Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, MumMaria είπε:

Το είπες ε;;εγώ στους γονείς κ στην αδελφή μου μόνο,στα πεθερικά όχι (γιατί πρήζουν αρκετα:? ) και σε φίλες ακόμα τίποτα..λέω μετά την αυχενική..

Στο είπα ότι κι εγώ είμαι από Καβάλα ε;τα τελευταία πολλά χρόνια μένω θεσνικη αλλα οι γονείς μου ακόμα εκει:-D

Στείλε νέα το απόγευμα;-) όλα τέλεια θα είναι!

Σ' ευχαριστώ πολύ!κοπέλα μου τι τράβηξες!!!!μέχρι τον 5ο εε;;;πω πω δεν θέλω ούτε να το σκέφτομαι!τώρα είσαι στο 8ο;τον έφαγες  τον γάιδαρο..χαχαχαχα!καλό υπόλοιπο να έχεις κ σύντομα ένα γερό μωράκι στην αγκαλίτσα σου εύχομαι!ευχαριστω:-P

Ναι μέχρι τον 5ο και όχι μόνο αυτό είχα κ αποκοληση και ήμουν ακίνητη καναπέ ως τον 5ο.ειχα το ζόρι των εμετων είχα και την αποκόλληση άσε. Τώρα όμως όλα καλά φύγανε αυτά. Σε ευχαριστώ πολύ και σε σένα με ένα υγιέστατο μωρό τίποτα άλλο... Όλα τα άλλα θα τα αντιμετωπίσεις μπορεί τώρα ν φρικάρεις αλλά μετά τα ξεχνάς. Φιλάκια :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Lalom είπε:

Ναι μέχρι τον 5ο και όχι μόνο αυτό είχα κ αποκοληση και ήμουν ακίνητη καναπέ ως τον 5ο.ειχα το ζόρι των εμετων είχα και την αποκόλληση άσε. Τώρα όμως όλα καλά φύγανε αυτά. Σε ευχαριστώ πολύ και σε σένα με ένα υγιέστατο μωρό τίποτα άλλο... Όλα τα άλλα θα τα αντιμετωπίσεις μπορεί τώρα ν φρικάρεις αλλά μετά τα ξεχνάς. Φιλάκια :)

Μπράβο κοπέλα μου,όλα καλά τώρα...κοντεύεις..:xτο πρώτο σου είναι;;φύλο ξέρεις;

Just now, Despoina Mar είπε:

Αλήθεια;;;Όχι δεν τ ανέφερες εγώ μένω σε χωριό του δήμου Παγγαίου! Καλά έκανες κ εγώ δεν ήθελα ακόμα στ πεθερικά μ αλλά επειδή έχουν κρεοπωλείο κ από δίπλα είναι τ φαρμακειο αναγκαστικά τ είπαμε!!Κ εγώ τ ίδια περνώ χαχα

Εμείς κέντρο μέναμε κ τώρα οι δικοί μου μετακόμισαν στο Παληό Καβάλας να είναι δίπλα στην θαλασσιτσα! Καλά κάνατε μωρέ κ το είπατε ,εγώ σκεφτόμουν την μαμά του άντρα μου που είναι μεν καλή γυναίκα αλλά πολύ αγχωτική,ούτως ή άλλως με παίρνει κάθε μέρα τηλ να ρωτήσει για τον μικρό κ τι πρέπει να κάνω κ τι όχι,αν μάθαινε κ για την εγκυμοσύνη θα γίνονταν διπλά τα τηλεφωνήματα!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

@MumMaria Είμαι 9ε2η και μέχρι στιγμής το έχω πει μόνο στους γονείς μου και αυτό γτ χρειάστηκα βοήθεια. Άλλωστε και ο γιατρός μου με συμβούλεψε να περιμενω ως την αυχενική διαφάνεια για να το ανακοινώσω.

  • Μου αρέσει 3

xFySp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Μπράβο κοπέλα μου,όλα καλά τώρα...κοντεύεις..:xτο πρώτο σου είναι;;φύλο ξέρεις;

Εμείς κέντρο μέναμε κ τώρα οι δικοί μου μετακόμισαν στο Παληό Καβάλας να είναι δίπλα στην θαλασσιτσα! Καλά κάνατε μωρέ κ το είπατε ,εγώ σκεφτόμουν την μαμά του άντρα μου που είναι μεν καλή γυναίκα αλλά πολύ αγχωτική,ούτως ή άλλως με παίρνει κάθε μέρα τηλ να ρωτήσει για τον μικρό κ τι πρέπει να κάνω κ τι όχι,αν μάθαινε κ για την εγκυμοσύνη θα γίνονταν διπλά τα τηλεφωνήματα!!

Καταλαβαίνω κ εγώ μέχρι τώρα είχα αυτά π δεν ξέραν γ μωρό κ έχει καιρό π τους τα έκοψε ο άντρας μ λίγο τ φορά γτ έβλεπε κ εκείνος τ γινόταν!!Καλό είναι ν υπάρχουν όρια.. πιστεύεις θ πάθουν σοκ;;

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Μπράβο κοπέλα μου,όλα καλά τώρα...κοντεύεις..:xτο πρώτο σου είναι;;φύλο ξέρεις;

Εμείς κέντρο μέναμε κ τώρα οι δικοί μου μετακόμισαν στο Παληό Καβάλας να είναι δίπλα στην θαλασσιτσα! Καλά κάνατε μωρέ κ το είπατε ,εγώ σκεφτόμουν την μαμά του άντρα μου που είναι μεν καλή γυναίκα αλλά πολύ αγχωτική,ούτως ή άλλως με παίρνει κάθε μέρα τηλ να ρωτήσει για τον μικρό κ τι πρέπει να κάνω κ τι όχι,αν μάθαινε κ για την εγκυμοσύνη θα γίνονταν διπλά τα τηλεφωνήματα!!

Το πρώτο... Ναι αγόρι. Είχα τα περισσότερα κουλά συμπτώματα της εγκυμοσύνης... Μόνο φαγούρα κύησης δεν είχα. Χαχαχαχα. Ευτυχώς τώρα καλά.. Αλλά όσο μεγαλώνει το μωρο βαραίνουμε κ είναι λιγάκι δύσκολο. Υπομονή είναι η μαγική λέξη για όλες τις εγκυμονουσες. :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Despoina Mar είπε:

Καταλαβαίνω κ εγώ μέχρι τώρα είχα αυτά π δεν ξέραν γ μωρό κ έχει καιρό π τους τα έκοψε ο άντρας μ λίγο τ φορά γτ έβλεπε κ εκείνος τ γινόταν!!Καλό είναι ν υπάρχουν όρια.. πιστεύεις θ πάθουν σοκ;;

Σίγουρα θα πάθουν σοκ γιατί ο μικρός είναι 7 μηνών σκέψου...αλλά στάνταρ θα χαρούν ,αφού με το που γέννησα έρχεται ο πεθερός κ λεει Άντε κ τώρα βάλτε μπρος για το επόμενο!!χαχααχα

Just now, Lalom είπε:

Το πρώτο... Ναι αγόρι. Είχα τα περισσότερα κουλά συμπτώματα της εγκυμοσύνης... Μόνο φαγούρα κύησης δεν είχα. Χαχαχαχα. Ευτυχώς τώρα καλά.. Αλλά όσο μεγαλώνει το μωρο βαραίνουμε κ είναι λιγάκι δύσκολο. Υπομονή είναι η μαγική λέξη για όλες τις εγκυμονουσες. :)

Αγόρι ε;;ετοιμάσου να ζήσεις τον απόλυτο έρωτα!:x χαχααχαχα!εγώ βλέπω τον γιο μου κ λιώνω ,ειδικά τώρα που με κάνει αγκαλίτσες κ με κοιτάει μες στα μάτια κ με χαϊδεύει...τι να σου λέω τώρα;;;κοντοζυγωνει κ θα δεις!!!χαχαχαχα!με το καλό κοπέλα μου

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Σίγουρα θα πάθουν σοκ γιατί ο μικρός είναι 7 μηνών σκέψου...αλλά στάνταρ θα χαρούν ,αφού με το που γέννησα έρχεται ο πεθερός κ λεει Άντε κ τώρα βάλτε μπρος για το επόμενο!!χαχααχα

Αγόρι ε;;ετοιμάσου να ζήσεις τον απόλυτο έρωτα!:x χαχααχαχα!εγώ βλέπω τον γιο μου κ λιώνω ,ειδικά τώρα που με κάνει αγκαλίτσες κ με κοιτάει μες στα μάτια κ με χαϊδεύει...τι να σου λέω τώρα;;;κοντοζυγωνει κ θα δεις!!!χαχαχαχα!με το καλό κοπέλα μου

Φαντάζομαι.... Τι γλυκούλης.... :) σε ευχαριστώ πολύ κ συ να χαίρεσαι το αγόρι σου και με το καλό και το δεύτερο να είναι υγιέστατο. :p

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια ούτε εγώ το εχώ ανακοινώσει ακόμα σε φίλους κτλ μόνο σε πολύ κοντινους γονείς αδέρφια μετά τον 4ο πάνω κατω λέω η να έχω κανει και την αυχενικη.

  • Μου αρέσει 2

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

Εμένα οι φίλοι μ είναι κ κουμπάροι μ κ γενικά είμαστε όλοι κουμπάροι μεταξύ μας..Κ η κολλητή μ π την παντρεψα είναι κ εκείνη έγκυος όποτε δεν γινόταν ν μείνει κρυφό μεταξύ μας εξάλλου έχω κ ναυτιες κ θ τ καταλαβαιναν


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Εμένα οι φίλοι μ είναι κ κουμπάροι μ κ γενικά είμαστε όλοι κουμπάροι μεταξύ μας..Κ η κολλητή μ π την παντρεψα είναι κ εκείνη έγκυος όποτε δεν γινόταν ν μείνει κρυφό μεταξύ μας εξάλλου έχω κ ναυτιες κ θ τ καταλαβαιναν

όταν νιώθει έτοιμη η κάθε μία το ανακοινώνει πιστεύω και όταν θέλει το ζευγάρι..περιμένουμε και νέα σήμερα.

  • Μου αρέσει 2

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Evitheodorou είπε:

όταν νιώθει έτοιμη η κάθε μία το ανακοινώνει πιστεύω και όταν θέλει το ζευγάρι..περιμένουμε και νέα σήμερα.

Εγώ κορίτσια το έχω πει στους γονείς μου και σε δύο φίλες μου που με στηρίζουν πολύ.Αναγκαστικα το έμαθε το αφεντικό μου γιατί πριν κλείσουν τα μαγαζιά έπρεπε να λείπω μέχρι να ακούσουμε καρδούλα.ε μετά κλείσαμε.Θα ήθελα πολύ να το πω κ στα πεθερικά μου γιατί θα ξετρελαθουν αλλά η πεθερά μου από τη χαρά της δε θα κρατηθεί και θα το μάθουν αρκετοί άσχετοι.Οποτε περιμένω και εγώ τέλος του μήνα την αυχενική διαφάνεια που θα έχω κλείσει κ τρίμηνο γιατί σίγουρα θέλω να μοιραστώ τη χαρά μου με πολλούς αγαπημένους ανθρώπους μου

  • Μου αρέσει 2

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evitheodorou είπε:

Γειά σας κορίτσια ούτε εγώ το εχώ ανακοινώσει ακόμα σε φίλους κτλ μόνο σε πολύ κοντινους γονείς αδέρφια μετά τον 4ο πάνω κατω λέω η να έχω κανει και την αυχενικη.

Οπότε νιώσεις εσύ έτοιμη κοπέλα μου,τότε πες το;-)

Just now, Despoina Mar είπε:

Εμένα οι φίλοι μ είναι κ κουμπάροι μ κ γενικά είμαστε όλοι κουμπάροι μεταξύ μας..Κ η κολλητή μ π την παντρεψα είναι κ εκείνη έγκυος όποτε δεν γινόταν ν μείνει κρυφό μεταξύ μας εξάλλου έχω κ ναυτιες κ θ τ καταλαβαιναν

Καλά έκανες, εννοείται..όπως νιώσει η καθεμία μας..εμείς τώρα κ με την καραντίνα δεν βλέπουμε ψυχή,οπότε κ κανείς δεν ξέρει κ για τους εμετους μου!:P

Just now, Gogo1994 είπε:

Εγώ κορίτσια το έχω πει στους γονείς μου και σε δύο φίλες μου που με στηρίζουν πολύ.Αναγκαστικα το έμαθε το αφεντικό μου γιατί πριν κλείσουν τα μαγαζιά έπρεπε να λείπω μέχρι να ακούσουμε καρδούλα.ε μετά κλείσαμε.Θα ήθελα πολύ να το πω κ στα πεθερικά μου γιατί θα ξετρελαθουν αλλά η πεθερά μου από τη χαρά της δε θα κρατηθεί και θα το μάθουν αρκετοί άσχετοι.Οποτε περιμένω και εγώ τέλος του μήνα την αυχενική διαφάνεια που θα έχω κλείσει κ τρίμηνο γιατί σίγουρα θέλω να μοιραστώ τη χαρά μου με πολλούς αγαπημένους ανθρώπους μου

Τέλεια!!άντε να περάσει ο καιροοοοος!:D

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι η καραντίνα βοηθάει.Δε μας βλέπει κανείς κ δε ξέρουν ούτε τα συμπτώματα ούτε τίποτα.χαχα επίσης ρε κορίτσια εγώ έχω φουσκώσει λέτε είναι κατακράτηση;γιατί για κοιλίτσα δεν είναι νωρίς;


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Η αλήθεια είναι η καραντίνα βοηθάει.Δε μας βλέπει κανείς κ δε ξέρουν ούτε τα συμπτώματα ούτε τίποτα.χαχα επίσης ρε κορίτσια εγώ έχω φουσκώσει λέτε είναι κατακράτηση;γιατί για κοιλίτσα δεν είναι νωρίς;

Εγω μιλαω μερα παρα μερα σιγουρα με τις φιλες μ γ αυτο αλλα ναιι οποτε θελει η καθεμια τ κ κανει!!Κ εγώ νιώθω γενικά πρισμενη κ τ σκέφτηκα κ εγωω 


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Η αλήθεια είναι η καραντίνα βοηθάει.Δε μας βλέπει κανείς κ δε ξέρουν ούτε τα συμπτώματα ούτε τίποτα.χαχα επίσης ρε κορίτσια εγώ έχω φουσκώσει λέτε είναι κατακράτηση;γιατί για κοιλίτσα δεν είναι νωρίς;

Οι ορμόνες νομίζω είναι..θύμισε μου εσύ δεν παίρνεις κ ουτροτζεσταν;κι αυτά πρηζουνε..

Just now, Despoina Mar είπε:

Εγω μιλαω μερα παρα μερα σιγουρα με τις φιλες μ γ αυτο αλλα ναιι οποτε θελει η καθεμια τ κ κανει!!Κ εγώ νιώθω γενικά πρισμενη κ τ σκέφτηκα κ εγωω 

Άτιμες ορμόνες!χαχαχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...