Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Χμ δεν ξερω..παντως μέτρα την πίεση να δεις πόσο έχεις 

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

Μανούλες Μάιου 2020!!!


Ξένη

Recommended Posts

Just now, ciqa είπε:

Μια χαρά είναι το μωράκι σου τότε! Το ζάχαρο το φοβούνται για 4-5 κιλά παιδί και πάνω! 

Λίγο έμεινε ακόμα ούτε θα το καταλάβεις για πότε θα περάσουν οι μέρες! 

Και μην αγχωθείς καθόλου! Εξάλλου μπορεί σε όλες μας αν το ελέγχαμε αυτή τη στιγμή να έβγαιναν έτσι οι τιμές! 

Εγώ εύχομαι να μη μου το ζητήσει τουλάχιστον! 

Κακό το μωρό δεν παθαίνει τώρα! Τώρα πάμε να γεννήσουμε!

Φτιάξατε βαλίτσα;

χαχα...ευχαριστω...και ευχομαι να μην στο ζητησει!!!!!

Ναι εχω φτιαξει βαλιτσα...αν και ολο νομιζω οτι κατι ξεχναω!!Εντωμεταξυ εχω βαλει για πρωτο φορμακι ενα βελουτε(ελαφρως βελουτε οχι κ πολυ χοντρο) και τα κορμακια μακρυμανικα αλλα οσο περνανε οι μερες κ ζεσταινει ο καιρος δεν ξερω αν θα τα χρησιμοποιησω!!Κουβερτα εχω κ χοντρουλα κ πικε! 

  • Μου αρέσει 1

mmy0p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, dinaki23 είπε:

χαχα...ευχαριστω...και ευχομαι να μην στο ζητησει!!!!!

Ναι εχω φτιαξει βαλιτσα...αν και ολο νομιζω οτι κατι ξεχναω!!Εντωμεταξυ εχω βαλει για πρωτο φορμακι ενα βελουτε(ελαφρως βελουτε οχι κ πολυ χοντρο) και τα κορμακια μακρυμανικα αλλα οσο περνανε οι μερες κ ζεσταινει ο καιρος δεν ξερω αν θα τα χρησιμοποιησω!!Κουβερτα εχω κ χοντρουλα κ πικε! 

Ειδικά την πρώτη μέρα τα μωράκι χρειάζεται ζέστη και κουβερτούλα γιατί είναι από την κοιλιά της μαμάς που είχε 36.6 βαθμούς! 

Μετά σιγά σιγά έχει τη θερμοκρασία περιβάλλοντος και θα ζεσταίνεται!

Αυτό που ξέρω επίσης είναι ότι δεν τα πλένουν την πρώτη μέρα για να έχουν αυτό το προστατευτικό φίλμ (ένα λευκό) για να τα κρατάει ζεστά και ενυδατωμένα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου Γεια σας! Τι κανετε; 

@dinaki23 λίγες μέρες έμειναν. Μια χαρά είναι το μωρο. Άσε που Θα χάσεις και κάνα κιλό. Στείλε μας την δίαιτα κι εμάς...χαχα

@Mariaia πως αισθάνεσαι που σε 6 μέρες θα έχεις το μωρό σου αγκαλια;;;; 

@Lalom περιμένουμε νεότερα σου την Δευτέρα. 

@kastel @Comet @Mum to be @Alexandrath @tzoukos @Ntepaki22 @Alex83 @ciqa   @Μαρία_Λ @_prasinomata_  και όποια άλλη κοπέλα ξέχασα....πως πατε; 

εγώ κορίτσια έχω ξεφύγει.... Έχω πολλά αέρια που μου φεύγουν, έχω πολλά ρεψιματα και όλο κοιμάμαι. Δεν με αναγνωρίζω, αφού ο άντρας μου γελάει κι εγώ νευριάζω κάθε φορα που κάτι από όλα γίνεται. Ξέρεις τι είναι να ανοίγεις το στόμα σου να πεις κάτι κι αντ'αυτού να βγαίνει ρεψιμο; απαπα 

κατά τα άλλα Τετάρτη έχουμε γιατρό να μας μετρήσει και να δούμε ημερομηνία... 

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 6

ghbcp2.png

Link to comment
Share on other sites

@ZOIRITA20813 χαχαχα πως σε καταλαβαίνω...Μια απ τ ίδια...ευτυχώς που είμαστε σπίτι κ τουλάχιστον δεν γινόμαστε ρεζίλι σε πολλούς....

Εγώ γιατρό έχω την Τρίτη...Ο μικρός δεν λέει να γυρίσει...τόση γυμναστική έχω ν κανω απ τ Λύκειο νομίζω...

Με τις αϋπνίες πως τα πατε;;; εμένα πάντως με βάζει στο πρόγραμμα κανονικά..3 με 6 ξύπνια...Από τις κλωτσιές στα πλευρά κ τις καουρες πετάγομαι κάθε βράδυ...

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ZOIRITA20813 είπε:

Κορίτσια μου Γεια σας! Τι κανετε; 

@dinaki23 λίγες μέρες έμειναν. Μια χαρά είναι το μωρο. Άσε που Θα χάσεις και κάνα κιλό. Στείλε μας την δίαιτα κι εμάς...χαχα

@Mariaia πως αισθάνεσαι που σε 6 μέρες θα έχεις το μωρό σου αγκαλια;;;; 

@Lalom περιμένουμε νεότερα σου την Δευτέρα. 

@kastel @Comet @Mum to be @Alexandrath @tzoukos @Ntepaki22 @Alex83 @ciqa   @Μαρία_Λ @_prasinomata_  και όποια άλλη κοπέλα ξέχασα....πως πατε; 

εγώ κορίτσια έχω ξεφύγει.... Έχω πολλά αέρια που μου φεύγουν, έχω πολλά ρεψιματα και όλο κοιμάμαι. Δεν με αναγνωρίζω, αφού ο άντρας μου γελάει κι εγώ νευριάζω κάθε φορα που κάτι από όλα γίνεται. Ξέρεις τι είναι να ανοίγεις το στόμα σου να πεις κάτι κι αντ'αυτού να βγαίνει ρεψιμο; απαπα 

κατά τα άλλα Τετάρτη έχουμε γιατρό να μας μετρήσει και να δούμε ημερομηνία... 

@ZOIRITA20813 σε καταλαβαίνω απόλυτα! Από την αρχή της κυησης έχω απίστευτα πολλά ρεψίματα και πλέον μοιάζω με λιοντάρι που βρυχάται παρά με γυναίκα..! Τις τελευταίες μέρες ταλαιπωρούμαι και εγώ από αϋπνίες όπως η @Mar-micky και εννοείται οι καουρες και η παλινδρόμηση συνεχίζουν φουλ!! Το μωράκι μας το είδαμε την Πέμπτη και επειδή έχουμε θεματάκια με την ανάπτυξη θα επαναλάβουμε το ντοπλερ την Πέμπτη και θα την παρακολουθούμε στενά. Υπάρχει το ενδεχόμενο να χρειαστεί να την πάρουμε νωρίτερα... φουλ άγχος όπως καταλαβαίνεις γιατί υπολόγιζα ότι έχω χρόνο να επεξεργαστώ τα της γεννας και τελικά θα έρθει νωρίτερα όπως φαίνεται!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Alex83 όλα θα πάνε καλά κοπέλα μου...Μην ανησυχείς...Όσο για το ότι δεν επεξεργαστηκες τα της γέννας μην σκας...Ίσως καλύτερα...Εγώ έχω τέτοιο άγχος τις τελευταίες μέρες γιατί μόνιμα ψάχνω να δω τα πάντα για τον τοκετό...τι γινεται στον φυσιολογικό τι στην καισαρική πως θα καταφέρω να γυρίσω το μωρο κτλ...με αποτέλεσμα εκεί που ήμουν ήρεμη κ χαλαρή να σκέφτομαι μήπως γίνεται να κάνω ολική να μην καταλαβαίνω τπτ..Χαχαχα.. οπότε άστο να έρθει μόνο του.. Ότι είναι καλύτερο για εσένα κ το μωράκι...Αυτό να σκέφτεσαι...εξάλλου τις κρίσιμες εβδομάδες τις έχουμε περάσει...κ ίσως να έχει γίνει κ κάποιο λάθος στο ντοπλερ οπότε υπομονή μέχρι την Πέμπτη...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mar-micky είπε:

@Alex83 όλα θα πάνε καλά κοπέλα μου...Μην ανησυχείς...Όσο για το ότι δεν επεξεργαστηκες τα της γέννας μην σκας...Ίσως καλύτερα...Εγώ έχω τέτοιο άγχος τις τελευταίες μέρες γιατί μόνιμα ψάχνω να δω τα πάντα για τον τοκετό...τι γινεται στον φυσιολογικό τι στην καισαρική πως θα καταφέρω να γυρίσω το μωρο κτλ...με αποτέλεσμα εκεί που ήμουν ήρεμη κ χαλαρή να σκέφτομαι μήπως γίνεται να κάνω ολική να μην καταλαβαίνω τπτ..Χαχαχα.. οπότε άστο να έρθει μόνο του.. Ότι είναι καλύτερο για εσένα κ το μωράκι...Αυτό να σκέφτεσαι...εξάλλου τις κρίσιμες εβδομάδες τις έχουμε περάσει...κ ίσως να έχει γίνει κ κάποιο λάθος στο ντοπλερ οπότε υπομονή μέχρι την Πέμπτη...

Συμφωνώ μαζί σου...κι εγώ θα ήθελα να με πάρει π γιατρός ξαφνικά να μου πει , μην κάνεις την βραδινή ένεση, αύριο μπαίνεις για γέννα. Το προτιμώ χίλιες φορές από το να μετράω μια μια τις μέρες...

Από αϋπνίες το βράδυ καλά πάμε, μολις τελειωσα το UNORTHODOX στο νετφλιξ και λέω να ξαπλωσω ...χαχα

  • Μου αρέσει 3

ghbcp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, ZOIRITA20813 είπε:

Κορίτσια μου Γεια σας! Τι κανετε; 

@dinaki23 λίγες μέρες έμειναν. Μια χαρά είναι το μωρο. Άσε που Θα χάσεις και κάνα κιλό. Στείλε μας την δίαιτα κι εμάς...χαχα

@Mariaia πως αισθάνεσαι που σε 6 μέρες θα έχεις το μωρό σου αγκαλια;;;; 

@Lalom περιμένουμε νεότερα σου την Δευτέρα. 

@kastel @Comet @Mum to be @Alexandrath @tzoukos @Ntepaki22 @Alex83 @ciqa   @Μαρία_Λ @_prasinomata_  και όποια άλλη κοπέλα ξέχασα....πως πατε; 

εγώ κορίτσια έχω ξεφύγει.... Έχω πολλά αέρια που μου φεύγουν, έχω πολλά ρεψιματα και όλο κοιμάμαι. Δεν με αναγνωρίζω, αφού ο άντρας μου γελάει κι εγώ νευριάζω κάθε φορα που κάτι από όλα γίνεται. Ξέρεις τι είναι να ανοίγεις το στόμα σου να πεις κάτι κι αντ'αυτού να βγαίνει ρεψιμο; απαπα 

κατά τα άλλα Τετάρτη έχουμε γιατρό να μας μετρήσει και να δούμε ημερομηνία... 

Με έκανες και γέλασα πρωί πρωί με γι ρεψιμο. Εγώ κορίτσια μου εκτός από το ότι είμαι ολίγον δυσκίνητη γιατί το μωρό είμαι χαμηλα εδώ και πολύ καιρό και εγώ έβαλα κιλά, και το ισχιο μου που με έχει πεθάνει δεν έχω κάτι ιδιαίτερο. Ααα και νεύρα αλλα αυτά τα είχα και πριν! Μουχαχα!! 12 και σήμερα μάξιμουμ μου έμειναν!! Σαν να τελειώνει το σχολείο νιώθω και θα παίξουμε μπουγελο B). Φτάσαμε σχεδόν στην πηγή ρε σεις, επιτέλους δεν το πιστεύω! Αισιοδοξία κορίτσια μου και θα κανε όλα κατ'ευχην. 

  • Μου αρέσει 5

UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλα από ρεψιμο αλλο τιποτα χαχχαα μια απο τα ιδια εδω. Νιωθω οτι ειμαι ο Μπάμπης ο σουγιας αφηστε. Εκανα χτες καρδιοτοκογραφο και εχω ξανα τη Δευτέρα επαναληπτικο.. Μου είπαν στο νοσοκομειο οτι ειναι καλο δεν ειδαν κατι θα το δει κ ο γιατρος τη Δευτέρα. Ύστερα απο χτεσινη συζητηση που μας είχαν καλεσει σε μια γιορτη (πηγα γτ ηταν σε ταρατσα κ ηταν ανοιχτός ο χωρος με αποστάσεις) εμαθα οτι πολλα παιδια γεννιουνεται κ 2500 κ μετα γίνονται θρεφταρακια. Θα σας πω νεα τη Δευτέρα ελπιζω να ειναι καλα. Αα οσο γ την αϋπνία.. Εμενα με παίρνει ο υπνος μετα τις 2 κ εννοειται οτι ξυπνάω παντα μεσα στη νυχτα κ πανω απο 6 ωρες δε κοιμαμαι δε νιώθω δηλαδή καθόλου ξεκούραστη. Θελω να ερθει η μερα που θα μ. Παίρνει ο υπνος οπως παλια κ δε θα τ καταλαβαινω χαχαχα. 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!

@Lalom αυτές τις μέρες που ζητάς δεν θα έρθουν γρήγορα :grin:

Εγώ κορίτσια πέρα απο την ορθοστασία κ το περπάτημα που δεν μπορώ για αρκετή ώρα, είμαι πολύ καλά!! Κοιμάμαι με 1-2 διαλείμματα για τουαλέτα, αλλα κοιμάμαι καλά!! Όσο για τις καούρες που συνήθως με πιάνουν βράδυ, προσπαθώ μετά τις 8 να μην τρώω κάτι. Και εγώ έχω γιατρό μέσα στην εβδομάδα και ελπίζω να έρθει γρήγορα η ώρα μου!! 
Δεν ξέρω για εσάς αλλα εγώ δεν θα είμαι απο τις μανούλες που θα κάτσουν 40μέρες μέσα.. έχει κ τέλειο καιρό, ΒΟΛΤΕΣ!!! :-D

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 ώρες πρίν, ZOIRITA20813 είπε:

Κορίτσια μου Γεια σας! Τι κανετε; 

@dinaki23 λίγες μέρες έμειναν. Μια χαρά είναι το μωρο. Άσε που Θα χάσεις και κάνα κιλό. Στείλε μας την δίαιτα κι εμάς...χαχα

@Mariaia πως αισθάνεσαι που σε 6 μέρες θα έχεις το μωρό σου αγκαλια;;;; 

@Lalom περιμένουμε νεότερα σου την Δευτέρα. 

@kastel @Comet @Mum to be @Alexandrath @tzoukos @Ntepaki22 @Alex83 @ciqa   @Μαρία_Λ @_prasinomata_  και όποια άλλη κοπέλα ξέχασα....πως πατε; 

εγώ κορίτσια έχω ξεφύγει.... Έχω πολλά αέρια που μου φεύγουν, έχω πολλά ρεψιματα και όλο κοιμάμαι. Δεν με αναγνωρίζω, αφού ο άντρας μου γελάει κι εγώ νευριάζω κάθε φορα που κάτι από όλα γίνεται. Ξέρεις τι είναι να ανοίγεις το στόμα σου να πεις κάτι κι αντ'αυτού να βγαίνει ρεψιμο; απαπα 

κατά τα άλλα Τετάρτη έχουμε γιατρό να μας μετρήσει και να δούμε ημερομηνία... 

Καλημερα ZOIRITA μου!!! Απο αερια και ρεψιματα ασ το. Αφου αν αναψεις σπιρτο μεσα στο σπιτι μπορει να εκραγει!!!! Απο υπνο δυσκολα πολλες καουρες...δοκιμασα λιγο maalox αλλα δεν ειδα ιδιαιτερη προκοπη. Και σαν να μην εφταναν ολα αυτα τα ωραια εχω και ενα μουδιασμα στα χερια και τα δαχτυλα του αριστερου χεριου εχουν μαγκωσει και δεν κλεινουν...μιλαμε για πολυ πονο. Το χει καμμια αλλη κοπελα αυτο;;; 

Αααααα και φυσικα το αγχος χτυπαει κοκκινο... Κλωτσαει δεν κλωτσαει;;; Θα γεννησω φτ η κτ;;; Θα προλαβω να κανω επισκληριδιο;;; Θα ζησω;;;; Θα θηλασω;;;; Χαχαχαχαχαχαχααχα

Just now, Lalom είπε:

Καλα από ρεψιμο αλλο τιποτα χαχχαα μια απο τα ιδια εδω. Νιωθω οτι ειμαι ο Μπάμπης ο σουγιας αφηστε. Εκανα χτες καρδιοτοκογραφο και εχω ξανα τη Δευτέρα επαναληπτικο.. Μου είπαν στο νοσοκομειο οτι ειναι καλο δεν ειδαν κατι θα το δει κ ο γιατρος τη Δευτέρα. Ύστερα απο χτεσινη συζητηση που μας είχαν καλεσει σε μια γιορτη (πηγα γτ ηταν σε ταρατσα κ ηταν ανοιχτός ο χωρος με αποστάσεις) εμαθα οτι πολλα παιδια γεννιουνεται κ 2500 κ μετα γίνονται θρεφταρακια. Θα σας πω νεα τη Δευτέρα ελπιζω να ειναι καλα. Αα οσο γ την αϋπνία.. Εμενα με παίρνει ο υπνος μετα τις 2 κ εννοειται οτι ξυπνάω παντα μεσα στη νυχτα κ πανω απο 6 ωρες δε κοιμαμαι δε νιώθω δηλαδή καθόλου ξεκούραστη. Θελω να ερθει η μερα που θα μ. Παίρνει ο υπνος οπως παλια κ δε θα τ καταλαβαινω χαχαχα. 

Αχ Lalom μου θα αργησει πολυ να ρθει αυτη η μερα...ασε που πιστευω οτι δεν θα ξαναρθει.. Οσο και να μεγαλωσει το παιδι η μαμα παντα το χει εννοια. !!! 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, ZOIRITA20813 said:

Κορίτσια μου Γεια σας! Τι κανετε; 

@dinaki23 λίγες μέρες έμειναν. Μια χαρά είναι το μωρο. Άσε που Θα χάσεις και κάνα κιλό. Στείλε μας την δίαιτα κι εμάς...χαχα

@Mariaia πως αισθάνεσαι που σε 6 μέρες θα έχεις το μωρό σου αγκαλια;;;; 

@Lalom περιμένουμε νεότερα σου την Δευτέρα. 

@kastel @Comet @Mum to be @Alexandrath @tzoukos @Ntepaki22 @Alex83 @ciqa   @Μαρία_Λ @_prasinomata_  και όποια άλλη κοπέλα ξέχασα....πως πατε; 

εγώ κορίτσια έχω ξεφύγει.... Έχω πολλά αέρια που μου φεύγουν, έχω πολλά ρεψιματα και όλο κοιμάμαι. Δεν με αναγνωρίζω, αφού ο άντρας μου γελάει κι εγώ νευριάζω κάθε φορα που κάτι από όλα γίνεται. Ξέρεις τι είναι να ανοίγεις το στόμα σου να πεις κάτι κι αντ'αυτού να βγαίνει ρεψιμο; απαπα 

κατά τα άλλα Τετάρτη έχουμε γιατρό να μας μετρήσει και να δούμε ημερομηνία... 

Αυτό με τον ύπνο το έχω και εγώ , συν ότι έχω και κάτι άλλο τρομερά ενοχλητικό από τις ορμόνες και την βγάζω με κολπικά υπόθετα..  έχω μύκητες candida λόγω της εγκυμοσύνης... Κατά τα άλλα είμαι καλά και περιμένω να γεννήσω..  η μπέμπα είναι δράστηρια , αλλά με βλέπω να τον τρώω όλον τον μήνα..  ραντεβού έχουμε την Τετάρτη και εμείς..  με έναν πόνο σε όλες μας

  • Μου αρέσει 1

 
 
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, tzoukos είπε:

Καλημερα ZOIRITA μου!!! Απο αερια και ρεψιματα ασ το. Αφου αν αναψεις σπιρτο μεσα στο σπιτι μπορει να εκραγει!!!! Απο υπνο δυσκολα πολλες καουρες...δοκιμασα λιγο maalox αλλα δεν ειδα ιδιαιτερη προκοπη. Και σαν να μην εφταναν ολα αυτα τα ωραια εχω και ενα μουδιασμα στα χερια και τα δαχτυλα του αριστερου χεριου εχουν μαγκωσει και δεν κλεινουν...μιλαμε για πολυ πονο. Το χει καμμια αλλη κοπελα αυτο;;; 

Αααααα και φυσικα το αγχος χτυπαει κοκκινο... Κλωτσαει δεν κλωτσαει;;; Θα γεννησω φτ η κτ;;; Θα προλαβω να κανω επισκληριδιο;;; Θα ζησω;;;; Θα θηλασω;;;; Χαχαχαχαχαχαχααχα

Αχ Lalom μου θα αργησει πολυ να ρθει αυτη η μερα...ασε που πιστευω οτι δεν θα ξαναρθει.. Οσο και να μεγαλωσει το παιδι η μαμα παντα το χει εννοια. !!! 

Χαχαχα γέλασα πολύ με το σπίρτο....

Ντάξει κι εγώ όταν σηκώνομαι από καρέκλα, από το κρεβατι, απο τον καναπέ κτλ κτλ αφήνω και κάνα αέριο έτσι να υπάρχει στον χώρο η μυρωδιά.... τα δαχτυλα τα έχω εγώ, όσοι έχουμε τενοντιτιδα ή σύνδρομο Καρπιαίου σωλήνα το παθαινουμε αυτό....Αυτό με το μαγκωμα το έπαθα κάνα 2 φορές αλλά Όχι συνέχεια και μόνο το πρωί...

@Lalom αααααχ κοριτσι μου , αυτες οι μέρες με τετοιον ύπνο, έφυγαν ανεπιστρεπτί....

 

Just now, Alexandrath είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!

@Lalom αυτές τις μέρες που ζητάς δεν θα έρθουν γρήγορα :grin:

Εγώ κορίτσια πέρα απο την ορθοστασία κ το περπάτημα που δεν μπορώ για αρκετή ώρα, είμαι πολύ καλά!! Κοιμάμαι με 1-2 διαλείμματα για τουαλέτα, αλλα κοιμάμαι καλά!! Όσο για τις καούρες που συνήθως με πιάνουν βράδυ, προσπαθώ μετά τις 8 να μην τρώω κάτι. Και εγώ έχω γιατρό μέσα στην εβδομάδα και ελπίζω να έρθει γρήγορα η ώρα μου!! 
Δεν ξέρω για εσάς αλλα εγώ δεν θα είμαι απο τις μανούλες που θα κάτσουν 40μέρες μέσα.. έχει κ τέλειο καιρό, ΒΟΛΤΕΣ!!! :-D

40 μερες; ουτε καν.... ηδη θα ειμαστε μεσα 2 μηνες με τον κορονοιο ...δεν θα αντεξω αλλες 40 ...στις 20 μερες θα παρω την ευχη και θα τον βγαλω (εφοσον το επιτρεπει ο καιρος) 

  • Μου αρέσει 4

ghbcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ο δικος μου ο πονος μετα απο μιαμιση μερα διαιτας ειναι οτι θελω ενα γλυκο ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΑ!!Ουτε μια κουταλιτσα μελι δεν εχει το διαιτολογιο μεσα!!!Τουλαχιστον οι μετρησεις που κανω ειναι καλες!!Αυριο θα μιλησω με τον γιατρο κ ελπιζω να αποφυγω τις ενεσεις αν τον ικανοποιουν τα νουμερα!


mmy0p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...