Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Πρώτες προσπάθειες εγκυμοσύνη ς


Recommended Posts

Just now, EugenJen είπε:

Καταλαβαίνω, αλλά μην προδικάζεις τίποτε!και η fofi είχε καφέ και μας κατατρόμαξε αλλά όλα καλά!μέχρι να δεις τα αποτελέσματα της χοριακης μονο θετικές σκέψεις!Έχεις ένα σποράκι ,δείξτου ποσο πολύ το θες και θα μείνει πουθενά δεν θα πάει!!!Το απόγευμα θα βγουν τα αποτελέσματα?

Ναι μετα τς 18.00 τι να πω μακαρι αυτη την φορα να τα καταφερω

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, EugenJen είπε:

δεν νομίζω μωρέ ένα ντεπόν τι κανό να κάνει?πες το βέβαια στον γιατρό σου όταν μιλήσετε για τα υπόλοιπα !

αν έχεις το τεστ με το καπακι το κρατάς κανονικά, αν έχει ταινία τύλιξε την με μια διαφάνεια πολύ στενά ΄, να μην φαίνεται(η διαφάνεια )και έτοιμο το ενθύμιο της μπεμπας!!!:wub:

Το τεστ με το καπάκι έχω...Δεν το κόβω μπροστά στα ουρά???μπέμπα Ε???Εγώ μπέμπη λέω.. χαχα

  • Χαχα 1

NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Fofi29 είπε:

Κορίτσια Καλημέρα...Δεν μπορώ να κρύψω την χαρά μου...Είμαι έγκυος...θετικοτατο το τεστ.....τρελαίνομαι πρωί πρωί......

Συγχαρητηρια!!!!! Καλη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi29 είπε:

Το τεστ με το καπάκι έχω...Δεν το κόβω μπροστά στα ουρά???μπέμπα Ε???Εγώ μπέμπη λέω.. χαχα

Μέχρι να σου πει ο γιατρός τι είναι θα λες μπέμπα για να τρελαίνεται ο χαζο μπαμπας!!!!:-P

Δεν ξέρω εαν το κόψεις μήπως χαλάσει κάτι στο αποτέλεσμα γιατί στην ουσία έτσι κ αλλιώς τα ούρα έχουν ποτίσει σε όλο το εσωτερικό της ταινίας!

Just now, Elina444 είπε:

Ναι μετα τς 18.00 τι να πω μακαρι αυτη την φορα να τα καταφερω

Ασε τα μακάρι και πιάσε τα ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!

  • Μου αρέσει 2

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Elina444 είπε:

Ναι μετα τς 18.00 τι να πω μακαρι αυτη την φορα να τα καταφερω

Αν πιστευεις στο Θεο, δειξτου ποσο πολυ τον εμπιστευεσαι!  Κ ολα θα πανε "υπερ-καλα" (οπως λεει κ ο παιδιατρος μας) :-P

Just now, Fofi29 είπε:

Το τεστ με το καπάκι έχω...Δεν το κόβω μπροστά στα ουρά???μπέμπα Ε???Εγώ μπέμπη λέω.. χαχα

Εγω κ τις ταινιες ωορρηξιας κ εγκυμοσυνης εχω κρατησει, κ δεν εχουν παθει τιποτα. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Fofi29 είπε:

Ο άντρας μου μπερδεύτηκε πήρε άλλα κλειδιά για την δουλειά,μετά δεν ήθελε να πάει για δουλειά,τρελάθηκε και αυτός...Και εγώ φώναζα από το μπάνιο τρέχα τρέχα να δεις.....Κορίτσια το τεστ μπορώ να το κρατήσω λέει το χαρτί..Αλλά πώς γίνεται αυτό γιατί θα το ήθελα να το έχω αν όλα πάνε καλά...

Κορίτσια λέτε να εκανα καμμία ζημιά που έπαιρνα Ντεπόν?

Δεν παθαίνει κάτι το τεστ, να το κρατήσεις!

Όχι κορίτσι μου το Ντεπον δεν δημιουργεί πρόβλημα.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Emylia είπε:

Φωφη μπυ τι διαβάζω;;;μπράβο κορίτσι μου ευχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη!!ελπιζω να ακολουθήσουμε σύντομα κ οι υπόλοιπες 

Πως είσαι σήμερα εσύ;;; Άντε να είσαι η επόμενη!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Elenhkon είπε:

Πως είσαι σήμερα εσύ;;; Άντε να είσαι η επόμενη!!

Εγώ κορίτσι μ νιώθω κάτι πονάκια να δεις που αύριο θα κάνει την εμφάνιση της η κυρία στην ώρα της!!δε ξέρω το αισθάνομαι !!

εσυ πως πας;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emylia είπε:

Εγώ κορίτσι μ νιώθω κάτι πονάκια να δεις που αύριο θα κάνει την εμφάνιση της η κυρία στην ώρα της!!δε ξέρω το αισθάνομαι !!

εσυ πως πας;

Τίποτα μην θεωρείς σίγουρο!Εύχομαι το καλύτερο!

Εγώ είμαι σε φάση αναμονής τώρα...περιμένω στις 24..!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια θέλω παρέα να πάνε όλα καλά στις επισκέψεις και στην γεννα...φαντάζεστε να είμασταν όλες στο ίδιο δωμάτιο να γεννούσαμε..τέλειο....μακάρι να ακούσω από όλες τέτοια νέα...Ένα θα σας πω δεν προλαβαίνω να μπω στο σάιτ να σας γράψω από τα τηλέφωνα του άντρα μου...χαχαχα..Μην μαγειρέψεις μου λέει σήμερα μην κουράζεσαι καθόλου.. χαχα

  • Μου αρέσει 4

NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Fofi29 είπε:

Κορίτσια Καλημέρα...Δεν μπορώ να κρύψω την χαρά μου...Είμαι έγκυος...θετικοτατο το τεστ.....τρελαίνομαι πρωί πρωί......

ααααααααααααααααααααααααα τι τελεια νεα!!!!!!!ειδες που αγχωνοσουν?????επιτελους εκανες το τεστ..για να δουμε και η χοριακη σου τι νουμερακι θα δειξει!!!

αντε και μετα να εχεις καλους διπλασιασμους!!!αντε κοριτσια παρτε σειρα!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...