωθεί και με τον κόσμο!

Καλημερα. Ευχαριστουμε.Μια χαρα θα περασουμε κι ετσι.Και δεν χρειαζεται να κανω και γενικη στο σπιτι


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Comet είπε:

Καλημερα.Καλα ειμαστε.Ειχαμε ησυχο βραδυ.Τον ξυπνησα στις 8 ,ηπιε το γαλα του και μιση μπανανα και τωρα κοιμαται στη γιαγια.Τελικα τα γενεθλια μας θα ναι μικρα σε κοσμο.Ο γιος της κουνιαδας μου χτυπησε το ποδι του και το χει σε γυψο οποτε δεν θα ρθουν.Ουτε η αδερφη μου μπορει οποτε θα μαστε εγω ,ο αντρας μου και η μανα μου.Δεν καταλαβαινει οποτε δεν πειραζει.Θα σβησουμε κερακια μεταξυ μας.

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια. Και εμεις κοιμηθηκαμε μια χαρα,!!! Εχετε ψησοι φρουτα στο φουρνο; Περαστικα στο ανηψακι σου δεν πειραζει ειναι ακομα μικρουλης δεν θα καταλαβει κατι. Κοψτε του την τουρτα του μικρουλη θα κανει μεγαλη χαρα μολις δει τα κερακια και την τουρτα!! 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Comet είπε:

Καλημερα. Ευχαριστουμε.Μια χαρα θα περασουμε κι ετσι.Και δεν χρειαζεται να κανω και γενικη στο σπιτι

Που το πας αυτό!και πριν και μετά χρειάζεται καθάρισμα το σπίτι!πολύ βαρετό!και με αυτό το καιρό δεν μπορείς να κάνεις τίποτα!εμάς είναι ακόμα χάλια ο καιρός!

πρίν από 5 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια. Και εμεις κοιμηθηκαμε μια χαρα,!!! Εχετε ψησοι φρουτα στο φουρνο; Περαστικα στο ανηψακι σου δεν πειραζει ειναι ακομα μικρουλης δεν θα καταλαβει κατι. Κοψτε του την τουρτα του μικρουλη θα κανει μεγαλη χαρα μολις δει τα κερακια και την τουρτα!! 

Καλημέρα! εννοείς για την μικρή?εγώ δεν έχω ψήσει... 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Afroditi85 είπε:

Που το πας αυτό!και πριν και μετά χρειάζεται καθάρισμα το σπίτι!πολύ βαρετό!και με αυτό το καιρό δεν μπορείς να κάνεις τίποτα!εμάς είναι ακόμα χάλια ο καιρός!

Καλημέρα! εννοείς για την μικρή?εγώ δεν έχω ψήσει... 

Ναι είπα να της δωσω γιαουρτι με ψημενα φρουτα δεν θα ειναι πιο νοστιμα απο ομα φρουτα; 

Κοριτσια βγαλαμε καο αλλο δοντακι η 1 η 2 δεν με αφηνει να δω αντι για τα πανω βγαλαμε τα κατω..... 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 33 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Ναι είπα να της δωσω γιαουρτι με ψημενα φρουτα δεν θα ειναι πιο νοστιμα απο ομα φρουτα; 

Κοριτσια βγαλαμε καο αλλο δοντακι η 1 η 2 δεν με αφηνει να δω αντι για τα πανω βγαλαμε τα κατω..... 

Νόστιμα θα είναι!μήλο ή αχλάδι ε?

Αλήθεια μπράβο σας!εμένα ζοριζεται πολύ και θέλει να βάζει τα πάντα στο στόμα!εμένα μου φαίνεται ότι θα βγάλει τα πάνω...θα δείξει...και η μεγάλη μου τα 4 πάνω τα έβγαλε σχεδόν μαζεμένα...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Afroditi85 είπε:

Νόστιμα θα είναι!μήλο ή αχλάδι ε?

Αλήθεια μπράβο σας!εμένα ζοριζεται πολύ και θέλει να βάζει τα πάντα στο στόμα!εμένα μου φαίνεται ότι θα βγάλει τα πάνω...θα δείξει...και η μεγάλη μου τα 4 πάνω τα έβγαλε σχεδόν μαζεμένα...

Ειπα να ψησο και τα δυο να δω ποιο θανειναι πιο ωραιο. Χαμπάρι δεν ειχα παρει το ειδα  ξαφνικά μακάρι να βγουνε ολα ετσι χωρις κλαμα. 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Ειπα να ψησο και τα δυο να δω ποιο θανειναι πιο ωραιο. Χαμπάρι δεν ειχα παρει το ειδα  ξαφνικά μακάρι να βγουνε ολα ετσι χωρις κλαμα. 

Μακαρι κοριτσι μου να μην σας ταλαιπωρησουν.Ψησε να μας πεις πως ειναι

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου..τι κάνετε ;εμείς σήμερα έχουμε αρκετή γκρίνια δεν ξέρω ίσως το δοντακι γιατί ζοριζεται και τραβάει την πιπίλα ...

 

πρίν από 27 λεπτά , Comet είπε:

Μολις κουρεψα τον μικρουλι μου.Σαν φανταρακι ειναι.Ειχαν μακρυνει πολυ

Τέλεια μέγια στο αγόρι μας 


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Mamasanty είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου..τι κάνετε ;εμείς σήμερα έχουμε αρκετή γκρίνια δεν ξέρω ίσως το δοντακι γιατί ζοριζεται και τραβάει την πιπίλα ...

 

Τέλεια μέγια στο αγόρι μας 

Ευχαριστουμε.3 φορα που τον κουρευω μεχρι τωρα.Εχει πολυ μαλλι και μακραινουν γρηγορα.Δεν ξερω που εμοιασε.Κι εγω κι ο αντρας μου εχουμε λιγο και λεπτη τριχα.

Η μικρουλα μας ζοριζεται,αντε να σκασει να ηρεμησει λιγο.Τι τραβανε κι αυτα..


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Comet είπε:

Ευχαριστουμε.3 φορα που τον κουρευω μεχρι τωρα.Εχει πολυ μαλλι και μακραινουν γρηγορα.Δεν ξερω που εμοιασε.Κι εγω κι ο αντρας μου εχουμε λιγο και λεπτη τριχα.

Η μικρουλα μας ζοριζεται,αντε να σκασει να ηρεμησει λιγο.Τι τραβανε κι αυτα..

Μεγια το κουρεμααα... 3 φορες?? Εμενα δεν εχει πολυ μαλλι... Ακομα κοντο ειναι.. Αφου ολοι την κανουν για αγορακι!!!


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Μεγια το κουρεμααα... 3 φορες?? Εμενα δεν εχει πολυ μαλλι... Ακομα κοντο ειναι.. Αφου ολοι την κανουν για αγορακι!!!

Ναι.Οταν γεννηθηκε ειχε αρκετα μαλλακια και στον 4ο μηνα επεφταν τουφες τα βρεφικα μαλλακια που ηταν λεπτα και αμεσως γεμισε το κεφαλακι του με πιο χοντρη τριχα.Στον 8ο μπαιναν στα ματακια του και καλυπταν και τον αυχενα οποτε τα κοψαμε πρωτη φορα.Κι απο τοτε καθε 2 μηνες.Παντως μου αρεσει κοντοκουρεμενος.Φαινεται το προσωπακι του

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Comet

Να ζήσει ο πριγκιπας σου και χρόνια πολλά, μεγάλος να γίνει με άσπρα μαλλιά, παντού να σκορπίζει της νιότης το φως και όλοι να λένε να ενας σοφός!!!!!

Να τον χαιρεσαι κοριτσι μου!!!! Να τον βλεπεις να μεγαλωνει και να τον καμαρωνεις τον αγορινα σου!!!!!!!!!!! 


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, ΚατεριναΣκ είπε:

@Comet

Να ζήσει ο πριγκιπας σου και χρόνια πολλά, μεγάλος να γίνει με άσπρα μαλλιά, παντού να σκορπίζει της νιότης το φως και όλοι να λένε να ενας σοφός!!!!!

Να τον χαιρεσαι κοριτσι μου!!!! Να τον βλεπεις να μεγαλωνει και να τον καμαρωνεις τον αγορινα σου!!!!!!!!!!! 

Καλημερα σε ευχαριστω πολυ.Να σαι καλα.Κι εσυ να χαιρεσαι τη μπουμπου σου και συντομα με ενα δευτερο μπεμπακι.

Σημερα ξυπνησε απο τις 7:30.Σε λιγο θα ξανακοιμηθει κι οταν ξυπνησει θα τον ντυσω καρναβαλακι και θα παμε βολτα.Εχει και ωραια μερα σημερα


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...