Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 minute ago, Lila ki said:

      Εγώ δεν ξέρω απο χοριακες αλλά όπως λέμε τα κορίτσια μας ενδιαφέρει ο διπλασιασμός …. Και θεωρώ είναι μια χαρά η χοριακη σου !!! Με το καλό τη Κυριακή ! Μπράβο κοπέλα μου ! Να πάνε όλα καλα !

       

      18 minutes ago, Blue Velvet said:

      Σας ευχαριστώ πολύ ❤️ Δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ η όχι,γιατί και ο γιατρός μου είπε ότι είναι λίγο χαμηλή..Ελπίζω να διπλασιαστεί...

      Θα διπλασιαστεί θα δεις . Δ κερω έτσι νιώθω μέσα μ …

Εγκυμοσυνη και καρδιά


Little monkey

Recommended Posts

Just now, Little monkey είπε:

Καλημέρα 

το θυμάμαι. Σε ευχαριστώ. Από αγχος άλλο τίποτα. Αγχος και μόνο αγχος. Απλά ήρθαν λίγο άποτομα πάλι και με τρόμαξαν. Έτσι Κι αλλιώς ο καρδιολογος είναι προγραμματισμένος εδώ και πολύ καιρό για παρακολούθηση όποτε θα παω. 

Επίσης μήπως οφείλεται σε καφεΐνη ή σε χαμηλό σιδηρο; Ή καφεΐνη μπορεί να μη σε πείραζε πριν την εγκυμοσύνη αλλά τώρα να σε επηρεάζει με έκτακτες. Πάντως το άγχος είναι το Α και Ω. Έχεις φτάσει πλέον στην 15η . Προσπάθησε να ηρεμήσεις όσο γίνεται!

  • Μου αρέσει 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Farmakotriftena said:

Επίσης μήπως οφείλεται σε καφεΐνη ή σε χαμηλό σιδηρο; Ή καφεΐνη μπορεί να μη σε πείραζε πριν την εγκυμοσύνη αλλά τώρα να σε επηρεάζει με έκτακτες. Πάντως το άγχος είναι το Α και Ω. Έχεις φτάσει πλέον στην 15η . Προσπάθησε να ηρεμήσεις όσο γίνεται!

Καφέ έχω να πιω από την αρχή της εγκυμοσύνης και ο σίδηρος φαίνεται να είναι καλος ακόμη αλλά παρολαυτα έχω ξεκινήσει να παίρνω. Δυστυχώς το αγχος έχει φτάσει σε απίστευτα επίπεδα και και πιο πολύ με το θέμα της πίεσης που φοβάμαι να μη εξελιχθεί άσχημα. Αυτό με αγχώνει περισσότερο από όλα. Ελπίζω και εύχομαι να πάνε όλα καλά μέχρι τέλους. :(

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...