Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσακια και μωρακια.Τι κανετε;Εμεις κοιμηθηκαμε αγκαλιτσα στον καναπε απο τις 2 το πρωι και τον ξυπνησα στις 8:30. Δεν ειπιε γαλα ,με τα χιλια ζορια 100 ml.Παντως δεν εκανε κακα απο το απογευμα οποτε καλα.

Alex πως ειναι η μικρη;


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 19 λεπτά , Comet είπε:

Καλημερα κοριτσακια και μωρακια.Τι κανετε;Εμεις κοιμηθηκαμε αγκαλιτσα στον καναπε απο τις 2 το πρωι και τον ξυπνησα στις 8:30. Δεν ειπιε γαλα ,με τα χιλια ζορια 100 ml.Παντως δεν εκανε κακα απο το απογευμα οποτε καλα.

Alex πως ειναι η μικρη;

Καλημερα κοριτσαρες!!!! Ωχ καταλαλαβα ταλαιπωρηθηκες ε? Εγω δεν ξερω ποσο πινει το πρωι γιατι θηλαζω αλλα το βραδυ που της δινω ξενο πινει περιπου απο 210 μεχρι και 280... Ειναι φυσιολογικο τοση ποσοτητα??


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ΚατεριναΣκ είπε:

Καλημερα κοριτσαρες!!!! Ωχ καταλαλαβα ταλαιπωρηθηκες ε? Εγω δεν ξερω ποσο πινει το πρωι γιατι θηλαζω αλλα το βραδυ που της δινω ξενο πινει περιπου απο 210 μεχρι και 280... Ειναι φυσιολογικο τοση ποσοτητα??

Ναι.Σε αυτη την ηλικια τοσο πρεπει να πινουν.Ο δικος μου πινει λιγο.Εχω καταλαβει οτι δεν του αρεσει.Την αλλη βδομαδα που θα παμε παιδιατρο λογικα αφου ειναι καλος στα κιλα του θα μας πει για φρεσκο.Να δουμε θα το πινει;Σημερα εχει ηλιο αλλα κρυο.Δεν ειναι για βολτα


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Comet είπε:

Ναι.Σε αυτη την ηλικια τοσο πρεπει να πινουν.Ο δικος μου πινει λιγο.Εχω καταλαβει οτι δεν του αρεσει.Την αλλη βδομαδα που θα παμε παιδιατρο λογικα αφου ειναι καλος στα κιλα του θα μας πει για φρεσκο.Να δουμε θα το πινει;Σημερα εχει ηλιο αλλα κρυο.Δεν ειναι για βολτα

Αα τελειααα.. Λογικα ναι θα σου πει για το φρεσκο γαλα που ειναι απο 12 μηνων+ .Εμεις εχουμε την πεμπτη παιδιατρο.. Να δουμε ποσο εχει παει στα κιλα αραγε..  

Και εδω το ιδιο εχει ηλιο αλλα εχει κρυο...μεσα θα κατσουμε και εμεις...


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Comet είπε:

Καλημερα κοριτσακια και μωρακια.Τι κανετε;Εμεις κοιμηθηκαμε αγκαλιτσα στον καναπε απο τις 2 το πρωι και τον ξυπνησα στις 8:30. Δεν ειπιε γαλα ,με τα χιλια ζορια 100 ml.Παντως δεν εκανε κακα απο το απογευμα οποτε καλα.

Alex πως ειναι η μικρη;

Καλημερα κοριτσι. Μια χαρα δεν νομιζω ν α ηταν αλλεργια γιατι ηταν οπως οταν τριψεις το δερμασου καπου και κανει κοκκινιλα. Ειχε ξεφυγει πηγαινε πανω κατω μπουσουλαγε παρα πολυ γρηγορα μαλλον της τριφτηκαν στο χαλι γιατι αμα ηταν αλλεργια δςν θα ειχε μονο στα μπουτια. 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 46 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Καλημερα κοριτσι. Μια χαρα δεν νομιζω ν α ηταν αλλεργια γιατι ηταν οπως οταν τριψεις το δερμασου καπου και κανει κοκκινιλα. Ειχε ξεφυγει πηγαινε πανω κατω μπουσουλαγε παρα πολυ γρηγορα μαλλον της τριφτηκαν στο χαλι γιατι αμα ηταν αλλεργια δςν θα ειχε μονο στα μπουτια. 

Μπορει να ειναι απο κει.Ο δικος μου εχει πολυ ευαισθητο δερμα και κοκκινιζει ευκολα.Δεν δινω πια σημασια,μονιμως καπου ειναι κοκκινος.Το απογευμα θα παμε να παρουμε παπουτσακια για να περπαταει με το χερακι κι εξω:)

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Μπορει να ειναι απο κει.Ο δικος μου εχει πολυ ευαισθητο δερμα και κοκκινιζει ευκολα.Δεν δινω πια σημασια,μονιμως καπου ειναι κοκκινος.Το απογευμα θα παμε να παρουμε παπουτσακια για να περπαταει με το χερακι κι εξω:)

Ωραια μπραβο το παιδι ποιος το πιάνει τωρα!!από κρυο πως πατε; εγω εμεινα απο πετρέλαιο το πρωι και εχω αναψει τζακι. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Ωραια μπραβο το παιδι ποιος το πιάνει τωρα!!από κρυο πως πατε; εγω εμεινα απο πετρέλαιο το πρωι και εχω αναψει τζακι. 

Εχει κρυο πολυ αλλα εμεις εχουμε αεριο και μεσα στο σπιτι σταθερη θερμοκρασια στους 21 βαθμους οποτε ειμαστε μια χαρα.

Εντωμεταξυ αρχισαμε να τον αφηνουμε μονο του να κοιμηθει στην κουνια του την ημερα.Του παιρνει καμια ωρα αλλα κοιμαται χωρις αγκαλια.Γιατι σε 5 βδομαδες γυριζω στη δουλεια και η μανα μου δεν μπορει να τον κουναει στα χερια. 


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Comet είπε:

Εχει κρυο πολυ αλλα εμεις εχουμε αεριο και μεσα στο σπιτι σταθερη θερμοκρασια στους 21 βαθμους οποτε ειμαστε μια χαρα.

Εντωμεταξυ αρχισαμε να τον αφηνουμε μονο του να κοιμηθει στην κουνια του την ημερα.Του παιρνει καμια ωρα αλλα κοιμαται χωρις αγκαλια.Γιατι σε 5 βδομαδες γυριζω στη δουλεια και η μανα μου δεν μπορει να τον κουναει στα χερια. 

Τυχερη εσεις με το αεριο εχω ερθει Θεσσαλονίκη οταν σπουδαζε μια φιλη μου και το θυμαμε ειχε ωραια θερμοκρασία σαν καλοριφερ ειναι. Ευτυχως εγω δεν την κουναω ατα χερια λιγο στο καροτσι και κοιμαται. Βαλτον να μαθειμην πεδευει και την μαμα σου. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Alex. Arap είπε:

Τυχερη εσεις με το αεριο εχω ερθει Θεσσαλονίκη οταν σπουδαζε μια φιλη μου και το θυμαμε ειχε ωραια θερμοκρασία σαν καλοριφερ ειναι. Ευτυχως εγω δεν την κουναω ατα χερια λιγο στο καροτσι και κοιμαται. Βαλτον να μαθειμην πεδευει και την μαμα σου. 

Πιστευω θα μαθει γρηγορα γιατι πριν τα δοντακια ετσι κοιμοταν μερα και νυχτα.

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Comet είπε:

Πιστευω θα μαθει γρηγορα γιατι πριν τα δοντακια ετσι κοιμοταν μερα και νυχτα.

Ξεχασα να σ3 ρωτησωπως ειναι σημερα ο μικρος έκανε παλι διάρροια; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex. Arap είπε:

Ξεχασα να σ3 ρωτησωπως ειναι σημερα ο μικρος έκανε παλι διάρροια; 

Μια φορα μονο το πρωι αλλα πολυ μικρη ποσοτητα.Εντωμεταξυ τον εβαλα στην κουνια στις 3:50 και κοιμηθηκε 4:20.Δεν εκλαψε καθολου απλα ετσι πανε ολοι οι υπνοι πισω μια ωρα.Αν ξυπνησει 6 θα κοιμηθει στις 11.


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Comet είπε:

Μια φορα μονο το πρωι αλλα πολυ μικρη ποσοτητα.Εντωμεταξυ τον εβαλα στην κουνια στις 3:50 και κοιμηθηκε 4:20.Δεν εκλαψε καθολου απλα ετσι πανε ολοι οι υπνοι πισω μια ωρα.Αν ξυπνησει 6 θα κοιμηθει στις 11.

Δεν πειράζει αατον να μαθει και θα κοιματε πιο γρηγορα μετα. Κοιματε αρκετα ο δικος σου εμενα το πιο πολυ αν κοιμηθει είναι 1 ωρα συνηθως μισαωρο και μπορει και καθολου!!! 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Δεν πειράζει αατον να μαθει και θα κοιματε πιο γρηγορα μετα. Κοιματε αρκετα ο δικος σου εμενα το πιο πολυ αν κοιμηθει είναι 1 ωρα συνηθως μισαωρο και μπορει και καθολου!!! 

Ναι,αν τον αφησω και κανω ησυχια κοιμαται 2 φορες τη μερα απο 2 ωρες.Αλλα στη 1,5 ωρα κανω φασαρια και ανοιγω την πορτα του δωματιου του για να ξυπνησει.Συνηθως πιανει.Αλλιως θα κοιμαται μεσανυχτα και θα ξυπναει 9,5 το πρωι.Ειναι υπναρακος...

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...