Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, KarMar84 είπε:

@MumMaria χαχα ναι κάπως έτσι, είμαι πιο χαλαρή τις βραδινές ώρες που ξαπλαρω και μπορώ πιο άνετα να γράψω :) 

@Evitheodorou θα συμφωνήσω με την από πάνω χαχα δεν επιτρέπεται σήμερα που είδες το μπεμπέ και είναι όλα μια χαρά να είσαι ακόμα τόσο αγχωμενη :-D

εντάξει κορίτσια με πεισατε θα ειμαι πιο χαλαρή 8):razz:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Evitheodorou είπε:

εντάξει κορίτσια με πεισατε θα ειμαι πιο χαλαρή 8):razz:

Ηρεμησε αφου ολα ειναι οκ ....τι να πω κι εγω που ειμαι στην αναμονή ακομα εκανα νωρις τον υπερηχο κ ειδα σκετο σακο ....και ακομα αμφιβαλλω αν ειμαι εγκυος ..


oXECp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, InaRina είπε:

Ηρεμησε αφου ολα ειναι οκ ....τι να πω κι εγω που ειμαι στην αναμονή ακομα εκανα νωρις τον υπερηχο κ ειδα σκετο σακο ....και ακομα αμφιβαλλω αν ειμαι εγκυος ..

είναι σημαντικό βήμα και αυτό κορίτσι μου γιατί φαίνεται ότι είναι σε σωστη θέση μέσα στη μήτρα

  • Μου αρέσει 2

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

είναι σημαντικό βήμα και αυτό κορίτσι μου γιατί φαίνεται ότι είναι σε σωστη θέση μέσα στη μήτρα

Ναι απλα νομιζω οτι καθε φορα απλα ανησυχουμε για κατι διαφορετικο ....οπως λέτε βημα βημα δεν γίνεται να παμε κ να τα δουμε ολα με την πρωτη ...αλλιως τι θα χουμε να περιμενουμε ....

  • Μου αρέσει 1

oXECp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

18 ώρες πρίν, Papakι είπε:

10 Απριλίου;;;Σε ποιο μήνα είσαι εσύ;την αυχενική διαφάνεια δεν την κάνουμε στον τρίτο-τεταρτο μήνα;

Είμαι  στην 9 εβδομάδα  κύησης μ.Εμενα μου ειπε από 11 εως 14 εβδομάδα γίνεται η εξέταση 

Εμενα με έβαλε να κάνω καμπύλη Ζαχαρού και  γλυκοζυλιωμενη έκανε καμία από εσάς κορίτσια;;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα  κορίτσια μ!ειδα ότι μαζευτήκαμε πολλές !!!ευχομαι τα καλύτερα !εγω επιτέλους άκουσα καρδούλα ,ολα πηγαίνουν καλα !εδω και μέρες βγάζω ότι τρώω και πίνω !προσπαθω να γλυτωσω το νοσοκομείο κ την αφυδάτωση !στις 21 Απριλίου έχω κλείσει αυχενική !ευχομαι καλα αποτελέσματα σε όλες μας !!

  • Μου αρέσει 4

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol είπε:

Καλημέρα  κορίτσια μ!ειδα ότι μαζευτήκαμε πολλές !!!ευχομαι τα καλύτερα !εγω επιτέλους άκουσα καρδούλα ,ολα πηγαίνουν καλα !εδω και μέρες βγάζω ότι τρώω και πίνω !προσπαθω να γλυτωσω το νοσοκομείο κ την αφυδάτωση !στις 21 Απριλίου έχω κλείσει αυχενική !ευχομαι καλα αποτελέσματα σε όλες μας !!

Χαιρομαιιι που όλες μας έχουμε ομορφα νέα.Τελικα είναι γουρλιδικη η ομάδα μας.

Εγώ τις τελευταίες μέρες έχω τρομερή υπνηλία δεν μπορώ να σηκωθώ με τίποτα

  • Μου αρέσει 2

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια εμένα συνεχίζεται η συχνοουρια σηκωνομαι και 4 τα ξημερώματα αφήστε και ύπνηλια παράλληλα.εγώ έχω τώρα εξετάσεις με οτι αφορά το κολπικο..και 9 απριλιου το 3ο ραντεβού και θα που πει κ για την αυχενικη..

  • Μου αρέσει 3

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Evitheodorou είπε:

πάντως ακόμα καμία μας δεν ξέρει τι είναι το μωράκι ε?είναι κ νωρις ακόμα βέβαια..πιο μετά θα λέμε αγοράκι κοριτσάκι :x

Ναι ειναι νωρις ....γερο να είναι αρχικα κ οτι ειναι ,το καθενα εχει τη χαρη του ! Σας εχει δωσει ο γιατρος ημερομηνια τοκετου ? 

  • Μου αρέσει 2

oXECp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, InaRina είπε:

Ναι ειναι νωρις ....γερο να είναι αρχικα κ οτι ειναι ,το καθενα εχει τη χαρη του ! Σας εχει δωσει ο γιατρος ημερομηνια τοκετου ? 

Εγώ μόνο ένα ραντεβού έχω κάνει προς το παρόν στο οποίο ο υπέρηχος έβγαλε 11/11 :roll:

  • Μου αρέσει 3

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...