Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, MumMaria είπε:

Οι ορμόνες νομίζω είναι..θύμισε μου εσύ δεν παίρνεις κ ουτροτζεσταν;κι αυτά πρηζουνε..

Άτιμες ορμόνες!χαχαχαχα

Ναι παίρνω και 4 μάλιστα λες να φταίει αυτό ε;


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Despoina Mar είπε:

Γτ σ έδωσε τόσο πολύ ομως;;;

Με ρώτησε πριν δύο βδομάδες για πονακια σε μέση κ πόνους περιόδου μπροστά.της είχα πει ότι έχω πόνους στη μέση ε κ δε κάνω κ κάτι ούτε καν δουλεύω να πω ότι είναι από ορθοστασία.πονακια μπροστά που κ που κ όχι ακριβώς πονακια.Παντως στην αρχή μου είχε δώσει 3 κ μετά 4 δε μου τα ξεκίνησε από λιγότερο

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Ναι παίρνω και 4 μάλιστα λες να φταίει αυτό ε;

Ναι αυτά πρηζουνε αρκετά..δεν πειράζει,υπομονή,μετά την 10η-11η λογικά θα στα μειώσει κ μέχρι να αλλάξεις μήνα θα τα κόψεις κ θα σταματήσει κ το πρηξιμο;-)

Link to comment
Share on other sites

πάντως όπως και να έχει κοριτσια ένα τσακ η κοιλίτσα θα είναι καπως φουσκωμενη όχι πολύ αλλά θα είναι αφού κάτι υπάρχει που μεγαλωνεί συν τα φουσκωματα που νιωθούμε ένα παραπάνω..απο κιλά πως είστε εσείς σε φυσιολογικά πλαίσια?

  • Μου αρέσει 1

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Evitheodorou είπε:

πάντως όπως και να έχει κοριτσια ένα τσακ η κοιλίτσα θα είναι καπως φουσκωμενη όχι πολύ αλλά θα είναι αφού κάτι υπάρχει που μεγαλωνεί συν τα φουσκωματα που νιωθούμε ένα παραπάνω..απο κιλά πως είστε εσείς σε φυσιολογικά πλαίσια?

Ναι βρε εννοείται αυτό,αφού η μήτρα μας είναι στο μέγεθος ενός πορτοκαλιού κ όλο κ μεγαλώνει.εγω ξεκίνησα με 56 κιλά κ έχω πάει 54:? και μάλλον θα χάσω κάνα δυο ακόμα πριν αρχίσω να παίρνω..

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μ μόλις γύρισα!!Όλα καλά ευτυχώς έφυγε τ αίμα βέβαια τα ουτροτζεσταν θ τ παίρνω άλλες 2 βδομάδες γτ έχω ελάχιστα πονακια..οι παλμοί ανέβηκαν από 120 πήγαν 180..Κ φαινόταν ότι κουνούσε τ χεράκι του συνέχεια χαχα..Τώρα θ πάω 30 Απριλίου γ Αυχενική.. Πητ μ έδωσε μέχρι 7 Νοεμβρίου.. Από κιλά εγώ πήρα τ Σεπτέμβριο μετά τ εξωμητριο 4 γτ 1 μήνα π περίμενα ν πέσει η χοριακη ήμουν μέσα στ σπίτι κ έφτασα 64..Τώρα έχασα 2 με τις ναυτιες...είχα ελάχιστη κοιλίτσα σαν φουσκωματακι κ τώρα έχει αλλάξει έχω πέταξε ο πιο πολύ κ λογικό γτ μ έδειξε πόσο είναι η μήτρα κ έπαθα σοκ πολύ μεγάλωσε σε σχέση με 2 βδομάδες πριν..αυτα:x

  • Μου αρέσει 5

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μου!

Μεγαλη λαχταρα περασα σημερα εγω αλλα τελος καλο ολα καλα. Εκει που καθομουν και δουλευα στο λαπτοπ με επιασε ενας απιστευτος πονος στην κοιλια και δεν περνουσε με τιποτα. Πηραμε τη γιατρο και ειπε να παμε απο κει. Τελικα κολικος εντερου! Τα καλα νεα ειναι οτι ειδαμε το μωρακι (εγω δηλαδη γιατι λογω ιου δεν επιτρεπουν στον αντρα μου να ειναι μεσα στο ιατρειο). Ειναι 2.34 εκατοστα και κουνουσε χερια και ποδια! Η καρδουλα σαν ποδοβολητο αλογου!

Απο κιλα εγω ειμαι ακριβως στα ιδια και παλι καλα! Οσο περιμεναμε να ξεκινησουμε την εξωσωματικη (1 χρονος αναμονης) εκανα διατροφη και εχασα πολλα κιλα για να ειμαι για τη διαδικασια οσο πιο κοντα στο ιδανικο βαρος γινοταν. Ο στοχος ηταν να συνεχισω να τρωω σωστα αλλα δυστυχως με τις αναγουλες οπως σας εχω πει λαχανικα ουτε να τα δω...Σιγα σιγα ομως και ολα θα γινουν! Γερα να ειναι τα μωρακια μας πανω απ´ολα και εμεις φυσικα που τα κουβαλαμε στην κοιλιτσα μας!

  • Μου αρέσει 3

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Despoina Mar τι ωραία νέα Δέσποινα! Μπράβο! Καλή συνέχεια :x

@Υβόννη τέλος καλό όλα καλά αυτό κρατάμε :) ήταν ευκαιρία να δεις κ το μπεμπέ :x έχω περάσει κ εγώ κολικό εντέρου, λόγω άγχους, που με οδήγησε νοσοκομείο και ξέρω για τι πόνο μιλάς :( περαστικά να είναι!

  • Μου αρέσει 1

Link to comment
Share on other sites

εγώ από 56 έχω πάει 57.5 εντάξει λογικά πλαισια..ωραία τα νέα σου Despoina μια Χαρούλα σε καλό δρόμο :x..Υβόννη ωραία νέα κ εσύ πάντα ευχάριστα κορίτσια Περαστικά με τον κολικο.δεν πειράζει και να πάρουμε μερικά κιλά θα τα χάσουμε μετά αρκεί να είμαστε καλά κ υγιής και εμείς κ τα μωρακια μας ή διατροφη φτιάχνεται και αλλάζει ανάλογα με τις περιστάσεις τι να κάνουμε..και εμένα ο γιατρός δεν αφήνει κανέναν μόνη μου κ εγω είναι αυστηρά λόγο της κατάστασης.θα περάσει που θα παει.

  • Μου αρέσει 3

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Despoina Mar είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μ μόλις γύρισα!!Όλα καλά ευτυχώς έφυγε τ αίμα βέβαια τα ουτροτζεσταν θ τ παίρνω άλλες 2 βδομάδες γτ έχω ελάχιστα πονακια..οι παλμοί ανέβηκαν από 120 πήγαν 180..Κ φαινόταν ότι κουνούσε τ χεράκι του συνέχεια χαχα..Τώρα θ πάω 30 Απριλίου γ Αυχενική.. Πητ μ έδωσε μέχρι 7 Νοεμβρίου.. Από κιλά εγώ πήρα τ Σεπτέμβριο μετά τ εξωμητριο 4 γτ 1 μήνα π περίμενα ν πέσει η χοριακη ήμουν μέσα στ σπίτι κ έφτασα 64..Τώρα έχασα 2 με τις ναυτιες...είχα ελάχιστη κοιλίτσα σαν φουσκωματακι κ τώρα έχει αλλάξει έχω πέταξε ο πιο πολύ κ λογικό γτ μ έδειξε πόσο είναι η μήτρα κ έπαθα σοκ πολύ μεγάλωσε σε σχέση με 2 βδομάδες πριν..αυτα:x

Τέλεια κορίτσι μου την ίδια μέρα αυχενική έχουμε.αντε να περάσουν οι μέρες 

  • Μου αρέσει 2

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μ μόλις γύρισα!!Όλα καλά ευτυχώς έφυγε τ αίμα βέβαια τα ουτροτζεσταν θ τ παίρνω άλλες 2 βδομάδες γτ έχω ελάχιστα πονακια..οι παλμοί ανέβηκαν από 120 πήγαν 180..Κ φαινόταν ότι κουνούσε τ χεράκι του συνέχεια χαχα..Τώρα θ πάω 30 Απριλίου γ Αυχενική.. Πητ μ έδωσε μέχρι 7 Νοεμβρίου.. Από κιλά εγώ πήρα τ Σεπτέμβριο μετά τ εξωμητριο 4 γτ 1 μήνα π περίμενα ν πέσει η χοριακη ήμουν μέσα στ σπίτι κ έφτασα 64..Τώρα έχασα 2 με τις ναυτιες...είχα ελάχιστη κοιλίτσα σαν φουσκωματακι κ τώρα έχει αλλάξει έχω πέταξε ο πιο πολύ κ λογικό γτ μ έδειξε πόσο είναι η μήτρα κ έπαθα σοκ πολύ μεγάλωσε σε σχέση με 2 βδομάδες πριν..αυτα:x

Τι τέλεια!!!κουνούσε κ χεράκι;;;αχ θα τρελαθώ!φαντάζομαι χαρά!!μπράβο κοπέλα μου,όλα να συνεχίσουν ετσι;-)

Just now, Υβόννη είπε:

Γεια σας κοριτσια μου!

Μεγαλη λαχταρα περασα σημερα εγω αλλα τελος καλο ολα καλα. Εκει που καθομουν και δουλευα στο λαπτοπ με επιασε ενας απιστευτος πονος στην κοιλια και δεν περνουσε με τιποτα. Πηραμε τη γιατρο και ειπε να παμε απο κει. Τελικα κολικος εντερου! Τα καλα νεα ειναι οτι ειδαμε το μωρακι (εγω δηλαδη γιατι λογω ιου δεν επιτρεπουν στον αντρα μου να ειναι μεσα στο ιατρειο). Ειναι 2.34 εκατοστα και κουνουσε χερια και ποδια! Η καρδουλα σαν ποδοβολητο αλογου!

Απο κιλα εγω ειμαι ακριβως στα ιδια και παλι καλα! Οσο περιμεναμε να ξεκινησουμε την εξωσωματικη (1 χρονος αναμονης) εκανα διατροφη και εχασα πολλα κιλα για να ειμαι για τη διαδικασια οσο πιο κοντα στο ιδανικο βαρος γινοταν. Ο στοχος ηταν να συνεχισω να τρωω σωστα αλλα δυστυχως με τις αναγουλες οπως σας εχω πει λαχανικα ουτε να τα δω...Σιγα σιγα ομως και ολα θα γινουν! Γερα να ειναι τα μωρακια μας πανω απ´ολα και εμεις φυσικα που τα κουβαλαμε στην κοιλιτσα μας!

Μπράβο Υβοννη μου!πολύ χαιρομαι!!είδες ο κολικός;;;;έτσι για να δεις το μπεμπακι σου κ να ηρεμήσεις!!:x 

Να προσπαθείς να αποφεύγεις λαχανικά κ κυρίως τα πράσινα,αυτά είναι που πυροδοτούν τους κολικούς υποτίθεται.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ εύχομαι κάθε φορά η καθεμία μας να μοιράζεται τη χαρά της μέχρι κ τ τέλος!!ποιες θ κάνουν πριν της 30 Απριλίου αυχενικη;;Εγώ τότε θ είναι 13 εβδομαδα

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ εύχομαι κάθε φορά η καθεμία μας να μοιράζεται τη χαρά της μέχρι κ τ τέλος!!ποιες θ κάνουν πριν της 30 Απριλίου αυχενικη;;Εγώ τότε θ είναι 13 εβδομαδα

Έχω την αυχενική 27 Απρίλη!:-D 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...