Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μανούλες Μάιου 2020!!!


Ξένη

Recommended Posts

Just now, dinaki23 είπε:

Ρε κοριτσια λετε αυτο με τα αερια να το παθουμε και την ωρα της γεννας;;;;;;;

πω πω κι εκει που ειναι ολοι εκει κατω και πανε να κανουν δουλεια να αμολησουμε καμια και να πεθανουν ολοι απο αναθυμιασεις;;;;; γελαω ρε! 

 

Just now, Mariaia είπε:

Καταρχάς φίλη μου ξέρεις ότι είσαι πολύ φίλη μου???? Θα κάναμε παρέα αν ήμασταν κοντά είμαι σίγουρη χαχχαχχαχαχαχ!!!! Εγώ έιμαι μια μπουχεσα.... Με έπιασε το ισχιο μου ήμουν με κλάματα 2 μερες με σηκωναν ακόμα κ για τουαλέτα... Τόσο χαλι.... Τέτοιο πόνο ούτε στον εχθρό μου... Σήμερα καλύτερα κάπως... Πήγα έκανα κ ένεση κορτιζόνης για τα πνευμονία του μωρού.... Ο παιδίατρος ήθελε η γυναικολόγος δεν ήταν κ τόσο υπέρ... Αυτά τα νέα μου.... Α! Ρεψιμο δεν έχω καθόλου εγώ και αερια έχω λιγο πιο πολύ από το κανονικό εννοώ πριν την εγκυμοσύνη... Χαχχαχχαχαα πάντως μεγάλο συγχαρητήρια σε όλες μας για την σεξουαλοκοτητα μας! Κατα τα άλλα νιώθω ανυπομονησία πάρα πολύ αλλά ακόμα το έλεγχω νομίζω ότι από Τετάρτη θα χεστω πάρα πολύ πάνω μου! 

σιγουρα θα καναμε παρεα... κριμα να μην γενναμε μαζι, να ξεσηκωσουμε ολο το μαιευτηριο..χαχαχαχα οντως η σεξουαλικοτητα μασ ειναι στα υψη! τρελο παρτυ οι αντρες μας! και τα εσωρουχα της καισαρικης να δεις πως ειναι! σαν τεντες... περαστικα σου για το ισχιο... υπομονη ρε συ... κι εγω τις εκανα τις ενεσεις να ξερεις. εμενα μου τις προτεινε ο γυναικολογος....

εσεις εχετε βρει παιδιατρο;;;; κανατε ραντεβου απο πριν ή θα κανετε μετα την γεννα;

 

  • Μου αρέσει 1

ghbcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, ZOIRITA20813 είπε:

πω πω κι εκει που ειναι ολοι εκει κατω και πανε να κανουν δουλεια να αμολησουμε καμια και να πεθανουν ολοι απο αναθυμιασεις;;;;; γελαω ρε! 

 

σιγουρα θα καναμε παρεα... κριμα να μην γενναμε μαζι, να ξεσηκωσουμε ολο το μαιευτηριο..χαχαχαχα οντως η σεξουαλικοτητα μασ ειναι στα υψη! τρελο παρτυ οι αντρες μας! και τα εσωρουχα της καισαρικης να δεις πως ειναι! σαν τεντες... περαστικα σου για το ισχιο... υπομονη ρε συ... κι εγω τις εκανα τις ενεσεις να ξερεις. εμενα μου τις προτεινε ο γυναικολογος....

εσεις εχετε βρει παιδιατρο;;;; κανατε ραντεβου απο πριν ή θα κανετε μετα την γεννα;

 

Θα περνουσαμε γαματα σου λέω!! Βρήκα παιδίατρο... Μου την πρότειναν κάτι φίλοι μας που πάνε... Όχι μιλήσαμε 2 φορες στο τηλ... Μου είπε ότι θα έρθει στο μωρό μια η 2 μέρες αφού γυρίσουμε στο σπίτι... Ήταν απίστευτα γλυκιά κ αναλυτική σε αυτά που την ρώτησα...μου άρεσε πάρα πολύ από το τηλέφωνο τουλάχιστον... Από σεξουαλικοτητα σκίζω.... Έχουμε να κάνουμε σεξ από 28 Αυγούστου την μέρα που συλλάβαμε.... Τόσο καλά!ονειρεύεται λέει ο άνδρας μου να γεννήσω... Καλέ αυτός με το μυαλό του νομίζει θα γίνει σύντομα η δουλειά.... Αμ δε..... Όμως δε του το χάλασα... Λέω ναι ναι.... Ούτε καν... Μετά από κάνα 2μηνο το βλέπω!!! Παιδιά μπράβο σε όλες σε εσάς που μπορούσατε κ είχατε όρεξη για σεξακι στην εγκυμοσύνη.... Εγώ ούτε να το σκεφτώ δεν ήθελα... 

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariaia είπε:

Θα περνουσαμε γαματα σου λέω!! Βρήκα παιδίατρο... Μου την πρότειναν κάτι φίλοι μας που πάνε... Όχι μιλήσαμε 2 φορες στο τηλ... Μου είπε ότι θα έρθει στο μωρό μια η 2 μέρες αφού γυρίσουμε στο σπίτι... Ήταν απίστευτα γλυκιά κ αναλυτική σε αυτά που την ρώτησα...μου άρεσε πάρα πολύ από το τηλέφωνο τουλάχιστον... Από σεξουαλικοτητα σκίζω.... Έχουμε να κάνουμε σεξ από 28 Αυγούστου την μέρα που συλλάβαμε.... Τόσο καλά!ονειρεύεται λέει ο άνδρας μου να γεννήσω... Καλέ αυτός με το μυαλό του νομίζει θα γίνει σύντομα η δουλειά.... Αμ δε..... Όμως δε του το χάλασα... Λέω ναι ναι.... Ούτε καν... Μετά από κάνα 2μηνο το βλέπω 

ρε συ κι εγω μια απο τα ιδια, τελη Αυγουστου τελευταια φορα... κι εμενα ο δικος μου αυτο λεει...ποτε θα γεννησω για να ξαναβρεθουμε... εγω ομως του λεω , σε βλεπω ξανα 15Αυγουστο φιλε να καλοπερνας.... καημενος ξενερωνει αλλα συνερχεται μετα. 

ρε συ τι την ρωτησες την παιδιατρο; ειμαι τοσο χαζη; δεν μπορω να σκεφτω κατι ,περα δλδ απο το αν ειναι υπερ του θηλασμου , οτι δεν ειμαι πολυ υπερ των φαρμακων (εννοω με το παραμικρο) και να τον ρωτησω τι γινεται με τον καθαρισμο στο πουλακι του αγοριου (ωστε να μην χρειαστει να του κανουν κατι τρελα πραγματα που ακουω) ,δεν μπορω να σκεφτω κατι αλλο. Α θα ρωτησω και αν ειναι διαθεσιμος 24/7. αυτα...τι αλλο ρωτανε; 

  • Μου αρέσει 2

ghbcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ZOIRITA20813 είπε:

ρε συ κι εγω μια απο τα ιδια, τελη Αυγουστου τελευταια φορα... κι εμενα ο δικος μου αυτο λεει...ποτε θα γεννησω για να ξαναβρεθουμε... εγω ομως του λεω , σε βλεπω ξανα 15Αυγουστο φιλε να καλοπερνας.... καημενος ξενερωνει αλλα συνερχεται μετα. 

ρε συ τι την ρωτησες την παιδιατρο; ειμαι τοσο χαζη; δεν μπορω να σκεφτω κατι ,περα δλδ απο το αν ειναι υπερ του θηλασμου , οτι δεν ειμαι πολυ υπερ των φαρμακων (εννοω με το παραμικρο) και να τον ρωτησω τι γινεται με τον καθαρισμο στο πουλακι του αγοριου (ωστε να μην χρειαστει να του κανουν κατι τρελα πραγματα που ακουω) ,δεν μπορω να σκεφτω κατι αλλο. Α θα ρωτησω και αν ειναι διαθεσιμος 24/7. αυτα...τι αλλο ρωτανε; 

Ρε συ η κάθε μία από μας έχει άλλες απορίες... Ας πούμε εγώ την πήρα αρχικά να την ρώτησω ποτέ πρέπει να την ενημέρωσω για να έρθει να δει πρώτη φορά το μωρό... Μετα την ρώτησα για τα επιθέματα που βάζουν στον αφαλό του μωρού αν πρέπει να αγοράσω... Μου λέει δε χρειάζεται πάρε γάζες αποστειρωμενες κ καθαρό Οινόπνευμα... Τα υπόλοιπα λέει είναι και λίγο εμπόριο! Την ρώτησα αν πειράζει να μεταφέρω το μωρό στο αμάξι όταν φύγουμε από κλινική με πορτ μπεμπε κ όχι με το καθίσματακι του γτ φοβάμαι στο κάθισματακι. Ήταν κατηγορηματικη ότι πρέπει να μπει μόνο στο ειδικό καθισματάκι δεν το διαπραγματεύτηκε.. Και καλά έκανε!

Αύτα.... Δηλ η καθεμία άλλες απορίες έχει... Και νομίζω δεν υπάρχουν χαζές απορείες ειδικά για εμάς που επειδή γινόμαστε πρώτη φορά μαμαδες ειμαστε αρκετά ψαρωμενες... Πιστεύω πρώτα ο Θεός στο δεύτερο θα μαστε αλλιώς!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!Μηπως ξερετε αν υπαρχει ενοτητα εδω για θηλασμο κ τι πρεπει να τρωμε κατα την περιοδο που θηλαζουμε;;ή μηπως ξερετε που μπορω να βρω πληροφοριες...επισης,αυτο μας το λεει ο παιδιατρος λογικα;;το τι πρεπει να φαμε για τυχον αλλεργιες;


mmy0p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, dinaki23 είπε:

Καλημερα κοριτσια!!Μηπως ξερετε αν υπαρχει ενοτητα εδω για θηλασμο κ τι πρεπει να τρωμε κατα την περιοδο που θηλαζουμε;;ή μηπως ξερετε που μπορω να βρω πληροφοριες...επισης,αυτο μας το λεει ο παιδιατρος λογικα;;το τι πρεπει να φαμε για τυχον αλλεργιες;

Καλημέρα...εμένα με ενημέρωσαν και στο νοσοκομείο αλλά και ο παιδίατρος...Τώρα κατά πόσο είναι ειδικός δεν ξέρω...τα βλέπεις όμως και μόνη σου αν πειράζει κάτι το μωρό από αυτά που τρως...όσπρια, χοιρινό και αρνί να αποφεύγονται,  μπαχαρικά Επίσης απαγορευτικό,  αλκοόλ Επίσης, εγώ δεν καπνίζω οπότε δεν μπορώ να σου πω, ούτε καφέ πίνω,  οπότε δεν συγκράτησα τι μου είπε γι αυτά...αναψυκτικά δεν ήταν και τόσο θετικός,  πίνω βέβαια αλλά ώρες πριν βγάλω το γάλα, χυμός πορτοκάλι να αποφεύγεται...αν φας κάτι και δεις ότι πειράζει το μωρό δεν το ξανατρως...Εγώ έφαγα μπανοφι και κοντοσουβλι το Πάσχα και έπιασε διάρροια την μικρή, εδώ έπιασε εμένα,  δεν θα έπιανε το παιδί.. 

  • Μου αρέσει 4

CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, dinaki23 είπε:

Καλημερα κοριτσια!!Μηπως ξερετε αν υπαρχει ενοτητα εδω για θηλασμο κ τι πρεπει να τρωμε κατα την περιοδο που θηλαζουμε;;ή μηπως ξερετε που μπορω να βρω πληροφοριες...επισης,αυτο μας το λεει ο παιδιατρος λογικα;;το τι πρεπει να φαμε για τυχον αλλεργιες;

Καλημέρα! Κ εγω νομίζω έχει να κάνει με το γιατρό. Έχει και γιατρούς που σου λένε μη αλλάξεις τίποτα (προφανώς στο πλαίσιο μιας ισορροπημένης διατροφής) εκτός αν δούμε ότι κάτι πειράζει το μωρό. Οπότε μάλλον μόνο ο παιδιατρος μπορεί να σου απαντήσει. 

Καλημέρα και στις υπόλοιπες! 

  • Μου αρέσει 2

UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, dinaki23 είπε:

Καλημερα κοριτσια!!Μηπως ξερετε αν υπαρχει ενοτητα εδω για θηλασμο κ τι πρεπει να τρωμε κατα την περιοδο που θηλαζουμε;;ή μηπως ξερετε που μπορω να βρω πληροφοριες...επισης,αυτο μας το λεει ο παιδιατρος λογικα;;το τι πρεπει να φαμε για τυχον αλλεργιες;

Μη διαβάσεις Ντινακι από εδώ η κάθε μία λέει τα δικά της γενικά.... Σε όλους τους τομείς... Καλύτερα παιδιατρο που είναι κ η δουλειά του! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariaia είπε:

Μη διαβάσεις Ντινακι από εδώ η κάθε μία λέει τα δικά της γενικά.... Σε όλους τους τομείς... Καλύτερα παιδιατρο που είναι κ η δουλειά του! 

Απορω πως γινεται να υπαρχουν τοσες διαφορετικες εμπειριες και αποψεις!!χαχα...Οκ,ευχαριστω ...θα συνεννοηθω με την παιδιατρο που θα εχω κ με αυτη της κλινικης...

  • Μου αρέσει 2

mmy0p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, dinaki23 είπε:

Απορω πως γινεται να υπαρχουν τοσες διαφορετικες εμπειριες και αποψεις!!χαχα...Οκ,ευχαριστω ...θα συνεννοηθω με την παιδιατρο που θα εχω κ με αυτη της κλινικης...

Εδω για την καισαρική έβλεπα ένα βίντεο στο YouTube με μια που ανέβασε χτες και τα παρουσίαζε ολα ότι έτσι εκτελούνται σε όποια γυναίκα κι αν κάνει καισαρική ενώ είναι εντελώς διαφορετικό για την καθεμία δηλαδή έλεγε ότι σας πάνε στην  ανάνηψη ενώ δεν της πάνε όλες ανάνηψη.. Και γενικά έλεγε διαφορά και πάντα πρώτα έλεγε θα σας κάνουν το τάδε... Βρε χρυσή μου πες τα σαν δικιά σου εμπειρία.... Τι λες τι θα κάνουν σε εμάς... Ιδέα δεν έχεις...!φαντασου εδώ πόσες γιατρινουλες έχει το forum... Ρώτα γιατρό μόνο φίλε! Θα μας χαζεψουν

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, dinaki23 είπε:

Καλημερα κοριτσια!!Μηπως ξερετε αν υπαρχει ενοτητα εδω για θηλασμο κ τι πρεπει να τρωμε κατα την περιοδο που θηλαζουμε;;ή μηπως ξερετε που μπορω να βρω πληροφοριες...επισης,αυτο μας το λεει ο παιδιατρος λογικα;;το τι πρεπει να φαμε για τυχον αλλεργιες;

Καλημερα κορίτσι μου, εγώ είχα φέρει στο σπίτι μαία και συμβουλο θηλασμου ώστε να μου εξηγήσει καποια πραγματα. Για την διατροφή κατα τη διάρκεια του θηλασμου μου τόνισε ότι από την αρχή δεν κόβουμε τίποτα, στη πορεια, αν παρατηρησουμε ότι ενοχλεί κάτι το μωρό από την διατροφή μας τότε απόφευγουμε την κατανάλωση του. Συνίσταται καλή διατροφή σε γενικά πλαίσια, χωρίς υπερβολικές ποσοτητες. Τώρα για την κατανάλωση του καφέ,των αναψυκτικων και του αλκοόλ κτλ ήταν της άποψης παν μέτρον αριστον.Δηλαδη μπορείς να πιεις και ένα καφεδακι, κανα ποτήρι αλκοόλ μόλις έχεις θηλάσει και σε μένα που είμαι καπνιστρια και μετά την εγκυμοσυνη θέλω να κάνω κάποια τσιγάρα ,μου τόνισε ότι ένα δυο επιτρέπεται γιατί είναι καλυτερα μια γυναίκα να καπνιζει και να θηλάζει παρά να καπνιζει και να μην θηλάζει. Ο Αμερικανικός Παιδιατρικος οργανισμός αυτό συνιστά. Δεν ισχυει δηλαδή αυτό που ακουμε συχνά ότι είναι εντελώς απαγορευτικό να καπνίζεις αμα θηλάζεις γιατί "χαλάει το γαλα"  σου , να πίεις και ένα ποτηρι κρασί μια στις τόσες κτλ. 

Αυτά με συμβουλεψε, τα οποία τα έψαξα και μόνη μου και ρώτησα και δυο τρεις παιδιατρους. 

Τώρα το να ακουμε τον καθενα από τη μαμά μας μέχρι τον γειτονα εγώ δεν είμαι και πολυ θετική γιατί ο καθένας έχει την άποψη του αλλά δεν σημαίνει ότι είναι και η σωστή. Το καλυτερο είναι να βρεις επιστήμονες που εμπιστευεσαι και να ακολουθείς τις συμβουλές τους. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

On 4/26/2020 at 4:20 AM, ZOIRITA20813 said:

Κορίτσια μου Γεια σας! Τι κανετε; 

@dinaki23 λίγες μέρες έμειναν. Μια χαρά είναι το μωρο. Άσε που Θα χάσεις και κάνα κιλό. Στείλε μας την δίαιτα κι εμάς...χαχα

@Mariaia πως αισθάνεσαι που σε 6 μέρες θα έχεις το μωρό σου αγκαλια;;;; 

@Lalom περιμένουμε νεότερα σου την Δευτέρα. 

@kastel @Comet @Mum to be @Alexandrath @tzoukos @Ntepaki22 @Alex83 @ciqa   @Μαρία_Λ @_prasinomata_  και όποια άλλη κοπέλα ξέχασα....πως πατε; 

εγώ κορίτσια έχω ξεφύγει.... Έχω πολλά αέρια που μου φεύγουν, έχω πολλά ρεψιματα και όλο κοιμάμαι. Δεν με αναγνωρίζω, αφού ο άντρας μου γελάει κι εγώ νευριάζω κάθε φορα που κάτι από όλα γίνεται. Ξέρεις τι είναι να ανοίγεις το στόμα σου να πεις κάτι κι αντ'αυτού να βγαίνει ρεψιμο; απαπα 

κατά τα άλλα Τετάρτη έχουμε γιατρό να μας μετρήσει και να δούμε ημερομηνία... 

@ZOIRITA20813 καλημέρα!! χεχε! εγώ παλι πλέον δεν μπορώ να κοιμηθώ :) ΤΕλική ευθεία!! Μετράω αντίστροφα. Την Παρασκεή με το καλό έχουμε και επιχείρηση πτήση γιαγιάς και παραλαβή από το αεροδρόμιο.

Τις τελευταίες ημέρες έχω πολλές συσπάσεις το βράδυ κυρίως. Braxton Hicks βέβαια αλλά μπορεί μέσα σε 3 ώρες να έχω 10-12. Νομίζω πλησιάζει η ώρα. Αρκεί να περιμένει ο μπέμπης να μπει ο Μάιος :)  Αλλιώς νομίζω ότι όλα πήγαν πολύ καλά. Είναι με το κεφάλι κάτω. Τουαλέτα κι εγώ κάθε λίγο και λιγάκι αλλά καλύτερα έτσι! Τουλάχιστον τώρα πάω για ΦΤ, να πάνε όλα καλά φυσικά.

Εσείς κορίτσια τί κάνετε;; Εγώ το έχω ρίξει στη ζαχαροπλαστική. Είπα να κάνω γλυκά για το μωράκι. Να ετοιμάσω κάτι κι εγώ να τον υποδεχτούμε ;)

4 Μαίου έχω πάλι γιατρό. Στέλνω σε όλες σας πολλά φιλιά!! Και καλή υπομονή.

  • Μου αρέσει 3

cYJKp1.png5yDop1.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρία_Λ είπε:

@ZOIRITA20813 καλημέρα!! χεχε! εγώ παλι πλέον δεν μπορώ να κοιμηθώ :) ΤΕλική ευθεία!! Μετράω αντίστροφα. Την Παρασκεή με το καλό έχουμε και επιχείρηση πτήση γιαγιάς και παραλαβή από το αεροδρόμιο.

Τις τελευταίες ημέρες έχω πολλές συσπάσεις το βράδυ κυρίως. Braxton Hicks βέβαια αλλά μπορεί μέσα σε 3 ώρες να έχω 10-12. Νομίζω πλησιάζει η ώρα. Αρκεί να περιμένει ο μπέμπης να μπει ο Μάιος :)  Αλλιώς νομίζω ότι όλα πήγαν πολύ καλά. Είναι με το κεφάλι κάτω. Τουαλέτα κι εγώ κάθε λίγο και λιγάκι αλλά καλύτερα έτσι! Τουλάχιστον τώρα πάω για ΦΤ, να πάνε όλα καλά φυσικά.

Εσείς κορίτσια τί κάνετε;; Εγώ το έχω ρίξει στη ζαχαροπλαστική. Είπα να κάνω γλυκά για το μωράκι. Να ετοιμάσω κάτι κι εγώ να τον υποδεχτούμε ;)

4 Μαίου έχω πάλι γιατρό. Στέλνω σε όλες σας πολλά φιλιά!! Και καλή υπομονή.

Μη μιλατε για γλυκααααα...θα κλαψω!!!!Εντωμεταξυ κ εγω ηθελα να παρω αυτα τα μπισκοτακιαε την ζαχαροπαστα που εχουν σχεδιακια για μωρο πανω νσ τα εχω στο μαιευτηριο αλλα τωρα δεν θα εχουμε επισκεψεις!!Ποιος θα τα φαει;;;!!Θα τα παρω κ εγω για το καλο κ θα τα στειλω στους πολυ κοντινους μετα...

  • Μου αρέσει 1

mmy0p2.png

Link to comment
Share on other sites

Ρε κορίτσια να σας πω.... Εσάς σας κλωτσάνε τα μωρά? Εμένα εδώ κ κάνα 15μερες δε με κλωτσάει απλά την νιώθω που κινείται... Και πάει μια από την μία, μια από την άλλη... Εσάς τι γίνεται? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariaia είπε:

Ρε κορίτσια να σας πω.... Εσάς σας κλωτσάνε τα μωρά? Εμένα εδώ κ κάνα 15μερες δε με κλωτσάει απλά την νιώθω που κινείται... Και πάει μια από την μία, μια από την άλλη... Εσάς τι γίνεται? 

Μία από τα ίδια και εδώ.. Γίνεται ένα βουναλάκι από τη μια μεριά κ μετά από την άλλη... Ολόκληρη μετακίνηση γίνεται. :)

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...