Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 15 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

      Στην εγκυμοσυνη που ειχα και τελικα εχασα το μωρο στις 30 εβδομαδες μου ειπε η γενετιστρια οτι δεν αιματωνοταν καλα το μωρο γιατι επαθα καποιου ειδους θρομβωση σε καποιο αγγειο. ενω εκανα αντιπηκτικες απο την αρχη, μετα πηγα σε αιματολογο και μου ειπε να τις σταματησω και τισ σταματησα κάπου στον 3ο μηνα και μετα ξαναπήγα γιατι εκανα την εξεταση d dimmers και βγηκε οριακη και τις ξεκινησα ξανα νομιζω 5ο μηνα. στην ερωτηση αν θα το ειχα γλιτωσει κανοντας αντιπηκτικες, μου απαντησε πως οχι, 

       

      Νομίζω ότι ακριβώς με σιγουριά δεν γνωρίζουν γι'αυτό περνονται Κ πολλές φορές προληπτικά. Είναι ένα πεδιο που δεν είναι ξεκάθαρο ο ενδομητρίος θάνατος. Με σιγουριά κάνεις δεν μπορεί να σου απαντήσει αν μπορούσε θα το είχες αποφύγει σίγουρα. 

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, MumMaria είπε:

Καλησπερα.Εγώ έχω κάνει..αλλά εφ'οσον είσαι 6 και κάτι και αν έχεις σταθερό κύκλο,θα πας στον γιατρό σου κ θα δείτε σίγουρα κάτι..;-) πολλοί γιατροί ζητάνε χοριακη για να ξέρουν από την τιμή της πότε να σου πουν να έρθεις για να φαίνεται κάτι στον υπέρηχο.καλη αρχή!:-P

Αχ ευχαριστώ πολύ!!! Εύχομαι σε όλες μας τα καλύτερα ! Καλά τώρα με την καραντίνα δε περνάνε και οι μέρες με τίποτα !

  • Λυπημένη/-ος 1

hkTMp3.png?t=1&Bu24n0LK

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

15 hours ago, MumMaria said:

Υπομονή τώρα γλυκιά μου...σε σας κάνουν κ πιο σπάνια υπερήχους εκεί..:? να σκέφτεσαι θετικά ,να κλείνεις τα μάτια σου κ να οραματίζεται στιγμές με το παιδάκι σου που θα έρθει,τύπου βόλτες στην αγορά,τα Χριστούγεννα,τραπεζωματα,μπανακι στην θαλασσα και τέτοια..εγώ αυτό έκανα οπότε με έπιανε το άγχος..καλά κ για να μην παρεξηγηθω κ τώρα τα ίδια νιώθω αλλά με τον μπομπιρακο μου πάνω κάτω όλη μέρα,δεν προλαβαινω κ πολύ να "οραματιστω" !χαχααχαχα

Κορίτσια μου ήθελα να μοιραστώ και κάτι ακόμα μαζί σας που το σκέφτομαι τις τελευταίες μέρες.επειδη είδα ότι έχουμε στον μήνα μας και 3-4 μανουλες από εξωσωματικές..πάντα όταν σκέφτομαι αυτές τις γυναίκες,με πιάνει μια συγκίνηση.πραγματικα.οχι ότι οι υπόλοιπες μέλλουσες μανουλες δεν ποθούν κ θα αγαπούν το μωράκι τους,σίγουρα,έτσι;αλλά αυτές οι γυναίκες πέρασαν από χίλια κύματα,στεναχώριες,απογοητεύσεις,κλάματα για να αποκτήσουν αυτήν την πολυπόθητη εγκυμοσύνη.κατι το οποίο θα έπρεπε να είναι εύκολο για κάθε γυναίκα που επιθυμεί να γίνει μανούλα.γι αυτές χρειάστηκε πολύ περισσότερο,από όλες τις απόψεις,υλικά,σωματικά,συναισθηματικά.οταν τα σκέφτομαι όλα αυτά,πραγματικά υποκλίνομαι σε αυτές τις γυναίκες κ χαίρομαι διπλά για τις εγκυμοσύνες τους! 

(Παίζει να μιλάνε κ λίγο κ οι ορμόνες μου τώρα,μην με κοροϊδεύετε έτσι;;είμαι γνωστή ευσυγκίνητη:P )

Να μας πάνε οοοολα καλά κορίτσια μου κ να τα λέμε καταχείμωνο για θηλασμους,τι ρουχακια θα τα φοράμε κ πόσο ζόμπι θα είμαστε από τις αϋπνίες!:-D

Πόσο ομορφα λογια κοριτσι μου! Συγκινηθηκα που αναφερθηκες και σε εμας τις μανουλες εξωσωματικης...Βεβαια μολις ξεκιναει ολο αυτο το υπεροχο ταξιδι, σιγα σιγα ολος ο πονος δινει τη θεση του σε ομορφα ονειρα!! Εχω τοσο πολυ στο παρελθον φλερταρει με τη σκεψη να μεινω με μια αδεια κοιλια και κυριως με μια αδεια αγκαλια, που νιωθω απιστευτη ευγνωμοσυνη τωρα! Αφου και οταν εχω αναγουλα, ναυτιες, ζαλαδες κτλ νιωθω χαρα που αξιωθηκα να το ζησω! Αν βεβαια μπορεσω σε λιγο καιρο να φαω καλυτερα δε θα πω και οχι!!!! Χαχαχαχα

2 hours ago, InaRina said:

Μπραβο στα ομορφα λογια που γραφετε οντως ισχυουν ολα αυτα! εδω συγκινουμαστε πλεον με απλα πραγματα ποσο μαλλον με ολα αυτα που διαβαζουμε στην ομαδα μας εδω και αφορουν ολες μας !!! Οι ναυτιες απο ποια εβδομαδα ξεκινούν? Και αν δεν εχουμε ειναι ανησυχητικο? 

 

Να εχετε ολες μια ομορφη Τεταρτη!! 

Κοριτσι μου καθολου ανησυχητικο!!! Ισα ισα μεγαλη τυχη γιατι μπορεις να φας καλυτερα και να προσαρμοσεις και το διατροφολογιο σου σε μια πιο σωστη βαση! Εγω πατατες, ψωμι και αγιος ο Θεος! Δε το λες και πολυ υγιεινο χαχαχαχαχα!! Σε ποια εβδομαδα εισαι;

19 minutes ago, Evitheodorou said:

εγώ αύριο μπαίνω στην 9η..και η όρεξη μου έτσι κ έτσι από εκεί που έτρωγα σαλατες λαχανικά όσπρια κτλ τώρα τα έχω μειώσει προσπαθώ όμως έστω και λίγο..τρώω όμως σούπες πολλές μοσχάρι κοτόπουλο κ κάποια βραστα λαχανικα..πως αλλάζει και η διατροφή?

Αχ ποσο σε ζηλευω που τρως λαχανικα! Εγω ενω πριν τα λατρευα δε μπορω κανενα λαχανικο σε καμια μορφη...Μονο ντοματα και αν! Οσπρια ουτε να τα δω!

Just now, Lady_m said:

Καλησπέρα κορίτσια !! Μόλις συνδέθηκα στο φόρουμ και δε ξέρω αν γράφω στο σωστο θέμα ! Είμαι έγκυος μάλλον :P (δυο θετικά τεστ) και λογικά στην έκτη εβδομάδα και κάτι και έχω ραντεβού με το γιατρό μου την άλλη Παρασκευή! Αυτό που με προβληματίζει είναι πως δε μου είπε να κάνω χοριακη και πως θα πάω κατευθείαν να με δει ! Εσείς έχετε κάνει όλες χοριακη;;;

Καλωσηρθες κοριτσι μου και με το καλο να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη! Στη Γερμανια που ειμαι εγω παιρνεις τηλεφωνο οταν δεις το θετικο τεστ, δεν κανεις  χοριακη και πας απλα να δεις το γιατρο! Εγω εκανα λογω εξωσωματικης αλλα δεν ειναι συνηθισμενο! Βεβαια αν θες τον ρωτας για τη χοριακη να δεις τί θα σου πει. Αν εισαι 6 εβδομαδα θα δεις σιγουρα κατι!! Περιμενουμε νεα!!

  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλησπέρα! Μήπως γνωρίζει καμία σας για το βραχιόλι κατά της ναυτίας;;τώρα το γκουγκλαρα κ ήθελα να δω αν το έχει χρησιμοποιήσει ποτέ καμία κ έχει δει αποτέλεσμα..έχω τερματίσει από τους εμετούς σημερα..χειρότερα απ' ότι στον μικρό είμαι κ φοβάμαι πλέον κ την αφυδάτωση:cry:

  • Λυπημένη/-ος 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα! Μήπως γνωρίζει καμία σας για το βραχιόλι κατά της ναυτίας;;τώρα το γκουγκλαρα κ ήθελα να δω αν το έχει χρησιμοποιήσει ποτέ καμία κ έχει δει αποτέλεσμα..έχω τερματίσει από τους εμετούς σημερα..χειρότερα απ' ότι στον μικρό είμαι κ φοβάμαι πλέον κ την αφυδάτωση:cry:

Κορίτσι μου δεν το έχω δοκιμάσει αλλά έχω διαβάσει ότι δεν αξίζει... Για την Σουρωτή έχω διαβάσει πολύ καλά λόγια και για το μήλο...


Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα! Μήπως γνωρίζει καμία σας για το βραχιόλι κατά της ναυτίας;;τώρα το γκουγκλαρα κ ήθελα να δω αν το έχει χρησιμοποιήσει ποτέ καμία κ έχει δει αποτέλεσμα..έχω τερματίσει από τους εμετούς σημερα..χειρότερα απ' ότι στον μικρό είμαι κ φοβάμαι πλέον κ την αφυδάτωση:cry:

Γεια σου Μαράκι !Δεν ξέρω αν έχει αποτέλεσμα !δοκιμασε καραμέλες με λεμόνι !και εάν θελεις να σου πω τα υποθετα που παίρνω  σε πμ !(να ρωτήσεις τον γιατρό σου )υπομονη !


i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, KarMar84 είπε:

Κορίτσι μου δεν το έχω δοκιμάσει αλλά έχω διαβάσει ότι δεν αξίζει... Για την Σουρωτή έχω διαβάσει πολύ καλά λόγια και για το μήλο...

Κ Σουρωτή πίνω κ στυμμενο λεμόνι,κ μήλο κ μπανάνα!δεν με βοηθάει τίποτα.πηρα τον γιατρό μου κ μου λέει υπομονη κ να προσπαθώ έστω λίγα υγρά να πινω..δεν αξίζει λες ε;δεν έχω ακούσει κ καμία να το έχει χρησιμοποιησει

Just now, demifilol είπε:

Γεια σου Μαράκι !Δεν ξέρω αν έχει αποτέλεσμα !δοκιμασε καραμέλες με λεμόνι !και εάν θελεις να σου πω τα υποθετα που παίρνω  σε πμ !(να ρωτήσεις τον γιατρό σου )υπομονη !

Λες οι καραμέλες να κάνουν διαφορα;θα στείλω αύριο τον άντρα μου σούπερ να μου πάρει.αμα μπορείς,ναι στείλε μου να τον ρωτήσω κι αυτό! Thanks

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Lady_m είπε:

Καλησπέρα κορίτσια !! Μόλις συνδέθηκα στο φόρουμ και δε ξέρω αν γράφω στο σωστο θέμα ! Είμαι έγκυος μάλλον :P (δυο θετικά τεστ) και λογικά στην έκτη εβδομάδα και κάτι και έχω ραντεβού με το γιατρό μου την άλλη Παρασκευή! Αυτό που με προβληματίζει είναι πως δε μου είπε να κάνω χοριακη και πως θα πάω κατευθείαν να με δει ! Εσείς έχετε κάνει όλες χοριακη;;;

Καλησπερα εγω τωρα ειμαι 6 βδομαδα ..πηγα στ γιατρο εκανα υπερηχο ειδα σακο κ την δευτερα θα κανω χοριακη  και μετα θα ξανακανω υπερηχοκ τότε λογικα θα μου πει ο γιατροσ σε ποια βδομαδα βρισκομαι ....(Υβόννη  με ρώτησες κι εσυ ,, ισως ειναι νωρις κιολας για ναυτιες)

Just now, MumMaria είπε:

Κ Σουρωτή πίνω κ στυμμενο λεμόνι,κ μήλο κ μπανάνα!δεν με βοηθάει τίποτα.πηρα τον γιατρό μου κ μου λέει υπομονη κ να προσπαθώ έστω λίγα υγρά να πινω..δεν αξίζει λες ε;δεν έχω ακούσει κ καμία να το έχει χρησιμοποιησει

Λες οι καραμέλες να κάνουν διαφορα;θα στείλω αύριο τον άντρα μου σούπερ να μου πάρει.αμα μπορείς,ναι στείλε μου να τον ρωτήσω κι αυτό! Thanks

Οχι το βραχιολι δεν κανει τιποτα ...το εχω ακουσει κι εγω ....

  • Λυπημένη/-ος 1

oXECp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Υβόννη είπε:

Πόσο ομορφα λογια κοριτσι μου! Συγκινηθηκα που αναφερθηκες και σε εμας τις μανουλες εξωσωματικης...Βεβαια μολις ξεκιναει ολο αυτο το υπεροχο ταξιδι, σιγα σιγα ολος ο πονος δινει τη θεση του σε ομορφα ονειρα!! Εχω τοσο πολυ στο παρελθον φλερταρει με τη σκεψη να μεινω με μια αδεια κοιλια και κυριως με μια αδεια αγκαλια, που νιωθω απιστευτη ευγνωμοσυνη τωρα! Αφου και οταν εχω αναγουλα, ναυτιες, ζαλαδες κτλ νιωθω χαρα που αξιωθηκα να το ζησω! Αν βεβαια μπορεσω σε λιγο καιρο να φαω καλυτερα δε θα πω και οχι!!!! Χαχαχαχα

Κοριτσι μου καθολου ανησυχητικο!!! Ισα ισα μεγαλη τυχη γιατι μπορεις να φας καλυτερα και να προσαρμοσεις και το διατροφολογιο σου σε μια πιο σωστη βαση! Εγω πατατες, ψωμι και αγιος ο Θεος! Δε το λες και πολυ υγιεινο χαχαχαχαχα!! Σε ποια εβδομαδα εισαι;

Αχ ποσο σε ζηλευω που τρως λαχανικα! Εγω ενω πριν τα λατρευα δε μπορω κανενα λαχανικο σε καμια μορφη...Μονο ντοματα και αν! Οσπρια ουτε να τα δω!

Καλωσηρθες κοριτσι μου και με το καλο να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη! Στη Γερμανια που ειμαι εγω παιρνεις τηλεφωνο οταν δεις το θετικο τεστ, δεν κανεις  χοριακη και πας απλα να δεις το γιατρο! Εγω εκανα λογω εξωσωματικης αλλα δεν ειναι συνηθισμενο! Βεβαια αν θες τον ρωτας για τη χοριακη να δεις τί θα σου πει. Αν εισαι 6 εβδομαδα θα δεις σιγουρα κατι!! Περιμενουμε νεα!!

Αχ ευχαριστώ πολύ πολύ!!!! Είναι πρώτη μου φορά και είναι τόσο απροετοίμαστη και με τόσες πολλές ερωτήσεις !!!! 

Just now, InaRina είπε:

Καλησπερα εγω τωρα ειμαι 6 βδομαδα ..πηγα στ γιατρο εκανα υπερηχο ειδα σακο κ την δευτερα θα κανω χοριακη  και μετα θα ξανακανω υπερηχοκ τότε λογικα θα μου πει ο γιατροσ σε ποια βδομαδα βρισκομαι ....(Υβόννη  με ρώτησες κι εσυ ,, ισως ειναι νωρις κιολας για ναυτιες)

Οχι το βραχιολι δεν κανει τιποτα ...το εχω ακουσει κι εγω ....

Εγώ την άλλη Παρασκευή σύμφωνα με την εφαρμογή στο κινητό θα είμαι 7 βδομαδων και 3 ημερών... όποτε θα δω δε θα δω κάτι;;;


hkTMp3.png?t=1&Bu24n0LK

Link to comment
Share on other sites

On 31/3/2020 at 5:49 ΜΜ, MumMaria είπε:

Έλα κοπέλα μου,εμένα με έβαλε γλυκοζυλιωμενη στις πρώτες εξετάσεις που έκανα γιατί στην προηγούμενη εγκυμοσύνη είχα διαβήτη κύησης.εσενα κ καμπύλη σου έβαλε από τώρα;πώς κι έτσι;έχεις κάποιο ιστορικό;

Κοπέλα μου!!!! Μια από τα ίδια! Σήμερα ειδικά ξύπνησα χειρότερα από ποτέ! Έχω κάνει ήδη 4-5 εμετούς,μα απορώ τι βγάζω;! Κάνε υπομονή αυτές οι 2 εβδομάδες είναι δύσκολες ,μετά θα στρώνει σιγά σιγά! Λεμονακι στυμμενο σε νερό να πίνεις με καλαμάκι λίγο λίγο ή Σουρωτή!Εγώ 27 Απρίλη αυχενική!

Ναι ναι! Θα κάνουμε κ πινακακι με τα ονόματα μας ,την ΠΗΤ μας κ το φύλο του μωρου:x

Καλά εννοείται αυτό! Εμένα η ΠΗΤ μου είναι 6/11 αλλά στην αυχενική θα το σιγουρέψουμε καλύτερα μιας κ λόγω θηλασμού δεν είχα κ πολύ σταθερό κυκλο

Ααα ωραια!!Μαζι  ειμαστε και εμείς 6/11

On 31/3/2020 at 6:00 ΜΜ, MumMaria είπε:

Λες;;;;κι εσύ γιο δεν έχεις; Πάντως και στον γιο μου έτσι ήμουν μέχρι 14η εβδομαδα απλά τότε δεν μου κακοφαινοταν τόσο γιατί ήμουν ξάπλα οοολη μέρα,τώρα με τον μπόμπιρα δεν παίζει αυτό το σενάριο!!με τρέχει!χαχαχαχ

Όχι κανένα πρόβλημα βγήκαν οι εξετάσεις πριν την γλυκόζη 92 μια ώρα μετά 123 και δυο ώρες μετά 70.Εγω έχω θέμα με την πίεση μου εκει που είμαι μια χαρά πέφτει απότομα δλδ εχτές έφτασε 8,9 με 5,2 και 50 παλμούς  με ηλεκτρονικό πιεσόμετρο μέτρησα.

Συνηθως φαίνεται αλλά για σιγουριά λένε μάλλον είναι...Τς περισσότερες φορές 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Lady_m είπε:

Αχ ευχαριστώ πολύ πολύ!!!! Είναι πρώτη μου φορά και είναι τόσο απροετοίμαστη και με τόσες πολλές ερωτήσεις !!!! 

Εγώ την άλλη Παρασκευή σύμφωνα με την εφαρμογή στο κινητό θα είμαι 7 βδομαδων και 3 ημερών... όποτε θα δω δε θα δω κάτι;;;

Ααα τελεια !!! Κι εγω την αλλη Παρασκευη θα ειμαι 7 βδομαδες και 2 μερες ... ΣΙΓΟΥΡΑ θα δεις Κατι ....κ οταν δει κ ο γιατρος ακριβως θα σου πει ποσο εβδομαδων εισαι συμφωνα με αυτο που θα δει ! Αφου σ λεω εγω στην 5η βδομαδα ειδα το σακο ...τωρα Μ.Δευτερα λογικα θα κλεισω να με ξαναδει  οποτε στειλε να μας πεις κι εσυ τι ειδες!!

  • Μου αρέσει 2

oXECp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


12 ώρες πρίν, Lady_m είπε:

Αχ ευχαριστώ πολύ πολύ!!!! Είναι πρώτη μου φορά και είναι τόσο απροετοίμαστη και με τόσες πολλές ερωτήσεις !!!! 

Εγώ την άλλη Παρασκευή σύμφωνα με την εφαρμογή στο κινητό θα είμαι 7 βδομαδων και 3 ημερών... όποτε θα δω δε θα δω κάτι;;;

Ναι βρε σίγουρα θα δεις!!!:xαντε τέλεια περιμένουμε νεαααα

@Despoina Mar σήμερα έχεις υπέρηχο;καλά θυμάμαι;;;;:razz:

Καλημέρα κορίτσια!εδώ ο καιρός χάλια...το απόγευμα έχουμε το εμβόλιο για τον μικρό στην παιδίατρο..να δω πως θα φτάσω εκεί μέρους εμετούς..δεν θέλω να πω ακόμα κι ότι είμαι έγκυος..

Αλήθεια εσείς έχετε ανακοινώσει την εγκυμοσύνη σας κι αν ναι σε ποιους;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Ναι βρε σίγουρα θα δεις!!!:xαντε τέλεια περιμένουμε νεαααα

@Despoina Mar σήμερα έχεις υπέρηχο;καλά θυμάμαι;;;;:razz:

Καλημέρα κορίτσια!εδώ ο καιρός χάλια...το απόγευμα έχουμε το εμβόλιο για τον μικρό στην παιδίατρο..να δω πως θα φτάσω εκεί μέρους εμετούς..δεν θέλω να πω ακόμα κι ότι είμαι έγκυος..

Αλήθεια εσείς έχετε ανακοινώσει την εγκυμοσύνη σας κι αν ναι σε ποιους;

Καλήμερααα,τι τιμητικό είναι αυτο;;εγώ προσπαθώ ν συγκρατω ποσών εβδομάδων είναι η καθεμία μας χαχα...Ναι σμρ θ σας πω νέα τ απόγευμα.. Είμαι 8 κ 4 κ σμρ θ μ δώσει κ πητ..σε εμάς καβαλα χιόνισε σ πολλές περιοχές..Εγώ τ είπα στους γονείς μ κ τ πεθερικά.. Κ στις φίλες μ μόνο Όχι παραέξω ακόμα!!

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, MumMaria είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα! Μήπως γνωρίζει καμία σας για το βραχιόλι κατά της ναυτίας;;τώρα το γκουγκλαρα κ ήθελα να δω αν το έχει χρησιμοποιήσει ποτέ καμία κ έχει δει αποτέλεσμα..έχω τερματίσει από τους εμετούς σημερα..χειρότερα απ' ότι στον μικρό είμαι κ φοβάμαι πλέον κ την αφυδάτωση:cry:

Δεν κάνει κ. Πολλά πράγματα σχεδόν τίποτα.. Το μόνο που σου κάνει είναι ότι αλλάζει η ψυχολογία σου ότι έκανες κάτι κ περιμένεις αποτέλεσμα. Εγώ είχα υπερεμεση κύησης ως τον 5ομηνα.....ηταν τραγικοί μήνες.... Και φρυγανιές που έτρωγα τις έβγαζα... Με βοήθησε λίγο η σόδα και λαπα με λεμόνι. Με αναγουλιαζαν ολαα κ το νερό... Πιστευα οτι νερό δε θα ξαναεπινα ποτέ... Ακόμα κ τώρα που είμαι στον 8ο θα κάνω κάναν εμετό μέσα στο μήνα έτσι να μη ξεχνιόμαστε :) εγώ αναγκαστηκα νοσηλευτηκα και πήρα primperan για τους εμετούς που βοήθησε λίγο. Κοίτα για το navatac το οποίο βοηθάει πολύ αλλά Εμενα μ. Το χε απαγορεύσει γτ έπαιρνα salospir. Αυτό θα σε βοηθήσει κάνα 6ωρο με 8ωρο σίγουρα 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Καλήμερααα,τι τιμητικό είναι αυτο;;εγώ προσπαθώ ν συγκρατω ποσών εβδομάδων είναι η καθεμία μας χαχα...Ναι σμρ θ σας πω νέα τ απόγευμα.. Είμαι 8 κ 4 κ σμρ θ μ δώσει κ πητ..σε εμάς καβαλα χιόνισε σ πολλές περιοχές..Εγώ τ είπα στους γονείς μ κ τ πεθερικά.. Κ στις φίλες μ μόνο Όχι παραέξω ακόμα!!

Το είπες ε;;εγώ στους γονείς κ στην αδελφή μου μόνο,στα πεθερικά όχι (γιατί πρήζουν αρκετα:? ) και σε φίλες ακόμα τίποτα..λέω μετά την αυχενική..

Στο είπα ότι κι εγώ είμαι από Καβάλα ε;τα τελευταία πολλά χρόνια μένω θεσνικη αλλα οι γονείς μου ακόμα εκει:-D

Στείλε νέα το απόγευμα;-) όλα τέλεια θα είναι!

Just now, Lalom είπε:

Δεν κάνει κ. Πολλά πράγματα σχεδόν τίποτα.. Το μόνο που σου κάνει είναι ότι αλλάζει η ψυχολογία σου ότι έκανες κάτι κ περιμένεις αποτέλεσμα. Εγώ είχα υπερεμεση κύησης ως τον 5ομηνα.....ηταν τραγικοί μήνες.... Και φρυγανιές που έτρωγα τις έβγαζα... Με βοήθησε λίγο η σόδα και λαπα με λεμόνι. Με αναγουλιαζαν ολαα κ το νερό... Πιστευα οτι νερό δε θα ξαναεπινα ποτέ... Ακόμα κ τώρα που είμαι στον 8ο θα κάνω κάναν εμετό μέσα στο μήνα έτσι να μη ξεχνιόμαστε :) εγώ αναγκαστηκα νοσηλευτηκα και πήρα primperan για τους εμετούς που βοήθησε λίγο. Κοίτα για το navatac το οποίο βοηθάει πολύ αλλά Εμενα μ. Το χε απαγορεύσει γτ έπαιρνα salospir. Αυτό θα σε βοηθήσει κάνα 6ωρο με 8ωρο σίγουρα 

Σ' ευχαριστώ πολύ!κοπέλα μου τι τράβηξες!!!!μέχρι τον 5ο εε;;;πω πω δεν θέλω ούτε να το σκέφτομαι!τώρα είσαι στο 8ο;τον έφαγες  τον γάιδαρο..χαχαχαχα!καλό υπόλοιπο να έχεις κ σύντομα ένα γερό μωράκι στην αγκαλίτσα σου εύχομαι!ευχαριστω:-P

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Το είπες ε;;εγώ στους γονείς κ στην αδελφή μου μόνο,στα πεθερικά όχι (γιατί πρήζουν αρκετα:? ) και σε φίλες ακόμα τίποτα..λέω μετά την αυχενική..

Στο είπα ότι κι εγώ είμαι από Καβάλα ε;τα τελευταία πολλά χρόνια μένω θεσνικη αλλα οι γονείς μου ακόμα εκει:-D

Στείλε νέα το απόγευμα;-) όλα τέλεια θα είναι!

Σ' ευχαριστώ πολύ!κοπέλα μου τι τράβηξες!!!!μέχρι τον 5ο εε;;;πω πω δεν θέλω ούτε να το σκέφτομαι!τώρα είσαι στο 8ο;τον έφαγες  τον γάιδαρο..χαχαχαχα!καλό υπόλοιπο να έχεις κ σύντομα ένα γερό μωράκι στην αγκαλίτσα σου εύχομαι!ευχαριστω:-P

Αλήθεια;;;Όχι δεν τ ανέφερες εγώ μένω σε χωριό του δήμου Παγγαίου! Καλά έκανες κ εγώ δεν ήθελα ακόμα στ πεθερικά μ αλλά επειδή έχουν κρεοπωλείο κ από δίπλα είναι τ φαρμακειο αναγκαστικά τ είπαμε!!Κ εγώ τ ίδια περνώ χαχα


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...