Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Πρώτες προσπάθειες εγκυμοσύνη ς


Recommended Posts

Άντε να παίρνουν σειρά και οι επόμενες παρακαλώ!! Χαχα!!

Περιμένουμε τρεις χοριακες λοιπόν!

 

Της Ελίνα, Κατερινας, και Φώφης!!Να είναι τέλειες!!!

11 ώρες πρίν, Emylia είπε:

Εγώ χωρίς το γυμναστήριο δε μπορώ το λατρευω αν μ πουν να το κόψω θα με χαλάσει πολύ φαντάσου !!

εχεις δίκιο ότι πρέπει να είμαι πιο θετική!!

Κορίτσι μου ελπίζω να μην σου έρθει και εσένα και να έχουμε και άλλα ευχαριστα!!!!Άντεεε το πάρτυ ξεκίνησε....!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Fofi29 είπε:

Κορίτσια Καλημέρα...Δεν μπορώ να κρύψω την χαρά μου...Είμαι έγκυος...θετικοτατο το τεστ.....τρελαίνομαι πρωί πρωί......

Συγχαρητήρια!!!!!! Τι ωραία νεαααα!

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ.. Τώρα πάω για χοριακη...μαζί ξεκινήσαμε μαζί και θα μείνουμε έγκυες....περιμένω από όλες τέτοια νέα...με το που βγει θα σας ενημερώσω....

  • Μου αρέσει 3

NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi29 είπε:

Σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ.. Τώρα πάω για χοριακη...μαζί ξεκινήσαμε μαζί και θα μείνουμε έγκυες....περιμένω από όλες τέτοια νέα...με το που βγει θα σας ενημερώσω....

Τέλεια!!! Είδες κορίτσι μου που απογοητευτηκες τη πρώτη φορά και ήθελες να σταματήσεις για λιγο ;;Όλα ήρθαν υπέροχα και θα συνεχίσουν!! Θα φέρει χαρά στο σπιτικό σας!! 

Φαντάζομαι την αντίδραση του άντρα σου!! Θα ξυπνήσε τους γείτονες!!χαχα!!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Elina444 είπε:

Εγω κοριτσια μου δεν νομιζω να εχω καλα αποτελεσματα χοριακης μολις ειδα μια μικρη καφε κοιλιδα

Κορίτσι μου δεν σημαίνουν κάτι αυτά τα καφέ.Συμβαίνει στην αρχή της εγκυμοσύνης .Αλλες έχω ακούσει έχουν και περισσότερο και ήταν όλα μια χαρά!

Θα είναι όλα τέλεια, είμαι σίγουρη!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Elenhkon είπε:

Κορίτσι μου δεν σημαίνουν κάτι αυτά τα καφέ.Συμβαίνει στην αρχή της εγκυμοσύνης .Αλλες έχω ακούσει έχουν και περισσότερο και ήταν όλα μια χαρά!

Θα είναι όλα τέλεια, είμαι σίγουρη!

 

Μακαρι αν και νομιζω οτι χανω τις ελπιδες μου σιγα σιγα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Elina444 είπε:

Μακαρι αν και νομιζω οτι χανω τις ελπιδες μου σιγα σιγα

Δεν έχεις κανένα λόγο να χάνεις της ελπίδες σου ... Όλα καλά πάνε μέχρι στιγμής, μην απογοητεύεσαι...

Σκέψου θετικά και προσπάθησε να κάνεις κάτι να ξεχάστείς..Θα δεις πως όλα θα πάνε καλά!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Elenhkon είπε:

Τέλεια!!! Είδες κορίτσι μου που απογοητευτηκες τη πρώτη φορά και ήθελες να σταματήσεις για λιγο ;;Όλα ήρθαν υπέροχα και θα συνεχίσουν!! Θα φέρει χαρά στο σπιτικό σας!! 

Φαντάζομαι την αντίδραση του άντρα σου!! Θα ξυπνήσε τους γείτονες!!χαχα!!

 

Ο άντρας μου μπερδεύτηκε πήρε άλλα κλειδιά για την δουλειά,μετά δεν ήθελε να πάει για δουλειά,τρελάθηκε και αυτός...Και εγώ φώναζα από το μπάνιο τρέχα τρέχα να δεις.....Κορίτσια το τεστ μπορώ να το κρατήσω λέει το χαρτί..Αλλά πώς γίνεται αυτό γιατί θα το ήθελα να το έχω αν όλα πάνε καλά...

Κορίτσια λέτε να εκανα καμμία ζημιά που έπαιρνα Ντεπόν?

  • Μου αρέσει 1

NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi29 είπε:

Ο άντρας μου μπερδεύτηκε πήρε άλλα κλειδιά για την δουλειά,μετά δεν ήθελε να πάει για δουλειά,τρελάθηκε και αυτός...Και εγώ φώναζα από το μπάνιο τρέχα τρέχα να δεις.....Κορίτσια το τεστ μπορώ να το κρατήσω λέει το χαρτί..Αλλά πώς γίνεται αυτό γιατί θα το ήθελα να το έχω αν όλα πάνε καλά...

Έχεις τις ταινίες ή αυτό του φαρμακείου?


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Elina444 είπε:

Μακαρι αν και νομιζω οτι χανω τις ελπιδες μου σιγα σιγα

Βρε κορίτσι μου θα σε μαλώσω!!μην αγχώνεσαι βρε παιδί μου, πετά μακρυά αυτό που έγινε και μην το ξανασκεφτείς , θα πάνε όλα μα όλα τέλεια!! Μίλησες με τον γιατρό σου;ποτέ είπε να ξανακάνεις χοριακη;


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Βρε κορίτσι μου θα σε μαλώσω!!μην αγχώνεσαι βρε παιδί μου, πετά μακρυά αυτό που έγινε και μην το ξανασκεφτείς , θα πάνε όλα μα όλα τέλεια!! Μίλησες με τον γιατρό σου;ποτέ είπε να ξανακάνεις χοριακη;

Χοριακη εκανα σημερα τ πρωι αλλα και τον νοεμβριο που ειχα την αποβολη ετσι ξεκινησε με λιγο καφε αιμα τι να πω δεν ξερω

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi29 είπε:

Ο άντρας μου μπερδεύτηκε πήρε άλλα κλειδιά για την δουλειά,μετά δεν ήθελε να πάει για δουλειά,τρελάθηκε και αυτός...Και εγώ φώναζα από το μπάνιο τρέχα τρέχα να δεις.....Κορίτσια το τεστ μπορώ να το κρατήσω λέει το χαρτί..Αλλά πώς γίνεται αυτό γιατί θα το ήθελα να το έχω αν όλα πάνε καλά...

Κορίτσια λέτε να εκανα καμμία ζημιά που έπαιρνα Ντεπόν?

δεν νομίζω μωρέ ένα ντεπόν τι κανό να κάνει?πες το βέβαια στον γιατρό σου όταν μιλήσετε για τα υπόλοιπα !

αν έχεις το τεστ με το καπακι το κρατάς κανονικά, αν έχει ταινία τύλιξε την με μια διαφάνεια πολύ στενά ΄, να μην φαίνεται(η διαφάνεια )και έτοιμο το ενθύμιο της μπεμπας!!!:wub:


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi29 είπε:

Κορίτσια Καλημέρα...Δεν μπορώ να κρύψω την χαρά μου...Είμαι έγκυος...θετικοτατο το τεστ.....τρελαίνομαι πρωί πρωί......

Καλημέρα Φοφη μου!!! Συγχαρητήριαααα!!! Πόσο χαίρομαι που ακούω καλά νέα!!! Ευχομαι να εχεις μια καλη και υγιη εγκυμοσυνη! Άντε και από τα υπόλοιπα κορίτσια τώρα!!!

  • Μου αρέσει 1

TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Elina444 είπε:

Χοριακη εκανα σημερα τ πρωι αλλα και τον νοεμβριο που ειχα την αποβολη ετσι ξεκινησε με λιγο καφε αιμα τι να πω δεν ξερω

Καταλαβαίνω, αλλά μην προδικάζεις τίποτε!και η fofi είχε καφέ και μας κατατρόμαξε αλλά όλα καλά!μέχρι να δεις τα αποτελέσματα της χοριακης μονο θετικές σκέψεις!Έχεις ένα σποράκι ,δείξτου ποσο πολύ το θες και θα μείνει πουθενά δεν θα πάει!!!Το απόγευμα θα βγουν τα αποτελέσματα?


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...