Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

      • Χαχα 2

Πρώτες προσπάθειες εγκυμοσύνη ς


Recommended Posts

Just now, Fofi29 είπε:

Ου ου τελεια...Μήπως εσύ πας για δίδυμα??

Χαχαχα όχι αποκλείεται. Είμαι 6 η μέρα καθυστέρησης 4+6... Δηλαδή αύριο κλείνω 5 βδομάδων. Το Μάιο 4+4  είχα 3.000 κάτι φαντάσου και δεν είχα δίδυμα


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Χαχαχα όχι αποκλείεται. Είμαι 6 η μέρα καθυστέρησης 4+6... Δηλαδή αύριο κλείνω 5 βδομάδων. Το Μάιο 4+4  είχα 3.000 κάτι φαντάσου και δεν είχα δίδυμα

Τι εννοείς 4 + 6??


NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Elina444 είπε:

181 κοριτσια τ να κανω να χαρω;

Διπλασιάστηκε έτσι δεν είναι?70 κάτι δεν είχες πριν 2 μέρες?  Άρα είναι μια χαρά!! μπράβο:) 

Just now, Fofi29 είπε:

Τι εννοείς 4 + 6??

4 βδομάδων και 6 ημερών...


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Elina444 είπε:

181 κοριτσια τ να κανω να χαρω;

Νομίζω βρε κορίτσι μου ότι πρέπει να χαρεις αφού διπλασιάστηκε!! Μίλησες με τον γιατρό σου;;;παρτον ένα τηλεφωνακι!!


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 17 λεπτά , Elina444 είπε:

Περιμενω να με παρει τηλεφωνο να κλεισω ραντεβου

Κορίτσι μου είναι πολύ καλή!!! Να χαρείς επιτέλους!!! Το σπιτάκι σου μεγαλώνει και πρέπει να του δείξεις ότι χαίρεσαι!!!

Just now, Elenhkon είπε:

Κορίτσι μου είναι πολύ καλή!!! Να χαρείς επιτέλους!!! Το σπιτάκι σου μεγαλώνει και πρέπει να του δείξεις ότι χαίρεσαι!!!

Το σπορακι σου ήθελα να γράψω! Χαχα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γειά σε όλες καλή χρονιά με υγεία και ευτυχία και με το καλό τα μωράκια σας και σε όσες προσπαθούν να έρθει!!! Είμαι μανούλα του '19 έχω έναν μπέμπη 7 μηνών και είναι ότι καλύτερο έχω κάνει στην ζωή μου!!! Σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου τελειομηνες εγκυμοσύνες με το καλό και να μην αγχώνεστε, ζήστε το!!! Θα σας διαβάζω γτ νιώθω την χαρά σας και την ξανά ζω αλλά και την λαχτάρα των κοριτσιών που προσπαθούν και θα χαρώ να βοηθήσω σε απορίες σας. 

ΥΓ: ψήνομαι ήδη για το δεύτερο οπότε κάποια στιγμή του 2020 ελπίζω να γράψω κ εδώ❤️

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, ~Κική~ είπε:

Γειά σε όλες καλή χρονιά με υγεία και ευτυχία και με το καλό τα μωράκια σας και σε όσες προσπαθούν να έρθει!!! Είμαι μανούλα του '19 έχω έναν μπέμπη 7 μηνών και είναι ότι καλύτερο έχω κάνει στην ζωή μου!!! Σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου τελειομηνες εγκυμοσύνες με το καλό και να μην αγχώνεστε, ζήστε το!!! Θα σας διαβάζω γτ νιώθω την χαρά σας και την ξανά ζω αλλά και την λαχτάρα των κοριτσιών που προσπαθούν και θα χαρώ να βοηθήσω σε απορίες σας. 

ΥΓ: ψήνομαι ήδη για το δεύτερο οπότε κάποια στιγμή του 2020 ελπίζω να γράψω κ εδώ❤️

Να σου ζήσει το μικρακι σου και με το καλό να ξεκινήσεις για 2ο και να προστεθείς στην παρέα μας!!πες μας κ εσύ την εμπειρία σου πόσο καιρό προσπαθούσες;παρακολουθούσες ωορρηξία;;

@Fofi29 για τις ραγδαίες είναι αυτό η κάνω λάθος;;


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...