Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια μου καλησπέρα! Έχω καιρό να μπω στο φόρουμ, χαιρετώ τα νέα κορίτσια και εύχομαι τα καλύτερα σε όλες! Είμαι σε προετοιμασία για εμβρυομεταφορα κατεξυγμενων βλαστοκυστεων. Εχω πολλές γνώσεις όσο αφορά το κομμάτι της ωοληψιας, στην εμβρυομεταφορα ειδικά κατεψυγμένων, έχω πολλές απορίες. Για παράδειγμα 2η ημέρα του κύκλου έκανα οιστραδιολη και είναι 67.Θεωρειται υψηλή? Να ακυρώσω τη διαδικασία? Έκανα και υπέρηχο και δεν υπάρχει κύστη. Γενικά δεν έχω καταλάβει τι θέλει προσοχή στην εμβρυομεταφορα. Είναι η τελευταία μου προσπάθεια και δε θέλω να πάω με ο, τι να ναι συνθήκες. 

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Εγώ θα ήθελα αγοράκι γιατί έχω κοριτσάκι το ιδανικό θα ήταν ένα και ένα. Αλλά πραγματικά και κορίτσι να είναι δεν θα με πειράξει.. υγεία να έχουνε πάνω από όλα .

Αχ μπράβο κορίτσι άρα έχουμε 3 αυχενικής κοντά.. 25/2 η Fofi 28/2 εγώ και 3/3 εσύ... Τέλεια!!!! Να έχουμε όλες καλα αποτελέσματα. Εμένα μου έκλεισε την αυχενική 12 βδομάδων και 2 ημερών. Και στην μικρή μου την είχα κάνει 12 βδομάδων ακριβώς ...

Κι εμένα ακριβώς 12 εβδομάδων και 2 ημερών!

Σε ποιον θα πάτε; Εμένα με στέλνει στον Μαλιγιαννη. Είναι καλός; Δεν έχω ιδέα... 


GcVIp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, didi2 είπε:

Κι εμένα ακριβώς 12 εβδομάδων και 2 ημερών!

Σε ποιον θα πάτε; Εμένα με στέλνει στον Μαλιγιαννη. Είναι καλός; Δεν έχω ιδέα... 

Εγώ θα πάω στην Σίμου. Δεν τον ξέρω. Και σε αυτή που θα πάω εγώ πρώτη φορά θα πάω. Στην μικρή τον αυχενική την είχα κάνει στο δημόσιο.


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα σας!Πρωτα ο Θεος θα γεννησω κ εγω τον Σεπτεμβριο το τριτο μας παιδακι!Πητ εχω 25/9 κ θα παω για αυχενικη στις 10/3!Καλη εγκυμοσυνη σε ολες μας ευχομαι!

  • Μου αρέσει 4

C5ylp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dinakim είπε:

Kαλησπερα σας!Πρωτα ο Θεος θα γεννησω κ εγω τον Σεπτεμβριο το τριτο μας παιδακι!Πητ εχω 25/9 κ θα παω για αυχενικη στις 10/3!Καλη εγκυμοσυνη σε ολες μας ευχομαι!

Καλώς ήρθες στην παρέα μας!!!! Με το καλό το 3ο σου παιδάκι.. να σου ζήσουν.. πόσο είναι τα 2? Και εγώ έχω μια κορούλα 22 μηνών.

On 9/2/2020 at 2:33 ΜΜ, Bbboob είπε:

Κορίτσια μου από εχτές έχω αίμα σαν περίοδο. Πήρα τον γιατρό μου το πρωι&πηγα στο ιατρείο του για υπέρηχο. Βραδυκαρδία, με το ζόρι χτυπά η καρδιά&έχει μικρύνει κιόλας. Σήμερα-αύριο θα αποβαλω. Τα χάπια (utrogestan, cyclacur κλπ) το κρατάνε ζωντανό, τα οποια&τα σταματάω. Η φύση θα κάνει την δουλειά της... Επειδή είναι η δεύτερη φορά που το παθαίνω, οτι βγάλω θα το βάλω σε ουροσυλλεκτη & θα το στείλω για ανάλυση.. 

Αυτά από μένα..!!! Σας ευχαριστώ για την υποστήριξη!! Αποχωρώ απτην ομάδα!! Σας εύχομαι μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσύνη! 

Κορίτσι μου τώρα το είδα!!! Λυπάμαι πάρα πολύ ότι και να σου πούμε ειναι λίγα. Καταλαβαίνω πως νιώθεις γιατί και εγώ είχα αποβολή πριν 6 μήνες. Θέλει δύναμη και να μην το βάλεις κάτω. Θα έρθει το μωράκι θα δείς!

  • Ευχαριστώ 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Καλώς ήρθες στην παρέα μας!!!! Με το καλό το 3ο σου παιδάκι.. να σου ζήσουν.. πόσο είναι τα 2? Και εγώ έχω μια κορούλα 22 μηνών.

Η μεγαλη μου ειναι 6.5 κ η μικρη 4!να σου ζησει το παιδακι σου!

Την αυχενικη μου θα την κανω στον κ.Αναστασοπουλο κ θα γεννησω με το καλο στο Γαια.

  • Μου αρέσει 1

C5ylp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Fofi29              8/9

 @ΚατεριναΣκ     9/9

@didi2              12/9 

@nairobi           22/9

@Thaliamp       22/9

@Dinakim        25/2 

@ada32           26/9  

@Renez           28/9

Just now, Dinakim είπε:

Η μεγαλη μου ειναι 6.5 κ η μικρη 4!να σου ζησει το παιδακι σου!

Τέλεια... Ααα και εμένα αν πάνε όλα καλά την ίδια διάφορα θα έχουν 2,5 χρόνια.. πως ήταν όταν γεννήθηκε το δεύτερο με το πρώτο? Ήταν συνεννοήσιμο βοηθούσε?

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

@Fofi29              8/9

 @ΚατεριναΣκ     9/9

@didi2              12/9 

@nairobi           22/9

@Thaliamp       22/9

@Dinakim        25/2 

@ada32           26/9  

@Renez           28/9

Τέλεια... Ααα και εμένα αν πάνε όλα καλά την ίδια διάφορα θα έχουν 2,5 χρόνια.. πως ήταν όταν γεννήθηκε το δεύτερο με το πρώτο? Ήταν συνεννοήσιμο βοηθούσε?

Το πρωτο μου παιδακι ειναι γενικα πολυ ησυχο κ συνεργασιμο οποτε κ τοτε δε μου δημιουργησε προβλημα!Φαντασου ετυχε να αρρωστησει η μεγαλη οταν γεννηθηκε η μικρη κ για να μην κολλησει το μωρο της ελεγα να παιξουμε το γιατρο κ φοραγε μασκα το κοριτσακι μου!Το καλυτερο ομως ειναι τωρα που ειναι κοντα οι ηλικιες κ παιζουν μαζι!Κ τσακωνονται βεβαιως..!!!

  • Μου αρέσει 1

C5ylp2.png

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, ΚατεριναΣκ said:

Εγώ θα ήθελα αγοράκι γιατί έχω κοριτσάκι το ιδανικό θα ήταν ένα και ένα. Αλλά πραγματικά και κορίτσι να είναι δεν θα με πειράξει.. υγεία να έχουνε πάνω από όλα .

Αχ μπράβο κορίτσι άρα έχουμε 3 αυχενικής κοντά.. 25/2 η Fofi 28/2 εγώ και 3/3 εσύ... Τέλεια!!!! Να έχουμε όλες καλα αποτελέσματα. Εμένα μου έκλεισε την αυχενική 12 βδομάδων και 2 ημερών. Και στην μικρή μου την είχα κάνει 12 βδομάδων ακριβώς ...

Ωχ αλήθεια??? Καλέ πως γίνεται αυτό σπάνιο στις μέρες μας να μην έχουν δει μέχρι να γεννήσεις τι είναι.. εμένα στην μικρή μου μέχρι την β επιπέδου αγόρι μου είπαν αλλά στη β επιπέδου  μου είπαν ότι είναι κορίτσι τελικά....πω πω φαντάζομαι όταν γέννησες και στο είπαν έμεινες ε?

@Foteini 25 και @Dinakim εδώ είναι η ομαδουλα μας:wub:

 Σε ευχαριστώ πολύ γιατί είχα μπερδευτεί λίγο. Και εγώ όλο κοιμάμαι και έχω αναγούλες, γενικά τίποτα δεν θέλω να τρώω αλλά μπουκωνομαι. Αχ ποτέ φεύγουν αυτά τα συμπτώματα;; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dinakim said:

Κ εγω αναγουλες(ευτυχως μια φορα μονο εμετο)υπνηλια κ πολλη πολλη κουραση..κ οπως κ στις αλλες δυο μου εγκυμοσυνες δε μπορω να φαω καθολου κρεας!!!

Τα ίδια, κοιμάμαι άπειρα. Δεν κάνω εμετό, έχασα όμως 2 κιλά. Ελπίζω σε ένα μήνα το πολύ να φύγουν οι αναγούλες. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Foteini 25 είπε:

Τα ίδια, κοιμάμαι άπειρα. Δεν κάνω εμετό, έχασα όμως 2 κιλά. Ελπίζω σε ένα μήνα το πολύ να φύγουν οι αναγούλες. 

Ευτυχως εσυ χανεις κ κανενα κιλο εγω αντιθετα εχω παρει..!!Ναι συνηθως οταν κλεινουμε τον τριτο τα πολυ εντονα συμπτωματα υποχωρουν!

  • Μου αρέσει 1

C5ylp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Foteini 25 είπε:

 Σε ευχαριστώ πολύ γιατί είχα μπερδευτεί λίγο. Και εγώ όλο κοιμάμαι και έχω αναγούλες, γενικά τίποτα δεν θέλω να τρώω αλλά μπουκωνομαι. Αχ ποτέ φεύγουν αυτά τα συμπτώματα;; 

Εγώ φωτεινή μου ακόμη τα έχω και μην σου πω και σε μεγαλύτερο βαθμό αλλά η κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική ..

Just now, Dinakim είπε:

Κ εγω αναγουλες(ευτυχως μια φορα μονο εμετο)υπνηλια κ πολλη πολλη κουραση..κ οπως κ στις αλλες δυο μου εγκυμοσυνες δε μπορω να φαω καθολου κρεας!!!

Ντινακι ούτε εγώ καθόλου κρέας...άστα...Γενικά καθόλου φαγητό.. χθες όλη μέρα με ένα φρούτο...αα τι ηλικία έχουν τα παιδάκια σου??


NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi29 είπε:

Εγώ φωτεινή μου ακόμη τα έχω και μην σου πω και σε μεγαλύτερο βαθμό αλλά η κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική ..

Ντινακι ούτε εγώ καθόλου κρέας...άστα...Γενικά καθόλου φαγητό.. χθες όλη μέρα με ένα φρούτο...αα τι ηλικία έχουν τα παιδάκια σου??

6.5 η μεγαλη κ 4 η μικρη!Ο αντρας μου με κοροΐδευει οτι σε καθε εγκυμοσυνη γινομαι με το ζορι χορτοφαγος...


C5ylp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΚατεριναΣκ.... λίγο η στάση του μωρό μου είπαν λίγο το παλιό μηχάνημα μου είπαν έγινε το λάθος... Άσε το τι έπαθα ρουχαλάκια δωμάτιο ροζ το μόνο ουδέτερο ήταν το καροτσάκι... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...