Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Συγνώμη αν κάνω χαζή ερώτηση αλλά δεν έχω δει παλιότερα posts. Γιατί θα γεννήσεις μέσα στο μήνα? Πότε θα σε δει ο εμβρυολογος?

      Συμφωνώ! 🥰Το να φτάσω ποτέ 30 βδομάδες το θεωρώ απίστευτο και όνειρο!

      😁🙏

      ειμαι με περιδεση από 22η εβδομάδα λογω τραχήλου και με συσπάσεις από 17η ! ε λίγο αυτό λίγο το μωράκι είναι χαμηλά, λίγο ο γιατρός μου κάτι βλέπει και υπολογίζει τα δικά του! ε μου είπε μέχρι 35η εβδομαδα! 

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, MumMaria said:

Καλά τον άντρα μου τον κοίταξα με ένα θανατηφόρο βλέμμα.του κόπηκε το γελάκι κατευθείαν!!bitchαρα κι εγώ!!Αλλά ρε συ,δεν το λες κ πετυχημένο χιούμορ τώρα αυτό,έτσι;;;!!!

Γεννημένοι ο ένας για τον άλλον παιδάκι μου!!!σχέση όλεθρος!!αχαχαχααχα

Θες να σου πω σχολιο εδω; Λοιπον, λεω στην κολωνα του σπιτιου! Πώς σου φαινεται ο μπεμπης μας; Δεν ειναι κουκλος; Με τον υπερηχο στο χερι για 10000 φορα σε λιγες μερες! Μου λεει "σαν σκελετος απο ταινια τρομου ειναι"! Πολυ γελασαμε τί να σου πω! Επρεπε να δεις το δικο μου υφος! Ειμαστε κι εμεις ευαισθητες αλλα θελουν και χιουμορακι τρομαρα τους! Να δεις τους εχει βαρεσει λιγο η αποχη σεξ, ας το δικαιολογησουμε ετσι χαχαχαχαχα!!!

Just now, Gogo1994 said:

Άσε άσε γιατί δε κρατιέμαι 

Τι ξέρουν αυτοί από ξεσυγχρονισμο θυροειδη? Τι ξέρουν από έντερα που παραμεριζονται και κάνουν συνέχεια θορύβους για να χωρέσει το μικρό? Η μήπως κοιτάνε το ρολόι κάθε ώρα για το τι χάπια πρέπει να πιουν η για το τι θα φάνε η μήπως πρέπει να πιουν κ άλλο νερό? Εεεε τα ειπα κ ησύχασααα

Μιλα Γωγουλα μου, πες τα κοριτσι μου! Και ξεχασες την τουαλετα που για να λειτουργησουμε εχουμε φαει 3 κιλα ακτινιδια! Και ερχεται ο αλλος να κανει και χιουμορακι! Ε μα πια!!

  • Χαχα 3

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Υβόννη είπε:

Θες να σου πω σχολιο εδω; Λοιπον, λεω στην κολωνα του σπιτιου! Πώς σου φαινεται ο μπεμπης μας; Δεν ειναι κουκλος; Με τον υπερηχο στο χερι για 10000 φορα σε λιγες μερες! Μου λεει "σαν σκελετος απο ταινια τρομου ειναι"! Πολυ γελασαμε τί να σου πω! Επρεπε να δεις το δικο μου υφος! Ειμαστε κι εμεις ευαισθητες αλλα θελουν και χιουμορακι τρομαρα τους! Να δεις τους εχει βαρεσει λιγο η αποχη σεξ, ας το δικαιολογησουμε ετσι χαχαχαχαχα!!!

Ιιιιιιι Υβόννη καλύτερα μη μου το πει κάτι τέτοιο χαμός θα γίνει 

Για να φτάσει σε αυτό το σημείο πες του κ να μπορώ να το ακούω έστω κ λίγο ξέρεις τι στάδια πέρασε? Εγώ τα θεωρώ κ μεγάλα τα μωρά μας τώρα 

Είναι πια κάποια γραμμάρια τουλάχιστον πριν μιλούσαμε για χιλιοστά υπάρχει διαφορά 

  • Χαχα 2

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Άσε άσε γιατί δε κρατιέμαι 

Τι ξέρουν αυτοί από ξεσυγχρονισμο θυροειδη? Τι ξέρουν από έντερα που παραμεριζονται και κάνουν συνέχεια θορύβους για να χωρέσει το μικρό? Η μήπως κοιτάνε το ρολόι κάθε ώρα για το τι χάπια πρέπει να πιουν η για το τι θα φάνε η μήπως πρέπει να πιουν κ άλλο νερό? Εεεε τα ειπα κ ησύχασααα

Αχαχαχααχαχα!καλά τα λες!!!:P

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 said:

Ιιιιιιι Υβόννη καλύτερα μη μου το πει κάτι τέτοιο χαμός θα γίνει 

Για να φτάσει σε αυτό το σημείο πες του κ να μπορώ να το ακούω έστω κ λίγο ξέρεις τι στάδια πέρασε? Εγώ τα θεωρώ κ μεγάλα τα μωρά μας τώρα 

Είναι πια κάποια γραμμάρια τουλάχιστον πριν μιλούσαμε για χιλιοστά υπάρχει διαφορά 

Κοιτα ομολογω οτι τον εχω πρηξει απο προχθες και στην αρχη οντως ηταν συγκινημενος και ολα! Αποφασισε να κανει ενα χιουμορακι οπως λεει και το Μαρακι, αλλα αποτυχημενο απο καθε αποψη!!!! Παρε το υφος λοιπον να σου κοπει το γελιο χαχαχα!

  • Χαχα 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Θες να σου πω σχολιο εδω; Λοιπον, λεω στην κολωνα του σπιτιου! Πώς σου φαινεται ο μπεμπης μας; Δεν ειναι κουκλος; Με τον υπερηχο στο χερι για 10000 φορα σε λιγες μερες! Μου λεει "σαν σκελετος απο ταινια τρομου ειναι"! Πολυ γελασαμε τί να σου πω! Επρεπε να δεις το δικο μου υφος! Ειμαστε κι εμεις ευαισθητες αλλα θελουν και χιουμορακι τρομαρα τους! Να δεις τους εχει βαρεσει λιγο η αποχη σεξ, ας το δικαιολογησουμε ετσι χαχαχαχαχα!!!

Μιλα Γωγουλα μου, πες τα κοριτσι μου! Και ξεχασες την τουαλετα που για να λειτουργησουμε εχουμε φαει 3 κιλα ακτινιδια! Και ερχεται ο αλλος να κανει και χιουμορακι! Ε μα πια!!

Τον Βασίλη μου τον είπε μια φορά σε υπέρηχο ότι είναι σαν alien!!τώρα την μικρή μου λέει σαν να είναι κεφαλας!!!!

Θα τον σκισωωωωωω:P

Άς το ρίξουμε στην απόχη!!μπορεί να τους βαρεσε η αγ...μια!!χιχχιχιχιχιι

  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, MumMaria said:

Τον Βασίλη μου τον είπε μια φορά σε υπέρηχο ότι είναι σαν alien!!τώρα την μικρή μου λέει σαν να είναι κεφαλας!!!!

Θα τον σκισωωωωωω:P

Άς το ρίξουμε στην απόχη!!μπορεί να τους βαρεσε η αγ...μια!!χιχχιχιχιχιι

Καλε ναι αυτο το χιουμορακι ειναι Λυκειου!!! Νομιζω επειδη η ερωτικη ζωη γυρισε στα 15, θυμηθηκαν αυτες τις ωραιες εποχες και στο χιουμορ! Παντως ετσι οπως το πανε, και οκ να δωσει ο γιατρος σεξ δεν νομιζω να δουν! Ας το παρουν αλλιως οσο ειναι καιρος χαχαχαχαχαχα!!!!

  • Χαχα 4

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gogo1994 είπε:

Έτσι ήμουν κ εγώ με τις εξετάσεις αλλά μπορει εμείς να ξεχάσουμε κάποια. Έξεταση κολπικό υγρού εχεις κάνει κορίτσι μου? 

Μία φορά μόνο πριν 1 μήνα! Και καλλιέργεια! Τότε δεν είχα τίποτα! 

πρίν από 51 λεπτά , MumMaria είπε:

Κοπέλα μου λογικά αν ήταν ουρολοίμωξη δεν θα πονούσες λίγο κ στην τουαλέτα;;εμένα μου είχε πει ο γιατρός ότι κ υποκίτρινα να είναι, θεωρείται φυσιολογικό στην εγκυμοσύνη.τωρα για την μυρωδιά,αν δεν είναι άσχημη μην ανησυχείς.ολωνων μας έχουν μια essanse φαντάζομαι,δεν μυρίζουν τριανταφυλλο:oops: όταν λέμε αοσμα εννοουμε,όπως μυρίζουν/είναι πάντα.

Κορίτσια μόλις ένιωσα την μικρή.ξεκαθαρα αυτήν την φορά.σιγουρα για τρία λεπτά.10 χτυπήματα και βάλε.εδωσε δυνατό παρόν.αλλαξε ρε συ η διάθεση μου αμέσως.

Το λέω εντωμεταξύ στον άντρα μου κ μου λέει, 'ε μόλις πήρες την αντιβίωση κ τρελάθηκε το παιδι' .το είπε γελώντας για να με κοροϊδέψει αλλά να σας πω την αλήθεια με πείραξε...

Έλα καλέ μην το σκέφτεσαι έτσι είπαμε μας δίνουν αυτά που πρεπει!! Αχ αντε τέλειααα!!! Της το ζήτησες και το κορίτσι το έκανε! Έδωσε παρόν για να σε χαλαρώσει!!! :)

 

πρίν από 44 λεπτά , Υβόννη είπε:

Ελα η νυφη μου 10 κλωτσιες ε;;;;;;; Κι εγω μολις ακουσα τον μικρο!!! Εμενα ηταν σαν σπρωξιματακια απαλα αλλα για λιγο... Μη μου πεις οτι δεν ειναι φτιαγμενοι ο ενας για τον αλλο; Χαχαχα!! Ερωτας τρελος μας περιμενει!!

Μαρακι μου κι εγω ειπα υπερευαισθητη με τα σχολια για το μωρο και σε καταλαβαινω. Αλλα ο δολιος σε βλεπει αυτες τις μερες με περιεργη ψυχολογια και σου εκανε ενα χιουμορακι να σου φτιαξει την διαθεση! Μην δινεις παραπανω βαση στο θεμα αντιβιωση κοριτσακι μου! Καλο θα ηταν να μην επαιρνε καμια μας ουτε ντεπον αλλα γινεται; Δε γινεται! Εκτελεις εντολες γιατρου τωρα αυτο να σκεφτεσαι!

Ουρολοιμωξη αν ειχες Αργυρουλα μου και στο λεω εγω που ειχα παθει, θα το ηξερες αμεσως! Πονας οταν κατουρας και εχεις ενα αισθημα σαν να κατουριεσαι ενω δεν κατουριεσαι!

Κολπικα υγρα ειναι, αοσμα τελειως δεν ειναι σε καμια μας. Ποτε θα ξαναδεις το γιατρο σου; Λογικα θα σου βαλει εξετασεις τωρα

Ναι την Τετάρτη θα πάω! Και θα μου τις γράψει αλλά νιώθω ότι έχω καθυστερήσει πολύ αυτή τη φορά και θα του το πω. Τελευταία φορά που έκανα εξετάσεις ήταν 20 Απριλίου και αυχενική 29 απριλιου. Μετά λόγω κατάστασης μου είπε να κάτσω σπίτι μου και να μην πολύβγαίνω και ότι θα τα πούμε σ έναν μήνα που θα ανοίξει το ιατρείο του. Μου μυρίζουν όλα υπερβολικά άσχημα και ο άντρας μου μου λέει ότι γι αυτό μου μυρίζουν παραπάνω κι αυτά μαλλον. Θα δείξει! 


yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Argyroula είπε:

Μία φορά μόνο πριν 1 μήνα! Και καλλιέργεια! Τότε δεν είχα τίποτα! 

Έλα καλέ μην το σκέφτεσαι έτσι είπαμε μας δίνουν αυτά που πρεπει!! Αχ αντε τέλειααα!!! Της το ζήτησες και το κορίτσι το έκανε! Έδωσε παρόν για να σε χαλαρώσει!!! :)

 

Ναι την Τετάρτη θα πάω! Και θα μου τις γράψει αλλά νιώθω ότι έχω καθυστερήσει πολύ αυτή τη φορά και θα του το πω. Τελευταία φορά που έκανα εξετάσεις ήταν 20 Απριλίου και αυχενική 29 απριλιου. Μετά λόγω κατάστασης μου είπε να κάτσω σπίτι μου και να μην πολύβγαίνω και ότι θα τα πούμε σ έναν μήνα που θα ανοίξει το ιατρείο του. Μου μυρίζουν όλα υπερβολικά άσχημα και ο άντρας μου μου λέει ότι γι αυτό μου μυρίζουν παραπάνω κι αυτά μαλλον. Θα δείξει! 

Ναι κορίτσι μου μια φορά τον κάνεις αυτόν τον έλεγχο μετά κάνεις απλά γενικές ούρων 

Αλλά μπορεί να είναι κ λίγοι μύκητες αλλά δεν είναι κάτι αυτό. Είχα εγώ στον έλεγχο αυτόν του κολπικό υγρού αλλά είναι λόγω εγκυμοσύνης κ δε κάνεις κατι

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Argyroula είπε:

Μία φορά μόνο πριν 1 μήνα! Και καλλιέργεια! Τότε δεν είχα τίποτα! 

Έλα καλέ μην το σκέφτεσαι έτσι είπαμε μας δίνουν αυτά που πρεπει!! Αχ αντε τέλειααα!!! Της το ζήτησες και το κορίτσι το έκανε! Έδωσε παρόν για να σε χαλαρώσει!!! :)

 

Ναι την Τετάρτη θα πάω! Και θα μου τις γράψει αλλά νιώθω ότι έχω καθυστερήσει πολύ αυτή τη φορά και θα του το πω. Τελευταία φορά που έκανα εξετάσεις ήταν 20 Απριλίου και αυχενική 29 απριλιου. Μετά λόγω κατάστασης μου είπε να κάτσω σπίτι μου και να μην πολύβγαίνω και ότι θα τα πούμε σ έναν μήνα που θα ανοίξει το ιατρείο του. Μου μυρίζουν όλα υπερβολικά άσχημα και ο άντρας μου μου λέει ότι γι αυτό μου μυρίζουν παραπάνω κι αυτά μαλλον. Θα δείξει! 

Καλά ναι μωρέ, το ξεπέρασα,δεν του κρατάω κακία..απλά ώρες ώρες έχει αυτό το σεφερλιακο χιούμορ ...για μπουνιές!!!χααχαχαχαχα

Ναι κ τώρα το απόγευμα πάλι μου έδωσε 2-3!τώρα θέλει κ ο άντρας μου να το νιώσει αλλά είναι πολύ νωρίς.επισης την νιώθω αρκετά χαμηλά..εκεί τα νιώθετε κι εσείς κορίτσια;;

Τώρα που θα πας,ζητά του να κάνεις κολπική καλλιέργεια κ ούρων.ουτε εγώ έχω κάνει κολπική ακόμα.κ πέρσι είχα κάνει μόνο όταν μπήκα στον μήνα μου,για να είμαστε σιγουροι ότι είναι καθαρός ο κόλπος για να γίνει η γέννα κ να μην κολλήσει κάτι το μωρό.αλλα εφ όσον εσύ το έχεις στον νου σου,πες του το να ησυχάσεις..μάλλον επειδή η μύτη μας είναι ευαίσθητη στα πάντα,σου μυρίζει κ αυτό πιο έντονα,καλά λέει ο καλός σου.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Καλά ναι μωρέ, το ξεπέρασα,δεν του κρατάω κακία..απλά ώρες ώρες έχει αυτό το σεφερλιακο χιούμορ ...για μπουνιές!!!χααχαχαχαχα

Ναι κ τώρα το απόγευμα πάλι μου έδωσε 2-3!τώρα θέλει κ ο άντρας μου να το νιώσει αλλά είναι πολύ νωρίς.επισης την νιώθω αρκετά χαμηλά..εκεί τα νιώθετε κι εσείς κορίτσια;;

Τώρα που θα πας,ζητά του να κάνεις κολπική καλλιέργεια κ ούρων.ουτε εγώ έχω κάνει κολπική ακόμα.κ πέρσι είχα κάνει μόνο όταν μπήκα στον μήνα μου,για να είμαστε σιγουροι ότι είναι καθαρός ο κόλπος για να γίνει η γέννα κ να μην κολλήσει κάτι το μωρό.αλλα εφ όσον εσύ το έχεις στον νου σου,πες του το να ησυχάσεις..μάλλον επειδή η μύτη μας είναι ευαίσθητη στα πάντα,σου μυρίζει κ αυτό πιο έντονα,καλά λέει ο καλός σου.

Κι εμένα μου είχε πει καλλιέργεια κολπικό μόνο στην αρχή κ στο τέλος 

Μαρια μου σήμερα δύο χτυπήματακια πριν λίγο ένιωσα χαμηλά και μπροστά 

Μου είπε κιόλας ότι εκεί είναι τώρα κ μέχρι τη Β επιπέδου θα έχει φτάσει μέχρι τον ομφάλο

  • Μου αρέσει 2

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Gogo1994 είπε:

Κι εμένα μου είχε πει καλλιέργεια κολπικό μόνο στην αρχή κ στο τέλος 

Μαρια μου σήμερα δύο χτυπήματακια πριν λίγο ένιωσα χαμηλά και μπροστά 

Μου είπε κιόλας ότι εκεί είναι τώρα κ μέχρι τη Β επιπέδου θα έχει φτάσει μέχρι τον ομφάλο

Εγω Γωγώ νιώθω τα χτυπήματα πάνω ακριβώς από εκεί που τελειώνει το λάστιχο του βρακιου ας πουμε..μου φαίνεται αρκετά χαμηλά αλλά μάλλον εκεί θα είναι τα ποδαράκια της σε αυτήν την εβδομάδα.;-)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Εγω Γωγώ νιώθω τα χτυπήματα πάνω ακριβώς από εκεί που τελειώνει το λάστιχο του βρακιου ας πουμε..μου φαίνεται αρκετά χαμηλά αλλά μάλλον εκεί θα είναι τα ποδαράκια της σε αυτήν την εβδομάδα.;-)

Eμενα κοριτσια μου το χτυπημα ειναι αριστερα χαμηλα! Και στον υπερηχο ετσι ειναι ο μικρος! Εχει καταστριμωχτει αριστερα (ενω εχει τοσο χωρο πηγε και στριμωχτηκε) και εχει τα ποδια του εκει που ενιωσα το χτυπημα!!!

Just now, Argyroula said:

Μία φορά μόνο πριν 1 μήνα! Και καλλιέργεια! Τότε δεν είχα τίποτα! 

Έλα καλέ μην το σκέφτεσαι έτσι είπαμε μας δίνουν αυτά που πρεπει!! Αχ αντε τέλειααα!!! Της το ζήτησες και το κορίτσι το έκανε! Έδωσε παρόν για να σε χαλαρώσει!!! :)

 

Ναι την Τετάρτη θα πάω! Και θα μου τις γράψει αλλά νιώθω ότι έχω καθυστερήσει πολύ αυτή τη φορά και θα του το πω. Τελευταία φορά που έκανα εξετάσεις ήταν 20 Απριλίου και αυχενική 29 απριλιου. Μετά λόγω κατάστασης μου είπε να κάτσω σπίτι μου και να μην πολύβγαίνω και ότι θα τα πούμε σ έναν μήνα που θα ανοίξει το ιατρείο του. Μου μυρίζουν όλα υπερβολικά άσχημα και ο άντρας μου μου λέει ότι γι αυτό μου μυρίζουν παραπάνω κι αυτά μαλλον. Θα δείξει! 

Μωρε κοριτσακι μου ολες μας οταν εχουμε καιρο να παμε γενικως νομιζω αρχιζουμε τα σεναρια! Αν σου μυριζουν ολα, επειδη το ειχα κι εγω, λογικο να μυριζουν και τα υγρα! Εμενα σκεψου μου μυριζε ο αντρας μου!!!

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Εγω Γωγώ νιώθω τα χτυπήματα πάνω ακριβώς από εκεί που τελειώνει το λάστιχο του βρακιου ας πουμε..μου φαίνεται αρκετά χαμηλά αλλά μάλλον εκεί θα είναι τα ποδαράκια της σε αυτήν την εβδομάδα.;-)

Ναι ναι Μαρία μου ακριβως εκεί κ εγώ. Οπότε είναι τα μωρά μαςςςτη νιώθεις κάθε μέρα μετά από τη πρώτη φορά? 

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Χρόνου γκερλζ..Θ μπω κ εγώ στο κλαμπ των bullying girls..  χαχα κ εμένα μ είπε ότι τ μωρό στην αρχή είναι σαν γυηρινος (Δεν ξέρω κ πως γράφεται αυτο) κ σμρ επίσης ότι έχουν ανέβει οι ορμόνες μ σαν σχόλιο σε κάτι π τον είπα χαχα.. μετά λέω αν ήταν θ έκαναν αυτοί παιδιά άρα μια χαρά κορίτσια μ έχουμε σ όλα δίκιο χαχα...υγρά έχω κ εγώ προς τ ημιλευκο θ έλεγα.. Κ επίσης κ εγω νιώθω πολύ χαμηλά τ μωρό όταν τ νιωθω

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Ναι ναι Μαρία μου ακριβως εκεί κ εγώ. Οπότε είναι τα μωρά μαςςςτη νιώθεις κάθε μέρα μετά από τη πρώτη φορά? 

Όχι καλε!!την είχα νιώσει πριν καμια βδομάδα κ μετά εξαφανίστηκε η κυρία!!ένα ψιλοεγκεφαλικο το έπαθα αλλά σημερα γύρισε δριμύτερη!!!χαχααχαχα

Just now, Despoina Mar είπε:

Χρόνου γκερλζ..Θ μπω κ εγώ στο κλαμπ των bullying girls..  χαχα κ εμένα μ είπε ότι τ μωρό στην αρχή είναι σαν γυηρινος (Δεν ξέρω κ πως γράφεται αυτο) κ σμρ επίσης ότι έχουν ανέβει οι ορμόνες μ σαν σχόλιο σε κάτι π τον είπα χαχα.. μετά λέω αν ήταν θ έκαναν αυτοί παιδιά άρα μια χαρά κορίτσια μ έχουμε σ όλα δίκιο χαχα...υγρά έχω κ εγώ προς τ ημιλευκο θ έλεγα.. Κ επίσης κ εγω νιώθω πολύ χαμηλά τ μωρό όταν τ νιωθω

Αχαχαχααχαχα!όλοι ίδιοι είναι δεσποιναααααα!!!

Ε τα μωρά μας είναι χαμηλά ακόμη,απλά θυμόμουν στο γιο μου πιο ψηλά αλλά μάλλον το μπερδεύω με αργότερα στην εγκυμοσύνη!μνήμη χρυσόψαρου εγώ!χαχααχα

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...