Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα κορίτσια,

      Έκανα τεστ από το φαρμακείο και βγήκε αρνητικό..ξέρω ότι είναι πολύ νωρίς,την Τετάρτη έκανα εμβρυομεταφορά,όμως περίμενα έστω και λίγο αχνή γραμμουλα.Υπαρχει περίπτωση λέτε να βγει θετικό τη Δευτέρα που θα ξανακάνω?

      @Angot Έπρεπε να σε ακούσω και να μην κάνω σήμερα,αλλά δεν κρατήθηκα η τρελή ☹️

Μανούλες Μαρτίου 2020 !!!!!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

18 ώρες πρίν, katerinakk είπε:

τίποτα απολύτως. μια μερα που είχα πάει μου λέει ότι εκείνη την ώρα ήταν σ εκείνο το σημείο το κεφάλακι και μου λέει ίσως να είναι και αυτό λόγω των κιλών μου. 46κιλα...... μου λέει δεν βλέπω κάτι παράξενο. θα δούμε τώρα στην β τι θα μου πει η γιατρός.. Αλλά δεν το εχω τώρα.

Εμενα εκανε συσπασεις, γιαυτο το καρουμπαλακι. Με χιλια ζορια πηγα μεχρι το ιατρειο, πονουσα αρκετα. Κ στην προηγουμενη εγκυμοσυνη ειχα συσπασεις. Ξεκουραση μου ειπε κ να μην κανω τιποτα. Αλλα οταν υπαρχει ενα ακομα μικρο στο σπιτι, αυτο ειναι αδυνατον!!

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

5 ώρες πρίν, KNecky είπε:

Χρονια πολλα στις εορταζουσες σημερα κ αυριο!! :)

 

4 ώρες πρίν, Pagotoula είπε:

@Kathrin17 χρόνια πολλά και καλά κούκλα μου! Με το καλό το μωράκι σου!

Χρόνια πολλά και στις υπόλοιπες εορτάζουσες!!!

Ευχαριστω πολυ!! Με το καλο να κρατησουμε ολες τα βλασταρακια μας γερα στην αγκαλια μας!!!

  • Μου αρέσει 1

j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Μανούλες Μαρτίου γειά σας!Σήμερα είχα τον πρώτο υπέρηχο.Όλα πήγαν σούπερ.Είδαμε το εμβρυάκι μας και την καρδούλα του να πάλεται.Είμαι τόσο χαρούμενη!Όλα είναι τελείως φυσιολογικά μου είπε ο γιατρός.Μου έφυγε ένα βάρος αλλά δεν σας κρύβω ότι μέχρι να περάσει το 1ο τρίμηνο θα έχω άγχος.Η εμπειρία μιας αποβολής είναι κάτι που καμία γυναίκα δεν το ξεχνά.Ελπίζω αυτή τη φορά να πάνε όλα καλά.Πολλές ευχές σε όλες σας :x

  • Μου αρέσει 6

  BeKsp1.png smQAp1.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Arabella είπε:

Μανούλες Μαρτίου γειά σας!Σήμερα είχα τον πρώτο υπέρηχο.Όλα πήγαν σούπερ.Είδαμε το εμβρυάκι μας και την καρδούλα του να πάλεται.Είμαι τόσο χαρούμενη!Όλα είναι τελείως φυσιολογικά μου είπε ο γιατρός.Μου έφυγε ένα βάρος αλλά δεν σας κρύβω ότι μέχρι να περάσει το 1ο τρίμηνο θα έχω άγχος.Η εμπειρία μιας αποβολής είναι κάτι που καμία γυναίκα δεν το ξεχνά.Ελπίζω αυτή τη φορά να πάνε όλα καλά.Πολλές ευχές σε όλες σας :x

σου εύχομαι όλα πάνε τελεια. να είναι όλα ευλογημένα. με το καλο το μπεμπακι σου. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Arabella είπε:

Μανούλες Μαρτίου γειά σας!Σήμερα είχα τον πρώτο υπέρηχο.Όλα πήγαν σούπερ.Είδαμε το εμβρυάκι μας και την καρδούλα του να πάλεται.Είμαι τόσο χαρούμενη!Όλα είναι τελείως φυσιολογικά μου είπε ο γιατρός.Μου έφυγε ένα βάρος αλλά δεν σας κρύβω ότι μέχρι να περάσει το 1ο τρίμηνο θα έχω άγχος.Η εμπειρία μιας αποβολής είναι κάτι που καμία γυναίκα δεν το ξεχνά.Ελπίζω αυτή τη φορά να πάνε όλα καλά.Πολλές ευχές σε όλες σας :x

Συγχαρητηριαααα!!!με το καλο το μωρακι σου!!λογικο το αγχος σου, προσπσθησε να το ελεχγεις για να ευχαριστηθεις την εγκυμοσυνη..μια μια εξεταση που θα γινεται κ θαναι ολα καλα θα βοηθαει να ηρεμεις!!

Χαρηκα παρα πολυ κ για σενα κ για την @Melody90 που τα καταφερατε τοσο γρηγορα μετα την ατυχια να μεινετε εγκυουλες!!ευχαριστουμε που μας κρατατε ενημερες..χαιρομαστε πολυ!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 2

j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites

@katerinakk  και @Kathrin17 σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια και χρόνια σας πολλά για εχθές!Να είστε υγιείς και πάντα χαρούμενες.Με το καλό να έρθει η στιγμή που θα κρατήσετε τα μωράκια σας στις αγκαλιές σας. 

  • Ευχαριστώ 1

  BeKsp1.png smQAp1.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Arabella είπε:

@katerinakk  και @Kathrin17 σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια και χρόνια σας πολλά για εχθές!Να είστε υγιείς και πάντα χαρούμενες.Με το καλό να έρθει η στιγμή που θα κρατήσετε τα μωράκια σας στις αγκαλιές σας. 

Ευχαριστώ πολύ!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στις Μαρτιομανούλες και τις υπέροχες κοιλίτσες τους!! Κάναμε κι εμείς την β επιπέδου κορίτσια μου. Δόξα το Θεό και την Παναγία όλα καλά με το μωράκι. Επιβεβαιώσαμε ότι είναι μπέμπα, @Kathrin17 μπορούν επιτέλους να βγουν τα ερωτηματικα στο πινακάκι..!! :razz: Καλή συνέχεια σε όλες μας!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagotoula είπε:

Καλησπέρα στις Μαρτιομανούλες και τις υπέροχες κοιλίτσες τους!! Κάναμε κι εμείς την β επιπέδου κορίτσια μου. Δόξα το Θεό και την Παναγία όλα καλά με το μωράκι. Επιβεβαιώσαμε ότι είναι μπέμπα, @Kathrin17 μπορούν επιτέλους να βγουν τα ερωτηματικα στο πινακάκι..!! :razz: Καλή συνέχεια σε όλες 

Όλα να είναι ευλογημένα σου εύχομαι! με το καλο να την κρατήσετε αγκαλιά σας.  εγώ την Παρασκευή έχω την β και έχω φοβερό άγχος. πόση ώρα κράτησε η εξεταση; 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, katerinakk είπε:

Όλα να είναι ευλογημένα σου εύχομαι! με το καλο να την κρατήσετε αγκαλιά σας.  εγώ την Παρασκευή έχω την β και έχω φοβερό άγχος. πόση ώρα κράτησε η εξεταση; 

Να σαι καλά κούκλα μου. Το ίδιο και για σένα! Να μάστε καλά και να χαρούμε τα υγιέστατα τελειόμηνα μωράκια μας..!! Κράτησε γύρω στα 45 με 50 λεπτά. Αρκετά περισσότερο από την αυχενική. Και κράτησε περισσότερο και το κομμάτι του διακολπικού υπερήχου. Το μωρό το βλέπεις πολύ πιο καθαρά και σε πολλές 3d φωτογραφίες. Έχει πολύ πλάκα!! Όλα θα πάνε τέλεια την Παρασκευή, θα δεις το μωράκι σου πολύ πολύ αληθινό και ζωντανό!

Ααα και όσο για το άγχος, κι εγώ είχα απίστευτο... Αλλά μόλις ξεκίνησε η εξέταση, χαλάρωσα και αποφάσισα να το απολαύσω.. Άσε που είχα και το τρολ τον άντρα μου να λέει πως το μωρό έχει πάρει τη μυτόγκα του και θα ναι σαν αυτόν χωρίς μούσι....:-P

Link to comment
Share on other sites

διακολπικα;  ωχ αυτό δεν το ηξερα... όλη η εξέταση γίνεται ετσι; χαχχαχα τέλειος.. εγωω Δυστυχώς θα παω μονη μου δεν κατάφερε να πάρει άδεια ο άντρας μου. σε ευχαριστώ πολύ και εγω

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...