Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 minutes ago, Blue Velvet said:

      Καλημέρα! Ήθελα να ρωτήσω αν έχετε δοκιμάσει κάποιες πολυβιταμινες για τη βελτίωση της ποιότητας των ωαρίων.Εχει δυόμιση χρόνια που έκοψα το τσιγάρο και σκέφτομαι να πάρω και βιταμίνες μπας και βελτιωθεί η κατάσταση.Με αγχωνει το ότι είμαι και 39,έχω και χαμηλή ΑΜΗ..θα πάρει σίγουρα και ο άντρας μου βιταμίνες για το σπέρμα, αυτός έχει τρία χρόνια που έκοψε το τσιγάρο,αν και δεν ξέρω αν παίζει ρόλο,γιατί έχει ολιγοσπερμια και κάνουμε μικρογονιμοποιηση 

      Εγώ πήρα q10 των 200 τρία χάπια  ημερησίως … μας βοήθησαν πολύ αλλά μας φούσκωσαν … εγώ δηλαδή πολύ ο άντρας μ τα σταματησε ένα μήνα πριν την ωοληψια  γιατί τρώγαμε ασύστολα χαχαχα αλλά εδώ στο εξωτερικό είναι πολύ διαδεδομένες με μεγάλα ποσοστά επιτυχίας . 

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 4 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Η μικρη εκανα ολοκληρα 10 βηματακια μονη της!!!!!:wub::) 

Μπραβο το κοριτσι:rolleyes:Ποιος σας πιανει τωρα κι εσας.Κι εμενα 11,5 μηνων εκανε αρκετα μονος του αλλα πηρε 2 βδομαδες για να ξεθαρεψει .Τωρα δεν καθεται καθολου.Τα μωρακια μας μεγαλωσανε,ωρα για τα επομενα...:)

Ευχαριστω ολα τα κοριτσια για τις ευχες τους.Να μαστε ολοι καλα και μακαρι να φτασουμε τα χρονια της

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Afroditi85 είπε:

Καλημέρα και εμείς τα ίδια!δεν κάθεται πουθενά!θέλει να είναι κάτω και να πηγαίνει πέρα δώθε και να σηκώνεται όρθια! και εγώ πελαγωνω ώρες ώρες και χθές που ήθελα να κάνω δουλειές δεν είχα νερό!ήταν κομμένο 5 μέρες αλλά εμείς δεν το καταλάβαμε και τελείωσε και το ντεπόζιτο που είναι 2 τόνο!ευτυχώς ήρθε χθές αργά το βράδυ!και σήμερα μόλις κοιμήθηκε σφουγγάρισα και καθάρισα το μπάνιο!

Καλημέρα!και εμείς σκεφτόμαστε να το κάνουμε και στην μικρή...στην μεγάλη το έχουμε κάνει...το χεράκι της πονούσε 2-3 μέρες...και δεν μπορούσε να το σηκώσει... αλλά στα μωρά το κάνουν στα μπουτακια... δηλαδή ο ανιψιός σού νόσησε από μηνιγγίτιδα???

Συλλυπητήρια σας εύχομαι...Να ζήσετε να την θυμόμαστε...

Με το καλό η βάφτιση! Εντάξει με τα γλυκά???χαχαχα! Εκεί είναι το μυαλό μου εμένα!κάνω διατροφή και τα λιγουρευομαι! προσπαθώ δηλαδή γιατί οι πειρασμοί είναι πολλοί!εύχομαι να σας κάνει τέλεια μέρα!!!

Αστα τα ιδια κανουν ολα. την εβγαλα εξω στην αυλη κσι την εκανα βολτες στο ηλιο δεν γινοταν δεν καθοταν καθολου σε ησυχία!! 

2 ώρες πρίν, ΚατεριναΣκ είπε:

 

Ολα τα μωρακια το ιδιο κανουν!!! Και εμενα δεν με αφηνει να κανω ευκολα δουλειες.. Και δεν κοιμαμαται και πολυ την ημερα!!!!  Εγω τωρα πρεπει να προσεχω πιο πολυ γιατι ξεκηνησε και κανει 2 με 3 βηματακια χωρις να κρατηεται καπου και μετα πεφτει.. Τις πιο πολλες φορες πεφτει στο ποπουδακι της αλλα αλλες φορες πεφτει λιγο ατσαλα και πρεπει να ειναι εκει να την προλαβω μην χτυπησει!!!

Καλα 5/μερες χωρις νερο σας ειχανε????:o

Πρέπει να έχουμε τα ματια 114 οχι 14!!!

  • Μου αρέσει 2

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Αστα τα ιδια κανουν ολα. την εβγαλα εξω στην αυλη κσι την εκανα βολτες στο ηλιο δεν γινοταν δεν καθοταν καθολου σε ησυχία!! 

Πρέπει να έχουμε τα ματια 114 οχι 14!!!

Ασε εντωμεταξυ τωρα που περπαταει μονος του δεν θελει να τον πιανουμε οποτε αυτος μπροστα κι εγω απο πισω μην πεσει ολη μερα πανω κατω ,και παει και σαν βαρκουλα σε τρικυμια καποιες φορες

  • Χαχα 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Comet είπε:

Μπραβο το κοριτσι:rolleyes:Ποιος σας πιανει τωρα κι εσας.Κι εμενα 11,5 μηνων εκανε αρκετα μονος του αλλα πηρε 2 βδομαδες για να ξεθαρεψει .Τωρα δεν καθεται καθολου.Τα μωρακια μας μεγαλωσανε,ωρα για τα επομενα...:)

Ευχαριστω ολα τα κοριτσια για τις ευχες τους.Να μαστε ολοι καλα και μακαρι να φτασουμε τα χρονια της

Ε ναι θελουν λιγο να προσαρμοστουν.. Φοβουνται και λιγο λογικο ειναι να τους περνει καποιες μερες..  χαχαχα ναι ναι μακαρι κοριτσι να ερθει το επομενο συντομα!!!


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Ε ναι θελουν λιγο να προσαρμοστουν.. Φοβουνται και λιγο λογικο ειναι να τους περνει καποιες μερες..  χαχαχα ναι ναι μακαρι κοριτσι να ερθει το επομενο συντομα!!!

Μου κακοφαινεται και λιγο που τον παιρνω αγκαλια και θελει κατω...Μου αρεσει που φοβομασταν μην τα κακομαθουμε με τις αγκαλιες και δεν ξεκολλανε...

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε κορίτσια?κοιμήθηκαν τα μπεμπακια? εμείς πριν λίγο!αλλά έχει μυξουλες και ώρες ώρες πλανταει στον ύπνο της...θα δείξει πως θα πάει το βράδυ μας .. εντομεταξυ ψησαμε μαφιν σοκολατένια με την μεγάλη για να πάρει και αύριο στο σχολείο και μοσχομυρισε το σπίτι σοκολάτα!αλλά εγώ δεν τρώω...:-(

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Afroditi85 είπε:

Τι κάνετε κορίτσια?κοιμήθηκαν τα μπεμπακια? εμείς πριν λίγο!αλλά έχει μυξουλες και ώρες ώρες πλανταει στον ύπνο της...θα δείξει πως θα πάει το βράδυ μας .. εντομεταξυ ψησαμε μαφιν σοκολατένια με την μεγάλη για να πάρει και αύριο στο σχολείο και μοσχομυρισε το σπίτι σοκολάτα!αλλά εγώ δεν τρώω...:-(

Καλα κορίτσι εμεις τωρα κοιμηθηκε. Αχ μωρε αυτες οι μυξες τι να κάνεις θα ανοιξει ο καιρος και θα ειμαστε μια χαρα! Μαφιν τι είναι αυτα που μας λες ειμαστε σε διαιτα σήμερα πηγα στη διατροφολογο ειχα χασει αλλο 1 κιλο και 600 γραμμαρια αλλα αυτην την εβδομαδα εχω και σοκολάτα και μια μερα ελεύθερο μενου!!!! 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και εμεις κοιμηθηκαμε απο τις 8:30..  Προσπαθω να την κρατησω λιγο παραπανω μεχρι τις 9  αλλα κανει σαν τρελη!!! Θελει να μπει στην κουνια της και να κοιμηθει!!! 

Εγω αυριο εχω να παω σε αλλεργιολογο το πρωι και θα ερθει μια φιλη μου να κρατησει την μικρη... 

 

πρίν από 50 λεπτά , Afroditi85 είπε:

Τι κάνετε κορίτσια?κοιμήθηκαν τα μπεμπακια? εμείς πριν λίγο!αλλά έχει μυξουλες και ώρες ώρες πλανταει στον ύπνο της...θα δείξει πως θα πάει το βράδυ μας .. εντομεταξυ ψησαμε μαφιν σοκολατένια με την μεγάλη για να πάρει και αύριο στο σχολείο και μοσχομυρισε το σπίτι σοκολάτα!αλλά εγώ δεν τρώω...:-(

Ελπιζω να της περασου γρηγορα να ηρεμησει!!!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Κι ο μικρος πριν λιγο κοιμηθηκε

Καλα κοριτσια πως κρατιεστε;Αν ξερατε τι τρωω τωρα.Μπραβο alex συνεχισε ετσι.Εγω αρνουμαι ακομη να μπω σε διατροφη(δηλ.να κοψω τα γλυκα).Λεω απο την αλλη Δευτερα...

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 42 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Καλα κορίτσι εμεις τωρα κοιμηθηκε. Αχ μωρε αυτες οι μυξες τι να κάνεις θα ανοιξει ο καιρος και θα ειμαστε μια χαρα! Μαφιν τι είναι αυτα που μας λες ειμαστε σε διαιτα σήμερα πηγα στη διατροφολογο ειχα χασει αλλο 1 κιλο και 600 γραμμαρια αλλα αυτην την εβδομαδα εχω και σοκολάτα και μια μερα ελεύθερο μενου!!!! 

Μπράβο σου!μια χαρά!εγώ προσπαθώ μόνη μου με διατροφές που είχα παλιότερα...

πρίν από 24 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Και εμεις κοιμηθηκαμε απο τις 8:30..  Προσπαθω να την κρατησω λιγο παραπανω μεχρι τις 9  αλλα κανει σαν τρελη!!! Θελει να μπει στην κουνια της και να κοιμηθει!!! 

Εγω αυριο εχω να παω σε αλλεργιολογο το πρωι και θα ερθει μια φιλη μου να κρατησει την μικρη... 

 

Ελπιζω να της περασου γρηγορα να ηρεμησει!!!! 

Πω πω μπράβο σας!έχει πρόγραμμα το κορίτσι δεν θέλει να του το χαλάς!

Έχεις θέμα με αλλεργιες?

πρίν από 25 λεπτά , Comet είπε:

Κι ο μικρος πριν λιγο κοιμηθηκε

Καλα κοριτσια πως κρατιεστε;Αν ξερατε τι τρωω τωρα.Μπραβο alex συνεχισε ετσι.Εγω αρνουμαι ακομη να μπω σε διατροφη(δηλ.να κοψω τα γλυκα).Λεω απο την αλλη Δευτερα...

Είναι ωραία τα γλυκά ρε παιδί μου!πάντως η σοκοφρετα με στέβια είναι πολύ ωραία...δεν καταλαβαίνεις διάφορα...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Afroditi85 είπε:

Μπράβο σου!μια χαρά!εγώ προσπαθώ μόνη μου με διατροφές που είχα παλιότερα...

Πω πω μπράβο σας!έχει πρόγραμμα το κορίτσι δεν θέλει να του το χαλάς!

Έχεις θέμα με αλλεργιες?

Απο τοτε που γεννησα για κοιπον λογο μεσα στο σπιτι με πιανει αλλεργια και δεν ξερω απο τι ειναι... Με πιανει για κανα 3-4 μερες τρελο φτερνισμα και με τζουζουν τα ματια.. Μετα μπορει για μια βδομαδα και να μην εχω τιποτα και μετα παλι.. Εξω δεν με πιανει ποτε!!! Το σπιτι μας εχει αρκετη υγρασια δεν ξερω αν φταει και αυτο!!!  Και θα παω αυριο πρωτη φορα να δω τι θα μου πει!!!


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Απο τοτε που γεννησα για κοιπον λογο μεσα στο σπιτι με πιανει αλλεργια και δεν ξερω απο τι ειναι... Με πιανει για κανα 3-4 μερες τρελο φτερνισμα και με τζουζουν τα ματια.. Μετα μπορει για μια βδομαδα και να μην εχω τιποτα και μετα παλι.. Εξω δεν με πιανει ποτε!!! Το σπιτι μας εχει αρκετη υγρασια δεν ξερω αν φταει και αυτο!!!  Και θα παω αυριο πρωτη φορα να δω τι θα μου πει!!!

Πήγαινε να το κοιτάξεις τότε! έχετε αφυγραντήρα?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Afroditi85 είπε:

Πήγαινε να το κοιτάξεις τότε! έχετε αφυγραντήρα?

Ναι εχω αλλα τον βαζω στο δωματιο της μικρης... Τι να πω.. Μπορει να εχει καποιος αλλεργια στην υγρασια??  Μου φαινεται πολυ περιεργο αλλα δεν ξερω μπορει να επιρεαζει καπως...


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Ναι εχω αλλα τον βαζω στο δωματιο της μικρης... Τι να πω.. Μπορει να εχει καποιος αλλεργια στην υγρασια??  Μου φαινεται πολυ περιεργο αλλα δεν ξερω μπορει να επιρεαζει καπως...

Ναι φυσικά και μπορεί...δεν την θέλω καθόλου την υγρασία... Είχαμε στο προηγούμενο σπίτι που μέναμε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...