Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Eflenew είπε:

      Συγνώμη αν κάνω χαζή ερώτηση αλλά δεν έχω δει παλιότερα posts. Γιατί θα γεννήσεις μέσα στο μήνα? Πότε θα σε δει ο εμβρυολογος?

      Συμφωνώ! 🥰Το να φτάσω ποτέ 30 βδομάδες το θεωρώ απίστευτο και όνειρο!

      😁🙏

      ειμαι με περιδεση από 22η εβδομάδα λογω τραχήλου και με συσπάσεις από 17η ! ε λίγο αυτό λίγο το μωράκι είναι χαμηλά, λίγο ο γιατρός μου κάτι βλέπει και υπολογίζει τα δικά του! ε μου είπε μέχρι 35η εβδομαδα!  τρίτη εχω ραντεβού 

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

2 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλησπερα κοπελα μ σε ευχαριστω για τον κοπο καταλαβα αρα ενταξει εχω επιλογες εξαλλου κοντομανυκο θα ειναι αρα δεν θα εχω προβλημμα περιμενω μνμ τους εστειλα το πρωι! Αν δεν εχουν το 9-12 θα παρω το 12-18!

Μια χαρά θα ειναι και τα δυο εσενα θα γίνει και πιο μεγαλη θα της κανει μια χαρα το 12 18. Δεν ηταν κοπος εβγαλα και εγω ρουχαλάκια και εχω βαλει απο το πρωι 3 πλυντήρια μονο της μπεμπας και ενα δικο μας γινετε ενας χαμως...... 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, EleniKel είπε:

Κατερίνα, σε αγάπησα!!!!! ΠΑΟΚΑΡΑ ολεεεεε!!!!!! 

Έτσι μπράβο!! Από τώρα τη μικρή στην Τουμπα!! Στη θύρα 4 έχει κ παιδικά καθίσματακια!!!! Η διαπαιδαγωγηση να ξεκινάει από νωρίς!! 

Χαχαχ.. Εννοειται οτι θα παμε γηπεδο και με την μικρη...!!!!! Αλλα σε πιο ισυχη θυρααα!!!!

https://www.infokids.gr/5-teleia-glyka-gia-paidia-me-miden-zaxar/

Αν θελετε να γυκανετε τα μωρα σας...:)

  • Χαχα 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Κατερίνα, δεν ξέρω αν είναι δοκιμασμένες οι συνταγές που έστειλες, αλλά φαίνονται υπέροχες. Θα κάνω πρώτη πρώτη αυτή με τα μπισκοτάκια βρώμης. Εμείς χθες πήγαμε παιδίατρο. Έβαλε μισό κιλό σε ένα μήνα, επειδή την ταΐζω πολύ κ την πιέζω αρκετά γιατί είναι αδυνάτουλα. Κ ύψος 81,5. Αλλά, ακόμα οοολα αλεσμένα. Κάτι άσχετο, η δικιά σου πίνει πολύ νερό; εμένα ελάχιστα. Με εκπαιδευτικό ποτηρακι

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , EleniKel είπε:

Κατερίνα, δεν ξέρω αν είναι δοκιμασμένες οι συνταγές που έστειλες, αλλά φαίνονται υπέροχες. Θα κάνω πρώτη πρώτη αυτή με τα μπισκοτάκια βρώμης. Εμείς χθες πήγαμε παιδίατρο. Έβαλε μισό κιλό σε ένα μήνα, επειδή την ταΐζω πολύ κ την πιέζω αρκετά γιατί είναι αδυνάτουλα. Κ ύψος 81,5. Αλλά, ακόμα οοολα αλεσμένα. Κάτι άσχετο, η δικιά σου πίνει πολύ νερό; εμένα ελάχιστα. Με εκπαιδευτικό ποτηρακι

Ποσο ειναι τωρα η μικρη σου;Εμεις ενα χρονων τρωμε λιγα αλεσμενα πια,τα περισοτερα πατημενα με πιρουνι και καποια σε κομματακια.Νερο πινουμε πολυ.Μισο κιλο το μηνα ειναι πολυ καλα


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , EleniKel είπε:

Κατερίνα, δεν ξέρω αν είναι δοκιμασμένες οι συνταγές που έστειλες, αλλά φαίνονται υπέροχες. Θα κάνω πρώτη πρώτη αυτή με τα μπισκοτάκια βρώμης. Εμείς χθες πήγαμε παιδίατρο. Έβαλε μισό κιλό σε ένα μήνα, επειδή την ταΐζω πολύ κ την πιέζω αρκετά γιατί είναι αδυνάτουλα. Κ ύψος 81,5. Αλλά, ακόμα οοολα αλεσμένα. Κάτι άσχετο, η δικιά σου πίνει πολύ νερό; εμένα ελάχιστα. Με εκπαιδευτικό ποτηρακι

Οχι δεν τις εχω δοκιμασει αλλα φαινονται πολυ νοστημες!! Λεω να λανω για το ταξιδιντα τσιπς μπανανας...    Πολυ καλη ειναι στο υψος.. Βρος ποσο ειναι?? Και εμεις αδυνατες ειμαστε και τρωει κομματια απο 7 μηνων φαφουταααα!!! Ναι πινει εμενα αρκετο νερο προσπαθησε να της δινεις εσυ οσο πιο συχνα μπορεις και οσο πιει!!! Εμεις το κοψαμε το εκπαιδευτικο ποτηρακι πινει απο το ποτηρι με καλαμακι.. Γενικα μαλλον  βιαζεται να μεγαλωσει και τα κανει ολα πολυ γρηγορα... Χαχαχα


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 49 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Οχι δεν τις εχω δοκιμασει αλλα φαινονται πολυ νοστημες!! Λεω να λανω για το ταξιδιντα τσιπς μπανανας...    Πολυ καλη ειναι στο υψος.. Βρος ποσο ειναι?? Και εμεις αδυνατες ειμαστε και τρωει κομματια απο 7 μηνων φαφουταααα!!! Ναι πινει εμενα αρκετο νερο προσπαθησε να της δινεις εσυ οσο πιο συχνα μπορεις και οσο πιει!!! Εμεις το κοψαμε το εκπαιδευτικο ποτηρακι πινει απο το ποτηρι με καλαμακι.. Γενικα μαλλον  βιαζεται να μεγαλωσει και τα κανει ολα πολυ γρηγορα... Χαχαχα

Του δωσα πριν λιγο μακαρονια με σαλτσα στο καρεκλακι του και τα βαζε μονος του στο στομα με το χερακι του αλλα πολλα του γλυστρουσαν απο τη σαλτσα και τον τραβηξα βιντεο.Θελει να τρωει μονος του.Τι πλακα εχει


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Comet είπε:

Του δωσα πριν λιγο μακαρονια με σαλτσα στο καρεκλακι του και τα βαζε μονος του στο στομα με το χερακι του αλλα πολλα του γλυστρουσαν απο τη σαλτσα και τον τραβηξα βιντεο.Θελει να τρωει μονος του.Τι πλακα εχει

Χαχαχα φανταζομαι πως θα εγινε... Και ολα γυρω του... Εγω της δινω να τρωει μονη της μονο πιο στερεα φαγητα.. 

Εμενα παει περπατησε και αυτη τελειως...


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Χαχαχα φανταζομαι πως θα εγινε... Και ολα γυρω του... Εγω της δινω να τρωει μονη της μονο πιο στερεα φαγητα.. 

Εμενα παει περπατησε και αυτη τελειως...

Κι εγω συνηθως αλλα ηθελε πολυ να τα πιασει...Αχ μπραβο το κοριτσι:D


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου  τι κάνετε ;;σήμερα είχα κάποια θέματα και ήμουν αρκετές ώρες εκτός σπιτιού τίποτα το ανησυχητικό απλα μου έφαγαν όλη την ημέρα ..την μικρή μου δεν την είδα πολυ ..γύρισα αργά το απόγευμα ..τώρα έχει καμία ωρίτσα που κοιμήθηκε και εγώ προσπαθώ να χαλαρώσω ...πονάει και το αριστερό μου χέρι στον ώμο πάνω ..μάλλον κάπως το πλάκωσα στον ύπνο ..

 


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Mamasanty είπε:

Κορίτσια μου  τι κάνετε ;;σήμερα είχα κάποια θέματα και ήμουν αρκετές ώρες εκτός σπιτιού τίποτα το ανησυχητικό απλα μου έφαγαν όλη την ημέρα ..την μικρή μου δεν την είδα πολυ ..γύρισα αργά το απόγευμα ..τώρα έχει καμία ωρίτσα που κοιμήθηκε και εγώ προσπαθώ να χαλαρώσω ...πονάει και το αριστερό μου χέρι στον ώμο πάνω ..μάλλον κάπως το πλάκωσα στον ύπνο ..

 

Καλα ειμαστε.Εσεις;Μολις κοιμηθηκε.Αργησαμε σημερα.Με την ανακαινιση εχουμε χασει λιγο τη σειρα μας

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 12 λεπτά , Comet είπε:

Καλα ειμαστε.Εσεις;Μολις κοιμηθηκε.Αργησαμε σημερα.Με την ανακαινιση εχουμε χασει λιγο τη σειρα μας

Τα διάβασα και τα δικά σας ..υπομονή είναι και δικά σας και δεν μπορείς να πεις και τίποτα :razz: είναι δύσκολα όταν βγαίνουν από το πρόγραμμα τους μωρέ και ειδικά όταν χάνουν  τον ύπνο τους ..ακόμη είναι μικρουλια ελπίζω να τελείωσετε γρήγορα ..εγω θέλω μια μέρα να βγάλω τα χαλιά γιατί πραγματικά ενώ δεν μπαίνουμε με παπούτσια μέσα και σκουπίζω και σφουγγαριζω κάθε μέρα τα παντελόνια της μικρής γίνονται μαύρα όπως μπουσουλαει έχουν μαζέψει μπόλικη σκόνη όλο το χειμώνα ..:confused:


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια και μωρακια.Κοιμηθηκαμε πολυ καλα χτες.Εγω ξυπνησα 7:30 και ο μικρος 8:15.Τον αφησα στη μαμα μου να ετοιμαστω για να παμε στην κουνιαδα μου.Θα μας δωσει και το καθισματακι του αυτοκινητου που κοιταει μπροστα.Η παιδιατρος ειπε να τον γυρισω.Θα βλεπει κι ολας πια στο αμαξι αν και πρεπει να πω οτι καθεται μια χαρα και συνηθως κοιμαται.Οποτε θα μαστε ενταξει για την Κυριακη,ειναι 1,5 ωρα δρομος


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Comet είπε:

Καλημερα κοριτσακια και μωρακια.Κοιμηθηκαμε πολυ καλα χτες.Εγω ξυπνησα 7:30 και ο μικρος 8:15.Τον αφησα στη μαμα μου να ετοιμαστω για να παμε στην κουνιαδα μου.Θα μας δωσει και το καθισματακι του αυτοκινητου που κοιταει μπροστα.Η παιδιατρος ειπε να τον γυρισω.Θα βλεπει κι ολας πια στο αμαξι αν και πρεπει να πω οτι καθεται μια χαρα και συνηθως κοιμαται.Οποτε θα μαστε ενταξει για την Κυριακη,ειναι 1,5 ωρα δρομος

Καλημερααα... Αααα τελειααα.. Καλα να περασετε την κυριακη..  Και εγω εχω καθησματακι που κοιταει πισω αλλα θα παρουμε σημερα αλλο που κοιταει μπροστα γιατι εχουμε ταξιδι 5 ωρες και η καιμενη τα ποδαρακια της δεν μπορει να τα απλωσει ετσι και πιανετε...

Χρονια μας πολλα κοριτσιααααα!!!!!!!!!!!!!! Εγω το ειχα ξεχασει και με πηρε η μαμα μου τηλ και μου ειπε χρονια πολλα και λεω γιατι τι γιορταζουμε σημερα??? Ουτε καν.....


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!τι κάνετε? Χρόνια μας πολλά!!!

Καλά να περάσετε! εμείς δεν θα πάμε κάπου!η μεγάλη μου θα πάει στο χωριό να μείνει Σαββατοκύριακο και θα πηγαίνουμε και εμείς για βόλτα!και την Δευτέρα πάλι οικογενειακά! πήραμε και χαρταετό να πετάξουμε!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κ από εμένα ...!!!!! Ο μπέμπης εχθές κατάφερε κ σηκώθηκε μόνος εκεί στα ξαφνικά όπως έπαιζε χαρά έγω ...!!!!!

Χρόνια μας πολλά ..!!! 

Κ εμείς το τριήμερο δε θα κάνουμε τίποτα το ιδιαίτερο οικογενειακά θα πάμε κ καμιά βόλτα τα παιδιά αν είμαστε καλά σε κανένα παρτι ίσως ...!!!!

Ο μεγάλος γιος από 15 μηνών έτρωγε μόνος με τα χέρια του ακόμα κ το γιαούρτι κ δε δεχόταν με τίποτα να τον ταισω χαμός στο σπίτι βέβαια μετά αλλά όταν βλέπεις αυτές τις χαρούμενες φατσούλες κ πως μεγαλώνουν ξεχνάς τα υπόλοιπα ..!!!!

  • Μου αρέσει 3

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...