Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , bcd18 είπε:

      Σε ευχαριστώ πολύ!! Ναι το ότι έγινε εμφύτευση είναι θετικό. Μπορεί να ξαναμεινει. και οπως λες οι κοπελες αυτές είναι νεότερες, οπότε τα ωάρια καλύτερα ποιοτικά. Κατω των 30 ισως

      Την επόμενη εβδομάδα θα μιλήσουν τελικά με ιακεντρ. 
      Είναι ένα αγχος μέχρι να βρεθεί κοπέλα , να δώσει ωάρια. Να γίνει εμβρυομεταφορα. Και αν θα πετυχει και  με την πρώτη..

       

       

       

       

      Σίγουρα έχει άγχος, τα ποσοστά είναι πολύ ενθαρρυντικά όμως! Καλό θα είναι να κάνει μια καλή συνεννόηση η φίλη σου και να ξεκινήσει με ξεκάθαρη εικόνα. Πχ, να ρωτήσει αν τα ωάρια που θα της δώσουν στην τιμή που θα της πουν είναι για μια προσπάθεια ή αν φτάνουν και για δεύτερη. Επίσης έχει σημασία στην αναμονή αν έχει και η ίδια κάποιες απαιτήσεις ιδιαίτερες πχ, να έχει κοινά εμφανισιακά με τη δότρια ή αν την ενδιαφέρει η ομάδα αίματος.. αν το ψάξει λίγο στο ίντερνετ υπάρχουν πλέον αρκετές εμπειρίες από δωρεά. Να πάει με έτοιμες ερωτήσεις για να μη βρεθεί προ εκπλήξεων! Μακάρι να της πάνε όλα καλά!

Μανουλες Απριλίου 2020!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 867
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σηκώθηκα από τις 6 πείναγα σαν λύκος!! Έφαγα 3 αυγά μελατα και στανιαρα.

Εβαλα 2 πλυντήρια 2 στεγνωτήρια. Ένα πλυντήριο πιάτων και ξεμπέρδεψα. Σκούπα αύριο λέω σε κάποια φάση.... 

Δεν είμαστε για πολλά πολλά καλέ 


uVwPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ στην καθημερινότητα μαγείρεμα κάνω, πλυντήριο και πιάτα. Προσπαθώ να μαγειρεύω για δύο μέρες γιατί το βράδυ μόνο εγώ τρώω, δεν λέει κάθε μέρα μόνο δύο τρεις μερίδες φαγητού να βγαίνουν. Σίδερο έχω κόψει, δεν κάνω. Και από εκεί και πέρα αν έχω όρεξη για κάτι παραπάνω στις δουλειές. Από τότε που έμεινα έγκυος δεν πιέζομαι όπως παλιά. Σκούπισμα σφουγγάρισμα ο άντρας.

Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξύ έχω κάνει μια κοιλιά, μου λέει σαν τους φορτηγατζηδες είσαι

:-P:lol:

Στα Χόντος χθες με πέρασαν και στη σειρά αυτόματα, μόλις με είδε η ταμίας μου έκανε νόημα χωρίς να πω τίποτα

Είμαι σίγουρη ότι σε λίγες μέρες δεν θα κουμπώνει και το μπουφάν...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, NitsaElenitsa84 είπε:

Εν τω μεταξύ έχω κάνει μια κοιλιά, μου λέει σαν τους φορτηγατζηδες είσαι

:-P:lol:

Στα Χόντος χθες με πέρασαν και στη σειρά αυτόματα, μόλις με είδε η ταμίας μου έκανε νόημα χωρίς να πω τίποτα

Είμαι σίγουρη ότι σε λίγες μέρες δεν θα κουμπώνει και το μπουφάν...

χαχα αλήθεια; πόσο εισαι; 

Εγώ έχω φουσκώσει ( σε σχέση με Πριν που ήμουν πλακα εντελώς) αλλά άμα βάλω φούτερ χάνεται. μόνο με κοντομανικα ξέρεις,φαίνεται)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εμενα με ρωτάνε αν γενναω!! Κοιλιά εχω βάλει μονο μεχρι τωρα αλλα ειναι τεράστια. Στην 1η μου εγκυμοσύνη φάνηκε στον 7ο τοσο μεγάλη. Σ'αυτην απο τον 3ο δεν κρυβομουνα!!!! :p

  • Χαχα 1

uVwPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ginpuam είπε:

Εμενα με ρωτάνε αν γενναω!! Κοιλιά εχω βάλει μονο μεχρι τωρα αλλα ειναι τεράστια. Στην 1η μου εγκυμοσύνη φάνηκε στον 7ο τοσο μεγάλη. Σ'αυτην απο τον 3ο δεν κρυβομουνα!!!! :p

τέλεια τελεια!! φτου φτου. να σταυρωνεις την κοιλιά σου να μην ματιαζεσαι!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Μα κι εμένα όσοι ξέρουν από εγκυμοσύνες μου λένε ότι δεν φαίνεται τόσο η κοιλιά, γιατί ούτε εγώ έχω πάρει κιλά να φαίνεται αλλού. Αλλά πριν δεν είχα τίποτα, οπότε στον άντρα μου φαίνεται η διαφορά

@katerinakk πιο μετά από σένα είμαι, αλλά κι εγώ νομίζω με φούτερ δεν πολυφαινεται

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα! Εγώ βγάζω φωτο κάθε εβδομάδα την κοιλίτσα μου! Όλοι μου λένε ότι δεν φαίνεται πολύ η κοιλιά μου (σε μια εβδομάδα μπαίνω στον 7ο), οι περισσότεροι με ρωτάνε αν είμαι στον 5ο :confused: εν τω μεταξύ εγώ έχω πάρει πάνω από 10 κιλά αλλά όλα κοιλιά στήθος και αισθάνομαι παράξενα!


kUuJp3.pnghOAep3.png

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά βγαίνει φωτό η κοιλίτσα! Αλλά όχι κάθε εβδομάδα.. ανά τρεις νομίζω. Η πρώτη φωτό στις 7 εβδομάδες δεν φαίνεται τίποτα. Στην επόμενη στις 10 κάτι έχει αρχίσει να φουσκώνει.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα και καλή χρονιά μαζί με τα μπεμπακια μας <3

Εγώ είμαι σε φάση νιρβανας. Πήγα χθες στον αδερφό μου για τραπέζι. 2 ώρες να πάμε 2 ώρες να φάμε.... Έριξα και εναν ύπνο. Δεν άντεχα ξύπνια και από το ξενύχτι της Πρωτοχρονιάς... Άλλες 2 ώρες στο αμάξι επιστροφή. Δεν μπορώ να κάθομαι τόσες ώρες πλέον και με πιάνει και μια μικρή συχνοουρια.. 

"Βρήκε" ο γιος μου το φλουρί και το καταχάρηκε :D

Εσείς πως είστε; 


uVwPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...