Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανουλες Ιανουαρίου 2020!!!


Recommended Posts

Just now, Rozoulita88 είπε:

Κουραγιο κουκλα μου , λυπαμαι πολυ ...ο θεος να σ εχει παντα καλα, μη σταματας να προσπαθεις και η τυχη θα σου γελασει και παλι...

Εγραψες οσα ηθελα να γραψω......ευγε!

Kerma μου , ποσο χρονων εισαι αν επιτρεπεται????

37 στα 38. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Kerma2020 είπε:

37 στα 38.

Εεεε 37 στα 38 και καθεσαι και σκεφτεσαι να ευχαριστησεις καποιον που δυσαρεστηθηκε η θα δυσαρεστηθει επειδη δεν θα κανεις κοριτσακι???αστον να κανει τις επιλογες του και εσυ να αφοσιωθεις στο σκοπο σου ....το αγορακι σου!!!!δεν χρειαζομαστε στη ζωη μας ανθρωπους που μας κανουν να νιωθουμε ανικανες η οτι αλλο ανεφερες παραπανω...και να σου πω κατι??? Στη θεση σου θα πετουσα απ τη χαρα μου που ερχεται το αγορακι και σου δινει την ευκαιρια να ανοιξεις τα ματια σου και να καταλαβεις ποιον ανθρωπο θα παντρευοσουν....αν ηταν κοριτσακι παλι δυσαρεστημενος θα ηταν νομιζω γιατι αυτος ο ανθρωπος οπως μας τα λες με σενα προβλημα εχει και μαλλον δεν σου αξιζει...σηκωσε το κεφαλι ψηλα μη παρεξηγεις τα κοριτσια γιατι δικιο εχουν να απαντανε ετσι...γιατι αυτες ουτε αγορακι ουτε κοριτσακι δεν κρατησαν ακομα στα χερια τους...κανε το σταυρο σου ευχησου να ειναι καλα ο παιδαρος σου και ολες εμεις εδω σου ευχομαστε να εισαι και εσυ και αυτος ο μικρουλης γεροι δεμενοι και ευτυχισμενοι! Ο θεος σου δινει δειγματα για το καλο σου μη κλεινεις τα ματια...δωρο πηρες......μακαρι να παρουμε και εμεις!!!! 

Φιλια πολλα στη γλυκεια κοιλιτσα σου!!  

Just now, Rozoulita88 είπε:

Εεεε 37 στα 38 και καθεσαι και σκεφτεσαι να ευχαριστησεις καποιον που δυσαρεστηθηκε η θα δυσαρεστηθει επειδη δεν θα κανεις κοριτσακι???αστον να κανει τις επιλογες του και εσυ να αφοσιωθεις στο σκοπο σου ....το αγορακι σου!!!!δεν χρειαζομαστε στη ζωη μας ανθρωπους που μας κανουν να νιωθουμε ανικανες η οτι αλλο ανεφερες παραπανω...και να σου πω κατι??? Στη θεση σου θα πετουσα απ τη χαρα μου που ερχεται το αγορακι και σου δινει την ευκαιρια να ανοιξεις τα ματια σου και να καταλαβεις ποιον ανθρωπο θα παντρευοσουν....αν ηταν κοριτσακι παλι δυσαρεστημενος θα ηταν νομιζω γιατι αυτος ο ανθρωπος οπως μας τα λες με σενα προβλημα εχει και μαλλον δεν σου αξιζει...σηκωσε το κεφαλι ψηλα μη παρεξηγεις τα κοριτσια γιατι δικιο εχουν να απαντανε ετσι...γιατι αυτες ουτε αγορακι ουτε κοριτσακι δεν κρατησαν ακομα στα χερια τους...κανε το σταυρο σου ευχησου να ειναι καλα ο παιδαρος σου και ολες εμεις εδω σου ευχομαστε να εισαι και εσυ και αυτος ο μικρουλης γεροι δεμενοι και ευτυχισμενοι! Ο θεος σου δινει δειγματα για το καλο σου μη κλεινεις τα ματια...δωρο πηρες......μακαρι να παρουμε και εμεις!!!! 

Φιλια πολλα στη γλυκεια κοιλιτσα σου!!  

ΥΓ. Με μαθηματικη ακριβεια αν ηταν κοριτσακι παλι σε λιγα χρονια τα ιδια θα σου ελεγε , γι αυτο μη χαλιεσαι ..εσυ αυτη εισαι ο θεος σε θυμηθηκε με δωρακι οποτε  οποιος θελει καλως οποιος δεν θελει μπορουμε και μονοι μας!!!!

 

2 ώρες πρίν, Αγαπουλινι είπε:

Διαβαστε τι σχολιασατε και μετα κριντε τους εαυτους σας κι οχι τους αλλους. Επιτεθηκατε και οι δυο σας και κρινατε μια ΕΓΚΥΟΣ γυναικα που ειπε τον προβληματισμο της. Να μαθετε να χειριζεστε τον γραπτο λογο πιο ομορφα!!!! Σας πειραξε ο χαρακτηρισμος μου? Ειναι μαλλον επειδη κι εσεις εχετε ψυχη και αισθηματα οπως η κοπελα που της επιτεθηκατε κι εγω με τον τροπο μου δεν επεσα παρακατω απο σας. Εδω ειμαστε για να συμπαρασταθουμε και να μοιραστουμε τους προβληματισμους μας κι οχι να το παιζουμε εξυπνοτερες απο τις αλλες

Εσυ δηλαδη τωρα συμπαρασταθηκες στην προβληματισμενη εγκυο γυναικα λεγοντας της μη χανεις την ελπιδα οτι θα ειναι κοριτσι εκμεταλλευομενη την κατασταση με τις ορμονες της...και επαναστατισες και χαρακτηρισες την @Rafaelatarzan που ειναι μια πονεμενη γυναικα σ αυτο το θεμα αντι να επαναστατησεις για τον φιλο που ειναι απαραδεκτος να θετει τετοια διλληματα στη γυναικα που του κανει παιδι...και οπως καλα ειπες ειναι ΕΓΚΥΟΣ...αντιθετως την σπρωχνεις προς τα εκει....τι να σου πω...και μην απαντησεις με θεωρια και ελιγμους για να ξεγλιστρισεις γιατι ειμαι μπροστα σου..ουτε καμια ορεξη εχω να σε κρινω ουτε να σου εξηγησω απλα επειδη τυγχανει να μιλαμε εδω μεσα ολες ας λεμε τα πραγματα με το ονομα τους...και η rafaela στα ειπε οπως και η @Giotitsa.

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rozoulita88 είπε:

Εεεε 37 στα 38 και καθεσαι και σκεφτεσαι να ευχαριστησεις καποιον που δυσαρεστηθηκε η θα δυσαρεστηθει επειδη δεν θα κανεις κοριτσακι???αστον να κανει τις επιλογες του και εσυ να αφοσιωθεις στο σκοπο σου ....το αγορακι σου!!!!δεν χρειαζομαστε στη ζωη μας ανθρωπους που μας κανουν να νιωθουμε ανικανες η οτι αλλο ανεφερες παραπανω...και να σου πω κατι??? Στη θεση σου θα πετουσα απ τη χαρα μου που ερχεται το αγορακι και σου δινει την ευκαιρια να ανοιξεις τα ματια σου και να καταλαβεις ποιον ανθρωπο θα παντρευοσουν....αν ηταν κοριτσακι παλι δυσαρεστημενος θα ηταν νομιζω γιατι αυτος ο ανθρωπος οπως μας τα λες με σενα προβλημα εχει και μαλλον δεν σου αξιζει...σηκωσε το κεφαλι ψηλα μη παρεξηγεις τα κοριτσια γιατι δικιο εχουν να απαντανε ετσι...γιατι αυτες ουτε αγορακι ουτε κοριτσακι δεν κρατησαν ακομα στα χερια τους...κανε το σταυρο σου ευχησου να ειναι καλα ο παιδαρος σου και ολες εμεις εδω σου ευχομαστε να εισαι και εσυ και αυτος ο μικρουλης γεροι δεμενοι και ευτυχισμενοι! Ο θεος σου δινει δειγματα για το καλο σου μη κλεινεις τα ματια...δωρο πηρες......μακαρι να παρουμε και εμεις!!!! 

Φιλια πολλα στη γλυκεια κοιλιτσα σου!!  

 

Εσυ δηλαδη τωρα συμπαρασταθηκες στην προβληματισμενη εγκυο γυναικα λεγοντας της μη χανεις την ελπιδα οτι θα ειναι κοριτσι εκμεταλλευομενη την κατασταση με τις ορμονες της...και επαναστατισες και χαρακτηρισες την @Rafaelatarzan που ειναι μια πονεμενη γυναικα σ αυτο το θεμα αντι να επαναστατησεις για τον φιλο που ειναι απαραδεκτος να θετει τετοια διλληματα στη γυναικα που του κανει παιδι...και οπως καλα ειπες ειναι ΕΓΚΥΟΣ...αντιθετως την σπρωχνεις προς τα εκει....τι να σου πω...και μην απαντησεις με θεωρια και ελιγμους για να ξεγλιστρισεις γιατι ειμαι μπροστα σου..ουτε καμια ορεξη εχω να σε κρινω ουτε να σου εξηγησω απλα επειδη τυγχανει να μιλαμε εδω μεσα ολες ας λεμε τα πραγματα με το ονομα τους...και η rafaela στα ειπε οπως και η @Giotitsa.

σε ευχαριστω παρα πολυ για τα όμορφα λόγια σ....θεωρώ κ γω ότι δεν είπα κάτι κακο απλώς ότι με στεναχώρησε το γεγονός που η κέρμα το είπε ετσι....δεν έκανα επίθεση κ ούτε χαρακτήρισα την κοπέλα.ισα ίσα που ευχήθηκα όλα μα είναι καλα..απλώς με λύπησε το γεγονός....

όσο για την κοπέλα.που με χαρακτήρισε καργια δεν πειράζει...Έχει ο θεος για όλους...

δεν πέφτω σε επίπεδα τέτοια ποτε...ίσα ίσα κιολας που παίρνω ακόμα πιο πολυ δύναμη μέσα από αυτό γιατί πάντα μ.γυρνανε σε καλό τα κακεντρεχείς σχόλια τον άλλον....

κ πάλι σε ευχαριστώ πολύ....

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kerma2020 είπε:

37 στα 38. 

εισαι 38 χρονων κ ο καημος σου ειναι να ευχαριστησεις εναν αντρα? κανε το.σταυρο σου που προλαβες τελικα να μεινεις εγκυος. κ μαθε να ζεις κ μονη σου αντι να εχεις εναν βλακα διπλα σου η μοναξια ειναι χιλιες φορες καλητερη. δεν εισαι 20 χρονων να στεναχωριεσαι για το γκομενακι που σε παρατησε βαλε αλλες πρωτεραιοτητες κ πατα στα ποδια σου. τι.σημαινει θα μεγαλωσω μονη μου το παιδι κ.στεναχωριεμαι μια χαρα θα ειναι απτο.να εχεις εναν καφρο.πανω απτο κεφαλι σου. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rozoulita88 είπε:

Εεεε 37 στα 38 και καθεσαι και σκεφτεσαι να ευχαριστησεις καποιον που δυσαρεστηθηκε η θα δυσαρεστηθει επειδη δεν θα κανεις κοριτσακι???αστον να κανει τις επιλογες του και εσυ να αφοσιωθεις στο σκοπο σου ....το αγορακι σου!!!!δεν χρειαζομαστε στη ζωη μας ανθρωπους που μας κανουν να νιωθουμε ανικανες η οτι αλλο ανεφερες παραπανω...και να σου πω κατι??? Στη θεση σου θα πετουσα απ τη χαρα μου που ερχεται το αγορακι και σου δινει την ευκαιρια να ανοιξεις τα ματια σου και να καταλαβεις ποιον ανθρωπο θα παντρευοσουν....αν ηταν κοριτσακι παλι δυσαρεστημενος θα ηταν νομιζω γιατι αυτος ο ανθρωπος οπως μας τα λες με σενα προβλημα εχει και μαλλον δεν σου αξιζει...σηκωσε το κεφαλι ψηλα μη παρεξηγεις τα κοριτσια γιατι δικιο εχουν να απαντανε ετσι...γιατι αυτες ουτε αγορακι ουτε κοριτσακι δεν κρατησαν ακομα στα χερια τους...κανε το σταυρο σου ευχησου να ειναι καλα ο παιδαρος σου και ολες εμεις εδω σου ευχομαστε να εισαι και εσυ και αυτος ο μικρουλης γεροι δεμενοι και ευτυχισμενοι! Ο θεος σου δινει δειγματα για το καλο σου μη κλεινεις τα ματια...δωρο πηρες......μακαρι να παρουμε και εμεις!!!! 

Φιλια πολλα στη γλυκεια κοιλιτσα σου!!  

 

Εσυ δηλαδη τωρα συμπαρασταθηκες στην προβληματισμενη εγκυο γυναικα λεγοντας της μη χανεις την ελπιδα οτι θα ειναι κοριτσι εκμεταλλευομενη την κατασταση με τις ορμονες της...και επαναστατισες και χαρακτηρισες την @Rafaelatarzan που ειναι μια πονεμενη γυναικα σ αυτο το θεμα αντι να επαναστατησεις για τον φιλο που ειναι απαραδεκτος να θετει τετοια διλληματα στη γυναικα που του κανει παιδι...και οπως καλα ειπες ειναι ΕΓΚΥΟΣ...αντιθετως την σπρωχνεις προς τα εκει....τι να σου πω...και μην απαντησεις με θεωρια και ελιγμους για να ξεγλιστρισεις γιατι ειμαι μπροστα σου..ουτε καμια ορεξη εχω να σε κρινω ουτε να σου εξηγησω απλα επειδη τυγχανει να μιλαμε εδω μεσα ολες ας λεμε τα πραγματα με το ονομα τους...και η rafaela στα ειπε οπως και η @Giotitsa.

Ποιες θεωριες ποιες χαζομαρες μου προσαπτεις;;;!!! Ουτε της εδωσα ελπιδες!!!! Ειπα τιποτα δεν ειναι σιγουρο μεχρι να γεννηθεί, το οποιο σημαινει πολλα!!!!! Σε παρακαλω πολυ δεν με ξερεις και μην καλύπτεις τις γνωστες σου μεσω διαδικτυου και να υποστηριζεις τις πραξεις τους επειδη δυστυχως δεν τα καταφεραν. Ασε που το θεωρω παραλογο για την ψυχική υγεια να παρακολουθεις θεμα οπου δεν αντιστοιχεις πλεον. Κοιτάξτε τον εαυτο και μην κρίνετε τον καθενα. Και συγγνωμη κιολας αν θελω να βοηθησω την κερμα θα της μιλουσα σε προσωπικο μνμ και θα ελεγα οσα ελεγα. Εδω απλα της συμπασταθηκα ειτε με τον ενα τροπο ειτε με τον αλλο. Τουλαχιστων δεν επεσα να την φαω. Ασχοληθείτε με τις εγκυμοσυνες σας και ας πιασουμε τους προβληματισμους περι του θεματος. Αντε παρατραβηχτηκε το θεμα

Just now, Kerma2020 είπε:

37 στα 38. 

Μαλλον αλλοιωσες τον εαυτο σου σε αυτη την σχεση. Δεν ξερω ακριβως τι ανθρωπος ειναι αλλα ουτε μπορω να μπω στην θεση σου. Το μονο που εχω να πω ειναι πως ναι τελικα δεν θα επρεπε για χαρη του να στεναχωρηθεις, επειδη κανεις αγορι, γιατι κσνεις και κακο στον εαυτο σου και στο μωρο. Σκεψου πως εισαι 37 ετων και κανεις παιδι και τωρα θα νιωθεις την απολυτη αγαπη, που μαλλον σου λειπει. Μολις τον παρεις αγκαλια θα καταλαβεις γιατι θα ειναι το μονο πλασμα που θα σε κοιταει μεσα στα ματια και θα αγγίζει την ψυχη σου. Μην σε παιρνει απο κατω ειλικρινα. Αν θες οτιδηποτε στειλε μου προσωπικο μνμ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Kerma2020Είναι δύσκολο να μεγαλώσεις ένα παιδί μόνη σου αλλά με τον σύντροφο που μας έχεις περιγράψει ως τώρα καλύτερα μόνη σου λυπάμαι τα παιδιά που έχει ήδη πες με σκληρή πες με ό,τι θες όμως μια έγκυο γυναίκα δεν την αφήνεις χωρίς στήριξη κυρίως ψυχολογική αν χρειαστείς στείλε μου πμ επίσης θα σου πρότεινα να ζητήσεις βοήθεια από το τμήμα ψυχοπροφυλακτικής του μαιευτήριου που θα γεννήσεις θα σε βοηθήσουν και εκεί να νιώθεις μεγαλύτερη σιγουριά για σένα και για το παιδάκι σου.

 

  • Μου αρέσει 1

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Αγαπουλινι είπε:

Ποιες θεωριες ποιες χαζομαρες μου προσαπτεις;;;!!! Ουτε της εδωσα ελπιδες!!!! Ειπα τιποτα δεν ειναι σιγουρο μεχρι να γεννηθεί, το οποιο σημαινει πολλα!!!!! Σε παρακαλω πολυ δεν με ξερεις και μην καλύπτεις τις γνωστες σου μεσω διαδικτυου και να υποστηριζεις τις πραξεις τους επειδη δυστυχως δεν τα καταφεραν. Ασε που το θεωρω παραλογο για την ψυχική υγεια να παρακολουθεις θεμα οπου δεν αντιστοιχεις πλεον. Κοιτάξτε τον εαυτο και μην κρίνετε τον καθενα. Και συγγνωμη κιολας αν θελω να βοηθησω την κερμα θα της μιλουσα σε προσωπικο μνμ και θα ελεγα οσα ελεγα. Εδω απλα της συμπασταθηκα ειτε με τον ενα τροπο ειτε με τον αλλο. Τουλαχιστων δεν επεσα να την φαω. Ασχοληθείτε με τις εγκυμοσυνες σας και ας πιασουμε τους προβληματισμους περι του θεματος. Αντε παρατραβηχτηκε το θεμα

Μαλλον αλλοιωσες τον εαυτο σου σε αυτη την σχεση. Δεν ξερω ακριβως τι ανθρωπος ειναι αλλα ουτε μπορω να μπω στην θεση σου. Το μονο που εχω να πω ειναι πως ναι τελικα δεν θα επρεπε για χαρη του να στεναχωρηθεις, επειδη κανεις αγορι, γιατι κσνεις και κακο στον εαυτο σου και στο μωρο. Σκεψου πως εισαι 37 ετων και κανεις παιδι και τωρα θα νιωθεις την απολυτη αγαπη, που μαλλον σου λειπει. Μολις τον παρεις αγκαλια θα καταλαβεις γιατι θα ειναι το μονο πλασμα που θα σε κοιταει μεσα στα ματια και θα αγγίζει την ψυχη σου. Μην σε παιρνει απο κατω ειλικρινα. Αν θες οτιδηποτε στειλε μου προσωπικο μνμ

Χαζομαρες, καργιες.....κλπ

Μαλλον εσυ αγαπητη μου πρεπει να προσεξεις το γραπτο σου λογο...αθελα η θελημενα εσυ μας προκαλεις μ αυτα που γραφεις ...καμια δεν σου ειπε "κρινεις" καμια δεν σου ειπε " ασχολησου με τη ζωη σου" κλπ ...επιχειρηματολογησε με αλλο τροπο...καλη σου μερα!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rozoulita88 είπε:

Χαζομαρες, καργιες.....κλπ

Μαλλον εσυ αγαπητη μου πρεπει να προσεξεις το γραπτο σου λογο...αθελα η θελημενα εσυ μας προκαλεις μ αυτα που γραφεις ...καμια δεν σου ειπε "κρινεις" καμια δεν σου ειπε " ασχολησου με τη ζωη σου" κλπ ...επιχειρηματολογησε με αλλο τροπο...καλη σου μερα!

Γλυκιά μου @Rozoulita88 μην ασχολεισαι αγάπη μου αλήθεια φτυνεις σάλιο στο λέω σε ευχαριστώ πάντως στην αλλη κοπελα δεν απαντώ καν ξανά Εχω βαρεθεί αλήθεια Εχω κουραστεί Εχω έρθει στα ορια μου η κύρια που με είπε κάργια και βιαστικέ τόσο πολύ να με χαρακτηρίσει δεν ξέρει και ουτε θα πω ειμαι πονεμένη είμαι ναι οπως και όλες εδώ μέσα παλευω για ενα παιδάκι εδώ λέμε να κρατήσουμε ενα μωρο στην αγκαλιά δεν πα να είναι οτι θέλει έχουμε μπει στα χειρουργεία και έχουμε γεννήσει μωρά νεκρά έχουμε κανε διακοπές κύησης αλλες γυναικες τρυπιουνται καθε μέρα με ενέσεις για να έχουν ενα μωρο και στέκονται μετα πανω απο τα τεστ με προσευχές προς την Παναγια να δουν θετικό και όταν δουν θετικό προσεύχονται να ακούσουν καρδιά και όταν ακούσουν καρδιά προσεύχονται να έχουν καλη αυχενική και β επιπέδου εγώ προσεύχομαι καθε μέρα να Εχω ενα παιδι στην αγκαλιά μου γερο καθ δυνατό κάθε πρωί ξυπνά και λέω ας νιώσω και σήμερα μια κλωτσιά γιατί εγώ η κάργια βίωσα ενα ενδομήτριο θάνατο η αλλη η κάργια @Rafaelatarzanπροσπαθει 9 χρόνια 9 χρόνια πανω κάτω στην Αθηνα με τόσα έξοδα Εχω κουραστεί να διαβάζω τέτοια σχόλια στεναχωρηθηκα γιατί δεν είναι κορίτσι και είναι αγόρι επειδή ο σύντροφος έχει ήδη παιδιά ε ωραία ξέρω και άλλους συντρόφους ετσι αλλά λενε δόξα τον Θεο και ουτε θα δώσω χαριτη στην κύρια Κέρμα Οχι δεν θα δώσω ας με πουν κακιά κάργια επιθετικια ας πουν ότι θέλουν Κουράστηκα πλεον Κουράστηκα αλήθεια 

  • Μου αρέσει 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες. Νομίζω πως έχουμε ξεφύγει λίγο από το πραγματικό νόημα του φόρουμ. Εδώ είμαστε για να συμβουλεύουμε και να βοηθάμε η μία την άλλη όσο περίεργες ή ακραίες μας φαίνονται οι απόψεις και οι απορίες κάποιων. Καταλαβαίνω το γολγοθά που περνανε κάποιες κοπέλες για να κάνουν ένα παιδί και πραγματικά με πιάνουν κλάματα κάθε φορά που διαβάζω κάτι τέτοιο. Θεωρώ όμως πως υπάρχει ο ήρεμος τρόπος για να εκφράσουμε την άποψη μας που σίγουρα θα βοηθήσει τον άλλο και ίσως τον κάνει να καταλάβει καλύτερα χωρίς λόγια που είναι σίγουρο ότι θα προκαλέσουν κάποιους. Αν δεν μπορεί να γίνει αυτό καλύτερα να μην απαντήσουμε καθόλου. Όλο αυτό που έγινε είναι πολύ άσχημο και δεν τιμάει καμία.

  • Μου αρέσει 1

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

Just now, katerina04 είπε:

Καλημέρα σε όλες. Νομίζω πως έχουμε ξεφύγει λίγο από το πραγματικό νόημα του φόρουμ. Εδώ είμαστε για να συμβουλεύουμε και να βοηθάμε η μία την άλλη όσο περίεργες ή ακραίες μας φαίνονται οι απόψεις και οι απορίες κάποιων. Καταλαβαίνω το γολγοθά που περνανε κάποιες κοπέλες για να κάνουν ένα παιδί και πραγματικά με πιάνουν κλάματα κάθε φορά που διαβάζω κάτι τέτοιο. Θεωρώ όμως πως υπάρχει ο ήρεμος τρόπος για να εκφράσουμε την άποψη μας που σίγουρα θα βοηθήσει τον άλλο και ίσως τον κάνει να καταλάβει καλύτερα χωρίς λόγια που είναι σίγουρο ότι θα προκαλέσουν κάποιους. Αν δεν μπορεί να γίνει αυτό καλύτερα να μην απαντήσουμε καθόλου. Όλο αυτό που έγινε είναι πολύ άσχημο και δεν τιμάει καμία.

ναι κοπελα μου καμια ομως δεν εβρισε καμια οπως εκανε η κοπελα εδω μεσα λεγοντας μας καργιες τι κουβεντα ειναι αυτη σε δημοσιο φορουμ ;; εσενα θα σου αρεσε να σε πουνε ετσι εμενα δεν με τιμαει εξεφρασα την αποψη μου δεν εβρισα καμια και δεν ξεφυγα τελειως δεν ξερουμε η μια την αλλη να λεμε καργια


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Giotitsa είπε:

ναι κοπελα μου καμια ομως δεν εβρισε καμια οπως εκανε η κοπελα εδω μεσα λεγοντας μας καργιες τι κουβεντα ειναι αυτη σε δημοσιο φορουμ ;; εσενα θα σου αρεσε να σε πουνε ετσι εμενα δεν με τιμαει εξεφρασα την αποψη μου δεν εβρισα καμια και δεν ξεφυγα τελειως δεν ξερουμε η μια την αλλη να λεμε καργια

Ναι φυσικά και έχεις δίκιο αναφέρομαι και σε αυτό. Ο χαρακτηρισμός αυτός είναι ακραίος και δεν έπρεπε να το πει καν. Είναι απαράδεκτος.Απλά αυτό που είπες έτσι όπως το είπες ήταν απότομο και φάνηκε επικριτικό ενώ αν έλεγες άκου να σου πω κοπέλα μου το φύλο δεν είναι λόγος να αγχώνεσαι και να στεναχωριέσαι άλλες θα έδιναν και την ψυχή τους για ένα παιδί γερό θα καταλάβαινε νομίζω το λάθος στη σκέψη της. Και θα έβγαινε και κάτι καλό από το Γολγοθά που περνάς εσύ η κάποια άλλη κοπέλα.

 

  • Μου αρέσει 1

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

Just now, katerina04 είπε:

Ναι φυσικά και έχεις δίκιο αναφέρομαι και σε αυτό. Ο χαρακτηρισμός αυτός είναι ακραίος και δεν έπρεπε να το πει καν. Είναι απαράδεκτος.Απλά αυτό που είπες έτσι όπως το είπες ήταν απότομο και φάνηκε επικριτικό ενώ αν έλεγες άκου να σου πω κοπέλα μου το φύλο δεν είναι λόγος να αγχώνεσαι και να στεναχωριέσαι άλλες θα έδιναν και την ψυχή τους για ένα παιδί γερό θα καταλάβαινε νομίζω το λάθος στη σκέψη της. Και θα έβγαινε και κάτι καλό από το Γολγοθά που περνάς εσύ η κάποια άλλη κοπέλα.

 

Εγώ αγάπη απαντησα οπως θεωρούσαν για μένα σωστο μπροστα σε ένα τέτοιο σχόλιο δεν ητανε καθόλου απότομο και δεν είμαι απόλυτη Εχω κουραστεί να εξηγω τέλος πάντων δεν Κουράστηκα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, xrusfi είπε:

@katerina04 @Ele@n kalhmera koritsia m... dn sas xehasa apla twra exw teleiwsei me tn amnioparakenthsh kai ta apotelesmata.. phga ston kurio pafilh st athina.. htan exairetikos kurios me kathhsuxase... omws dustuxws h amnioparakenthsh edeixe oti h mikrh m pasxei apo triswmia 21.. eimai hdh st 18h evdomada kai prepei na kanw toketo gia na stamathsw tn kuhsh.. euxomai stis upoloipes kalh sunexeia st taxidi sas.. kai sas euxaristw gia ola!!..

@boukitsa123 @Αγαπουλινι

Σας ευχαριστω πολυ ολες σας για τν συμπαρασταση! Να ξερετε με βοηθησατε πολυ.. Εστω κ αν εγω θα τελειωςω λιγο αποτομα το  πρωτο ταξιδι μου θα προσευχομαι για σας να πανε οοολα τελεια μεχρι το τελος! καλη συνεχεια κοριτσια μου.. ❤️

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, xrusfi είπε:

@boukitsa123 @Αγαπουλινι

Σας ευχαριστω πολυ ολες σας για τν συμπαρασταση! Να ξερετε με βοηθησατε πολυ.. Εστω κ αν εγω θα τελειωςω λιγο αποτομα το  πρωτο ταξιδι μου θα προσευχομαι για σας να πανε οοολα τελεια μεχρι το τελος! καλη συνεχεια κοριτσια μου.. ❤️

Και σε σένα ευχόμαστε δύναμη ψυχική να το ξεπεράσεις και να ξαναπροσπαθησεις γρήγορα.. Πολλές από εμάς έχουμε περάσει δύσκολα με θεματα που είχε η κάθε μία...Μετα την καταιγίδα έρχεται ο ήλιος..Ολα θα πάνε καλά την επόμενη φορά! 


askg.png

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, xrusfi είπε:

@boukitsa123 @Αγαπουλινι

Σας ευχαριστω πολυ ολες σας για τν συμπαρασταση! Να ξερετε με βοηθησατε πολυ.. Εστω κ αν εγω θα τελειωςω λιγο αποτομα το  πρωτο ταξιδι μου θα προσευχομαι για σας να πανε οοολα τελεια μεχρι το τελος! καλη συνεχεια κοριτσια μου.. ❤️

Λυπάμαι πολύ κορίτσι μου..σου ευχομαι σύντομα να αναρρώσεις σωματικά κ ψυχολογικά και με το καλό συντομα με μία νέα εγκυμοσύνη όταν φυσικά θα είσαι έτοιμη! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...