Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες Ιανουαρίου 2020!!!


Recommended Posts

Β

Just now, Giotitsa είπε:

Τωρα συγνώμη θα της πεις και που θα απαντήσει μπορεί να μπει οπου θέλει να απαντήσει αυτό νομιζω είναι δικαίωμα της κούκλα μου

Βεβαίως και είναι. 

όμως θα έπρεπε να είναι πιο προσεκτική στο τι λέει. 

Όχι να λέει ότι ντράπηκε η οθόνη της!!!!

Δεν μπορεί να σχολιάζει θέματα χωρίς να μπει στον κόπο να διαβάσει και τα υπόλοιπα και να κάνει επίθεση. 

Πότε δεν είπα ότι είναι πρόβλημα. 

Εγώ είμαι σα μαμά για άλλα 2 παιδιά που είναι αγόρια και είπα ότι στενοχωρήθηκα και θα προτιμούσα να έχω κορίτσι. Και ότι σοκαρίστηκα που ύστερα από 2 μήνες μου λένε άλλο φύλο, άλλο από αυτό που είχα ονειρευτεί. 

Just now, elpida20 είπε:

Μου ανέβηκε η πίεση με αυτά που διάβασα, και ποιος θα κρατιοταν να μην απαντήσει . Συγγνώμη κι ολας στις εγκύουλες τις σελίδας που χώθηκα έτσι και άλλαξα το κλίμα πάλι. Καλή εγκυμοσύνη σε όλες 

:cool: ΥΓ. Ακόμη απορώ με το '' προβλημα'' του φύλλου. Τα φιλιά μου 

όταν με το καλό θα φτάσεις 2 αγόρια από τα 7 και 9 αντίστοιχα στα 11 και 13, όντας σαν μαμά τους, έστω και 3 μέρες την εβδομάδα θα καταλάβεις. 

Θα αγαπήσεις φυσικά και το δικό σου βιολογικό μωρό αλλά θα ήθελες κοριτσάκι. Θα ήθελες να ζήσεις ένα διαφορετικό ταξίδι.

Αυτό για το πρόβλημα του φύλου. 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Kerma2020 είπε:

Β

Βεβαίως και είναι. 

όμως θα έπρεπε να είναι πιο προσεκτική στο τι λέει. 

Όχι να λέει ότι ντράπηκε η οθόνη της!!!!

Δεν μπορεί να σχολιάζει θέματα χωρίς να μπει στον κόπο να διαβάσει και τα υπόλοιπα και να κάνει επίθεση. 

Πότε δεν είπα ότι είναι πρόβλημα. 

Εγώ είμαι σα μαμά για άλλα 2 παιδιά που είναι αγόρια και είπα ότι στενοχωρήθηκα και θα προτιμούσα να έχω κορίτσι. Και ότι σοκαρίστηκα που ύστερα από 2 μήνες μου λένε άλλο φύλο, άλλο από αυτό που είχα ονειρευτεί. 

Συγνώμη αλλά είσαι πολύ λάθος σε ολο το θέμα δεν μπορώ να κάτσω να εξηγήσω άκουσε με μπορεί ακόμα και ο καλύτερος γιατρός να βγάλει λάθος φύλο και αυτό συμβαίνει γιατί το μωρό μπορεί να μην έχει καλη θέση τόσο καιρό και να το βλέπει αντί για αγόρι κορίτσι ομως παρόλα αυτά δεν θα επρεπε να στεναχωρηθεις ουτε να σοκαριστεις οπως είπε είσαι μια μαμά που ζωή να έχουν τα παιδάκια σου δεν κανεις πρωτη φορα υπερήχους και ξέρεις ότι μπορεί να υπάρξει λάθος στο φύλο αυτό και ως εκεί μην το παρατραβαμε το θεμα άλλο κορίτσι μου υπάρχει πολύς πόνος πολλές γυναίκες που κλαίνε που δεν έχουν ενα παιδάκι μπορεί να μην το έγραψε σωστά ολο το θέμα σου ετσι εγώ δεν μπορώ να απαντήσω καλά σε ενα ενα τέτοιο θέμα αλλά τουλάχιστον δεν εβρισα κανένα ποτε δεν το Εχω κάνει και ουτε θα το κάνω ναι μπορεί ώρες ώρες να είμαι απότομη με τον λογο μου αλλά ετσι είμαι δεν μπορώ να αλλάξω ας μείνει εδώ το θέμα 

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kerma2020 είπε:

Β

Βεβαίως και είναι. 

όμως θα έπρεπε να είναι πιο προσεκτική στο τι λέει. 

Όχι να λέει ότι ντράπηκε η οθόνη της!!!!

Δεν μπορεί να σχολιάζει θέματα χωρίς να μπει στον κόπο να διαβάσει και τα υπόλοιπα και να κάνει επίθεση. 

Πότε δεν είπα ότι είναι πρόβλημα. 

Εγώ είμαι σα μαμά για άλλα 2 παιδιά που είναι αγόρια και είπα ότι στενοχωρήθηκα και θα προτιμούσα να έχω κορίτσι. Και ότι σοκαρίστηκα που ύστερα από 2 μήνες μου λένε άλλο φύλο, άλλο από αυτό που είχα ονειρευτεί. 

όταν με το καλό θα φτάσεις 2 αγόρια από τα 7 και 9 αντίστοιχα στα 11 και 13, όντας σαν μαμά τους, έστω και 3 μέρες την εβδομάδα θα καταλάβεις. 

Θα αγαπήσεις φυσικά και το δικό σου βιολογικό μωρό αλλά θα ήθελες κοριτσάκι. Θα ήθελες να ζήσεις ένα διαφορετικό ταξίδι.

Αυτό για το πρόβλημα του φύλου. 

 

 

Για 4 μήνες αγόρι ήξερα ότι έχω! Και το αγάπησα σοτ μυαλό μου και όνειρα έκανα και ότι έχω τελικά κορίτσι έμαθα και δεν στεναχωρεθηκα στιγμή. Τα παιδιά είναι ευλογία και 100 να έχεις του ίδιου φύλλου προφανώς οι απόψεις διαφέρουν. Δεν θέλω να επεκταθώ σε περισσότερα από αυτό το σχόλιο. 

  • Μου αρέσει 1

n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, elpida20 είπε:

Για 4 μήνες αγόρι ήξερα ότι έχω! Και το αγάπησα σοτ μυαλό μου και όνειρα έκανα και ότι έχω τελικά κορίτσι έμαθα και δεν στεναχωρεθηκα στιγμή. Τα παιδιά είναι ευλογία και 100 να έχεις του ίδιου φύλλου προφανώς οι απόψεις διαφέρουν. Δεν θέλω να επεκταθώ σε περισσότερα από αυτό το σχόλιο. 

Μαρηηηηη είσαι εντάξει; ολά καλά ; 

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, boukitsa123 είπε:

Κάνω μέχρι 2 την ημέρα οπότε δεν έχω ξεκινήσει μαγνήσιο ακόμα. Γενικά αν είμαι ήρεμη μπορεί και να μην κάνω καθόλου. 

Σκεψου τοτε θετικα για να μην τα παιρνεις χαχαχαχαχαχα. Παντως solumac και mag2 εχουν απαίσια γευση. Παλι καλα που τα τροφοκαρτ είναι αγευστα

Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

Κορίτσια μου γράψτε μου όλες σας τις ΠΗΤ σας και το φύλο του μωρού σας να φτιάξω πάλι το πινακάκι μας 

29/01 αγόρι ευτυχώς έχουμε και εσένα. Thanks


Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

Σούπερ Μαμάδες Ιανουαρίου 2020!!!!!

 

  1. MARIAGS            10/1/2020     Αγοράκι
  2. ΑΓΑΠΟΥΛΙΝΙ       23/1/2020     Κοριτσάκι
  3. BOUKITSA123    25/1/2020     Κοριτσάκι
  4. KATERINA04      29/1/2029     Αγοράκι
  • Μου αρέσει 2

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, boukitsa123 είπε:

Κορίτσια μου γράψτε μου όλες σας τις ΠΗΤ σας και το φύλο του μωρού σας να φτιάξω πάλι το πινακάκι μας 

9/1 Κοριτσάκι!!!:)  

Κοριτσια καλησπέρα σε όλες! Προχθες κάναμε τον υπέρηχο β' επιπέδου και όλα είναι τέλεια!! Η μικρή μας Χρυσοβαλάντω ειναι 390 γρ. και έχει τα χειλάκια της μαμάς της (έτσι μας ειπε η γιατρός :-P). 21 εβδομάδων και ΠΗΤ 9/1 με τη βοηθεια της Παναγίας!! 

 

Ευχομαι σε όλες ένα τελειο β επιπέδου υπέρηχο και σιγα σιγά να προετοιμαζόμαστε για την αφιξη των θαυμάτων μας!! :-D

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Σούπερ Μαμάδες Ιανουαρίου 2020!!!!!

 

  1. THEMIRACLE      9/1/2020      Κοριτσάκι
  2. MARIAGS             10/1/2020    Αγοράκι
  3. FIRSTLOVE          15/1/2020    Κοριτσάκι
  4. AGAPAKIII            17/1/2020    Κοριτσάκι
  5. ΑΓΑΠΟΥΛΙΝΙ       23/1/2020     Κοριτσάκι
  6. BOUKITSA123    25/1/2020     Κοριτσάκι
  7. KATERINA04      29/1/2020      Αγοράκι
  • Μου αρέσει 2

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Just now, TheMiracle είπε:

9/1 Κοριτσάκι!!!:)  

Κοριτσια καλησπέρα σε όλες! Προχθες κάναμε τον υπέρηχο β' επιπέδου και όλα είναι τέλεια!! Η μικρή μας Χρυσοβαλάντω ειναι 390 γρ. και έχει τα χειλάκια της μαμάς της (έτσι μας ειπε η γιατρός :-P). 21 εβδομάδων και ΠΗΤ 9/1 με τη βοηθεια της Παναγίας!! 

 

Ευχομαι σε όλες ένα τελειο β επιπέδου υπέρηχο και σιγα σιγά να προετοιμαζόμαστε για την αφιξη των θαυμάτων μας!! :-D

Μπραβο κοριτσι μου. Πολυ χαρηκα και το ονομα πολυ ωραίο. Φανταζομαι το εταξες και σου ευχομαι ολα κατ ευχην να πανε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...