Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Christinα είπε:

 Πηρε μισό κιλό αυτόν τον μήνα από 1 που έπαιρνε πριν! Εγώ λίγο ανησύχησα γτ κάνει 4 γεύματα μόνο από 210 κάθε φορά, άντε 180 καμμία φορά. Αλλά έχει αναπτυχθεί μια χαρά κ η παιδίατρος μ είπε να μην ανησυχώ κ να μην τη ξυπνήσω το βράδυ για φαΐ. Μόνο μάγουλο φουσκώνει αυτό το παιδί και μπόι :tongue:

Αχ ζηλεύω χιονιιιι,εδώ τζάμπα κρύο τρώμε...Αχαχαχα! 

Αστέρι ο γιος!

Όλα τα παιδακια μας είναι αστέρια αααα..   Να μαστε καλα να τα χαιρομαστεεε

  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Christinα said:

 Πηρε μισό κιλό αυτόν τον μήνα από 1 που έπαιρνε πριν! Εγώ λίγο ανησύχησα γτ κάνει 4 γεύματα μόνο από 210 κάθε φορά, άντε 180 καμμία φορά. Αλλά έχει αναπτυχθεί μια χαρά κ η παιδίατρος μ είπε να μην ανησυχώ κ να μην τη ξυπνήσω το βράδυ για φαΐ. Μόνο μάγουλο φουσκώνει αυτό το παιδί και μπόι :tongue:

Αχ ζηλεύω χιονιιιι,εδώ τζάμπα κρύο τρώμε...Αχαχαχα! 

Αστέρι ο γιος!

Εμεις πήραμε 650 αλλα η παιδίατρος μου είπε ότι μετα τον 3ο 500 με 600γρ θέλουμε... οποτε είστε μια χαρα μην αγχώνεσαι!! 

  • Μου αρέσει 2

Ms0tp2.png

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, Christinα είπε:

Αχ Ευγενία κι εσένα Ε? Δίνεις κι εσυ φόρμουλα νομίζω! Οπότε να μν ανησυχώ τελικά. Άρχισα αυτό το γάλα κ θα δω τι θα αλλάξει. Το χουμανα  ηα πηρα. 

Humana δεν έχω δοκιμάσει, εμείς έχουμε πάρει δύο υποαλλεργικα almiron και τώρα 3 εβδομάδες το allernova που είναι και αντιαναγωγικο...θεωρεί ότι είναι νερουλά γιατι έχει αλλεργία κ στο έδωσε;;εμένα πάντως κ με το allernova που είναι πηχτό γάλα ώστε να μην κάνει γουλιες τα κακά της τα ίδια έχουν μείνει απλά έχουν γίνει λίγο πράσινα, καλή μας όρεξη!!!

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Christinα είπε:

 Πηρε μισό κιλό αυτόν τον μήνα από 1 που έπαιρνε πριν! Εγώ λίγο ανησύχησα γτ κάνει 4 γεύματα μόνο από 210 κάθε φορά, άντε 180 καμμία φορά. Αλλά έχει αναπτυχθεί μια χαρά κ η παιδίατρος μ είπε να μην ανησυχώ κ να μην τη ξυπνήσω το βράδυ για φαΐ. Μόνο μάγουλο φουσκώνει αυτό το παιδί και μπόι :tongue:

Αχ ζηλεύω χιονιιιι,εδώ τζάμπα κρύο τρώμε...Αχαχαχα! 

Αστέρι ο γιος!

Τόσο θα παίρνουν πλέον κ από τον 5ο ακόμη λιγότερα..

Μην αγχώνεσαι καλή μανούλα ,μεγαλώνουν τα παιζακια μας:x

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, EugenJen είπε:

Humana δεν έχω δοκιμάσει, εμείς έχουμε πάρει δύο υποαλλεργικα almiron και τώρα 3 εβδομάδες το allernova που είναι και αντιαναγωγικο...θεωρεί ότι είναι νερουλά γιατι έχει αλλεργία κ στο έδωσε;;εμένα πάντως κ με το allernova που είναι πηχτό γάλα ώστε να μην κάνει γουλιες τα κακά της τα ίδια έχουν μείνει απλά έχουν γίνει λίγο πράσινα, καλή μας όρεξη!!!

Δεν μπορούσε να το φάει το αλερνοβα ο δικός μου.αρεσει στη κοριτσάρα σου? είναι το καλύτερο του είδους.


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 17/2/2021 at 9:32 ΜΜ, Anastasia05 είπε:

Δεν μπορούσε να το φάει το αλερνοβα ο δικός μου.αρεσει στη κοριτσάρα σου? είναι το καλύτερο του είδους.

Η κακομοιρα έχει αλλάξει τρεις σκόνες οπότε νομίζω πλέον δεν της κάνει τίποτα εντύπωση, επίσης το almiron pepti που έπινε αρχικά ήταν χάλια ,τουλάχιστον από μυρωδιά ,οπότε πιστεύω το allernova της φαίνεται λουκούμι!!

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Που λέτε οκ το πίνει το νέο γάλα κ μάλιστα σήμερα πεινάει νωρίτερα απ ότι συνήθως κ τρώει με μανία! Ξέρετε αν είναι πιο ελαφρύ αυτό το γάλα το ΗΑ? Επίσης βρε κορίτσια οι πάνες βρωμάνε πολυυυ άσχημα...αλλά δεν είναι juicy πλέον!


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα said:

Που λέτε οκ το πίνει το νέο γάλα κ μάλιστα σήμερα πεινάει νωρίτερα απ ότι συνήθως κ τρώει με μανία! Ξέρετε αν είναι πιο ελαφρύ αυτό το γάλα το ΗΑ? Επίσης βρε κορίτσια οι πάνες βρωμάνε πολυυυ άσχημα...αλλά δεν είναι juicy πλέον!

Χμ, μάλλον το γάλα θα φταίει γι'αυτό, λογικά.:unsure:

  • Μου αρέσει 1

vNpVm5.png
 
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Christinα είπε:

Που λέτε οκ το πίνει το νέο γάλα κ μάλιστα σήμερα πεινάει νωρίτερα απ ότι συνήθως κ τρώει με μανία! Ξέρετε αν είναι πιο ελαφρύ αυτό το γάλα το ΗΑ? Επίσης βρε κορίτσια οι πάνες βρωμάνε πολυυυ άσχημα...αλλά δεν είναι juicy πλέον!

Μάλλον από το γαλατάκι! 

Ρε κορίτσια μόνο σε μένα τυχαίνει πακέτα από τα pam*** prem*** ca*** να βρωμάνε άσχημα;; Έχω παρατήσει πως συνήθως είναι αυτά από το σούπερ ενώ όσα παραγγέλνω από το φαρμακείο είναι καλύτερα. Λέτε να κυκλοφορούν τίποτα μούφα; Τι φάση :|

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, elenioz είπε:

Μάλλον από το γαλατάκι! 

Ρε κορίτσια μόνο σε μένα τυχαίνει πακέτα από τα pam*** prem*** ca*** να βρωμάνε άσχημα;; Έχω παρατήσει πως συνήθως είναι αυτά από το σούπερ ενώ όσα παραγγέλνω από το φαρμακείο είναι καλύτερα. Λέτε να κυκλοφορούν τίποτα μούφα; Τι φάση :|

Νομίζω γενικά τα Παμπερς ψιλοβρωμανε μερικές φορές γτ έχουν ήδη ένα ελαφρύ αρωματακι, δν ξέρω Αν παίζει κάτι με τα πακέτα προσφοράς από το σουπερμάρκετ, εγώ πάντα από εκεί παίρνω. Τώρα βάζω κ Παμπερς απλά κ μπειμπιλινο, ότι βρω προσφορά, κ μια χαρά είναι ,όλα ίδια μ φαίνονται.

  • Μου αρέσει 2

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια καλημέρα... Ελπίζω να ΣτΕ όλες καλά.. Εχω ερώτηση.. Θα ήθελα προτασεις για μαξιλαρια... Είμαστε χωριό και ψάχνω να βρω μαξιλαρια να παραγγειλω και να κάνω και κάποια δώρο στους συγγενείς μας, γιατί έχουν κάτι προπολεμικα χαχαχ και τους εψησα να δοκιμάσουμε... Περιμένω προτασεις... Στείλτε μου εταιρείες και που να ψάξω.. Για να σας προλαβω εχω ήδη αγοράσει μιντια... Ψάχνω να βρω και κάτι αλλο


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

@Nina13 εξαρτάται πως το θες, το καλύτερο είναι να το πιάσεις πριν το παραγγείλεις. Έχω κοκομ@τ κ είμαι ευχαριστημένη αλλά κάποιος μπορεί να πει ότι παραειναι σκληρά ή χοντρά.

Link to comment
Share on other sites

On 21/2/2021 at 1:59 ΜΜ, Nina13 είπε:

Κορίτσια καλημέρα... Ελπίζω να ΣτΕ όλες καλά.. Εχω ερώτηση.. Θα ήθελα προτασεις για μαξιλαρια... Είμαστε χωριό και ψάχνω να βρω μαξιλαρια να παραγγειλω και να κάνω και κάποια δώρο στους συγγενείς μας, γιατί έχουν κάτι προπολεμικα χαχαχ και τους εψησα να δοκιμάσουμε... Περιμένω προτασεις... Στείλτε μου εταιρείες και που να ψάξω.. Για να σας προλαβω εχω ήδη αγοράσει μιντια... Ψάχνω να βρω και κάτι αλλο

Πήρε προχθές ο άντρας μ απο το Λιντλ από περιέργεια κ τελικά 2 μέρες τώρα καλά κοιμηθήκαμε. Είναι αυτά τα ανατομικά που έχουν σταθερή φόρμα. Δν είχα πάρει ποτέ τέτοιο αλλά βολεύει νομίζω αν κ νωρίς είναι ακόμα για να καταλάβω, πέφτω σαν τούβλο από τη κούραση :mrgreen:

  • Χαχα 2

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...