Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Μαρτίου 2020 !!!!!!!


Recommended Posts

Κορίτσια είμαι στο Μητέρα για προεγχειρητικό έλεγχο. Ο μπέμπης βγαίνει κάπου 3500-3600 οπότε δεδομένων των συνθηκών αποφασίσαμε ότι δεν υπάρχει λόγος να περιμένουμε άλλο. Αύριο θα συναντήσω το γιο μου κορίτσια!!! 

  • Μου αρέσει 6

kUuJp3.pnghOAep3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 41 λεπτά , KNecky είπε:

Ειναι υπερηχος κ πρεπει να γινει απο τον συγκεκριμενο γιατρό. Δεν υπάρχει δυνατοτητα να ερθουν σπίτι δυστυχως. Αυτο με το Μητέρα το εχω ακουσει κ ειναι καλη ιδεα για περιπτώσεις εξετασεων αιματος αν κ το κοστος νομίζω ειναι αρκετά υψηλο αλλα αποτελεσματα βγαίνουν άμεσα. Κλεισαμε να παμε σημερα το βραδυ αλλα πρεπει να μάθω τι ισχυει για μετακινηση παιδιών. Οταν ξερω θα σας πω.. ο Θεος βοηθος τωρα με ολα αυτα!

Να έχετε Καλά αποτελέσματα με τον υπέρηχο και τα υπολοιπα είναι λεπτομέρειες!!!

Just now, Sweet_child είπε:

Κορίτσια είμαι στο Μητέρα για προεγχειρητικό έλεγχο. Ο μπέμπης βγαίνει κάπου 3500-3600 οπότε δεδομένων των συνθηκών αποφασίσαμε ότι δεν υπάρχει λόγος να περιμένουμε άλλο. Αύριο θα συναντήσω το γιο μου κορίτσια!!! 

Με το καλό κοριτσάκι μου!! Όλα να πάνε κατ' ευχήν!!

  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Sweet_child είπε:

Κορίτσια είμαι στο Μητέρα για προεγχειρητικό έλεγχο. Ο μπέμπης βγαίνει κάπου 3500-3600 οπότε δεδομένων των συνθηκών αποφασίσαμε ότι δεν υπάρχει λόγος να περιμένουμε άλλο. Αύριο θα συναντήσω το γιο μου κορίτσια!!! 

Μου την έσκασες εεεε...πριν τις 31/3...με το καλό να τον παρεις στην αγκαλιά σου.. Εννοείται με την πρωτη ευκαιρία θέλουμε τα νεότερα... 

  • Ευχαριστώ 1

j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια τι Κάνετε;; έχω πάρα πολύ καιρό να μπω. να σας ζήσουν σε όσες γέννησαν. γερά και ευλογημένα.

Εγώ σήμερα μπαινω 38η εβδομάδα. έχω λίγα πονακια.. πολλές πολλές πολλές συσπασεις στον καρδιοτοκογραφο και σήμερα μου είπε πως έχω διαστολή 1.5

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γειά σας! Πετάχτηκα από τις μανουλες του Μαΐου και κ εγώ. 

Να σας ζήσουν όσες έχετε ήδη πάρει αγκαλιά τα μωράκια σας και με το καλό να υποδεχτείτε το νέο μέλος, όσες είστε εν αναμονή. Ήθελα να ρωτήσω τα κορίτσια που γέννησαν αν άφησαν μέσα από στον τοκετό τον σύζυγο λόγω ιού. 


UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

18 ώρες πρίν, KNecky είπε:

Κοριτσια θα ηθελα να μοιραστώ τον προβληματισμό μου μαζι σας. Η μικρη μας πρεπει να κανει καποια εξέταση αμμεσα κ κανονικα ηταν το ραντεβου την προηγουμενη εβδομαδα. Λογω των γεγονοτων ο γιατρος που θα εκανε τη εξεταση μας συνέστησε να την καθυστερισουμε κ η γιατρος μας μας ειπε οτι το πολυ μπορουμε να του δωσουμε 2 εβδομαδες ακομα. Εμεις απο φοβο επιλέξαμε να το μεταφέρουμε για τοτε αλλα βλεπω τα πράγματα ολο να χειροτερευουν. Τωρα που έγινε κ απαγορευση κυκλοφοριας διαβαζω ότι επιτρέπονται ως 2 ατομα στο αμαξι, αλλά δεν μπορω να αφησω καπου τον γιο μου, κ φοβαμαι να παω μονη μου χωρις τον ανδρα μου με την μικρή να σπαραζει στο πισω καθισμα...εσεις ειδατε να ειπαν κατι τετοιο?? Σκεφτομαι πολυ ν παρω τηλ τ γιατρο ν πιεσω να κανουμε αυτη τη βδομαδα την εξέταση να τελειωνουμε γτ ποιος ξερει που παει η ολη υπόθεση..αλλα μηπως θα σπασω το κεφαλι μου χειροτερα?? Ρε γμτ με τον ιο ολα γινονται πιο περιπλοκα κ τα ήδη υπαρχοντα προβληματα γινονται μεγαλυτερα... :(

Το όριο δ ισχυει για τα ανήλικα τεκνα

Καλα αποτελεσματα στην εξέταση! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kastel είπε:

Κορίτσια γειά σας! Πετάχτηκα από τις μανουλες του Μαΐου και κ εγώ. 

Να σας ζήσουν όσες έχετε ήδη πάρει αγκαλιά τα μωράκια σας και με το καλό να υποδεχτείτε το νέο μέλος, όσες είστε εν αναμονή. Ήθελα να ρωτήσω τα κορίτσια που γέννησαν αν άφησαν μέσα από στον τοκετό τον σύζυγο λόγω ιού. 

Καλησπέρα.. Με το καλό κ το δικό σου μωράκι!! Εγώ δν εχω γεννήσει ακόμη αλλά μέχρι τώρα απο οσα εχω κουβεντιασει με το γιατρό δν υπάρχει θέμα με το συζυγο.. Δηλ είναι ο μοναδικός που θα μπει στο μαιευτήριο έτσι κ αλλιώς αλλά κ στον τοκετό μπορεί να'ναι μέσα.. Τώρα δν ξέρω αν συνεχίσει αυτή η κατάσταση κ χειροτερέψει μήπως προβουν κ σε τέτοιους περιορισμούς

  • Ευχαριστώ 1

j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Sweet_child είπε:

Κορίτσια είμαι στο Μητέρα για προεγχειρητικό έλεγχο. Ο μπέμπης βγαίνει κάπου 3500-3600 οπότε δεδομένων των συνθηκών αποφασίσαμε ότι δεν υπάρχει λόγος να περιμένουμε άλλο. Αύριο θα συναντήσω το γιο μου κορίτσια!!! 

Κοριτσάκι μου γλυκό με το καλό!!! Εύχομαι να έχεις τον πιο ωραίο τοκετό κ να αναρρώσεις σύντομα! Άντε να γνωρίσεις κ εσύ το αγγελούδι σου!! 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Sweet_child said:

Κορίτσια είμαι στο Μητέρα για προεγχειρητικό έλεγχο. Ο μπέμπης βγαίνει κάπου 3500-3600 οπότε δεδομένων των συνθηκών αποφασίσαμε ότι δεν υπάρχει λόγος να περιμένουμε άλλο. Αύριο θα συναντήσω το γιο μου κορίτσια!!! 

 Με το καλο να τον υποδεχτεις κοπελα μου!!! :)

3 hours ago, mpempaki1 said:

κορίτσια τι Κάνετε;; έχω πάρα πολύ καιρό να μπω. να σας ζήσουν σε όσες γέννησαν. γερά και ευλογημένα.

Εγώ σήμερα μπαινω 38η εβδομάδα. έχω λίγα πονακια.. πολλές πολλές πολλές συσπασεις στον καρδιοτοκογραφο και σήμερα μου είπε πως έχω διαστολή 1.5

Αντε κοντευεις κ εσυ λογικα θεμα λιγων ημερων θα ειναι ισως κ ωρων!! :)

Τελικα οντως τα ανηλικα τεκνα δεν πιάνονται στο νομο αυτο αποτι μας ειπαν π τηλ στην αστυνομία. Οποτε ετοιμασαμε τ χαρτακια μας γτ τ προτιμουν, πηγαμε κ ολα καλα. Τα αποτελέσματα ειναι θετικα αν κ θ χρειαστει παρακολουθιση εφορου ζωης. Θ δουμε τι θ πει κ η γιατρος πάντως.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kathrin17 είπε:

Καλησπέρα.. Με το καλό κ το δικό σου μωράκι!! Εγώ δν εχω γεννήσει ακόμη αλλά μέχρι τώρα απο οσα εχω κουβεντιασει με το γιατρό δν υπάρχει θέμα με το συζυγο.. Δηλ είναι ο μοναδικός που θα μπει στο μαιευτήριο έτσι κ αλλιώς αλλά κ στον τοκετό μπορεί να'ναι μέσα.. Τώρα δν ξέρω αν συνεχίσει αυτή η κατάσταση κ χειροτερέψει μήπως προβουν κ σε τέτοιους περιορισμούς

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Το φαντάστηκα ότι ο σύζυγος θα είναι στγν κλινική αλλά δεν ήξερα τι γίνεται με τον τοκετό.!

  • Μου αρέσει 1

UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 ώρες πρίν, KNecky είπε:

 Με το καλο να τον υποδεχτεις κοπελα μου!!! :)

Αντε κοντευεις κ εσυ λογικα θεμα λιγων ημερων θα ειναι ισως κ ωρων!! :)

Τελικα οντως τα ανηλικα τεκνα δεν πιάνονται στο νομο αυτο αποτι μας ειπαν π τηλ στην αστυνομία. Οποτε ετοιμασαμε τ χαρτακια μας γτ τ προτιμουν, πηγαμε κ ολα καλα. Τα αποτελέσματα ειναι θετικα αν κ θ χρειαστει παρακολουθιση εφορου ζωης. Θ δουμε τι θ πει κ η γιατρος πάντως.

κορίτσι μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ. λες ε; μακαρι Παναγία μου. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, mpempaki1 είπε:

έχει κάνει καμία πριν γεννήσει ασκήσεις γυμναστικές που λένε για τον τράχηλο;

Καλημέρα.. Εγώ κάνω ασκήσεις με μπάλα πιλατες βοηθάει κ στην εμπέδωση του μωρου.. Βέβαια όσα κάνω μου τα έχει πει η μαία μου, δν κάνω ότι μου ρχεται...εχω ξεκινήσει απο την 36εβδ..Επίσης πολυ καλη άσκηση είναι κ το σεξ.. Χαχα..βοηθάει στον τράχηλο.. 

  • Μου αρέσει 1

j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kathrin17 είπε:

Καλημέρα.. Εγώ κάνω ασκήσεις με μπάλα πιλατες βοηθάει κ στην εμπέδωση του μωρου.. Βέβαια όσα κάνω μου τα έχει πει η μαία μου, δν κάνω ότι μου ρχεται... Επίσης πολυ καλη άσκηση είναι κ το σεξ.. Χαχα.. Η μαία κάθε φορά που μιλάμε με ρωτάει.. Χαχαχα

χαχα που να την βρούμε την όρεξη καλε.. 

εδώ ο γιατρός με κοίταξε για διαστολή και λέει μπορεί να δεις λίγο ροζ η καφέ.. που να κάνω και σεξ. (δεν το λεω απο θεμα εντάσεις εννοείται)

χαχαχ αν είναι ν γεννήσω όμως χαλάλι χαχαχ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...