Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , Kiddo είπε:

      Μπράβο κοριτσάκι μου! Είσαι και επίσημα έγκυος!! Χορταστικους διπλασιασμους εύχομαι!!

      Μη συγκρίνεις, κάθε κύημα είναι διαφορετικό ακόμα και στην ίδια γυναίκα!! Πολλοί μπορεί να είναι οι παράγοντες, για αυτό άλλωστε δίνουν τόσο μεγάλο εύρος φυσιολογικών τιμών στην εξέταση της χοριακής! Για την ώρα είναι πολύ καλή η τιμή της και να θυμάσαι ότι θέλουμε αύξηση τουλάχιστον 60% σε 72 ώρες..!

      Να σου πάνε όλα κατ'ευχήν γλυκιά μου!!🙏🙏🙏

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μακάρι να βγεις αληθινή ❤️

      • Ευχή 1

Μανούλες Μάιου 2020!!!


Ξένη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Comet είπε:

Καλημερα κοριτσακια,μαλλον ολες θα κοιμαστε.Λογικο.Εγω εδω και μισι ωρα ξιπνισα απο εντονα πετρωματα.Νιωτω οτι θελω να παω στο μπανιο.Ποναει μεσι και κοιλια.

Από ότι φαίνεται το μωράκι αποφάσισε να έρθει μόνο του!!! Πήρες τον γιατρο; Τι σου είπε;;

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!! Γεννήσαμε κ εμεις χτες!! Ειχαμε καθορισμένο ραντεβού για πρόκληση χτες το πρωί αλλά τα ξημερώματα έσπασαν τα νερά!!! Το παλέψαμε παρά πολύ γιαφυσιολογικο τοκετό αλλά τελικά κάναμε καισαρική. Όλα είναι καλά κ η μικρή βγήκε 2920! Με το καλό σε όσες έχουν απομείνει!!!

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , Alex83 είπε:

Από ότι φαίνεται το μωράκι αποφάσισε να έρθει μόνο του!!! Πήρες τον γιατρο; Τι σου είπε;;

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!! Γεννήσαμε κ εμεις χτες!! Ειχαμε καθορισμένο ραντεβού για πρόκληση χτες το πρωί αλλά τα ξημερώματα έσπασαν τα νερά!!! Το παλέψαμε παρά πολύ γιαφυσιολογικο τοκετό αλλά τελικά κάναμε καισαρική. Όλα είναι καλά κ η μικρή βγήκε 2920! Με το καλό σε όσες έχουν απομείνει!!!

Κοριτσι μου να σου ζήσει, να είναι παντα γέρο. Εσυ πως νιώθεις;πονας;

Comet και tzoukos συνεννοημένοι οι γιατροί μας;Σάββατο ξημερώματα θα και εγώ μπω για προκληση . Είναι και η πητ μου. Μου το είχε πει πριν δυο βδομάδες ότι άμα δεν γεννήσω μέχρι τότε, την ίδια μέρα θα μπουμε για προκληση . Εγώ ήθελα να περιμενουμε ακόμα λίγες μέρες αλλά δεν τον είδα τον γιατρό ζεστό, οπότε δεν τον πιεσα και πολυ . 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Comet είπε:

Καλημερα κοριτσακια,μαλλον ολες θα κοιμαστε.Λογικο.Εγω εδω και μισι ωρα ξιπνισα απο εντονα πετρωματα.Νιωτω οτι θελω να παω στο μπανιο.Ποναει μεσι και κοιλια.

@Cometμου πώς είσαι? Συνεχίζουν οι συσπάσεις? Όλα αυτά που λες δείχνουν έναρξη τοκετού. Έχω αγωνία... 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Alex83 είπε:

Από ότι φαίνεται το μωράκι αποφάσισε να έρθει μόνο του!!! Πήρες τον γιατρο; Τι σου είπε;;

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!! Γεννήσαμε κ εμεις χτες!! Ειχαμε καθορισμένο ραντεβού για πρόκληση χτες το πρωί αλλά τα ξημερώματα έσπασαν τα νερά!!! Το παλέψαμε παρά πολύ γιαφυσιολογικο τοκετό αλλά τελικά κάναμε καισαρική. Όλα είναι καλά κ η μικρή βγήκε 2920! Με το καλό σε όσες έχουν απομείνει!!!

Καλημερα σε ολες.Γεννησαμε! Μισι ωρα μετα το μιν οι πονοι γιναν εντονοι

Πιρα το γιατρο,ιρθα κλινικι με μαλακο τραχιλο χωρις διαστολι και σε μια ωρα ειχα τελια διαστολι.Πολι πονο.2.900.Ειμαι εδω και ωρα στο δωματιο.Ολα καλα!

  • Μου αρέσει 12

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Comet είπε:

Καλημερα σε ολες.Γεννησαμε! Μισι ωρα μετα το μιν οι πονοι γιναν εντονοι

Πιρα το γιατρο,ιρθα κλινικι με μαλακο τραχιλο χωρις διαστολι και σε μια ωρα ειχα τελια διαστολι.Πολι πονο.2.900.Ειμαι εδω και ωρα στο δωματιο.Ολα καλα!

Κορίτσι μου, να σου ζήσει. Να είστε και οι δυο γεροι. Τι ωραία που ηρθε μόνο του. Ταλαιπωρήθηκες πολυ ;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mum to be είπε:

Κορίτσι μου, να σου ζήσει. Να είστε και οι δυο γεροι. Τι ωραία που ηρθε μόνο του. Ταλαιπωρήθηκες πολυ ;

Ευτιχως πιγαινε γριγορα γιατι ειχε πολι πονο.Εκανα επισκλιριδιο αλλα επιασε στο τελος λιγο.Εκανα 2 φορες εμμετο. Δεν ειχα αιμοραγια ευτιχως

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mum to be είπε:

Κοριτσι μου να σου ζήσει, να είναι παντα γέρο. Εσυ πως νιώθεις;πονας;

Comet και tzoukos συνεννοημένοι οι γιατροί μας;Σάββατο ξημερώματα θα και εγώ μπω για προκληση . Είναι και η πητ μου. Μου το είχε πει πριν δυο βδομάδες ότι άμα δεν γεννήσω μέχρι τότε, την ίδια μέρα θα μπουμε για προκληση . Εγώ ήθελα να περιμενουμε ακόμα λίγες μέρες αλλά δεν τον είδα τον γιατρό ζεστό, οπότε δεν τον πιεσα και πολυ . 

Είμαι παρα πολύ καλά, αφού ούτε κ εγώ δεν το πιστεύω! Απογοητευτικα όταν αναγκαστήκαμε να πάμε με καισαρική και φοβόμουν πολύ αλλά αποδείχτηκε ότι δεν ήταν τίποτα.Ελάχιστο πόνο στην κοιλιτσα κ σήμερα με σήκωσαν. Να ξέρεις κ εγώ για πρόκληση είχα κανονίσει αλλά πρόλαβε η μικρή κ έσπασε τα νερά!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Καλημερα σε ολες.Γεννησαμε! Μισι ωρα μετα το μιν οι πονοι γιναν εντονοι

Πιρα το γιατρο,ιρθα κλινικι με μαλακο τραχιλο χωρις διαστολι και σε μια ωρα ειχα τελια διαστολι.Πολι πονο.2.900.Ειμαι εδω και ωρα στο δωματιο.Ολα καλα!

Συγχαρητήρια! Πόσο πολύ χαίρομαι που πήγαν όλα καλά και εύκολα! Τι ευλογία να μην ταλαιπωρείται η μανούλα. Να σου ζήσει! Να είναι γερός και τυχερός σε όλη του τη ζωή! ❤️ 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex83 είπε:

Είμαι παρα πολύ καλά, αφού ούτε κ εγώ δεν το πιστεύω! Απογοητευτικα όταν αναγκαστήκαμε να πάμε με καισαρική και φοβόμουν πολύ αλλά αποδείχτηκε ότι δεν ήταν τίποτα.Ελάχιστο πόνο στην κοιλιτσα κ σήμερα με σήκωσαν. Να ξέρεις κ εγώ για πρόκληση είχα κανονίσει αλλά πρόλαβε η μικρή κ έσπασε τα νερά!

Συγχαρητήρια και σε σένα καλή μου! Να σου ζήσει! 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Comet είπε:

Καλημερα σε ολες.Γεννησαμε! Μισι ωρα μετα το μιν οι πονοι γιναν εντονοι

Πιρα το γιατρο,ιρθα κλινικι με μαλακο τραχιλο χωρις διαστολι και σε μια ωρα ειχα τελια διαστολι.Πολι πονο.2.900.Ειμαι εδω και ωρα στο δωματιο.Ολα καλα!

Να Σας ζήσει....γέρος και καλοτυχος να είναι!!!


CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω ολα τα κοριτσακια για τις ευχες σας.Με το καλο οσες εμειναν.Τον κρατισα 2 ωρες κοντα μου και θιλασε μια χαρα.Μου μοιαζει τον αντρα μου και φισικα τον μικρο.Ειμαι σε τρικλινο μονι .Ιταν μια κοπελα αλλα εφυγε.Τωρα πιρα παφσιπονο γιατι ποναν τα ραμματα.Απο αιμα λιγα πραγματα.(μου ξαναπεσε το κιν.και δεν γραφει καποια γραμματα)Ααααα!!! Το καλιτερο....Δεν εχω καορα!!!!!!

  • Μου αρέσει 9
  • Χαχα 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Comet είπε:

Καλημερα σε ολες.Γεννησαμε! Μισι ωρα μετα το μιν οι πονοι γιναν εντονοι

Πιρα το γιατρο,ιρθα κλινικι με μαλακο τραχιλο χωρις διαστολι και σε μια ωρα ειχα τελια διαστολι.Πολι πονο.2.900.Ειμαι εδω και ωρα στο δωματιο.Ολα καλα!

Να σου ζήσει γερό κ καλότυχο να ναι!!


KF9Mp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες σας.. είμαι από τις μανουλες Ιουλίου αλλά τελικά έγινα μανούλα Μαίου μιας και γέννησα πρόωρα στην 34η βδομάδα (για την ακρίβεια 33 κ 3) μια μπέμπα 2050 γρ. Φυσικά ειναι στην μονάδα το μωρό 

Μπήκα στην συζήτηση σας να σας πω ένα γεια

  • Μου αρέσει 7

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...