Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Κορίτσια κάποια στιγμή με τράβηξαν οι ωοθήκες μ και επι τόπου ξεπρηστηκε το στήθος μ το βάρος που ένιωθα χαμηλά έφυγε ο πόνος στην ουρα σταματησε  … μακάρι να ήταν ιδέα μου αλλά δεν έχω πολλές ελπίδες .

      Εγώ πάντως τα πονακια στην κοιλιά τα εχω για καλό,ίσως είναι πόνος εμφύτευσης και τραβιουνται οι σύνδεσμοι της μήτρας 

Μανούλες Μαρτίου 2020 !!!!!!!


Recommended Posts

καλησπέρα κορίτσια. έκατσε τελικά ο μικρός ευτυχώς απλά όπως σας είπα την άλλη φορά δενγυρίζει από μπρούμυτα ανάσκελα 

 γυρίζει μόνο ο μισός. είναισχεδόν 5.5 μηνών. να ανησυχώ; υπάρχει άλλη μανούλαπου να έχει το ίδιο;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, mpempaki1 said:

καλησπέρα κορίτσια. έκατσε τελικά ο μικρός ευτυχώς απλά όπως σας είπα την άλλη φορά δενγυρίζει από μπρούμυτα ανάσκελα 

 γυρίζει μόνο ο μισός. είναισχεδόν 5.5 μηνών. να ανησυχώ; υπάρχει άλλη μανούλαπου να έχει το ίδιο;

Οχι μην ανησυχεις εμενα 6κ κατι τ εκανε αυτο κ δν της αρεσει γνκ ν τ κανει!! Οποτε κ τωρα σπαανια..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , mpempaki1 είπε:

καλησπέρα κορίτσια. έκατσε τελικά ο μικρός ευτυχώς απλά όπως σας είπα την άλλη φορά δενγυρίζει από μπρούμυτα ανάσκελα 

 γυρίζει μόνο ο μισός. είναισχεδόν 5.5 μηνών. να ανησυχώ; υπάρχει άλλη μανούλαπου να έχει το ίδιο;

Και εμένα το ίδιο η δικιά μου! Τώρα ξεκίνησε να γυρίζει από το πλάι ανάσκελα. Βέβαια είναι κάπως μεγαλόσωμη, 8500 κιλά ίσως να φταίει και αυτό. Όταν εννοείς κάθεται, χωρίς βοήθεια; Ξέχασα, η δικιά μου αύριο γίνεται 6!

Link to comment
Share on other sites

Just now, teta2 είπε:

Και εμένα το ίδιο η δικιά μου! Τώρα ξεκίνησε να γυρίζει από το πλάι ανάσκελα. Βέβαια είναι κάπως μεγαλόσωμη, 8500 κιλά ίσως να φταίει και αυτό. Όταν εννοείς κάθεται, χωρίς βοήθεια; Ξέχασα, η δικιά μου αύριο γίνεται 6!

ειδες που τα καταφερε;;; γιουχου!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, mpempaki1 είπε:

ναι ναι χωρίς 

Νομίζω αγχωνόσουν χωρίς λόγο .ηταν ν τις γ ν κάτσει στν κωλο μόνο του .τα περισσότερα μωρά κάθονται στον 8 μήνα εντελώς μόνα τους .σ λέει μέχρι τους 7 ν μπορεί ν κάθεται μ υποστήριξη 

Link to comment
Share on other sites

Just now, mpempaki1 είπε:

ναι ναι χωρίς 

Γιατί αγχωνοσουν, είναι νωρίς να κάθεται χωρίς στήριξη στους 5,5! Η παιδίατρος μου είπε να την βάζω να κάθεται κανονικά στο καρότσι,όχι ξαπλωτη, αλλά όχι ότι θα κάτσει μόνη της χωρίς βοήθεια. Μια χαρά είστε λοιπόν!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι άλλο σχετικό; Με την στήριξη του κεφαλιού πώς τα πάτε; Εμένα το στηρίζει αρκετά καλά, το γυρίζει όπου θέλει αλλά ακόμα κουνιέται δεν είναι τελείως σταθερό. Να αγχωθω και πάλι;;;

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, teta2 said:

Να ρωτήσω κάτι άλλο σχετικό; Με την στήριξη του κεφαλιού πώς τα πάτε; Εμένα το στηρίζει αρκετά καλά, το γυρίζει όπου θέλει αλλά ακόμα κουνιέται δεν είναι τελείως σταθερό. Να αγχωθω και πάλι;;;

Κοιτα μια γενικη..ασταθεια υπαρχει!! Κ οταν γυρναει περα δωθε κ οταν καθεται η μεση μπαλατζαρει αρκετες φορες..μην αγχωνεσαι Τετα μου.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

On 13/9/2020 at 11:56 ΜΜ, teta2 είπε:

Να ρωτήσω κάτι άλλο σχετικό; Με την στήριξη του κεφαλιού πώς τα πάτε; Εμένα το στηρίζει αρκετά καλά, το γυρίζει όπου θέλει αλλά ακόμα κουνιέται δεν είναι τελείως σταθερό. Να αγχωθω και πάλι;;;

Ουυυ κ μας το κεφάλι πάει κ έρχεται! Όσο περνάνε οι εβδομάδες όμως έχω παρατηρήσει οτι βελτιώνεται. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια πώς πάτε με το θέμα των δοντιών;; Εμένα η παιδίατρος από τον 4ο μου λέει ότι κοντεύουν να βγουν, την τελευταία φορα ότι χτυπάνε σχεδόν στο ξυλάκι εξέτασης! Δοντις δε βλεπω όμως!!Η μικρή είναι πολύ ανήσυχη, και τα δύο χέρια μεσα στο στόμα, σάλια κλπ! Η πεθερά μου λέει ότι εκείνη έβαζε στο δάχτυλο ΟΥΖΟ και έκανε μασάζ στα ούλα!!! Και να το κανω κι εγώ γιατί το παιδί κοιμάται και ηρεμεί επιτέλους!!Ε, δεν αντεξα!! Γέλασα!!! Έχετε κι εσείς τετοια πανέξυπνη πεθερά ή μόνο εγώ είμαι ή τυχερή;

  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Polly1 είπε:

Κορίτσια πώς πάτε με το θέμα των δοντιών;; Εμένα η παιδίατρος από τον 4ο μου λέει ότι κοντεύουν να βγουν, την τελευταία φορα ότι χτυπάνε σχεδόν στο ξυλάκι εξέτασης! Δοντις δε βλεπω όμως!!Η μικρή είναι πολύ ανήσυχη, και τα δύο χέρια μεσα στο στόμα, σάλια κλπ! Η πεθερά μου λέει ότι εκείνη έβαζε στο δάχτυλο ΟΥΖΟ και έκανε μασάζ στα ούλα!!! Και να το κανω κι εγώ γιατί το παιδί κοιμάται και ηρεμεί επιτέλους!!Ε, δεν αντεξα!! Γέλασα!!! Έχετε κι εσείς τετοια πανέξυπνη πεθερά ή μόνο εγώ είμαι ή τυχερή;

εσυ εισαι η τυχερη! κ πανεξυπνη πεθερα κ πανεξυπνη γιατρο!!! αχαχαχαχαχα :P:D

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Polly1 said:

Κορίτσια πώς πάτε με το θέμα των δοντιών;; Εμένα η παιδίατρος από τον 4ο μου λέει ότι κοντεύουν να βγουν, την τελευταία φορα ότι χτυπάνε σχεδόν στο ξυλάκι εξέτασης! Δοντις δε βλεπω όμως!!Η μικρή είναι πολύ ανήσυχη, και τα δύο χέρια μεσα στο στόμα, σάλια κλπ! Η πεθερά μου λέει ότι εκείνη έβαζε στο δάχτυλο ΟΥΖΟ και έκανε μασάζ στα ούλα!!! Και να το κανω κι εγώ γιατί το παιδί κοιμάται και ηρεμεί επιτέλους!!Ε, δεν αντεξα!! Γέλασα!!! Έχετε κι εσείς τετοια πανέξυπνη πεθερά ή μόνο εγώ είμαι ή τυχερή;

Αυτο π συμβαινει μ τ δοντι τ μικρου σ ειναι φυσιολογικο καποια μωρα θελουν παραπανω χρονο ν καταφερει ν βγει στην επιφανεια τ δοντακι. Κ μας ετσι απο 3ων ως 8 μηνων παλευε ο γιος μ..

Κ η δικη μ πεθερα τ λεει αυτα τ ωραια..αυτα κ οτι τ γαλα μ δν φτανει γ αυτο δν κοιμάται τ μωρο..αστο.. καλύτερα ν μην ξερουν πολλα γτ συγχυζομαι :roll:

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagotoula είπε:

εσυ εισαι η τυχερη! κ πανεξυπνη πεθερα κ πανεξυπνη γιατρο!!! αχαχαχαχαχα :P:D

Τώρα που είπες για γιατρό, έχετε συζητήσει καθολου το θέμα του εμβολίου της γριπης; Όταν πήγα τον Αύγουστο μου το ανέφερε και πράγματι τωρα διάβασα και ανακοίνωση Παπαβεντση και Αμερικανικής Εταιρίας και λένε ακριβώς τα ίδια οπότε η γιατρός κέρδισε point στην αντίληψη μου! Αλήθεια, Κορίτσια, τι λέτε να κάνετε με το εμβολιο;;

Just now, KNecky είπε:

Αυτο π συμβαινει μ τ δοντι τ μικρου σ ειναι φυσιολογικο καποια μωρα θελουν παραπανω χρονο ν καταφερει ν βγει στην επιφανεια τ δοντακι. Κ μας ετσι απο 3ων ως 8 μηνων παλευε ο γιος μ..

Κ η δικη μ πεθερα τ λεει αυτα τ ωραια..αυτα κ οτι τ γαλα μ δν φτανει γ αυτο δν κοιμάται τ μωρο..αστο.. καλύτερα ν μην ξερουν πολλα γτ συγχυζομαι :roll:

Εμένα ακομη της φαίνεται περίεργο που δεν έχω δώσει ξενο! Δηλαδή ο τι κιλό έχει πάρει το χει πάρει από τι γάλα σου; Ναι, της λέω, δεν είναι και πολλά εξάλλου!! Δεν είναι πολλα;; Είδες που δε φτάνει το γάλα σου;; χαχαχα!!! Όντως δε βγάζεις άκρη!! Εγω από την αρχή την τσιγκλαω για να σπάω πλάκα!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Polly1 είπε:

Κορίτσια πώς πάτε με το θέμα των δοντιών;; Εμένα η παιδίατρος από τον 4ο μου λέει ότι κοντεύουν να βγουν, την τελευταία φορα ότι χτυπάνε σχεδόν στο ξυλάκι εξέτασης! Δοντις δε βλεπω όμως!!Η μικρή είναι πολύ ανήσυχη, και τα δύο χέρια μεσα στο στόμα, σάλια κλπ! Η πεθερά μου λέει ότι εκείνη έβαζε στο δάχτυλο ΟΥΖΟ και έκανε μασάζ στα ούλα!!! Και να το κανω κι εγώ γιατί το παιδί κοιμάται και ηρεμεί επιτέλους!!Ε, δεν αντεξα!! Γέλασα!!! Έχετε κι εσείς τετοια πανέξυπνη πεθερά ή μόνο εγώ είμαι ή τυχερή;

εγω δεμ ασχολουμε με πεθερα οποτε γλύτωσα......χαχαχαχχαχαχαχα

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...