Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανουλες Αυγουστου 2020


Recommended Posts

Κοριτσάκια μου έπεσα πάνω στο θέμα σας τυχαία και συγκινηθηκα μιας και ειμαι μανούλα Αυγούστου του 2019 και προσεχώς μανούλα Νοεμβρίου 2020 αν όλα πάνε καλά!καλές εγκυμοσύνες να έχετε,εύκολες κ τελειομηνες !:x κουράγιο τώρα λόγω της κατάστασης και υπομονή!σας φιλώ:-P

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 657
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, MumMaria είπε:

Κοριτσάκια μου έπεσα πάνω στο θέμα σας τυχαία και συγκινηθηκα μιας και ειμαι μανούλα Αυγούστου του 2019 και προσεχώς μανούλα Νοεμβρίου 2020 αν όλα πάνε καλά!καλές εγκυμοσύνες να έχετε,εύκολες κ τελειομηνες !:x κουράγιο τώρα λόγω της κατάστασης και υπομονή!σας φιλώ:-P

με το καλο!κοντα κοντα τα εκανες!!!μια χαρα!!φυλλο?


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, evi1996 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε ;;; Νιώθετε τα μωράκια σας;; Εγώ ακόμη όχι και τόσο... 

καλησπερα...αυτο εγραψα πριν,δεν σταματαει αν κλωτσει...περα δοθε συνεχεια....22εβ κ 2η εγκυμοσυνη..


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, elenakii22 said:

καλησπερα...αυτο εγραψα πριν,δεν σταματαει αν κλωτσει...περα δοθε συνεχεια....22εβ κ 2η εγκυμοσυνη..

Τι ωραία !! Εγώ πρώτη εγκυμοσύνη και είμαι στην 20η εβδομάδα αλλά δεν νιώθω πολλά ακόμη 

Link to comment
Share on other sites

Just now, evi1996 είπε:

Τι ωραία !! Εγώ πρώτη εγκυμοσύνη και είμαι στην 20η εβδομάδα αλλά δεν νιώθω πολλά ακόμη 

κ γω στην 1η εκει την άκουσα πρωτη φορα...20η-21η βδομαδα τπτ το σπουδαιο...


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


20 ώρες πρίν, MumMaria είπε:

Κοριτσάκια μου έπεσα πάνω στο θέμα σας τυχαία και συγκινηθηκα μιας και ειμαι μανούλα Αυγούστου του 2019 και προσεχώς μανούλα Νοεμβρίου 2020 αν όλα πάνε καλά!καλές εγκυμοσύνες να έχετε,εύκολες κ τελειομηνες !:x κουράγιο τώρα λόγω της κατάστασης και υπομονή!σας φιλώ:-P

Σε ευχαριστούμε! Κάθε καλό και σε εσένα!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου κορίτσι! Ξεκίνησα να το νιώθω δειλά- δειλά από την 18η εβδομάδα αν και δεν ήμουνα σίγουρη στην αρχή αφού είναι και το 1ο. Σήμερα μπήκα στον 5ο μήνα και μπορώ να πω ότι ο μικρούλης πλέον κάνει την παρουσία του όλο και πιο αισθητή. 

Χθες πήγαμε και στον γιατρό μετά και από ακύρωση ενός ραντεβού λόγω της κατάστασης. Δόξα τω Θεώ είναι όλα καλά, αν και μια καταθληψούλα την πέρασα με τα κιλά μου. Σε ένα μήνα και δέκα μέρες 4 κιλα που μου μοίρασαν εγκεφαλικά. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...