Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Βοήθεια .....την χρειάζομαι αμεσα


Nantia88f

Recommended Posts

Just now, kotsifikos είπε:

Να μην απαντήσεις σε τίποτα, να τον μπλοκάρεις, στην θέση σου δεν θα σκεφτόμουν να πάω καν, δεν ξέρει τι έχει στο μυαλό του. Στους γονείς σου πες το το συντομότερο δυνατό, μην του αφήνεις από έξω ενδεχομένως να έχουν τρόπο να σε βοηθήσουν. Όμως πριν κάνεις οτιδήποτε από όλα αυτά, σήμερα κιόλας βρες έναν δικηγόρο να μιλήσεις να σε κατευθύνει, αυτά δεν είναι αστεία πράγματα.

 

Καλημερα

Στους γονείς μου αυριο θα το πω 

 

αν χρειαστεί σε δικηγόρο θα παω μόλις τ μάθουν οι γονείς μου μαζι τους

Οχι δεν θα παω σε εκείνον για κανέναν λογο...δεν το σκέφτηκα καν

το έγραψα οτι δεν με ρώτησε τι κανω δεν ρώτησε τιποτα μονο να παω εκει....σίγουρα μονο καλο δν ειναι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 152
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Nantia88f είπε:

Καλημερα

Στους γονείς μου αυριο θα το πω 

 

αν χρειαστεί σε δικηγόρο θα παω μόλις τ μάθουν οι γονείς μου μαζι τους

Οχι δεν θα παω σε εκείνον για κανέναν λογο...δεν το σκέφτηκα καν

το έγραψα οτι δεν με ρώτησε τι κανω δεν ρώτησε τιποτα μονο να παω εκει....σίγουρα μονο καλο δν ειναι

Καλημέρα!! Θα δοκιμάσει ίσως και διάφορους άλλους τρόπους, μπορεί να το παίξει μετανιωμένος και ερωτευμένος! Μην ξεγελαστεις!! Μην περάσεις τα σύνορα!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Polly1 είπε:

Καλημέρα!! Θα δοκιμάσει ίσως και διάφορους άλλους τρόπους, μπορεί να το παίξει μετανιωμένος και ερωτευμένος! Μην ξεγελαστεις!! Μην περάσεις τα σύνορα!!

Οχι δεν τα περνάω....εντάξει δεν τρελάθηκα ακόμη....για να θυμώσει αμεσως που είπα Οχι κατι εχει στο μυαλό του....σίγουρα δεν ειναι καλο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nantia88f είπε:

Οχι δεν τα περνάω....εντάξει δεν τρελάθηκα ακόμη....για να θυμώσει αμεσως που είπα Οχι κατι εχει στο μυαλό του....σίγουρα δεν ειναι καλο

Είναι πράγματι τραγικός και επικίνδυνος! Τι άνθρωποι Θεέ μου!! Εσύ πώς είσαι, κοπελα μου; Πότε έκλεισες επόμενο ραντεβού με τον γιατρο;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Polly1 είπε:

Είναι πράγματι τραγικός και επικίνδυνος! Τι άνθρωποι Θεέ μου!! Εσύ πώς είσαι, κοπελα μου; Πότε έκλεισες επόμενο ραντεβού με τον γιατρο;

Εγω καλα ειμαι αυτο που ελεγα σε κάποια αλλη κοπελα 

κλαιω πολυ...η μάνα μου λέει δεν εισαι καλα....μπορει κ να κατάλαβε....

την αλλη εβδομαδα να ακούσουμε καρδούλα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

11 hours ago, Nantia88f said:

Απαγορεύεται απο την θρησκεία του να κανεις άμβλωση σε πολυ σοβαρή περίπτωση μονο ακόμη και αν το παιδακι εχει πρόβλημα απαγορεύεται.τουλαχιστον αυτο ξερω.

Αλλα βάζω εγω με το μυαλό μου κακά πράγματα....ποιος ξερει πως σκέφτεται ο κάθε ανθρωπος 

Κορίτσι μου αν και δεν προλαβαίνω να διαβάσω όλα τα σχόλια θα συμφωνήσω με πολλές κοπέλες εδώ που σου λένε ό,τι έγινε έγινε. Εφόσον έχεις αποφασίσει να κρατήσεις αυτό το παιδί η προταιρεότητά σου πρέπει τώρα να είναι ο εαυτός σου ώστε να προστατέψεις το μωράκι που κουβαλάς. Καλά στα γράφουν διάφορες μανούλες ότι θα συναντήσεις δυσκολίες. Και συμφωνώ απόλυτα ότι ακόμη και με 2 γονείς παρόντες, υπάρχουν δυσκολίες. Πόσο μάλλον σε μονογονεϊκή οικογένεια. Αν όμως έχεις συμπαράσταση από το περιβάλλον σου και ψυχολογική, όλα θα πάνε καλά. Να σταθείς γερά στα πόδια σου και να χαράξεις την πορεία που ΕΣΥ θέλεις και όχι κάποιος άλλος. Συμφωνώ απόλυτα με το να μην πας στην Τουρκία. Ούτε κατά διάνοια. Και να εξαφανιστείς από τη ζωή του κυρίου. Να μην μπορεί με κάποιο τρόπο να σε βρει. Να πάρεις νομική συμβουλή και να κατοχυρώσεις τον εαυτό σου και το παιδί σου. Αυτό να σκέφτεσαι μόνο. Τώρα το αν έχει δικαίωμα να ξέρει επειδή είναι ο πατέρας, δεν θα το κρίνω εγώ. Γνώμη μου είναι έτσι όπως μας περιγράφεις την κατάσταση, ότι θα ήταν επικίνδυνο να ξέρει.

 

  • Μου αρέσει 1

cYJKp1.png5yDop1.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nantia88f είπε:

Εγω καλα ειμαι αυτο που ελεγα σε κάποια αλλη κοπελα 

κλαιω πολυ...η μάνα μου λέει δεν εισαι καλα....μπορει κ να κατάλαβε....

την αλλη εβδομαδα να ακούσουμε καρδούλα!!!

Καλημέρα και με το καλό το παιδάκι σου. Θα ήθελα να σε ρωτήσω κάτι. Αυτός ο άντρας γνωρίζει προσωπικές σου πληροφορίες; Το επώνυμό σου, την διεύθυνσή σου, πού δουλεύεις; Υπάρχει πιθανότητα να έρθει να σε βρει ή να βάλει κάποιον να σε παρακολουθήσει; Γιατί θεωρώ πως εφόσον γνωρίζει πως είσαι έγκυος, σίγουρα θα θέλει να μάθει αν κράτησες το μωρό.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Pagotoula είπε:

Καλημέρα και με το καλό το παιδάκι σου. Θα ήθελα να σε ρωτήσω κάτι. Αυτός ο άντρας γνωρίζει προσωπικές σου πληροφορίες; Το επώνυμό σου, την διεύθυνσή σου, πού δουλεύεις; Υπάρχει πιθανότητα να έρθει να σε βρει ή να βάλει κάποιον να σε παρακολουθήσει; Γιατί θεωρώ πως εφόσον γνωρίζει πως είσαι έγκυος, σίγουρα θα θέλει να μάθει αν κράτησες το μωρό.

Ξερει που μενω αλλα διεύθυνση δεν του έδωσα ποτε δεν υπήρχε λόγος

ξερει τι δουλειά κανω αλλα δεν νομίζω να ξερει πως να με βρει

δεν νομίζω οτι μπορει να κανει τέτοια κινηση γιατι δεν μπορει να πάρει βίζα 

εδω δεν εχει κανέναν απο οτι μ έλεγε και ο μόνος λόγος να ερχόταν Ελλάδα ήμουν εγω .......

μια κοπελα μου είπε οτι ειναι πολυ δύσκολο για Τούρκο πολίτη να πάρει βίζα 

Το κινητο μου ξερει και αν θελει να βρει στοιχεία μονο απο το ξενοδοχείο που έβγαλε και φωτοτυπία  την ταυτότητα μου.

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Nantia88f είπε:

Θύμωσε και παλι με μπλόκαρε και δεν με άφησε να απαντήσω..μονο στον αν θα παω ξανα.οχι εχω πάρει την απόφαση μου και σίγουρα δεν τον αφορά τι θα κανω εγω με το μικρακι μου...Τον μπλοκαρα και εγω μετα απο αυτο αλλα φτιάχνει ψεύτικο και με βρίσκει.θα ενημερωθούν οι γονείς μου το Σάββατο για ολα δεν θα μπορέσει να κανει τιποτα.

Μονο απειλές θα ειναι και ΑΝ με βρει να της κανει.Μονο αν παω εκει μπορει να κανει κατι αλλα ουτε καν το σκέφτομαι.

μου βγάζει φόβο μετα απο όλο αυτο....

θα το πάρει απόφαση και θα εξαφανιστεί οριστικα

 

Θα του πω οτι δεν θα το κρατησω.μου ζήτησε να παω εκει και σίγουρα δεν μετάνιωσε για την συμπεριφορά του γιατι με την αρνητική απάντηση που του έδωσα θύμωσε αμεσως

Σίγουρα θα επιχειρήσει ξανά πιστεύω να σε πείσει αυτή την φορά με το καλό και με γλυκόλογα και υποσχέσεις. Στάχτη στα μάτια. Έχει πάντα στο μυαλό σου ότι ο άνθρωπος είναι αυτός που είναι και πλέον το ξέρεις. Και προφυλάξει το παιδάκι αυτό. 

2 ώρες πρίν, Nantia88f είπε:

Εγω καλα ειμαι αυτο που ελεγα σε κάποια αλλη κοπελα 

κλαιω πολυ...η μάνα μου λέει δεν εισαι καλα....μπορει κ να κατάλαβε....

την αλλη εβδομαδα να ακούσουμε καρδούλα!!!

Μανούλα σου είναι αν δεν σε βλέπει καλά προφανώς κάτι κατάλαβε ότι έχει συμβεί. Αύριο όμως θα μάθει όπως μας είπες την αλήθεια οπότε θα της πάρει νομίζω λίγο χρονο αλλά θα ηρεμήσει κι εκείνη όπως κι εσύ. 

Με το καλό λοιπόν το ραντεβού σου να ακούσεις την καρδούλα κι όλα να σου πάνε καλά να έχεις μια υγιή και τελειομηνη εγκυμοσύνη.

  • Μου αρέσει 1

lpatp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, BabyGirl_A είπε:

Σίγουρα θα επιχειρήσει ξανά πιστεύω να σε πείσει αυτή την φορά με το καλό και με γλυκόλογα και υποσχέσεις. Στάχτη στα μάτια. Έχει πάντα στο μυαλό σου ότι ο άνθρωπος είναι αυτός που είναι και πλέον το ξέρεις. Και προφυλάξει το παιδάκι αυτό. 

Μανούλα σου είναι αν δεν σε βλέπει καλά προφανώς κάτι κατάλαβε ότι έχει συμβεί. Αύριο όμως θα μάθει όπως μας είπες την αλήθεια οπότε θα της πάρει νομίζω λίγο χρονο αλλά θα ηρεμήσει κι εκείνη όπως κι εσύ. 

Με το καλό λοιπόν το ραντεβού σου να ακούσεις την καρδούλα κι όλα να σου πάνε καλά να έχεις μια υγιή και τελειομηνη εγκυμοσύνη.

Ναι εντάξει μόλις τους το πω θα τους ειναι λιγο δύσκολο στην αρχη ολα θα πάρουν τον χρονο τους και ολα θα πανε καλα.....Ελπιζω!!!!!!!!!σας Ευχαριστω πολυ 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, Nantia88f είπε:

Ναι εντάξει μόλις τους το πω θα τους ειναι λιγο δύσκολο στην αρχη ολα θα πάρουν τον χρονο τους και ολα θα πανε καλα.....Ελπιζω!!!!!!!!!σας Ευχαριστω πολυ 

Εντάξει και λογικό είναι. Όλα καλά θα πάνε από εδώ και πέρα. Εσύ σιγά σιγά προσπάθησε να ηρεμήσεις και να βάλεις τα θεμέλια για την νέα ζωούλα που έρχεται. 

  • Μου αρέσει 1

lpatp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Ευχαριστω για το σεναριογράφος αλλα δεν γράφω σενάρια ουτε βιβλία....

καλα ειμαι οι γονείς μου δεν το δέχτηκαν και μενω στην νυφη μου προς το παρόν.

δεν ξερω τι να κανω.....

αυτος εμφανίζεται και δήλωσε η παω εκει η τον ξεχνάω και εξαφανιστηκε ξανα....

γενικα εμφανίζεται και εξαφανιζεται απο διάφορους λογαριασμους

οταν του είπα τον ξεχνάω μου είπε να το κανω αν μου ειναι ευκολο αλλα άρχισε τα αγαπη μου κτλ και οτι θα ερθει αυτος να με βρει

του απάντησα οπως έπρεπε εξαφανιστηκε παλι 

 

εχω καιρο να μπω γιατι βρίσκομαι σε μια άσχημη ψυχολογική κατασταση

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...