Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Blue Velvet said:

      Πάντως αν πάρεις τεστ,μην κανεις τη βλακεία που έκανα εγώ.Να ξεκινήσεις τουλάχιστον 7μερες από την εμβρυομεταφορά,γιατί πιο πριν θα βγει αρνητικό,ενώ μπορεί να είσαι έγκυος 

      Ναι αυτό σκεφτόμουν βασικά …. Μήπως κάνω Δευτέρα …

Μανουλες Ιανουαρίου 2020!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, boukitsa123 είπε:

Κοριτσάρες από νεύρα πως πάτε; 

αν συνεχισεις να διαβάζεις εδώ μέσα θα αποκτήσεις κ αλλα....αχαχχαχαχχαχχα εχτος κ αν είναι αρμονικά...

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

αν συνεχισεις να διαβάζεις εδώ μέσα θα αποκτήσεις κ αλλα....αχαχχαχαχχαχχα εχτος κ αν είναι αρμονικά...

Έχω και τα ορμονικά διαβάζω και μου πέφτουν και τα μαλλάκια μου όμως και δεν έχουν μείνει πολλά τρομάρα μου :razz:

  • Μου αρέσει 1

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

Κοριτσάρες από νεύρα πως πάτε; 

Αυτα καλα ειναι αλλα εμενα με πειραξε πολυ ο σίδηρος, ενω οι συσπασεις σταματησαν. Εχεις πολλα εσυ? Μηπως στρεσαρεσαι στο σπιτι ή την δουλεια?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Αγαπουλινι είπε:

Αυτα καλα ειναι αλλα εμενα με πειραξε πολυ ο σίδηρος, ενω οι συσπασεις σταματησαν. Εχεις πολλα εσυ? Μηπως στρεσαρεσαι στο σπιτι ή την δουλεια?

Νεύρα έχω και συσπάσεις έχω άντε να δω πως θα την βγάλω άλλους 4 μήνες γενικά εκεί που φωνάζω ρίχνω και ένα δάκρυ. 


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, boukitsa123 είπε:

Νεύρα έχω και συσπάσεις έχω άντε να δω πως θα την βγάλω άλλους 4 μήνες γενικά εκεί που φωνάζω ρίχνω και ένα δάκρυ. 

Εεεεε οπως ειπες τα ορμονικα. Ξεδωσε αλλα μην το παρακανεις χαχαχαχα. Κι εγω σκεφτομαι αυτους τους 4 μηνες πως θα περασουν. Υπομονη μονο αυτό 

Με τις συσπασεις τι κανεις? 

Τελικα το τροφοκαρτ με βοηθησε εμενα. Παλι καλα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Αγαπουλινι είπε:

Εεεεε οπως ειπες τα ορμονικα. Ξεδωσε αλλα μην το παρακανεις χαχαχαχα. Κι εγω σκεφτομαι αυτους τους 4 μηνες πως θα περασουν. Υπομονη μονο αυτό 

Με τις συσπασεις τι κανεις? 

Τελικα το τροφοκαρτ με βοηθησε εμενα. Παλι καλα

Κάνω μέχρι 2 την ημέρα οπότε δεν έχω ξεκινήσει μαγνήσιο ακόμα. Γενικά αν είμαι ήρεμη μπορεί και να μην κάνω καθόλου. 


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

On 28/8/2019 at 6:58 ΜΜ, Rafaelatarzan είπε:

οι καργιες είμαστε εμείς που είπαμε ότι σκέφτεται λάθος η κοπέλα???? κ έχουμε κ κακία????? ελπίζω να  εννοείς κάτι άλλο κ μα μην αναφέρεσαι στην απάντηση μ που έδωσα στην κοπέλα παραπάνω. 

Πραγματικά αν δεν απαντούσα θα έσκαγα!!!!!!! Έμεινα 6 μέρες σοτ νοσοκομείο και είδαν τα μάτια μου κοπέλα στην 24 βδομάδα να γεννάει. Είδα άλλη να ακούει την καρδιά του μωρού της και την άλλη μέρα να το χάνει.. Κι αυτή στεναχωριέμαι που ΔΝΕ είναι κορίτσι. Ε ρε θεέ μουυυυυυυυυυυυυ. Πραγματικά νταπηκε μέχρι και η οθόνη μου

  • Μου αρέσει 1

n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

1. Κούκλα μου αν δε σου αρέσουν αυτά που διαβάζεις μπορείς να μην τα διαβάζεις και 

2. Το ερώτημα απευθύνεται στις εγκύουλες του 5ου μήνα. Εσυ γιατί απαντάς ;;;

Just now, elpida20 είπε:

Πραγματικά αν δεν απαντούσα θα έσκαγα!!!!!!! Έμεινα 6 μέρες σοτ νοσοκομείο και είδαν τα μάτια μου κοπέλα στην 24 βδομάδα να γεννάει. Είδα άλλη να ακούει την καρδιά του μωρού της και την άλλη μέρα να το χάνει.. Κι αυτή στεναχωριέμαι που ΔΝΕ είναι κορίτσι. Ε ρε θεέ μουυυυυυυυυυυυυ. Πραγματικά νταπηκε μέχρι και η οθόνη μου

Και εγώ λυπάμαι για σένα. Πραγματικά.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kerma2020 είπε:

1. Κούκλα μου αν δε σου αρέσουν αυτά που διαβάζεις μπορείς να μην τα διαβάζεις και 

2. Το ερώτημα απευθύνεται στις εγκύουλες του 5ου μήνα. Εσυ γιατί απαντάς ;;;

Και εγώ λυπάμαι για σένα. Πραγματικά.

Γιατί η ανθρωπιά εδώ μέσα λυπεί σε πολλές τελικά και δεν έχει σχέση σε ποιον μήνα βρίσκεσαι όταν βλέπεις να γράφονται τέτοια σχόλια. Ας μην αναφερθώ στον απρεπεστατο λόγο σου και στις φλιαριες που γράφεις. Ειλικρινά λυπάμαι 

  • Μου αρέσει 1

n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, elpida20 είπε:

Γιατί η ανθρωπιά εδώ μέσα λυπεί σε πολλές τελικά και δεν έχει σχέση σε ποιον μήνα βρίσκεσαι όταν βλέπεις να γράφονται τέτοια σχόλια. Ας μην αναφερθώ στον απρεπεστατο λόγο σου και στις φλιαριες που γράφεις. Ειλικρινά λυπάμαι 

ελπίδα μ δεν έγινε κάτι αγαπη μ...Μην συνχιζεσαι....Όλα καλά....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, elpida20 είπε:

Γιατί η ανθρωπιά εδώ μέσα λυπεί σε πολλές τελικά και δεν έχει σχέση σε ποιον μήνα βρίσκεσαι όταν βλέπεις να γράφονται τέτοια σχόλια. Ας μην αναφερθώ στον απρεπεστατο λόγο σου και στις φλιαριες που γράφεις. Ειλικρινά λυπάμαι 

*λείπει φαντάζομαι. 

Δε χρειάζεται να είναι κανείς τόσο κακός με τους άλλους. 

Εγώ δεν επιτέθηκα σε κανένα.

Ούτε ευθύνομαι για ό,τι άσχημο έχει περάσει κανείς φυσικά.

Η ζήλεια είναι μεγάλο πρόβλημα τελικά 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kerma2020 είπε:

*λείπει φαντάζομαι. 

Δε χρειάζεται να είναι κανείς τόσο κακός με τους άλλους. 

Εγώ δεν επιτέθηκα σε κανένα.

Ούτε ευθύνομαι για ό,τι άσχημο έχει περάσει κανείς φυσικά.

Δεν ήθελα να κάνω επίθεση καμία. Και βασικά νευρίασα με το σχόλιο 'καργιες' που δεν ήταν δικό σου νομίζω! Όπως και να έχει ένας προβληματισμος τέτοιος δεν θα έπρεπε να αποτελεί '' 'στεναχώρια'! Ίσως πρέπει να σκεφτόμαστε ΠΟΛΎ κάτι πριν το αποκαλέσουμε πρόβλημα! Αυτά είχα να πω καλή συνέχεια! 

  • Μου αρέσει 1

n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kerma2020 είπε:

1. Κούκλα μου αν δε σου αρέσουν αυτά που διαβάζεις μπορείς να μην τα διαβάζεις και 

2. Το ερώτημα απευθύνεται στις εγκύουλες του 5ου μήνα. Εσυ γιατί απαντάς ;;;

Και εγώ λυπάμαι για σένα. Πραγματικά.

Τωρα συγνώμη θα της πεις και που θα απαντήσει μπορεί να μπει οπου θέλει να απαντήσει αυτό νομιζω είναι δικαίωμα της κούκλα μου

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μου ανέβηκε η πίεση με αυτά που διάβασα, και ποιος θα κρατιοταν να μην απαντήσει . Συγγνώμη κι ολας στις εγκύουλες τις σελίδας που χώθηκα έτσι και άλλαξα το κλίμα πάλι. Καλή εγκυμοσύνη σε όλες 

:cool: ΥΓ. Ακόμη απορώ με το '' προβλημα'' του φύλλου. Τα φιλιά μου 


n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...