Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 52 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Άρα πιστεύεις ότι δεν θα υπάρξει θέμα με την σκόνη. Ούτε ότι εχτές έσκασε με το τέστ και έκλαιγε. Πρώτη φορά που σε εμβρυομεταφορα είχε 3 μέρες υπερβολικούς πόνους στην μέση ούτε να κάτσει ούτε να σηκωθεί και λέω μπασ και εγινε το θαύμα μας.Ναι το ξέρω με το άγχος έχεις δίκιο είναι για το μόνο θέμα που έχω άγχος λογικό όταν σου λένε οι γενετιστές ότι άμα κάνεις παιδί μέχρι τα 34 γιατί μετά είναι παθολογικό το σπέρμα τώρα είμαι 29 έχεις δίκιο συμφωνώ. Ελπίζω το τέστ να είναι λάθος και να δούμε την Κυριακή μια θετική χοριακη. Σε όλες σας το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου αλήθεια 

      Εγώ έκανα εμβρυομεταφορά την προηγούμενη Τετάρτη,βάλαμε ένα εμβρυακι.Ξεκινησα να κάνω τεστ από το Σάββατο η την Κυριακή αν θυμάμαι καλά και μέχρι την Τετάρτη το πρωί έβγαιναν αρνητικά (λογικό).Μετά έκανα αλλά δύο και βγήκαν θετικά,αύριο θα πάω για χοριακη.Αν θέλει να κάνει τεστ,καλό θα ήταν να περιμένει τουλάχιστον μία εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Οι πόνοι στην κοιλιά και τη μέση είναι καλό σημαδι, τουλάχιστον για μένα,διότι και τις δύο φορές που ήμουν έγκυος,είχα τέτοιους πόνους.Αλλα κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός,δεν υπάρχουν στάνταρ συμπτώματα.Καποιες γυναίκες δεν είχαν καθόλου συμπτώματα και παρόλα αυτά πήραν θετική χοριακη.Σχετικα με τη σκόνη και τον καφέ,ασφαλώς και δεν επηρεάζουν το έμβρυο.Αν είναι να πιάσει,θα πιάσει.Σας εύχομαι μια μεγάλη χοριακη και σε λίγο καιρό να γεμίσει η αγκαλιά σας με μωράκια ❤️

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Καλησπέρα κι από εμάς εδώ! Εμείς, αν εξαιρέσεις τις αϋπνίες μας, είμαστε μια χαρά... μεγαλώνουμε, γελάμε περισσότερο πια και κάνουμε καινούργια κόλπα κάθε μέρα! Επιτέλους μας έφτιαξε ο καιρός εδώ και λένε ότι θα κάνουν και άρση της υποχρεωτικής χρήσης μάσκας από 10 Μαρτίου! Δε ξέρω αν χαίρομαι ή φοβάμαι ότι θα χειροτερέψουν τα πράγματα... θα δείξει!

Εσείς πώς είστε? Νίνα μου, τί κάνουν τα παιδάκια σου? Η μπουμπού σου είναι καλύτερα?

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

vNpVm5.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Nina13 είπε:

Καλησπερα καλή μου... Καλά είμαστε εμείς.. Εσείς? Τα παιδακια σου? 

Καλά είμαστε! Μεγαλώνουν κ ομορφαίνουν...αχαχα

Μαλλιά δν έχουμε ακόμα πολλά αλλά θα βγει η αφανα για κοτσιδακια! Η δική σ έχει μαλλί?

Θα γράψω κ το αγοράκι μ στο προνηπια κ νοιώθω μια συγκίνηση, μια περηφάνια να τη πω η μάνα...αχαχα

Εσείς? Ο παιδαρος?

  • Μου αρέσει 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , Eva137 είπε:

Καλησπέρα κι από εμάς εδώ! Εμείς, αν εξαιρέσεις τις αϋπνίες μας, είμαστε μια χαρά... μεγαλώνουμε, γελάμε περισσότερο πια και κάνουμε καινούργια κόλπα κάθε μέρα! Επιτέλους μας έφτιαξε ο καιρός εδώ και λένε ότι θα κάνουν και άρση της υποχρεωτικής χρήσης μάσκας από 10 Μαρτίου! Δε ξέρω αν χαίρομαι ή φοβάμαι ότι θα χειροτερέψουν τα πράγματα... θα δείξει!

Εσείς πώς είστε? Νίνα μου, τί κάνουν τα παιδάκια σου? Η μπουμπού σου είναι καλύτερα?

Ειναι ενα θέμα που διχάζει, αυτό με τις μάσκες... Θα δείξει. Όλα για καλό ευχομαι να είναι

Χαίρομαι που είναι καλά ο κουκλος σας

Να τον φιλησεις

Εμείς παμε καλυτερα και μπορώ να πω ότι κι εγώ είμαι καλυτερα ψυχολογικά, ξεπερνάω τα αγχη και τις δυσκολίες που είχα. 

πρίν από 30 λεπτά , Christinα είπε:

Καλά είμαστε! Μεγαλώνουν κ ομορφαίνουν...αχαχα

Μαλλιά δν έχουμε ακόμα πολλά αλλά θα βγει η αφανα για κοτσιδακια! Η δική σ έχει μαλλί?

Θα γράψω κ το αγοράκι μ στο προνηπια κ νοιώθω μια συγκίνηση, μια περηφάνια να τη πω η μάνα...αχαχα

Εσείς? Ο παιδαρος?

Εμεις πολλα μαλλιά που άρχισαν και πέφτουν εδώ και βδομάδες... Και στην θέση τους έρχονται τα νέα και κατακόκκινα

Αχ με το καλό κουκλα μου!!! Εμείς αρχές Απρίλη παμε παιδικο και έχω κι εγώ ένα άγχος και μια γλυκιά προσμονη για το νέο ξεκίνημα... Αχ τι ωραία να μεγαλώνουμε μαζί με τα μωρά μας... Με το καλοοοο

Η κουκλάρα σας? Εμείς καλά παμε 

  • Μου αρέσει 2

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Nina13 είπε:

Ειναι ενα θέμα που διχάζει, αυτό με τις μάσκες... Θα δείξει. Όλα για καλό ευχομαι να είναι

Χαίρομαι που είναι καλά ο κουκλος σας

Να τον φιλησεις

Εμείς παμε καλυτερα και μπορώ να πω ότι κι εγώ είμαι καλυτερα ψυχολογικά, ξεπερνάω τα αγχη και τις δυσκολίες που είχα. 

Εμεις πολλα μαλλιά που άρχισαν και πέφτουν εδώ και βδομάδες... Και στην θέση τους έρχονται τα νέα και κατακόκκινα

Αχ με το καλό κουκλα μου!!! Εμείς αρχές Απρίλη παμε παιδικο και έχω κι εγώ ένα άγχος και μια γλυκιά προσμονη για το νέο ξεκίνημα... Αχ τι ωραία να μεγαλώνουμε μαζί με τα μωρά μας... Με το καλοοοο

Η κουκλάρα σας? Εμείς καλά παμε 

Η γλύκα μου είναι καλά, τελικά της δινω το nan ha και το πίνει πολύ ευχάριστα αλλά τα κ@k@δρν έχουν αλλάξει πολύ ενώ με το humana είχαν καλύτερη εικόνα. Σε λίγο όμως θα αρχίσει τροφή όποτε δν ξαναλλαζω! Αχ να φάμε τα παιδάκια μας να μπούνε λίγο τα πράγματα στη θέση τους.  Κ η δική η γκρινιτσα που ταλαιπωρήθηκε! Νίνα μου εσύ ρυζαλευρο θα δώσεις ή θα ξεκινήσεις με φρούτο? Λόγω της ευαισθησίας που εχει ρωτάω.

Σήμερα ντυθηκαμε φραουλιτσα κ batman και πολύ το χαρήκαμε! Καλά μεχρι τη πεθερά μ πήγαμε, 2 τετράγωνα απόσταση αλλά Καλά περάσαμε !

Η μικρή αριελ θα γίνει κουκλίτσα ζωγραφιά!!!

4 ώρες πρίν, elenioz είπε:

@Nina13 @Christinα Καλή αρχή στα μεγάλα σας μωράκια! Μακάρι να πάνε κανονικά κ να μην τα σταματάνε συνεχως λόγο του ιού.... 

Αχ πως το σκέφτομαι κι αυτό το άνοιξε κλείσε να μν συνεχιστεί... Είναι τόσο κρίμα για τα παιδάκια! Ο μικρός μ τώρα που δν τον στέλνω κάθε μέρα μ λέει για το σχολείο του κ ποτέ θα πάει κ πολύ στεναχωριέμαι αλλά φοβάμαι ακόμα για το μωρό για τις ιώσεις πέρα από τη κορώνα...

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 3/3/2021 at 3:53 PM, Nina13 said:

Ειναι ενα θέμα που διχάζει, αυτό με τις μάσκες... Θα δείξει. Όλα για καλό ευχομαι να είναι

Χαίρομαι που είναι καλά ο κουκλος σας

Να τον φιλησεις

Εμείς παμε καλυτερα και μπορώ να πω ότι κι εγώ είμαι καλυτερα ψυχολογικά, ξεπερνάω τα αγχη και τις δυσκολίες που είχα. 

Εμεις πολλα μαλλιά που άρχισαν και πέφτουν εδώ και βδομάδες... Και στην θέση τους έρχονται τα νέα και κατακόκκινα

Αχ με το καλό κουκλα μου!!! Εμείς αρχές Απρίλη παμε παιδικο και έχω κι εγώ ένα άγχος και μια γλυκιά προσμονη για το νέο ξεκίνημα... Αχ τι ωραία να μεγαλώνουμε μαζί με τα μωρά μας... Με το καλοοοο

Η κουκλάρα σας? Εμείς καλά παμε 

Μπράβο, χαίρομαι που είσαι καλύτερα! Εγώ πάλι τώρα άρχισα να ζορίζομαι λίγο ψυχολογικά, επειδή ο μικρός είναι πιο δύσκολος τελευταία και κοιμάται μόνο πάνω μου πλέον οπότε δε ξεκουράζομαι αρκετά, αλλά θα περάσει κι αυτό, που θα πάει... Στην υγεία μας να είμαστε όλοι καλά και όλα τα άλλα γίνονται!

Φιλιά πολλά στο αγόρι σου και στην μπουμπού σου την κοκκινομάλλα!:wub:

  • Ευχαριστώ 1

vNpVm5.png
 
Link to comment
Share on other sites

On 3/3/2021 at 11:53 ΜΜ, Nina13 είπε:

Ειναι ενα θέμα που διχάζει, αυτό με τις μάσκες... Θα δείξει. Όλα για καλό ευχομαι να είναι

Χαίρομαι που είναι καλά ο κουκλος σας

Να τον φιλησεις

Εμείς παμε καλυτερα και μπορώ να πω ότι κι εγώ είμαι καλυτερα ψυχολογικά, ξεπερνάω τα αγχη και τις δυσκολίες που είχα. 

Εμεις πολλα μαλλιά που άρχισαν και πέφτουν εδώ και βδομάδες... Και στην θέση τους έρχονται τα νέα και κατακόκκινα

Αχ με το καλό κουκλα μου!!! Εμείς αρχές Απρίλη παμε παιδικο και έχω κι εγώ ένα άγχος και μια γλυκιά προσμονη για το νέο ξεκίνημα... Αχ τι ωραία να μεγαλώνουμε μαζί με τα μωρά μας... Με το καλοοοο

Η κουκλάρα σας? Εμείς καλά παμε 

Θα ξεκινήσετε σχολείο ε? Τι καλά! Κι εγώ περιμένω πως κ πως να πάει το παλικαρακι μου,τον Σεπτέμβριο με το καλό!

Κοκκινομαλλα κ η μικρή ε? Τέλεια!:wub:


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 5/3/2021 at 9:51 ΠΜ, Eva137 είπε:

Μπράβο, χαίρομαι που είσαι καλύτερα! Εγώ πάλι τώρα άρχισα να ζορίζομαι λίγο ψυχολογικά, επειδή ο μικρός είναι πιο δύσκολος τελευταία και κοιμάται μόνο πάνω μου πλέον οπότε δε ξεκουράζομαι αρκετά, αλλά θα περάσει κι αυτό, που θα πάει... Στην υγεία μας να είμαστε όλοι καλά και όλα τα άλλα γίνονται!

Φιλιά πολλά στο αγόρι σου και στην μπουμπού σου την κοκκινομάλλα!:wub:

Μόνο πανω σου ε? Αχ κάνε υπομονή μανουλα.. Θα περασει κι αυτό.. Σε ευχαριστώ... Να ΣτΕ παντα καλά.. 

Να στελνετε κορίτσια να μαθαίνω νέα σας

1 hour ago, Anastasia05 είπε:

Θα ξεκινήσετε σχολείο ε? Τι καλά! Κι εγώ περιμένω πως κ πως να πάει το παλικαρακι μου,τον Σεπτέμβριο με το καλό!

Κοκκινομαλλα κ η μικρή ε? Τέλεια!:wub:

Με το καλό και σε σας κουκλα μου!!! Να πανε ολα καλα ευχομαι σε όλες μας και να τα καμαρώνουμε!!!! 

 

  • Μου αρέσει 2

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Χρόνια πολλά μανούλες!

Τι κάνετε εσείς εδώ??? Ελπίζω να σας βρίσκω πολύ καλά με τα μωράκια σας τρισευτυχισμενα!

@Nina13 @Hope89 @P.L.L.???

Εμείς μια χαρά κι η μπεμπουλα μεγαλώνει πολύ γρήγορα! Ακόμα δεν το πιστεύω πως πέρασε ο καιρός! Ξεκινήσαμε απογευματινό ρυζαλευρο κ σήμερα έδωσα κ φρουτοκρεμα! Τρωει πολύ ωραία η γλυκούλα μου! Της αρέσει πιο πολύ το φαγάκι από το γάλα είμαι σίγουρη!

Τα φιλιά μου κ να μπαίνετε να γράφετε τα νέα σας! Εγώ μπαίνω κ κοιτάζω, το ταξίδι συνεχίζεται :)

  • Μου αρέσει 2

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Christinα είπε:

Χρόνια πολλά μανούλες!

Τι κάνετε εσείς εδώ??? Ελπίζω να σας βρίσκω πολύ καλά με τα μωράκια σας τρισευτυχισμενα!

@Nina13 @Hope89 @P.L.L.???

Εμείς μια χαρά κι η μπεμπουλα μεγαλώνει πολύ γρήγορα! Ακόμα δεν το πιστεύω πως πέρασε ο καιρός! Ξεκινήσαμε απογευματινό ρυζαλευρο κ σήμερα έδωσα κ φρουτοκρεμα! Τρωει πολύ ωραία η γλυκούλα μου! Της αρέσει πιο πολύ το φαγάκι από το γάλα είμαι σίγουρη!

Τα φιλιά μου κ να μπαίνετε να γράφετε τα νέα σας! Εγώ μπαίνω κ κοιτάζω, το ταξίδι συνεχίζεται :)

Καλά εμείς από το εδώ μέτωπο! Τσακωνόμαστε με τον διαβήτη κάθε μέρα αλλά βάλαμε αντλία ινσουλίνης κι ελπίζουμε σε ένα καλύτερο μέλλον. Όταν ηρεμήσουμε λίγο θα ξεκινήσω κι εγώ τροφές στον Μπεμπη γιατί για την ώρα κρύβουμε τα φρούτα μην τα βλέπει η μικρή! Ελπίζω ο μικρός να τρώει πιο καλά τις τροφές από το γάλα γιατί ακόμα το μπιμπερό δεν το θέλει και προτιμάει μόνο στήθος! 
Σας στέλνω αγωνιστικούς χαιρετισμούς! 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


19 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Καλά εμείς από το εδώ μέτωπο! Τσακωνόμαστε με τον διαβήτη κάθε μέρα αλλά βάλαμε αντλία ινσουλίνης κι ελπίζουμε σε ένα καλύτερο μέλλον. Όταν ηρεμήσουμε λίγο θα ξεκινήσω κι εγώ τροφές στον Μπεμπη γιατί για την ώρα κρύβουμε τα φρούτα μην τα βλέπει η μικρή! Ελπίζω ο μικρός να τρώει πιο καλά τις τροφές από το γάλα γιατί ακόμα το μπιμπερό δεν το θέλει και προτιμάει μόνο στήθος! 
Σας στέλνω αγωνιστικούς χαιρετισμούς! 

Μπράβο κορίτσι μου! Όλα καλά θα πάνε κ θα βρειτετους ρυθμούς σας! Με το καλό να ξεκινήσει κ ο μπέμπης κ να ξεκουραστείς κι εσύ λιγάκι! Καλή δύναμη και πάντα αισιοδοξία κ θετική ενέργεια!


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 25/3/2021 at 10:52 ΜΜ, Christinα είπε:

Χρόνια πολλά μανούλες!

Τι κάνετε εσείς εδώ??? Ελπίζω να σας βρίσκω πολύ καλά με τα μωράκια σας τρισευτυχισμενα!

@Nina13 @Hope89 @P.L.L.???

Εμείς μια χαρά κι η μπεμπουλα μεγαλώνει πολύ γρήγορα! Ακόμα δεν το πιστεύω πως πέρασε ο καιρός! Ξεκινήσαμε απογευματινό ρυζαλευρο κ σήμερα έδωσα κ φρουτοκρεμα! Τρωει πολύ ωραία η γλυκούλα μου! Της αρέσει πιο πολύ το φαγάκι από το γάλα είμαι σίγουρη!

Τα φιλιά μου κ να μπαίνετε να γράφετε τα νέα σας! Εγώ μπαίνω κ κοιτάζω, το ταξίδι συνεχίζεται :)

Χρόνια πολλα και καλά αγάπη!!!! Είμαστε όλοι καλά και χάρηκα που διάβασα νέα σας.. Δεν έχω επαφή με τις υπόλοιπες(με κάποιες γλυκές εξαιρέσεις) χαχαχ

Εμείς θα φαμε και φαγητό παρακαλω... Χαχχα πολυ χάρηκα που τα πατε καλα με τις κρεμες... Έτσι να συνεχίσετε! 

Ο μεγάλος σου πως είναι? Όλα καλά? Πως τα περνατε??? 

Φιλια και καλο αγώνα ευχομαι κορίτσι μου @P.L.L. ευχομαι να παβε όλα καλά με το κοριτσάκι σας

  • Μου αρέσει 3

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, Nina13 είπε:

Χρόνια πολλα και καλά αγάπη!!!! Είμαστε όλοι καλά και χάρηκα που διάβασα νέα σας.. Δεν έχω επαφή με τις υπόλοιπες(με κάποιες γλυκές εξαιρέσεις) χαχαχ

Εμείς θα φαμε και φαγητό παρακαλω... Χαχχα πολυ χάρηκα που τα πατε καλα με τις κρεμες... Έτσι να συνεχίσετε! 

Ο μεγάλος σου πως είναι? Όλα καλά? Πως τα περνατε??? 

Φιλια και καλο αγώνα ευχομαι κορίτσι μου @P.L.L. ευχομαι να παβε όλα καλά με το κοριτσάκι σας

Ευχαριστώ κοπέλα μου! Κι εσεις εύχομαι να τα είστε πάντα καλά!

On 26/3/2021 at 9:49 ΜΜ, Christinα είπε:

Μπράβο κορίτσι μου! Όλα καλά θα πάνε κ θα βρειτετους ρυθμούς σας! Με το καλό να ξεκινήσει κ ο μπέμπης κ να ξεκουραστείς κι εσύ λιγάκι! Καλή δύναμη και πάντα αισιοδοξία κ θετική ενέργεια!

Ευχαριστώ! Υγεία δύναμη κι αγάπη εύχομαι για όλες κι ολους μας! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

On 28/3/2021 at 12:35 ΠΜ, Nina13 είπε:

Χρόνια πολλα και καλά αγάπη!!!! Είμαστε όλοι καλά και χάρηκα που διάβασα νέα σας.. Δεν έχω επαφή με τις υπόλοιπες(με κάποιες γλυκές εξαιρέσεις) χαχαχ

Εμείς θα φαμε και φαγητό παρακαλω... Χαχχα πολυ χάρηκα που τα πατε καλα με τις κρεμες... Έτσι να συνεχίσετε! 

Ο μεγάλος σου πως είναι? Όλα καλά? Πως τα περνατε??? 

Φιλια και καλο αγώνα ευχομαι κορίτσι μου @P.L.L. ευχομαι να παβε όλα καλά με το κοριτσάκι σας

Αχ Νίνα μου ποσο μεγάλωσαν τα κοριτσάκια μας με τα ναζακια τους κ τις γλυκές τρελαίνομαι! Κι εγώ θα της δώσω κ φαγάκι αυτή την εβδομάδα! Τρελαίνεται για κουτάλι σου λέω, ακόμα κ τη βιταμινη τη δίνω στο κουταλάκι αλλιώς τη βγάζει η πονηρή! Το αγοράκι μου μια χαρά,έχει τις τρελές του ώρες ώρες αλλά το βρίσκουμε! Λιώνω για τα πρωινά που έχουμε καταλήξει οι 3 μας στο κρεββάτι κ κάνουν χουζουρικες αγκαλίτσες τα γλυκάκια μου!

  • Μου αρέσει 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Γεια σας κοριτσάκια μου, χαίρομαι να διαβάζω ότι είστε όλες καλά με τα μωράκια σας!!

 

On 3/25/2021 at 5:52 PM, P.L.L. said:

Καλά εμείς από το εδώ μέτωπο! Τσακωνόμαστε με τον διαβήτη κάθε μέρα αλλά βάλαμε αντλία ινσουλίνης κι ελπίζουμε σε ένα καλύτερο μέλλον. Όταν ηρεμήσουμε λίγο θα ξεκινήσω κι εγώ τροφές στον Μπεμπη γιατί για την ώρα κρύβουμε τα φρούτα μην τα βλέπει η μικρή! Ελπίζω ο μικρός να τρώει πιο καλά τις τροφές από το γάλα γιατί ακόμα το μπιμπερό δεν το θέλει και προτιμάει μόνο στήθος! 
Σας στέλνω αγωνιστικούς χαιρετισμούς! 

Μπράβο κορίτσι μου! Έτσι, δύναμη, υπομονή, οργάνωση και αισιοδοξία. Τα φρούτα, ναι θέλουν προσοχή. Έχετε δοκιμάσει κάτι άλλο (π.χ. λαχανικά) ή τίποτα ακόμα από φαγητά? Εμείς έχει λίγες μέρες που ξεκινήσαμε με ζωμό κοτόπουλο, φασολάκια και κουνουπίδι... το κουνουπίδι σήμερα το καταβρόχθισε!:P

  • Μου αρέσει 1

vNpVm5.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...