Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Πρώτες προσπάθειες εγκυμοσύνη ς


Recommended Posts

Just now, Fofi29 είπε:

Κορίτσια θέλω παρέα να πάνε όλα καλά στις επισκέψεις και στην γεννα...φαντάζεστε να είμασταν όλες στο ίδιο δωμάτιο να γεννούσαμε..τέλειο....μακάρι να ακούσω από όλες τέτοια νέα...Ένα θα σας πω δεν προλαβαίνω να μπω στο σάιτ να σας γράψω από τα τηλέφωνα του άντρα μου...χαχαχα..Μην μαγειρέψεις μου λέει σήμερα μην κουράζεσαι καθόλου.. χαχα

Μακάρι μωρέ να είμαστε όλες παρεϊτσα εγώ βεβαία πάω για τον άλλο μήνα θα έχω το πιο μικρό!!(τι ωραία που τα σχεδιάζουμε) κορίτσια μου το πόσο έχω χαρεί δεν λέγεται!!Παιδί μου ο άντρας σου δεν έπρεπε να παει δουλειά σήμερα!!Δεν θα κάνει τίποτα σωστό!!!χχαχαχα

  • Μου αρέσει 2

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Fofi29 είπε:

Κορίτσια θέλω παρέα να πάνε όλα καλά στις επισκέψεις και στην γεννα...φαντάζεστε να είμασταν όλες στο ίδιο δωμάτιο να γεννούσαμε..τέλειο....μακάρι να ακούσω από όλες τέτοια νέα...Ένα θα σας πω δεν προλαβαίνω να μπω στο σάιτ να σας γράψω από τα τηλέφωνα του άντρα μου...χαχαχα..Μην μαγειρέψεις μου λέει σήμερα μην κουράζεσαι καθόλου.. 

Χαχαχα!! Όλα τα λεφτά είναι ο άντρας σου! 

Εκμεταλευσου το!! Τρελό μπαμπάς!!

Όλα τέλεια θα πάνε, θετική σκέψη!!

Just now, EugenJen είπε:

Μακάρι μωρέ να είμαστε όλες παρεϊτσα εγώ βεβαία πάω για τον άλλο μήνα θα έχω το πιο μικρό!!(τι ωραία που τα σχεδιάζουμε) κορίτσια μου το πόσο έχω χαρεί δεν λέγεται!!Παιδί μου ο άντρας σου δεν έπρεπε να παει δουλειά σήμερα!!Δεν θα κάνει τίποτα σωστό!!!χχαχαχα

Χαχα!! Ελπίζω να μην κινδυνεύσει κάνεις!!γιατρός να μην είναι!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Fofi29 είπε:

Κορίτσια μου τελειααααα........780.90 η τιμή....Ο γιατρός θέλει να με δει...

Μπράβο κορίτσι μου!! Τέλεια!!!άρα είσαι 2 εβδομάδων περίπου!! Να χαρείς τώρα!!Απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi29 είπε:

Με πήρε τηλ ο γιατρός και μου είπε όχι επαφές και όχι βαψιμο στα μαλλιά..Και πρέπει να μιλήσω και με την ενδοκρινολογο μου..

Ότι σου πει ο γιατρός σου τώρα κορίτσι μου! Να προσέχεις!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Fofi29 είπε:

Τα αποτελέσματα γράφουν 1 μήνα και 2 εβδομάδων.. 

ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙ!!! α κορίτσια εγώ είμαι η ασχέτου δεν ήξερα οτι η χοριακή βγάζει και ηλικία του μπεμπε!!!

αυστηρός ο γιατρός, πες του αντρούλη σου οτι χάρηκε , χάρηκε σε κανα 4μηνο θα τα ξαναπείτε στενά!!!

ενδοκρινολόγο γιατί?


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙ!!! α κορίτσια εγώ είμαι η ασχέτου δεν ήξερα οτι η χοριακή βγάζει και ηλικία του μπεμπε!!!

αυστηρός ο γιατρός, πες του αντρούλη σου οτι χάρηκε , χάρηκε σε κανα 4μηνο θα τα ξαναπείτε στενά!!!

ενδοκρινολόγο γιατί?

Στο περίπου με βάση τον αριθμό της χοριακης γνωρίζεις πόσο είσαι...

Στην εγκυμοσύνη έχουμε πολλές ενδοκρινικες αλλαγές.. π.χ θα έχεις ακούσει για διαβήτη κύησης. Κάποιεςγυναίκες μπορεί ήδη να έχουν πριν την εγκυμοσύνη κάποιο ενδοκρινικό πρόβλημα βέβαια.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Elenhkon είπε:

Στο περίπου με βάση τον αριθμό της χοριακης γνωρίζεις πόσο είσαι...

Στην εγκυμοσύνη έχουμε πολλές ενδοκρινικες αλλαγές.. π.χ θα έχεις ακούσει για διαβήτη κύησης. Κάποιεςγυναίκες μπορεί ήδη να έχουν πριν την εγκυμοσύνη κάποιο ενδοκρινικό πρόβλημα βέβαια.

Ναι το έχω ακούσει αλλά νόμιζα οτι η παρακολούθηση γίνεται μόνο αν υπάρχει ιστορικό ή αν δουν κάποια ένδειξη!!Ελένη σε βρίσκω απόλυτα ενημερωμένη και έτοιμη!!


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Ναι το έχω ακούσει αλλά νόμιζα οτι η παρακολούθηση γίνεται μόνο αν υπάρχει ιστορικό ή αν δουν κάποια ένδειξη!!Ελένη σε βρίσκω απόλυτα ενημερωμένη και έτοιμη!!

Χαχα!! Είναι που είμαι νοσηλεύτρια κ κάτι έχω ακούσει.

Τα πιο πολλά βέβαια τώρα τα έμαθα που προσπαθούμε. Τοτε ήταν απλά για γνώση!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Fofi29 είπε:

Κορίτσια μου τελειααααα........780.90 η τιμή....Ο γιατρός θέλει να με δει...

φωφη κατι μου λεει για διδυμα......για 3 μερες καθυστερηση ειναι πολυ υψηλη η χοριακη σου!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...