Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Εγώ ρε γμτ δε θυμάμαι τι εξετάσεις έκανα στην ωοληψια..για κάποιο λόγο δε θυμάμαι σχεδόν τπτ από αυτή τη διαδικασία,πέρασαν 2,5 χρόνια ..Πάντως ακόμα και αν πάω με φυσικό τρόπο,πάλι θα κάνω μέθη,δεν παίζει να αντέξω χωρίς αναισθησία 

      Τώρα στην εμβρυομεταφορά έκανα  ορμονολογικες(tsh,lh,Ε2 κτλ)αλλά FSH δεν εκανα. Φοβάμαι να την κάνω,θα δω κάνα νούμερο τρελό και θα βάλω τα κλάματα.Εχεις δίκιο πάντως,από την ώρα που απέτυχε η εμβρυομεταφορά,έχω τρελαθεί απ' τη στεναχώρια και το άγχος..

      Στην ετ δεν σε νοιάζει η fsh, αλλά σου μιλώ από προσωπική εμπειρία όλες αυτές οι εξετασεις μόνο άγχος μας φέρνουν. Τις κάνεις μόνο αν τις ζητήσει ο γιατρός, για να καταλάβεις εγώ του είχα πει δεν θέλω να τις κάνω ξανά και μου είπε κανένα πρόβλημα. Άλλωστε αν πας σε φυσικό κύκλο δεν σε νοιάζουν!

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

πρίν από 5 λεπτά , Afroditi85 είπε:

Ναι φυσικά και μπορεί...δεν την θέλω καθόλου την υγρασία... Είχαμε στο προηγούμενο σπίτι που μέναμε...

Εμεις σκεφτομαστε να κανουμε ανακαινηση καποια στιγμη γιατι δεν παει αλλο αυτο το πραγμα!!! Και αναβουμε και καλοριφερ συνεχεια λογο της μικρης.. η θερμοκρασια στο σπιτι ειναι απο 18 μεχρι 21 βαθμους αλλα και παλι αυτη η υγρασια δεν φευγει!!!


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 3 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Εμεις σκεφτομαστε να κανουμε ανακαινηση καποια στιγμη γιατι δεν παει αλλο αυτο το πραγμα!!! Και αναβουμε και καλοριφερ συνεχεια λογο της μικρης.. η θερμοκρασια στο σπιτι ειναι απο 18 μεχρι 21 βαθμους αλλα και παλι αυτη η υγρασια δεν φευγει!!!

Αν το σπίτι είναι παλιό δεν θα έχει σωστή μόνωση μάλλον...αλλά με τα καλοριφέρ μου κάνει εντύπωση...

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Τι κανετε κορίτσια;Εγώ πριν λίγο σχόλασα από τη δουλειά και συμμαζεψα μόλις τώρα την κουζίνα.Εκνευριζομαι αν η κουζίνα δεν είναι σε καλή κατάσταση γιατί δε θέλω όταν ξυπνάω και πάω να φτιάξω καφε/πρωινό να την βλέπω σε κακό χαλι.

Προσπάθησα να διαβάσω λίγο τα νέα σας και το μυαλό μου γυρίζει στις δουλειες του σπιτιου.Ποτε δεν ήμουν φαν αυτών αλλά δε ξέρω πραγματικά τι να πιστέψω για μένα.Πρεπει να ειμαι πολύ τεμπελα και ακαταστατη γιατί σίδερο δε ξέρω τι πάει να πει(δε το χρησιμοποιώ ποτε).Μαγειρεύω πάντα φαγητά που δεν είναι μπελαλιδικα και σε ποσότητα για να μη μαγειρεύω συνέχεια η βάζω σε λειτουργία το slow cooker και μαγειρευει μόνο του τη νύχτα. Σκούπα βάζω το πολύ 2 φορές την εβδομάδα κάτω και 1 πάνω στις κρεβατοκάμαρες και γενικά έχω ψιλοορισει μέρες που θα κάνω 1 με 2 συγκεκριμένες δουλειες και παρόλο αυτα νιώθω συνέχεια κουρασμένη και γκρινιάζω.

Πόσο θα ήθελα να ημουν από αυτές τις νοικοκυρές που το σπίτι τους μοσχομυριζει γλυκά,φτιάχνουν ωραία φαγητά,το σπιτι λάμπει από καθαριότητα και τα ρούχα είναι καθαρά,αφράτα και αρωματισμενα. Ομως εγω συνεχεια σκεφτομαι ποτε θα ξαπλωσω,ποτε θα δω λιγη τηλεόραση και ντρέπομαι που είμαι έτσι.Μαλλον με έπιασαν τα ψυχολογικά μου πάλι αλλά αλήθεια σας λέω νιώθω άχρηστη σε ολα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Comet είπε:

Κι ο μικρος πριν λιγο κοιμηθηκε

Καλα κοριτσια πως κρατιεστε;Αν ξερατε τι τρωω τωρα.Μπραβο alex συνεχισε ετσι.Εγω αρνουμαι ακομη να μπω σε διατροφη(δηλ.να κοψω τα γλυκα).Λεω απο την αλλη Δευτερα...

Καλημέρα κορίτσι ετσι ελεγα και εγω αλλα μια χαρα κρατιέμαι αν βλέπεις οτι τι χάνεις την συνέχιζεις. 

8 ώρες πρίν, ΚατεριναΣκ είπε:

Ναι εχω αλλα τον βαζω στο δωματιο της μικρης... Τι να πω.. Μπορει να εχει καποιος αλλεργια στην υγρασια??  Μου φαινεται πολυ περιεργο αλλα δεν ξερω μπορει να επιρεαζει καπως...

Καλημέρα κοριτσι μπορει λογικά να σε πειραζει ποση με την υγρασία εχουν θεματα αναπνευστικα ειναι πολυ ενοχλητικη η υγρασια. 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Angela123 είπε:

Τι κανετε κορίτσια;Εγώ πριν λίγο σχόλασα από τη δουλειά και συμμαζεψα μόλις τώρα την κουζίνα.Εκνευριζομαι αν η κουζίνα δεν είναι σε καλή κατάσταση γιατί δε θέλω όταν ξυπνάω και πάω να φτιάξω καφε/πρωινό να την βλέπω σε κακό χαλι.

Προσπάθησα να διαβάσω λίγο τα νέα σας και το μυαλό μου γυρίζει στις δουλειες του σπιτιου.Ποτε δεν ήμουν φαν αυτών αλλά δε ξέρω πραγματικά τι να πιστέψω για μένα.Πρεπει να ειμαι πολύ τεμπελα και ακαταστατη γιατί σίδερο δε ξέρω τι πάει να πει(δε το χρησιμοποιώ ποτε).Μαγειρεύω πάντα φαγητά που δεν είναι μπελαλιδικα και σε ποσότητα για να μη μαγειρεύω συνέχεια η βάζω σε λειτουργία το slow cooker και μαγειρευει μόνο του τη νύχτα. Σκούπα βάζω το πολύ 2 φορές την εβδομάδα κάτω και 1 πάνω στις κρεβατοκάμαρες και γενικά έχω ψιλοορισει μέρες που θα κάνω 1 με 2 συγκεκριμένες δουλειες και παρόλο αυτα νιώθω συνέχεια κουρασμένη και γκρινιάζω.

Πόσο θα ήθελα να ημουν από αυτές τις νοικοκυρές που το σπίτι τους μοσχομυριζει γλυκά,φτιάχνουν ωραία φαγητά,το σπιτι λάμπει από καθαριότητα και τα ρούχα είναι καθαρά,αφράτα και αρωματισμενα. Ομως εγω συνεχεια σκεφτομαι ποτε θα ξαπλωσω,ποτε θα δω λιγη τηλεόραση και ντρέπομαι που είμαι έτσι.Μαλλον με έπιασαν τα ψυχολογικά μου πάλι αλλά αλήθεια σας λέω νιώθω άχρηστη σε ολα

Καλημέρα κορίτσι!μην αγχώνεσαι όλες λίγο πολύ έτσι είμαστε!όταν έχεις μικρά παιδιά δεν προλαβαίνεις!και όταν δουλεύεις κιόλας!τα βασικά και ότι βλέπει η πεθερά που λένε! ούτε εγώ σιδερωνω συχνά με το στεγνωτηριο...και έχω θέμα με την καθαριότητα...αλλά με δύο παιδιά πλέον δεν προλαβαίνω...κι ας μην δουλεύω τώρα...έχω χαλαρώσει αρκετά..το φιλόσοφο το πράγμα...ας τα ευχαριστήσουμε τώρα που είναι μικρά!και τι θα καταλάβουμε όταν θα μεγαλώσουν και θα φύγουν και θα είναι όλα στην εντέλεια! τότε θα μας λείπουν αυτές οι στιγμές!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 ώρες πρίν, Angela123 είπε:

Τι κανετε κορίτσια;Εγώ πριν λίγο σχόλασα από τη δουλειά και συμμαζεψα μόλις τώρα την κουζίνα.Εκνευριζομαι αν η κουζίνα δεν είναι σε καλή κατάσταση γιατί δε θέλω όταν ξυπνάω και πάω να φτιάξω καφε/πρωινό να την βλέπω σε κακό χαλι.

Προσπάθησα να διαβάσω λίγο τα νέα σας και το μυαλό μου γυρίζει στις δουλειες του σπιτιου.Ποτε δεν ήμουν φαν αυτών αλλά δε ξέρω πραγματικά τι να πιστέψω για μένα.Πρεπει να ειμαι πολύ τεμπελα και ακαταστατη γιατί σίδερο δε ξέρω τι πάει να πει(δε το χρησιμοποιώ ποτε).Μαγειρεύω πάντα φαγητά που δεν είναι μπελαλιδικα και σε ποσότητα για να μη μαγειρεύω συνέχεια η βάζω σε λειτουργία το slow cooker και μαγειρευει μόνο του τη νύχτα. Σκούπα βάζω το πολύ 2 φορές την εβδομάδα κάτω και 1 πάνω στις κρεβατοκάμαρες και γενικά έχω ψιλοορισει μέρες που θα κάνω 1 με 2 συγκεκριμένες δουλειες και παρόλο αυτα νιώθω συνέχεια κουρασμένη και γκρινιάζω.

Πόσο θα ήθελα να ημουν από αυτές τις νοικοκυρές που το σπίτι τους μοσχομυριζει γλυκά,φτιάχνουν ωραία φαγητά,το σπιτι λάμπει από καθαριότητα και τα ρούχα είναι καθαρά,αφράτα και αρωματισμενα. Ομως εγω συνεχεια σκεφτομαι ποτε θα ξαπλωσω,ποτε θα δω λιγη τηλεόραση και ντρέπομαι που είμαι έτσι.Μαλλον με έπιασαν τα ψυχολογικά μου πάλι αλλά αλήθεια σας λέω νιώθω άχρηστη σε ολα

Πρωτον κοριτσακι μου δουλευεις,αυτο και μονο αλλαζει πολυ την κατασταση γιατι και λειπεις ωρες αλλα και οσο να ναι κουραζεσαι.Εγω τωρα ειμαι στο σπιτι και κανω αρκετα(ειδικα οταν ειναι η μαμα μου εδω) αλλα οταν παω στη δουλεια θα κανω τα βασικα.Μη νομιζεις οτι οι αλλες ολη μερα καθαριζουν και φτιαχνουν γλυκα και τα χουν ολα τελεια.Ακομη κι αυτες που ειναι σπιτι με ενα μωρο ασχολουνται πιο πολυ με αυτο.Κι εγω οταν κοιμαται κανω καποιες δουλειες αλλα πινω και τον καφε μου και μπαινω στο φορουμ.Περισοτερο αυτο θελω να κανω.Ηδη κανεις πολλα και καθολου αχρηστη δεν εισαι.Και χρειαζομαστε χρονο για μας να χαλαρωνουμε για να συνεχιζουμε δυναμικα

Καλημερα σε ολες


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Angela123 είπε:

Τι κανετε κορίτσια;Εγώ πριν λίγο σχόλασα από τη δουλειά και συμμαζεψα μόλις τώρα την κουζίνα.Εκνευριζομαι αν η κουζίνα δεν είναι σε καλή κατάσταση γιατί δε θέλω όταν ξυπνάω και πάω να φτιάξω καφε/πρωινό να την βλέπω σε κακό χαλι.

Προσπάθησα να διαβάσω λίγο τα νέα σας και το μυαλό μου γυρίζει στις δουλειες του σπιτιου.Ποτε δεν ήμουν φαν αυτών αλλά δε ξέρω πραγματικά τι να πιστέψω για μένα.Πρεπει να ειμαι πολύ τεμπελα και ακαταστατη γιατί σίδερο δε ξέρω τι πάει να πει(δε το χρησιμοποιώ ποτε).Μαγειρεύω πάντα φαγητά που δεν είναι μπελαλιδικα και σε ποσότητα για να μη μαγειρεύω συνέχεια η βάζω σε λειτουργία το slow cooker και μαγειρευει μόνο του τη νύχτα. Σκούπα βάζω το πολύ 2 φορές την εβδομάδα κάτω και 1 πάνω στις κρεβατοκάμαρες και γενικά έχω ψιλοορισει μέρες που θα κάνω 1 με 2 συγκεκριμένες δουλειες και παρόλο αυτα νιώθω συνέχεια κουρασμένη και γκρινιάζω.

Πόσο θα ήθελα να ημουν από αυτές τις νοικοκυρές που το σπίτι τους μοσχομυριζει γλυκά,φτιάχνουν ωραία φαγητά,το σπιτι λάμπει από καθαριότητα και τα ρούχα είναι καθαρά,αφράτα και αρωματισμενα. Ομως εγω συνεχεια σκεφτομαι ποτε θα ξαπλωσω,ποτε θα δω λιγη τηλεόραση και ντρέπομαι που είμαι έτσι.Μαλλον με έπιασαν τα ψυχολογικά μου πάλι αλλά αλήθεια σας λέω νιώθω άχρηστη σε ολα

Καλέ τι άχρηστη? Τότε είμαι κ εγώ το ίδιο άχρηστη...Αύριο περιμένω τη γυναίκα να έρθει να μου καθαρίσει τα πατζούρια,συγγνώμη αλλά με 15 ευρώ κάνω τη δουλειά μου κ ασχολούμαι με τα παιδιά μου κ δεν εκνευρίζομαι που χάνω το χρόνο μου...σίδερο κ εγώ πολύ σπάνια πλέον...Μέχρι πριν κάνα μήνα σιδερωνα τα ρούχα των μικρών,τώρα το εκοψα το χόμπυ,αν κ μου αρέσει κ με χαλαρώνει (Τι ανωμαλία θεέ μου χαχα)...προτιμώ όμως να μας φτιάξω καμια λιχουδιά ή τπτ φαγώσιμο να φάμε κ να το ευχαριστήθουμε πάρα να σιδερωνω κ να μν το καταλαβαίνει κανείς...Μόνο συγκεκριμένα ρούχα που θέλουν σίδερο κάνω...Για πες για το sc γιατί το ζαχαρώνω καιρό να πάρω ένα...Ποιο έχεις?από που το πήρες?είμαι κ σε μια ομάδα στο φεις που βάζουν συνταγές κ όλο λέω θα το πάρω κ όλο το αναβάλλω...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσιααα!!! Και εγ. Τα βασικα κανω με το μωρο.. Δεν προλαβαινεις.. Και επισης θελω να αφηερωσω χρονο στο μωρο μου.. Και με το σιδερο ουτε εγω εχω καλες σχεσεις!!! Ειναι το χειροτερο μου!!!!!

Λοιπον πηγα και εκανα τα τεστ αλλα δεν εδειξαν κατι.. Μου ειπε οτι σαν να πηγε να αντιδραση το τεστ στα ακαρεα αλλα δεν εδειξε κατι σιγουρο.. Μου δωσε να κανω και στο αιμα εξεταση.. Εκει θα φανει σιγουρα!!! Θα πρεπει να παω μια μερα να το κανω... Αυτααα

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια ..εμεις χθες πήγαμε παιδίατρο για το εμβόλιο ..αυτόν τον μήνα δεν πήρε πολύ βάρος και ύψος ..αλλά είχε πάρα πολύ τον προηγούμενο ..όλα μια χαρά ..με το εμβόλιο περάσαμε λίγο δύσκολο βράδυ ως της δύο ξυπνούσε έκλαιγε δυνατά με λυγμούς μάλλον της πονούσε το πόδι γιατι μόλις το άγγιζα έβαζε ξανά τα κλάματα..της δώσαμε ντεπον και ηρέμησε ..και ξυπνησε στις δέκα το πρωί :confused: είχε πάρα πολύ καιρό να κοιμηθεί τόσο ..τώρα έφαγε φασολάκια και κοιμηθηκε..

Από δουλειές κ εγώ λίγα πράγματα σίδερο μόνο της μικρής κάνω ..τα υπόλοιπα ακριβώς ότι βλέπει η πεθερά ..παράθυρα παντζούρια αν σας πω από ποτέ έχω να τα κάνω σίγουρα θα με κοροϊδεύετε ..από πριν γεννήσω :P @Angela123 όλες τα ίδια είμαστε μην στεναχωριέσαι εγώ δεν δουλεύω κιόλας και δεν προλαβαίνω 

 Αλλά δεν αγχώνομαι κάποια στιγμή θα μεγαλώσουν και θα έχουμε τόσο χρόνο και θα τα κάνουμε κάθε μέρα ..


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Mamasanty είπε:

Γεια σας κορίτσια ..εμεις χθες πήγαμε παιδίατρο για το εμβόλιο ..αυτόν τον μήνα δεν πήρε πολύ βάρος και ύψος ..αλλά είχε πάρα πολύ τον προηγούμενο ..όλα μια χαρά ..με το εμβόλιο περάσαμε λίγο δύσκολο βράδυ ως της δύο ξυπνούσε έκλαιγε δυνατά με λυγμούς μάλλον της πονούσε το πόδι γιατι μόλις το άγγιζα έβαζε ξανά τα κλάματα..της δώσαμε ντεπον και ηρέμησε ..και ξυπνησε στις δέκα το πρωί :confused: είχε πάρα πολύ καιρό να κοιμηθεί τόσο ..τώρα έφαγε φασολάκια και κοιμηθηκε..

Από δουλειές κ εγώ λίγα πράγματα σίδερο μόνο της μικρής κάνω ..τα υπόλοιπα ακριβώς ότι βλέπει η πεθερά ..παράθυρα παντζούρια αν σας πω από ποτέ έχω να τα κάνω σίγουρα θα με κοροϊδεύετε ..από πριν γεννήσω :P @Angela123 όλες τα ίδια είμαστε μην στεναχωριέσαι εγώ δεν δουλεύω κιόλας και δεν προλαβαίνω 

 Αλλά δεν αγχώνομαι κάποια στιγμή θα μεγαλώσουν και θα έχουμε τόσο χρόνο και θα τα κάνουμε κάθε μέρα ..

Μετα απο καποια ηλικια δεν παιρνουν πολυ .Το καημενουλι μωρε το πονουσε το ποδαρακι του.Εμεις σημερα στις 6μμ εχουμε παιδιατρο και εμβολιο(το τριπλο).Εχουμε να παμε 2,5 μηνες.Αντε να δουμε τι καναμε.Θα μπουμε και περπατωντας:)

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 30 λεπτά , Mamasanty είπε:

Γεια σας κορίτσια ..εμεις χθες πήγαμε παιδίατρο για το εμβόλιο ..αυτόν τον μήνα δεν πήρε πολύ βάρος και ύψος ..αλλά είχε πάρα πολύ τον προηγούμενο ..όλα μια χαρά ..με το εμβόλιο περάσαμε λίγο δύσκολο βράδυ ως της δύο ξυπνούσε έκλαιγε δυνατά με λυγμούς μάλλον της πονούσε το πόδι γιατι μόλις το άγγιζα έβαζε ξανά τα κλάματα..της δώσαμε ντεπον και ηρέμησε ..και ξυπνησε στις δέκα το πρωί :confused: είχε πάρα πολύ καιρό να κοιμηθεί τόσο ..τώρα έφαγε φασολάκια και κοιμηθηκε..

Από δουλειές κ εγώ λίγα πράγματα σίδερο μόνο της μικρής κάνω ..τα υπόλοιπα ακριβώς ότι βλέπει η πεθερά ..παράθυρα παντζούρια αν σας πω από ποτέ έχω να τα κάνω σίγουρα θα με κοροϊδεύετε ..από πριν γεννήσω :P @Angela123 όλες τα ίδια είμαστε μην στεναχωριέσαι εγώ δεν δουλεύω κιόλας και δεν προλαβαίνω 

 Αλλά δεν αγχώνομαι κάποια στιγμή θα μεγαλώσουν και θα έχουμε τόσο χρόνο και θα τα κάνουμε κάθε μέρα ..

Ωχ μωρε το κοριτσι μας..  Θα ποναγε μαλλον.. Με το ντεπον ηρεμησε και κοιμηθηκε καλα!!! 

 

Κοριτσια μολις δοκημασε καφε η μικρη.. Το ειχα στο τραπεζακι στο σαλονι και κατι εκανα και ξαφνηκα την βλεπω να ρουφαει απο το καλαμακι!!!! Ξινησε τα μουτρα της χαχαχαχ ... Της εδωσα αμεσως νερο να φυγει η γευση του καφε!!!

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Ωχ μωρε το κοριτσι μας..  Θα ποναγε μαλλον.. Με το ντεπον ηρεμησε και κοιμηθηκε καλα!!! 

 

Κοριτσια μολις δοκημασε καφε η μικρη.. Το ειχα στο τραπεζακι στο σαλονι και κατι εκανα και ξαφνηκα την βλεπω να ρουφαει απο το καλαμακι!!!! Ξινησε τα μουτρα της χαχαχαχ ... Της εδωσα αμεσως νερο να φυγει η γευση του καφε!!!

Χαχα η ζωηρουλα ηθελε καφε και δεν της αρεσε κιολας:grin:

  • Χαχα 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Comet είπε:

Μετα απο καποια ηλικια δεν παιρνουν πολυ .Το καημενουλι μωρε το πονουσε το ποδαρακι του.Εμεις σημερα στις 6μμ εχουμε παιδιατρο και εμβολιο(το τριπλο).Εχουμε να παμε 2,5 μηνες.Αντε να δουμε τι καναμε.Θα μπουμε και περπατωντας:)

Αντε αντε να πατε να δεις πως παει.. Να μας πεις τα νεα...Εμεις θα το κανουμε σε ενα μηνα... Ααα ωραια θα κανετε εκπληξη στον γιατρο!!!


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Αντε αντε να πατε να δεις πως παει.. Να μας πεις τα νεα...Εμεις θα το κανουμε σε ενα μηνα... Ααα ωραια θα κανετε εκπληξη στον γιατρο!!!

Ναι,και περπαταμε και εχουμε δοντια πανω.

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κατ' αρχάς ευχαριστώ για την ψυχολογική υποστήριξη.Χαιρομαι που υπάρχουν κοπέλες που καταλαβαίνουν ότι είναι δύσκολο να τα συνδυάσεις όλα 

Katrin εμένα με έχει σώσει το sc.Εχω ενα μαρκας breville νομίζω 5λιτρο.Το χρησιμοποιώ τουλάχιστον 2 φορές την εβδομάδα.Καλυτερη φασολάδα πίστεψε με δεν έχεις φάει!Εγώ σε συμβουλεύω να πάρεις ένα και θα με θυμηθείς 

Mamasanty τι κρίμα για το ποδαράκι!Αχ το καημενουλι!δεν είναι και το πιοβευχσριστο να βλέπεις να τρυπάνε το παιδί σου αλλά είναι για το καλό της και σε λίγο όλα θα τα ξεχάσει και όλα θα περάσουν!

Κατερινασκ πλάκα έχουν ότι ξενίζουν τις κουρτίνες τους.εγω του δίνω και καφέ και τσάι καμία φορά.Ισα ισα βέβαια που βρέχει τα χείλη και έτσι δε του γινεται εμμονη

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...