Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 59 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

      Γιατί δε τη βλέπω??? Πάω στο προφίλ σου αλλά που είναι???? Γιατί το έχουν τόσο δύσκολο με τις φωτογραφίες?

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Τωρα ειναι 5μιση ακριβως!

Τοτε ομως πως θα ξερω ποσα θα ειναι;

Κοριτσι εγω λεω αυτο που ειναι 80 ειναι μεγαλο το μωρο σου ετσι ειναι και της αδελφης μου στα ιδια κυβικα ειστε!!!!! Ρωτα και την πωλητρια αλλα νομιζω θα ειναι μια χαρα δεν εχει μαγαζί να το δεις απο κοντα νομιζω έχει χαλκιδα. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσακια τι κανετε;Ο μικρος εχει γκρινια σημερα και απο χτες δεν κοιμαται ευκολα.Το πρωι λογω της ανακαινισης και του θορυβου κοιμηθηκε 20 λεπτα και ενω νυσταζε και ειπα θα κοιμηθει νωρις το μεσημερι του πηρε μια ωρα και κοιμηθηκε στις 4:30.Η παιδιατρος ειπε τα πλαινα δοντακια ειναι πολυ φουσκωμενα.Οταν ξυπνησει θα τον παω μια βολτα με το καροτσι γιατι η μαμα μου θα χει παλι εργατες.10 μερες θα πανε οι δουλειες


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Κοριτσι εγω λεω αυτο που ειναι 80 ειναι μεγαλο το μωρο σου ετσι ειναι και της αδελφης μου στα ιδια κυβικα ειστε!!!!! Ρωτα και την πωλητρια αλλα νομιζω θα ειναι μια χαρα δεν εχει μαγαζί να το δεις απο κοντα νομιζω έχει χαλκιδα. 

Ειμαι μακρυα εγω.....καμια σχεση με αθηνα.....θα το παραγγειλω αλλα το θεμα ειναι οτι δεν εχει 80 εχει 74 κ μετα 86 τι να κανω;;; θα της ειναι μικρο το 74 λες;;


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Comet είπε:

Κοριτσακια τι κανετε;Ο μικρος εχει γκρινια σημερα και απο χτες δεν κοιμαται ευκολα.Το πρωι λογω της ανακαινισης και του θορυβου κοιμηθηκε 20 λεπτα και ενω νυσταζε και ειπα θα κοιμηθει νωρις το μεσημερι του πηρε μια ωρα και κοιμηθηκε στις 4:30.Η παιδιατρος ειπε τα πλαινα δοντακια ειναι πολυ φουσκωμενα.Οταν ξυπνησει θα τον παω μια βολτα με το καροτσι γιατι η μαμα μου θα χει παλι εργατες.10 μερες θα πανε οι δουλειες

Εμείς πήγαμε το πρωί μια βολτιτσα με το καρότσι και τώρα παίζουμε!της φουσκωσα μπαλόνια και τα κυνηγάει πέρα δώθε!!!αχ αυτά τα δοντακια και εμάς μας ζοριζουν!!!

Δύσκολες οι ανακαινίσεις.. υπομονή θα περάσουν οι μέρες...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου τι κάνετε ;; Εμεις σήμερα πήγαμε βόλτα στην μαμά ..η μικρή κοιμάται και εγώ πίνω το καφεδάκι μου ... 

@ΒαλεντιναΧρηστος εμένα και τα δύο φουστανακια είναι 12 μηνών γεννήθηκε 51 εκ όταν την βαφτίσαμε 8 μηνών 72εκ ..πιστεύω τα φουστάνια δεν έχουν τόσο πρόβλημα απλα θα της είναι λίγο πιο μεγάλο εμένα τώρα άρχισαν να της κάνουν καλά 

  • Μου αρέσει 2

sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 13 λεπτά , Mamasanty είπε:

Γεια σας κορίτσια μου τι κάνετε ;; Εμεις σήμερα πήγαμε βόλτα στην μαμά ..η μικρή κοιμάται και εγώ πίνω το καφεδάκι μου ... 

@ΒαλεντιναΧρηστος εμένα και τα δύο φουστανακια είναι 12 μηνών γεννήθηκε 51 εκ όταν την βαφτίσαμε 8 μηνών 72εκ ..πιστεύω τα φουστάνια δεν έχουν τόσο πρόβλημα απλα θα της είναι λίγο πιο μεγάλο εμένα τώρα άρχισαν να της κάνουν καλά 

Δηλαδη αν ειναι 72εκ κ εμενα το 74 δεν θα της κανει λες;;; γιατι μετα το συγκεκριμενο π μ αρεσε δεν εχει 80 εχει 86 γμτ!!! Παει αρκετα μεγαλο μετα!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Δηλαδη αν ειναι 72εκ κ εμενα το 74 δεν θα της κανει λες;;; γιατι μετα το συγκεκριμενο π μ αρεσε δεν εχει 80 εχει 86 γμτ!!! Παει αρκετα μεγαλο μετα!

Θα της κάνει πιστεύω ..δεν θα έχεις πρόβλημα έγω το βλέπω και από άλλα φορέματα που έχω απλα της είναι πιο μακρυά τίποτα άλλο ..αν είναι μακρυμάνικο θα της διπλώσεις τα χέρια ..καλύτερο μεγαλύτερο παρά μικρό ..


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamasanty είπε:

Θα της κάνει πιστεύω ..δεν θα έχεις πρόβλημα έγω το βλέπω και από άλλα φορέματα που έχω απλα της είναι πιο μακρυά τίποτα άλλο ..αν είναι μακρυμάνικο θα της διπλώσεις τα χέρια ..καλύτερο μεγαλύτερο παρά μικρό ..

Ειναι κοντομανυκο ιουλιο-αυγουστο λεμε για την γαμοβαφτιση κ εγω αυτο λεω το πολυ να την ειναι λιγο κοντουλι; αν της ειναι στενο θα παω να μ το ανοιξουν δεν θελω να επιχειρησω το 86 18-24μηνων μ φαινεται τεραστιο!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ειναι κοντομανυκο ιουλιο-αυγουστο λεμε για την γαμοβαφτιση κ εγω αυτο λεω το πολυ να την ειναι λιγο κοντουλι; αν της ειναι στενο θα παω να μ το ανοιξουν δεν θελω να επιχειρησω το 86 18-24μηνων μ φαινεται τεραστιο!

Και θα ειναι τεραστιο.Το 74 θα της ειναι μια χαρα.Κι αν ειναι λιγο κοντουλι τι πειραζει;Μωρακι ειναι

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Comet είπε:

Και θα ειναι τεραστιο.Το 74 θα της ειναι μια χαρα.Κι αν ειναι λιγο κοντουλι τι πειραζει;Μωρακι ειναι

Xχαχχαχαχα ναι κοπελα μ θα εχουμε τις μπουτες εξω το πολυ πολυ!!!!! Και τι εγινε;;;


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ειμαι μακρυα εγω.....καμια σχεση με αθηνα.....θα το παραγγειλω αλλα το θεμα ειναι οτι δεν εχει 80 εχει 74 κ μετα 86 τι να κανω;;; θα της ειναι μικρο το 74 λες;;

Βαλεντινα χαλκιδα δεν ειχες πει ότι μενεις μπορεις να τους πάρεις να τους ρωτήσεις αν υπαρχει και να στο στειλουν με αντικαταβολή. Δεν εχω κανένα 86 να δω διαφορα τα εχει η αδελφη μου αλλα θα κοιταξω αυριο γιατι θα της βγαλω ρουχα μηπως βρω τιποτα να δω το νούμερο.

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Alex. Arap είπε:

Βαλεντινα χαλκιδα δεν ειχες πει ότι μενεις μπορεις να τους πάρεις να τους ρωτήσεις αν υπαρχει και να στο στειλουν με αντικαταβολή. Δεν εχω κανένα 86 να δω διαφορα τα εχει η αδελφη μου αλλα θα κοιταξω αυριο γιατι θα της βγαλω ρουχα μηπως βρω τιποτα να δω το νούμερο.

Οχι κατερινη μενω! Θα τους παρω ομως ενα τηλ να ρωτησω δεν χανω τπτ μπορει να υπαρχει σε αποθεμα! Σε ευχαριστω για τον κοπο!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Οχι κατερινη μενω! Θα τους παρω ομως ενα τηλ να ρωτησω δεν χανω τπτ μπορει να υπαρχει σε αποθεμα! Σε ευχαριστω για τον κοπο!!!

Ειχα μπερδευτεί με αλλη κοπελα σορυ. Μπορεί να στο βρουν και απο αλλο μαγαζι παρε ρωτα. Θα ψαξω και εγω αύριο και θα σου πω. 

  • Ευχαριστώ 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια και μωρακια.Πως κοιμηθηκατε το βραδυ; Ο μικρος ξυπνησε 2 φορες αλλα ξανακοιμηθηκε γρηγορα και σηκωθηκαμε στις 8. Σημερα θα φαει φακη.

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Comet είπε:

Καλημερα κοριτσακια και μωρακια.Πως κοιμηθηκατε το βραδυ; Ο μικρος ξυπνησε 2 φορες αλλα ξανακοιμηθηκε γρηγορα και σηκωθηκαμε στις 8. Σημερα θα φαει φακη.

Καλημερουδια καλημερουδια!!!!! Το επορεασε λες οι ανακαινηση που κανετε??? Εμεις οπως παντα κοιμηθηκε 8:15 και ξυπνησε 7:30...  Εμεις λεμε ψαρακι να της δωσω..

Να σας πω βρε κοριτσια τωρα που θα κλεισει χρονο σε λιγο στην εκδρομη που θα παμε μπορω για μεσιμεριανο να της παρω απεξω κανενα καλαμακι κοτοπουλο, καμια μεριδα μαγειρεμενο φαγητο..??? Για το αλατι και τα μπαχαρικα πιο πολυ με νοιαζει...

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...