Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

      Ναι εννοείται ο καθε γιατρός ξέρει το καλύτερο ανα περιπτωση. Εγώ και δεύτερη μέρα που ξεκίνησα και 3η γιατί την πρώτη δεν είχα ροή το ενδιομητριο μια χαρά έφτιαξε.  Εσένα αυτό που σου έγραψαν. Καλή αρχή!!!! 🙏

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

Πωπω κοριτσια οταν εχεις δουλεια τοτε δεν γινονται τα πραγματα οπως πρεπει.Απο τις 3:30 προσπαθω να κοιμηθει και κοιμηθηκε τωρα.Σε μια ωρα πρεπει να φυγουμε για την παιδιατρο.Θα παω με ταξι,ο αντρας μου δουλευει αλλα θελει κανενα τεταρτο.Ουτε να τον ταισω πριν προλαβαινω.Θα τον ξυπνησω 5 :20 και θα τον ντυσω στα γρηγορα .Ελπιζω να μην κλαιει γιατι θα πειναει και θα νυσταζει.Τοσες μερες κοιμοταν νωρις.Σημερα βρηκε;

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, Comet είπε:

Πωπω κοριτσια οταν εχεις δουλεια τοτε δεν γινονται τα πραγματα οπως πρεπει.Απο τις 3:30 προσπαθω να κοιμηθει και κοιμηθηκε τωρα.Σε μια ωρα πρεπει να φυγουμε για την παιδιατρο.Θα παω με ταξι,ο αντρας μου δουλευει αλλα θελει κανενα τεταρτο.Ουτε να τον ταισω πριν προλαβαινω.Θα τον ξυπνησω 5 :20 και θα τον ντυσω στα γρηγορα .Ελπιζω να μην κλαιει γιατι θα πειναει και θα νυσταζει.Τοσες μερες κοιμοταν νωρις.Σημερα βρηκε;

Και εμένα χθες που ήταν να πάμε παιδίατρο άργησε να ξυπνήσει ..μάλλον κάτι καταλαβαίνουν :wub: 


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Mamasanty είπε:

Και εμένα χθες που ήταν να πάμε παιδίατρο άργησε να ξυπνήσει ..μάλλον κάτι καταλαβαίνουν :wub: 

Λοιπον κοριτσακια γυρισαμε.Υψος 76.(πηραμε 3 ποντους)βαρος 9.900(1.100 σε 2,5 μηνες) και 1,5 ποντο στο κεφαλακι.Ακολουθει σε ολα την καμπυλη του που ειναι η πρασινη(50%).Ολα καλα,καναμε το εμβολιο,δεν εκλαψε καθολου,μπορει να κανει πυρετο σε 5-10 μερες.Σε ενα μηνα ραντεβου και εμβολιο.Και να ξεκινησουμε μελι

  • Μου αρέσει 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Comet είπε:

Λοιπον κοριτσακια γυρισαμε.Υψος 76.(πηραμε 3 ποντους)βαρος 9.900(1.100 σε 2,5 μηνες) και 1,5 ποντο στο κεφαλακι.Ακολουθει σε ολα την καμπυλη του που ειναι η πρασινη(50%).Ολα καλα,καναμε το εμβολιο,δεν εκλαψε καθολου,μπορει να κανει πυρετο σε 5-10 μερες.Σε ενα μηνα ραντεβου και εμβολιο.Και να ξεκινησουμε μελι

Ααα τελειααα μια χαραααα μπραβο πηρε αρκετο βαρος.. Εμεις σε 2 μηνες ειχαμε παρει μονο 600 γρ...μακαρι να μην κανει πυρετο και να το περασει ευκολα...

Ααα τελεια.. Μελι ε??? Με ψωμακι για πρωινο... Μια χαραααα!!!!!


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Ααα τελειααα μια χαραααα μπραβο πηρε αρκετο βαρος.. Εμεις σε 2 μηνες ειχαμε παρει μονο 600 γρ...μακαρι να μην κανει πυρετο και να το περασει ευκολα...

Ααα τελεια.. Μελι ε??? Με ψωμακι για πρωινο... Μια χαραααα!!!!!

Ναι με ψωμακι και.βουτυρο ειπε αν θελω αλλα εμεις δεν τρωμε βουτυρο.1 κουταλια του γλυκου(5ml) τη μερα χωρις δοκιμες.Να τρωει κανονικα απο τα φαγητα μας με λιγο αλατι και οχι ζαχαρη.Πως να μην παρει βαρος ο φαταουλας..αφου τρωειειειει....:D

  • Χαχα 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Comet είπε:

Λοιπον κοριτσακια γυρισαμε.Υψος 76.(πηραμε 3 ποντους)βαρος 9.900(1.100 σε 2,5 μηνες) και 1,5 ποντο στο κεφαλακι.Ακολουθει σε ολα την καμπυλη του που ειναι η πρασινη(50%).Ολα καλα,καναμε το εμβολιο,δεν εκλαψε καθολου,μπορει να κανει πυρετο σε 5-10 μερες.Σε ενα μηνα ραντεβου και εμβολιο.Και να ξεκινησουμε μελι

Μπραβο το παιδι πολυ καλα θα φαι και μελακι πιως την χαρη του!!!! 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Comet είπε:

Λοιπον κοριτσακια γυρισαμε.Υψος 76.(πηραμε 3 ποντους)βαρος 9.900(1.100 σε 2,5 μηνες) και 1,5 ποντο στο κεφαλακι.Ακολουθει σε ολα την καμπυλη του που ειναι η πρασινη(50%).Ολα καλα,καναμε το εμβολιο,δεν εκλαψε καθολου,μπορει να κανει πυρετο σε 5-10 μερες.Σε ενα μηνα ραντεβου και εμβολιο.Και να ξεκινησουμε μελι

Μια χαρά μπράβο σας!μέλι τέλεια!θα του αρέσει!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , Afroditi85 είπε:

Μια χαρά μπράβο σας!μέλι τέλεια!θα του αρέσει!

Για το μελι δεν ειμαι σιγουρη γιατι νομιζω δεν του πολυαρεσουν τα γλυκα .Θα δοκιμασω αυριο και θα σας πω.Εντωμεταξυ μολις κοιμηθηκε.Δυσκολευτηκε λιγο..Να δουμε θα ξυπνησει το βραδυ


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια και μωρακια. Τι κανετε;Εμεις ξεκιναμε δουλειες σημερα,δηλ η μαμα μου θα κανει ανακαινιση στο μπανιο της.Καμια 10 αρια μερες θα παρει.Ειπαμε να τελειωνει πριν γυρισω στη δουλεια.

Εχει τελειο καιρο αυτες τις μερες.Θα κανουμε βολτες:)

  • Μου αρέσει 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααα κοριτσια!!!! Να χαιρεστε τα μωρακια σας ολες.....μια ερωτηση θελω να κανω....θα ηθελα να μαθω το μωρακι σας τι υψος ειχε 7-8 μηνων γτ θελουμε να κανουμε την βαφτιση το καλοκαιρι κ εχω δει κατι φορεματακια σε εκπτωσεις με ακριβη αρχικη τιμη αλλα δεν εχω ιδεα ποσο θα ειναι σε υψος τοτε; Καμια μανουλα που το μωρακι της να γεννηθηκε κοντα στα 54εκ σαν το δικο μ ή τουλαχισυον εκει κοντα να μ πει ποσο ηταν στον 7ο-8ο?? Ξερω οτι δεν μεγαλωνουν ολα τα νινακια το ιδιο αλλα θα με βοηθουσατε να ειχα εναν μπουσουλα!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 6 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημερααα κοριτσια!!!! Να χαιρεστε τα μωρακια σας ολες.....μια ερωτηση θελω να κανω....θα ηθελα να μαθω το μωρακι σας τι υψος ειχε 7-8 μηνων γτ θελουμε να κανουμε την βαφτιση το καλοκαιρι κ εχω δει κατι φορεματακια σε εκπτωσεις με ακριβη αρχικη τιμη αλλα δεν εχω ιδεα ποσο θα ειναι σε υψος τοτε; Καμια μανουλα που το μωρακι της να γεννηθηκε κοντα στα 54εκ σαν το δικο μ ή τουλαχισυον εκει κοντα να μ πει ποσο ηταν στον 7ο-8ο?? Ξερω οτι δεν μεγαλωνουν ολα τα νινακια το ιδιο αλλα θα με βοηθουσατε να ειχα εναν μπουσουλα!!!

Καλημερα.Να χαιρεσαι τη μικρη σου.Εγω εχω αγορακι και γεννηθηκε 51 οποτε δεν μπορω να σε βοηθησω,τα αλλα κοριτσια ομως εχουν κοριτσακια και καποια ειναι ψηλα.Αν περιμενεις λιγο πιστευω θα σου απαντησουν

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Comet είπε:

Καλημερα.Να χαιρεσαι τη μικρη σου.Εγω εχω αγορακι και γεννηθηκε 51 οποτε δεν μπορω να σε βοηθησω,τα αλλα κοριτσια ομως εχουν κοριτσακια και καποια ειναι ψηλα.Αν περιμενεις λιγο πιστευω θα σου απαντησουν

Σε ευχαριστω πολυυυ....Ενταξει δεν εχουν κ μεγαλη διαφορα εξαλλου στο περιπου 1-2εκ δεν πιστευω να υπαρχει θεμα!!!! Θα ηθελα την απαντηση σου αν θα ηθελες!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημερααα κοριτσια!!!! Να χαιρεστε τα μωρακια σας ολες.....μια ερωτηση θελω να κανω....θα ηθελα να μαθω το μωρακι σας τι υψος ειχε 7-8 μηνων γτ θελουμε να κανουμε την βαφτιση το καλοκαιρι κ εχω δει κατι φορεματακια σε εκπτωσεις με ακριβη αρχικη τιμη αλλα δεν εχω ιδεα ποσο θα ειναι σε υψος τοτε; Καμια μανουλα που το μωρακι της να γεννηθηκε κοντα στα 54εκ σαν το δικο μ ή τουλαχισυον εκει κοντα να μ πει ποσο ηταν στον 7ο-8ο?? Ξερω οτι δεν μεγαλωνουν ολα τα νινακια το ιδιο αλλα θα με βοηθουσατε να ειχα εναν μπουσουλα!!!

Καλημέρα κοριτσι ποσο περνει συνηθως ποσο εχει φτασει τωρα; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , Comet είπε:

Καλημερα κοριτσακια και μωρακια. Τι κανετε;Εμεις ξεκιναμε δουλειες σημερα,δηλ η μαμα μου θα κανει ανακαινιση στο μπανιο της.Καμια 10 αρια μερες θα παρει.Ειπαμε να τελειωνει πριν γυρισω στη δουλεια.

Εχει τελειο καιρο αυτες τις μερες.Θα κανουμε βολτες:)

Καλημερααα.. Εμεις παλι νωρις ξυπνησαμε 7:20!!! Ναι εχει πολυ ωραιο καιρο.. εμεις πηγαμε χθες στις κουνιες.. Αλλα απο σημερα εχω δουλειες.. Φτιαχνω βαλιτσες γιατι θα παμε 4ημερο.. Και μαντεψε που..... Προς τα μερη σου... Θα μεινουμε λιγο πιο εξω απο την πολη... Εχουμε ξανα παει παμε σχετικα συχνα γιατι παει και γηπεδο ο αντρας μου.. 

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!και εδώ έχει τέλεια μέρα!λέω να την πάω καμιά βόλτα με το καρότσι!δυστυχώς εδώ δεν έχει κοντά ούτε κούνιες ούτε πάρκο...:sad: αλλά μπορούμε να πάμε μια βόλτα να μας δει λίγο ο ήλιος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...