Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 21 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σε ευχαριστουμε πολύ!!

      Tι χοριακη ειχες μετα την αχνη γραμμη? Μακάρι 🙏

      Την 10η μέρα είχα 268,2 και είχα βάλει βλαστοκύστες 5 ημερών. Εσύ τι έχεις βάλει; Πότε είναι να κάνεις την χοριακή; (Συγγνώμη αν τα έχεις ήδη αναφέρει, μπαίνω λίγο στο φόρουμ και βγαίνω, δεν παρακολουθώ ενεργά)

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Κορίτσια μόλις τον ένιωσα!!! Έφαγα ενα γιαουρτάκι και χαλάρωσα στον καναπέ!! Έτυχε να έχει απόλυτη ησυχία όποτε νομίζω πως αυτή τη φορά είναι σίγουρα το μωρό.. @Gogo1994 έπιασε τόπο η κουβέντα!!

  • Μου αρέσει 6

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Evitheodorou είπε:

Γειά σας κορίτσια Δέσποινα και Γωγω μαζί είμαστε στις εβδομάδες αλλά τι γίνεται εγώ  δεν το έχω νιώσει το μωράκι  εκτός αν δεν το έχω καταλάβει..τρέχω σήμερα κορίτσια απ το πρωι..εξετάσεις κάτι αλλά χαρτιά του πολιτικού και τρέχούμε απ το πρωι..

Γειααα σ Ευακιι.. Εγώ μόνο ανάσκελα κ τ βράδυ πριν κοιμηθώ κ τις 2 φορές.. άμα είσαι χαλαρή ίσως καταλάβεις κάτι από εδώ κ πέρα σίγουρα!!

  • Μου αρέσει 2

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Γειααα σ Ευακιι.. Εγώ μόνο ανάσκελα κ τ βράδυ πριν κοιμηθώ κ τις 2 φορές.. άμα είσαι χαλαρή ίσως καταλάβεις κάτι από εδώ κ πέρα σίγουρα!!

για να δούμε αχ με παιδεύει λίγο το μωράκι μου αλλά να είναι καλά κ χαλάλι του..

  • Μου αρέσει 2

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eirini1988 είπε:

Κορίτσια μόλις τον ένιωσα!!! Έφαγα ενα γιαουρτάκι και χαλάρωσα στον καναπέ!! Έτυχε να έχει απόλυτη ησυχία όποτε νομίζω πως αυτή τη φορά είναι σίγουρα το μωρό.. @Gogo1994 έπιασε τόπο η κουβέντα!!

Ελααααα μπράβο 

Έτσι ότι συζητάμε να γίνεται να φέρνουμε γούρι 

Μας βλέπω όλες ανάσκελα να κοιτάμε το ταβάνι μπας και χαχαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 4

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eirini1988 said:

Κορίτσια μόλις τον ένιωσα!!! Έφαγα ενα γιαουρτάκι και χαλάρωσα στον καναπέ!! Έτυχε να έχει απόλυτη ησυχία όποτε νομίζω πως αυτή τη φορά είναι σίγουρα το μωρό.. @Gogo1994 έπιασε τόπο η κουβέντα!!

Ειρηνακι!!!!!! Να τος και αυτος!!!! Καλες κλωτσιες απο δω και περα!!!!!!!!

Just now, Evitheodorou said:

για να δούμε αχ με παιδεύει λίγο το μωράκι μου αλλά να είναι καλά κ χαλάλι του..

Ευακι μου αν βρεις μια στιγμη και χαλαρωσεις ισως τοτε το νιωσεις! Βεβαια μην αγχωνεσαι καθολου, ειναι παρα πολυ νωρις γενικα! Ευχομαι ολες οι εξετασεις να ειναι τελειες!!!

Just now, Papakι said:

Καλημέρα μανουλες!!!!Τι ωραία είναι τα νέα απ'ολες σας!!!!Πάντα τέτοια να έχει όλη η ομάδα μας και όλες οι κοπέλες που το επιθυμούν!!Καλά ειμαι κι εγώ γενικά..εδώ και δύο μέρες έχω αναγουκες και πονοκέφαλο!!!!Επίσης πριν από λίγο ενώ ήμουν αραχτη στον καναπε κι έτρωγα το πρωινό μου ένιωσα μια τρελή ζαλάδα!Ήρθε αμέσως ο άντρας μου και Μ έφερε χυμό να πιω..προσπάθησα να σηκωθώ αλλά ζαλίστηκα ξανά και ξανά κάθισα!!Για 4-5 λεπτά όλα γύρω μου γυρνούσαν(που λέει και ο Σάκης)...Έγινα άσπρη σαν το πανι!!Τρομοκρατήθηκα!!!Τι πιστεύετε κορίτσια εσείς;;;

Κοριτσακι μας ολες το εχουμε παθει! Ειναι απολυτα φυσιολογικο! Θυμησου παλιες ελληνικες ταινιες που λιποθυμουσε με ζαλαδα η κοπελα και ολοι χαιρονταν επεθδη ηταν εγκυος τελικα χαχαχα! Ειναι κλασσικο να συμβαινει αυτο. Πιες μπολικο νερακι σημερα και να φας καλα. Να ξαπλωσεις και οσο μπορεις.

Just now, Despoina Mar said:

Πραγματικά βέρα στ δεξί.. γ αυτο έβαλα κ τ ραντεβού στις 30 γτ 27 είναι ο γάμος.. τι λέει πως είσαστε σμρ οικογένειά;;;δεν πιστεύω ν κλαίτε ακομα;;;χαχα

Οχι, τελος το κλαμα μελλουσα νυφουλα γιατι φτιαχνω θεματα εξεταστικης χαχαχα! Εφυγε καθε συναισθημα συγκινησης για την ωρα!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Υβόννη είπε:

Ειρηνακι!!!!!! Να τος και αυτος!!!! Καλες κλωτσιες απο δω και περα!!!!!!!!

Ευακι μου αν βρεις μια στιγμη και χαλαρωσεις ισως τοτε το νιωσεις! Βεβαια μην αγχωνεσαι καθολου, ειναι παρα πολυ νωρις γενικα! Ευχομαι ολες οι εξετασεις να ειναι τελειες!!!

Κοριτσακι μας ολες το εχουμε παθει! Ειναι απολυτα φυσιολογικο! Θυμησου παλιες ελληνικες ταινιες που λιποθυμουσε με ζαλαδα η κοπελα και ολοι χαιρονταν επεθδη ηταν εγκυος τελικα χαχαχα! Ειναι κλασσικο να συμβαινει αυτο. Πιες μπολικο νερακι σημερα και να φας καλα. Να ξαπλωσεις και οσο μπορεις.

Οχι, τελος το κλαμα μελλουσα νυφουλα γιατι φτιαχνω θεματα εξεταστικης χαχαχα! Εφυγε καθε συναισθημα συγκινησης για την ωρα!!!!

Γ χάρη του γιου μη τους βάλεις πολύ δύσκολα χαχα


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Gogo1994 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μουυυ

Λοιπόν οι ευχές σας πιάσανε 

Ξύπνησα πρωί πρωί 7 πάρα για εξετάσεις κ με το που ανοίγω τα μάτια μου είμαι ανάσκελα κ πάντα όταν ξυπνάω πιάνω τη κοιλίτσα κ τσουπ.... 4 χτυπήματακια. Ήταν 4 σχεδον συνεχομενα.ε μετααα τιποτα

Δε του άρεσε μάλλον το πρωινό ξύπνημα 

Τι ωραία νέα Γωγουλα μου!! Άκουσες τον γιο σου ε;;;τώρα κανόνισε να φρικαρεις άμα δεν τον ακούς κάθε μέρα!!!αχαχααχα!νωρίς νωρίς για πρώτη εγκυμοσύνη ο μικρός,σκέψου το ακροβατικά κάνει εκεί μέσα!:x

2 ώρες πρίν, Despoina Mar είπε:

Καλημέρα τι γλυκο..Κ εγώ χτες τ βράδυ όπως ήμουν ανάσκελα το ξαναενιωσα..από εδώ κ πέρα θ νιώθουμε πιο πολλά και πιο συχνα:x

Αχ Δέσποινα δεν ήξερα ότι την έχεις νιώσει κι εσύ την μπουμπου σου!!το τελεια:x

Just now, Evitheodorou είπε:

Γειά σας κορίτσια Δέσποινα και Γωγω μαζί είμαστε στις εβδομάδες αλλά τι γίνεται εγώ  δεν το έχω νιώσει το μωράκι  εκτός αν δεν το έχω καταλάβει..τρέχω σήμερα κορίτσια απ το πρωι..εξετάσεις κάτι αλλά χαρτιά του πολιτικού και τρέχούμε απ το πρωι..

Καλέ μην αγχώνεσαι,εγώ τον γιο μου 18η τον άκουσα κ πάλι όχι έντονα κ ούτε κάθε μέρα.κ κουνιόταν πολύ στον υπέρηχο αλλά εγώ χαμπάρι!χαχααχα!μάλλον έχεις πιο σφικτά κοιλιακά τοιχώματα!λιγο υπομονη;-)

Just now, Papakι είπε:

Καλημέρα μανουλες!!!!Τι ωραία είναι τα νέα απ'ολες σας!!!!Πάντα τέτοια να έχει όλη η ομάδα μας και όλες οι κοπέλες που το επιθυμούν!!Καλά ειμαι κι εγώ γενικά..εδώ και δύο μέρες έχω αναγουκες και πονοκέφαλο!!!!Επίσης πριν από λίγο ενώ ήμουν αραχτη στον καναπε κι έτρωγα το πρωινό μου ένιωσα μια τρελή ζαλάδα!Ήρθε αμέσως ο άντρας μου και Μ έφερε χυμό να πιω..προσπάθησα να σηκωθώ αλλά ζαλίστηκα ξανά και ξανά κάθισα!!Για 4-5 λεπτά όλα γύρω μου γυρνούσαν(που λέει και ο Σάκης)...Έγινα άσπρη σαν το πανι!!Τρομοκρατήθηκα!!!Τι πιστεύετε κορίτσια εσείς;;;

Μην αγχώνεσαι παπάκι μου,το έπαθα 2 βδομάδες πριν κι εγώ..ακριβώς όπως το λες..μάλλον σου έπεσε η πίεση,συμβαίνει στην εγκυμοσύνη αλλά θα πρέπει λίγο παραπάνω να προσέχουμε να μην σαβουριαστουμε πουθενά..δεν είναι ανησυχητικό,είναι κ αυτό ένα από τα συμπτώματα!προτιμότερο πάντως χαμηλή πίεση από υψηλή στην εγκυμοσύνη.να έχεις πάντα μαζί σου σνακ;-)

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Τι ωραία νέα Γωγουλα μου!! Άκουσες τον γιο σου ε;;;τώρα κανόνισε να φρικαρεις άμα δεν τον ακούς κάθε μέρα!!!αχαχααχα!νωρίς νωρίς για πρώτη εγκυμοσύνη ο μικρός,σκέψου το ακροβατικά κάνει εκεί μέσα!:x

Αχ Δέσποινα δεν ήξερα ότι την έχεις νιώσει κι εσύ την μπουμπου σου!!το τελεια:x

Καλέ μην αγχώνεσαι,εγώ τον γιο μου 18η τον άκουσα κ πάλι όχι έντονα κ ούτε κάθε μέρα.κ κουνιόταν πολύ στον υπέρηχο αλλά εγώ χαμπάρι!χαχααχα!μάλλον έχεις πιο σφικτά κοιλιακά τοιχώματα!λιγο υπομονη;-)

Μαρια μου πραγματικά τον έπιασα στα πράσα χάχαχα αλλιώς δε θα τό καταλάβαινα 

Κάθε μέρα θα ξυπνάω νωρίς να σου πω εγώ άμα μου κρύβεται χαχαχα

  • Χαχα 2

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eirini1988 είπε:

Κορίτσια μόλις τον ένιωσα!!! Έφαγα ενα γιαουρτάκι και χαλάρωσα στον καναπέ!! Έτυχε να έχει απόλυτη ησυχία όποτε νομίζω πως αυτή τη φορά είναι σίγουρα το μωρό.. @Gogo1994 έπιασε τόπο η κουβέντα!!

Άντε ρε κορίτσια,μια μια όλες θα το ακούσουμε!!!τι καλά κοπέλα μου!!!χαρά ε;;;

Κορίτσια μου εγώ δεν έχω πολύ καλά νέα.μεσα σε ένα 24ωρο το πόδι μου χειροτέρεψε πολύ.πρηστηκε το σημείο,έγινε τριπλάσιο,δεν μπορώ να το πατήσω σκεφτείτε.οποτε τώρα δεν μας παίρνει ο συντηρητικός τρόπος.εγινε μόλυνση κ μου είπε ο γυναικολόγος άμεσα χειρουργείο για να μην περάσουν μικρόβια στο αίμα κ κινδυνέψει το μωρό.ενταξει περιττό να σας πω όταν το άκουσα αυτό χθες το βράδυ,έκλαιγα κ δεν κοιμήθηκα στιγμή.δευτερα πρωί έχω χειρουργείο.σκεφτομαι κ τα παυσίπονα,την αναισθησία,την αντιβίωση.ολα αυτά ρε σεις στο έμβρυο τι αντίκτυπο θα έχουν;;;;έχω καταστεναχωρεθει.

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Άντε ρε κορίτσια,μια μια όλες θα το ακούσουμε!!!τι καλά κοπέλα μου!!!χαρά ε;;;

Κορίτσια μου εγώ δεν έχω πολύ καλά νέα.μεσα σε ένα 24ωρο το πόδι μου χειροτέρεψε πολύ.πρηστηκε το σημείο,έγινε τριπλάσιο,δεν μπορώ να το πατήσω σκεφτείτε.οποτε τώρα δεν μας παίρνει ο συντηρητικός τρόπος.εγινε μόλυνση κ μου είπε ο γυναικολόγος άμεσα χειρουργείο για να μην περάσουν μικρόβια στο αίμα κ κινδυνέψει το μωρό.ενταξει περιττό να σας πω όταν το άκουσα αυτό χθες το βράδυ,έκλαιγα κ δεν κοιμήθηκα στιγμή.δευτερα πρωί έχω χειρουργείο.σκεφτομαι κ τα παυσίπονα,την αναισθησία,την αντιβίωση.ολα αυτά ρε σεις στο έμβρυο τι αντίκτυπο θα έχουν;;;;έχω καταστεναχωρεθει.

τελικά πήρε άλλη τροπή ε..αντιμετώπισημη όμως οι γιατροί θα γνωρίζουν τι θα πρέπει να σου δώσουν από φάρμακα αντιβιωση κτλ για να μην βλάψούν το μωράκι..μην ανυσηχεις..εύχομαι όλα καλά να πάνε θα περάσει κ αυτο θα γίνει κ θα ξεμπερδευεις κ δεν θα το έχεις στο μυαλό σου.

  • Ευχαριστώ 1

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Evitheodorou είπε:

τελικά πήρε άλλη τροπή ε..αντιμετώπισημη όμως οι γιατροί θα γνωρίζουν τι θα πρέπει να σου δώσουν από φάρμακα αντιβιωση κτλ για να μην βλάψούν το μωράκι..μην ανυσηχεις..εύχομαι όλα καλά να πάνε θα περάσει κ αυτο θα γίνει κ θα ξεμπερδευεις κ δεν θα το έχεις στο μυαλό σου.

@MumMaria Μαρία μου τώρα είδα το μήνυμα κ στενοχωρηθηκα κοπέλα μου

Αλλά πραγματικά πιστεύω υπάρχουν φάρμακα κατάλληλα για όλες τις περιπτωσεις

Και ανησύχησα σήμερα  που άργησες να σου πω την αλήθεια. Σκέψου απλά ότι πρέπει να φύγει να μη το έχεις 

  • Ευχαριστώ 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evitheodorou είπε:

τελικά πήρε άλλη τροπή ε..αντιμετώπισημη όμως οι γιατροί θα γνωρίζουν τι θα πρέπει να σου δώσουν από φάρμακα αντιβιωση κτλ για να μην βλάψούν το μωράκι..μην ανυσηχεις..εύχομαι όλα καλά να πάνε θα περάσει κ αυτο θα γίνει κ θα ξεμπερδευεις κ δεν θα το έχεις στο μυαλό σου.

Μακάρι ρε συ Εύη.δεν είχα ξαναπάθει κάτι αντίστοιχο κ σαν άνθρωπος δεν έχω πάρει σχεδόν ποτέ αντιβίωση κ σκέφτομαι τώρα στην εγκυμοσύνη έπρεπε να γίνει;τεσπά.ελπιζω να μην έκανα καμία βλακεία που το άφησα τόσο..εννοώ όσον αφορά το μωρό..

Just now, Gogo1994 είπε:

@MumMaria Μαρία μου τώρα είδα το μήνυμα κ στενοχωρηθηκα κοπέλα μου

Αλλά πραγματικά πιστεύω υπάρχουν φάρμακα κατάλληλα για όλες τις περιπτωσεις

Και ανησύχησα σήμερα  που άργησες να σου πω την αλήθεια. Σκέψου απλά ότι πρέπει να φύγει να μη το έχεις 

Καλά εννοείται ότι θα το κάνω,απλά μέχρι να δω το μωράκι ότι είναι καλά ,θα το σκέφτομαι..το πιστεύεις ότι ενώ ξέρω ότι είναι φυσιολογικό σε αυτην την εβδομάδα κύησης,εχω μερες να την ακούσω κ σκέφτομαι λες να έγινε κάτι από αυτό με το πόδι;;;ρε συ δεν ήξερα ότι μπορεί κάτι τόσο μικρό να επηρεάσει την υγεία του εμβρύου.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Άντε ρε κορίτσια,μια μια όλες θα το ακούσουμε!!!τι καλά κοπέλα μου!!!χαρά ε;;;

Κορίτσια μου εγώ δεν έχω πολύ καλά νέα.μεσα σε ένα 24ωρο το πόδι μου χειροτέρεψε πολύ.πρηστηκε το σημείο,έγινε τριπλάσιο,δεν μπορώ να το πατήσω σκεφτείτε.οποτε τώρα δεν μας παίρνει ο συντηρητικός τρόπος.εγινε μόλυνση κ μου είπε ο γυναικολόγος άμεσα χειρουργείο για να μην περάσουν μικρόβια στο αίμα κ κινδυνέψει το μωρό.ενταξει περιττό να σας πω όταν το άκουσα αυτό χθες το βράδυ,έκλαιγα κ δεν κοιμήθηκα στιγμή.δευτερα πρωί έχω χειρουργείο.σκεφτομαι κ τα παυσίπονα,την αναισθησία,την αντιβίωση.ολα αυτά ρε σεις στο έμβρυο τι αντίκτυπο θα έχουν;;;;έχω καταστεναχωρεθει.

Χαρά δε λες τίποτα.. επιτέλους έκανε εμφάνιση!Περαστικά με το πόδι κορίτσι μου... Κρίμα που δεν έπιασε η συντηρητική προσέγγιση αλλά μην αγχώνεσαι. Χειρότερο κακό μπορεί να προκαλέσει μια μόλυνση από την ελεγχόμενη φαρμακευτική αγωγή που θα σου δώσει ο γιατρός.. Έπειτα δεν το άφησε. Με βάση τις συμβουλεσ Του γιατρού κινήθηκες. Κουράγιο μέχρι τη Δευτέρα όλα θα πάνε καλύτερα από δω και πέρα.


BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Άντε ρε κορίτσια,μια μια όλες θα το ακούσουμε!!!τι καλά κοπέλα μου!!!χαρά ε;;;

Κορίτσια μου εγώ δεν έχω πολύ καλά νέα.μεσα σε ένα 24ωρο το πόδι μου χειροτέρεψε πολύ.πρηστηκε το σημείο,έγινε τριπλάσιο,δεν μπορώ να το πατήσω σκεφτείτε.οποτε τώρα δεν μας παίρνει ο συντηρητικός τρόπος.εγινε μόλυνση κ μου είπε ο γυναικολόγος άμεσα χειρουργείο για να μην περάσουν μικρόβια στο αίμα κ κινδυνέψει το μωρό.ενταξει περιττό να σας πω όταν το άκουσα αυτό χθες το βράδυ,έκλαιγα κ δεν κοιμήθηκα στιγμή.δευτερα πρωί έχω χειρουργείο.σκεφτομαι κ τα παυσίπονα,την αναισθησία,την αντιβίωση.ολα αυτά ρε σεις στο έμβρυο τι αντίκτυπο θα έχουν;;;;έχω καταστεναχωρεθει.

Μαρακι  μου καλο πολυ λυπαμαι κυριως επειδη στεναχωρεθηκες....το μωρακι δεν θα κινδυνεψει θα το δεις! Πολλες κοπελες εχουν χρειαστει επεμβασουλα, οπως αν θυμασαι και το Παπακι μας. Τα φαρμακα υπαρχουν και για εγκυμοσυνη και σιγουρα ο γιατρος θα ξερει ακριβως να σε καθοδηγησει. 9 μηνες Μαρακι μου ειναι πολλοι για να μην εχει χρειαστει καμια κοπελα τιποτα. Εχεις δικιο να ανησυχεις ολες ετσι θα ημασταν εννοειται, αλλα το εμβρυακι δεν ειναι τοσο ευθραυστο!!!! Θα δεις η τσαχπινα σου μια χαρα θα ειναι!!!!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Άντε ρε κορίτσια,μια μια όλες θα το ακούσουμε!!!τι καλά κοπέλα μου!!!χαρά ε;;;

Κορίτσια μου εγώ δεν έχω πολύ καλά νέα.μεσα σε ένα 24ωρο το πόδι μου χειροτέρεψε πολύ.πρηστηκε το σημείο,έγινε τριπλάσιο,δεν μπορώ να το πατήσω σκεφτείτε.οποτε τώρα δεν μας παίρνει ο συντηρητικός τρόπος.εγινε μόλυνση κ μου είπε ο γυναικολόγος άμεσα χειρουργείο για να μην περάσουν μικρόβια στο αίμα κ κινδυνέψει το μωρό.ενταξει περιττό να σας πω όταν το άκουσα αυτό χθες το βράδυ,έκλαιγα κ δεν κοιμήθηκα στιγμή.δευτερα πρωί έχω χειρουργείο.σκεφτομαι κ τα παυσίπονα,την αναισθησία,την αντιβίωση.ολα αυτά ρε σεις στο έμβρυο τι αντίκτυπο θα έχουν;;;;έχω καταστεναχωρεθει.

Μαράκι γ ν μην χειροτερέψει κ άλλο να τ κάνεις αφού γίνεται.. πιστευω θ είναι ρουτίνας.. μην ανησυχείς γ ν εγκρίνει κ ο γυναικολόγος θ σ δώσουν ότι είναι συμβατό με την εγκυμοσύνη κ η μπουμπού θ είναι μια χαρά.. Θ ρίξουμε όλες μια προσευχόυλα κ θετικές σκέψεις κ όλα θ πάνε καλα:x

  • Ευχαριστώ 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...