Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, demifilol είπε:

Καλα ν περάσετε ,,να χαλαρώσετε και μακαρι να μπορούσα να σου στείλω λεφτά να ανάψεις ένα κεράκι κ για εμας !Αν Και ξέρω ότι θα ανάψεις κ ένα κερί για όλες μας !ολα θα πανε καλα Εύα,η αμνιο είναι απλή διαδικασία !μπραβο στον άντρα σου !!!

Το κοριτσακι σου θα είναι καλα ,,,περνάνε οι μέρες ,,,λίγο έμεινε ,,,κ ολα θα τελειώσουν !!!μετα Δ θα θυμάσαι τίποτε !!σου στέλνω όλη μου την υπομονη κ θετική ενέργεια !θα σε έχουμε στην προσευχή μας !!!

Καλημερα δημητρουλα!σε ευχαριστω πολυ κ εννοειται το εχω σκοπο ενα κερακι για ολα τα κοριτσια εδω μεσα που μοιραζομαστε χαρες κ ανησυχιες μαζι.:)

  • Μου αρέσει 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσακια μου και να εχετε μια υπεροχη μερα!!!

@ΕΥΑ!μα πόσο γλυκος ο αντρουλης σου!!! Κοριτσακι μου σε εχω στην σκεψη και την προσευχη μου με την αμνιο αλλα ειλικρινα θα δεις οτι ολα θα ειναι μια χαρουλα! Ως τοτε να κυκλοφορεις στο υπεροχο κυκλαδονησι με τον αντρουλη σου, να πατε βολτουλες, να κανετε ισως καμια βουτια, να φατε, να χαλαρωσετε και να γυρισεις ανανεωμενη πισω! Θα βαλει η Παναγιτσα το χερι της να φυγει αυτη η δοκιμασια!

@MumMariaκοριτσακι μου ομοροφο ευχομαι σημερα να ξυπνησες πιο ηρεμη και πιο αισιοδοξη! Εφτασε Σαββατακι, λιγο ακομη εμεινε να ηρεμησεις! Ελπιζω να κανετε κατι ομορφο σημερα με τους αντρες του σπιτιουν, να ξεχαστεις!

@Gogo1994φανταστικα νεα!!!!!!!!!! Να περασετε τελεια!!!!Να δουμε τί θα πει η μικρουλα σου που η νονα θα εχει μωρακι!!! Να το ευχαριστηθειτε Γωγουλα μου και σε λιγο θα ανεβει ο πλακουντας και θα πατε κι εσεις. Να μας πεις πώς περασατε!!

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Καλημερα δημητρουλα!σε ευχαριστω πολυ κ εννοειται το εχω σκοπο ενα κερακι για ολα τα κοριτσια εδω μεσα που μοιραζομαστε χαρες κ ανησυχιες μαζι.:)

Να ξέρετε κορίτσια πριν κανένα μήνα που έβλεπα τα πολλά όνειρα είχα δει ότι ήμουν έξω από τη Παναγία της Τήνου. Μου άρεσε πολύ αυτό το όνειρο. Ας μας προστατεύει ολες

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα κοριτσακια μου και να εχετε μια υπεροχη μερα!!!

@ΕΥΑ!μα πόσο γλυκος ο αντρουλης σου!!! Κοριτσακι μου σε εχω στην σκεψη και την προσευχη μου με την αμνιο αλλα ειλικρινα θα δεις οτι ολα θα ειναι μια χαρουλα! Ως τοτε να κυκλοφορεις στο υπεροχο κυκλαδονησι με τον αντρουλη σου, να πατε βολτουλες, να κανετε ισως καμια βουτια, να φατε, να χαλαρωσετε και να γυρισεις ανανεωμενη πισω! Θα βαλει η Παναγιτσα το χερι της να φυγει αυτη η δοκιμασια!

@MumMariaκοριτσακι μου ομοροφο ευχομαι σημερα να ξυπνησες πιο ηρεμη και πιο αισιοδοξη! Εφτασε Σαββατακι, λιγο ακομη εμεινε να ηρεμησεις! Ελπιζω να κανετε κατι ομορφο σημερα με τους αντρες του σπιτιουν, να ξεχαστεις!

@Gogo1994φανταστικα νεα!!!!!!!!!! Να περασετε τελεια!!!!Να δουμε τί θα πει η μικρουλα σου που η νονα θα εχει μωρακι!!! Να το ευχαριστηθειτε Γωγουλα μου και σε λιγο θα ανεβει ο πλακουντας και θα πατε κι εσεις. Να μας πεις πώς περασατε!!

Ανυπομωνω να κάνουμε συζήτηση για το μπέμπη της που έρχεται χαχα

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Καλημέρα σε ολες

@MumMaria μου σε σκεφτόμουν πως κοιμήθηκες?

Κορίτσια θα ερθουν οι κουμπάροι μας κ η βαφτιστήρα μου αυριο από Ηράκλειο 

Έχω ξετρελαθεί. Το λέω κ κλαίω από τη χαρά μου. Έχω να τη δω από αρχές Μαρτίου πριν μάθω καν ότι είμαι έγκυος 

Λίγο στενοχωριεμαι που δε μπορώ να πάω εγώ να ξεσκασω αλλά είπα να το αφήσω Ακομα λίγο κ να προσέξω τον πλακούντα μου 

Μου φτάνει που θα τους δω

Καλημερεςςς,τι ωραία πράγματα.. μετά από όλο αυτο όταν ξανασμιγεις με οικογένεια κ φίλους.. Καλά ν περάσετεεεεεεε!!

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Καλημερεςςς,τι ωραία πράγματα.. μετά από όλο αυτο όταν ξανασμιγεις με οικογένεια κ φίλους.. Καλά ν περάσετεεεεεεε!!

Σε ευχαριστώω Δέσποινα πως κ πως τους περιμένωω. Εσύ πως είσαι? 


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Gogo1994 είπε:

Σε ευχαριστώω Δέσποινα πως κ πως τους περιμένωω. Εσύ πως είσαι? 

Καλά Γωγακι!! Τώρα τ απόγευμα θ μπούμε γ καθάρισμα στο σπίτι.. από αύριο δείχνει χάλια καιρό πάλι κ φοβάμαι ότι η μετακόμιση θ μείνει στη μέση μέχρι τ Τετάρτη.. ας ελπίσουμε ν είναι όπως τώρα π ανοίγει λίγο κ δεν βρέχει συνεχεια


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Καλά Γωγακι!! Τώρα τ απόγευμα θ μπούμε γ καθάρισμα στο σπίτι.. από αύριο δείχνει χάλια καιρό πάλι κ φοβάμαι ότι η μετακόμιση θ μείνει στη μέση μέχρι τ Τετάρτη.. ας ελπίσουμε ν είναι όπως τώρα π ανοίγει λίγο κ δεν βρέχει συνεχεια

Ναι δείτε το για τις άλλες μερούλες αλλά δε νομίζω να βρέχει κάθε μέρα ... Ήρεμα σήμερα μη κουραστείς πολύ εεε

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Καλημέρα σε ολες

@MumMaria μου σε σκεφτόμουν πως κοιμήθηκες?

Κορίτσια θα ερθουν οι κουμπάροι μας κ η βαφτιστήρα μου αυριο από Ηράκλειο 

Έχω ξετρελαθεί. Το λέω κ κλαίω από τη χαρά μου. Έχω να τη δω από αρχές Μαρτίου πριν μάθω καν ότι είμαι έγκυος 

Λίγο στενοχωριεμαι που δε μπορώ να πάω εγώ να ξεσκασω αλλά είπα να το αφήσω Ακομα λίγο κ να προσέξω τον πλακούντα μου 

Μου φτάνει που θα τους δω

Καλημέρα Γωγουλα μου!τα ίδια είμαι ,συνεχίζει το αίμα κ ο πόνος.ξυπνουσα κάθε τρεις κ λίγο μόλις λίγο ακουμπούσε το πόδι στο σεντόνι.αλλα δεν πειράζει, υπομονή.

Τι καλα που θα δείτε τους κουμπάρους κ το παιδάκι τους!!!θα έχετε να πείτε...θα σε δούνε κ με την κοιλίτσα,τι καλά!!υπομονή λίγο κ θα ανέβει ο πλακούντας γλυκιά μου,που θα πάει;;;

Just now, Despoina Mar είπε:

Καλά Γωγακι!! Τώρα τ απόγευμα θ μπούμε γ καθάρισμα στο σπίτι.. από αύριο δείχνει χάλια καιρό πάλι κ φοβάμαι ότι η μετακόμιση θ μείνει στη μέση μέχρι τ Τετάρτη.. ας ελπίσουμε ν είναι όπως τώρα π ανοίγει λίγο κ δεν βρέχει συνεχεια

Ωχ Δεσποινάκι είναι κ ο καιρός στην μέση!!!εύχομαι να μην σας τα χαλάσει κ να τελειώνεις!!όπως κ να χει πάντως ακόμα κ από βδομάδα να τελειώσεις,σκέψου μετά θα είστε στο σπιτάκι σας!!!στο σπιτάκι που θα γεννηθεί το μωράκι σας!!άσε που μετα βουρ για τις ετοιμασίες του γάμου!!!εκεί θα ανέβεις ψυχολογικά!!όλα να τα κάνεις αλλά με χαλαρούς ρυθμούς κοπέλα μου!

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα κοριτσακια μου και να εχετε μια υπεροχη μερα!!!

@ΕΥΑ!μα πόσο γλυκος ο αντρουλης σου!!! Κοριτσακι μου σε εχω στην σκεψη και την προσευχη μου με την αμνιο αλλα ειλικρινα θα δεις οτι ολα θα ειναι μια χαρουλα! Ως τοτε να κυκλοφορεις στο υπεροχο κυκλαδονησι με τον αντρουλη σου, να πατε βολτουλες, να κανετε ισως καμια βουτια, να φατε, να χαλαρωσετε και να γυρισεις ανανεωμενη πισω! Θα βαλει η Παναγιτσα το χερι της να φυγει αυτη η δοκιμασια!

@MumMariaκοριτσακι μου ομοροφο ευχομαι σημερα να ξυπνησες πιο ηρεμη και πιο αισιοδοξη! Εφτασε Σαββατακι, λιγο ακομη εμεινε να ηρεμησεις! Ελπιζω να κανετε κατι ομορφο σημερα με τους αντρες του σπιτιουν, να ξεχαστεις!

@Gogo1994φανταστικα νεα!!!!!!!!!! Να περασετε τελεια!!!!Να δουμε τί θα πει η μικρουλα σου που η νονα θα εχει μωρακι!!! Να το ευχαριστηθειτε Γωγουλα μου και σε λιγο θα ανεβει ο πλακουντας και θα πατε κι εσεις. Να μας πεις πώς περασατε!!

Γλυκιά μου συμπεθερα,τα ίδια ξύπνησα κ λίγο χειροτερα η αλήθεια είναι.αλλα είπα από την στιγμή που δεν μπορω να κάνω κάτι για αυτό,απλά θα κάνω υπομονή.αχ κι αυτή η κόρη μου να μου δώσει μια σκουντια τουλάχιστον,να ξέρω ότι είναι καλά...αλλά κ σε αυτό μου βγάζει το λάδι!!αχαχαχαχα

Εσύ πώς είσαι;;βολτουλα σήμερα ή γιόγκα;τι λέει το πρόγραμμα;

Just now, demifilol είπε:

Καλα ν περάσετε ,,να χαλαρώσετε και μακαρι να μπορούσα να σου στείλω λεφτά να ανάψεις ένα κεράκι κ για εμας !Αν Και ξέρω ότι θα ανάψεις κ ένα κερί για όλες μας !ολα θα πανε καλα Εύα,η αμνιο είναι απλή διαδικασία !μπραβο στον άντρα σου !!!

Το κοριτσακι σου θα είναι καλα ,,,περνάνε οι μέρες ,,,λίγο έμεινε ,,,κ ολα θα τελειώσουν !!!μετα Δ θα θυμάσαι τίποτε !!σου στέλνω όλη μου την υπομονη κ θετική ενέργεια !θα σε έχουμε στην προσευχή μας !!!

Αχ σε ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου συμπεθερα (της ζήτησα το χέρι της κόρης της για τον γιο μου τον μπουκλομαλλη,αφού κ η Υβόννη μας έγινε τελικά υβοννος,χαχα)

Εσύ πώς είσαι;χθες είχες τον καθιερωμένο εμετό ή το γλίτωσες;;

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Καλημέρα Γωγουλα μου!τα ίδια είμαι ,συνεχίζει το αίμα κ ο πόνος.ξυπνουσα κάθε τρεις κ λίγο μόλις λίγο ακουμπούσε το πόδι στο σεντόνι.αλλα δεν πειράζει, υπομονή.

Τι καλα που θα δείτε τους κουμπάρους κ το παιδάκι τους!!!θα έχετε να πείτε...θα σε δούνε κ με την κοιλίτσα,τι καλά!!υπομονή λίγο κ θα ανέβει ο πλακούντας γλυκιά μου,που θα πάει;;;

Ωχ Δεσποινάκι είναι κ ο καιρός στην μέση!!!εύχομαι να μην σας τα χαλάσει κ να τελειώνεις!!όπως κ να χει πάντως ακόμα κ από βδομάδα να τελειώσεις,σκέψου μετά θα είστε στο σπιτάκι σας!!!στο σπιτάκι που θα γεννηθεί το μωράκι σας!!άσε που μετα βουρ για τις ετοιμασίες του γάμου!!!εκεί θα ανέβεις ψυχολογικά!!όλα να τα κάνεις αλλά με χαλαρούς ρυθμούς κοπέλα μου!

Γλυκιά μου συμπεθερα,τα ίδια ξύπνησα κ λίγο χειροτερα η αλήθεια είναι.αλλα είπα από την στιγμή που δεν μπορω να κάνω κάτι για αυτό,απλά θα κάνω υπομονή.αχ κι αυτή η κόρη μου να μου δώσει μια σκουντια τουλάχιστον,να ξέρω ότι είναι καλά...αλλά κ σε αυτό μου βγάζει το λάδι!!αχαχαχαχα

Εσύ πώς είσαι;;βολτουλα σήμερα ή γιόγκα;τι λέει το πρόγραμμα;

Αχ σε ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου συμπεθερα (της ζήτησα το χέρι της κόρης της για τον γιο μου τον μπουκλομαλλη,αφού κ η Υβόννη μας έγινε τελικά υβοννος,χαχα)

Εσύ πώς είσαι;χθες είχες τον καθιερωμένο εμετό ή το γλίτωσες;;

Μαρια μου λογικό να μη πετάς στα σύννεφα αλλά μια μερουλα μόνο μετά θα γλυτώσεις κ από το πόνο που καταλαβαίνω ποοσ ενοχλητικός είναι και από την αγωνία φυσικά 

  • Ευχαριστώ 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Καλημέρα Γωγουλα μου!τα ίδια είμαι ,συνεχίζει το αίμα κ ο πόνος.ξυπνουσα κάθε τρεις κ λίγο μόλις λίγο ακουμπούσε το πόδι στο σεντόνι.αλλα δεν πειράζει, υπομονή.

Τι καλα που θα δείτε τους κουμπάρους κ το παιδάκι τους!!!θα έχετε να πείτε...θα σε δούνε κ με την κοιλίτσα,τι καλά!!υπομονή λίγο κ θα ανέβει ο πλακούντας γλυκιά μου,που θα πάει;;;

Ωχ Δεσποινάκι είναι κ ο καιρός στην μέση!!!εύχομαι να μην σας τα χαλάσει κ να τελειώνεις!!όπως κ να χει πάντως ακόμα κ από βδομάδα να τελειώσεις,σκέψου μετά θα είστε στο σπιτάκι σας!!!στο σπιτάκι που θα γεννηθεί το μωράκι σας!!άσε που μετα βουρ για τις ετοιμασίες του γάμου!!!εκεί θα ανέβεις ψυχολογικά!!όλα να τα κάνεις αλλά με χαλαρούς ρυθμούς κοπέλα μου!

Γλυκιά μου συμπεθερα,τα ίδια ξύπνησα κ λίγο χειροτερα η αλήθεια είναι.αλλα είπα από την στιγμή που δεν μπορω να κάνω κάτι για αυτό,απλά θα κάνω υπομονή.αχ κι αυτή η κόρη μου να μου δώσει μια σκουντια τουλάχιστον,να ξέρω ότι είναι καλά...αλλά κ σε αυτό μου βγάζει το λάδι!!αχαχαχαχα

Εσύ πώς είσαι;;βολτουλα σήμερα ή γιόγκα;τι λέει το πρόγραμμα;

Αχ σε ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου συμπεθερα (της ζήτησα το χέρι της κόρης της για τον γιο μου τον μπουκλομαλλη,αφού κ η Υβόννη μας έγινε τελικά υβοννος,χαχα)

Εσύ πώς είσαι;χθες είχες τον καθιερωμένο εμετό ή το γλίτωσες;;

Ισως είναι καλύτερα που βγαίνει έξω πύον και αίμα κοριτσι μου και Δ πηγαίνει μέσα !Βράχος ,,μην μασάς σε τίποτε !εδω γέννησες το πανέμορφο γαμπρό μου (χαχαχ),,ολα τ αλλα ξεπερνιούνται με κάποιο τρόπο !!

οχι όχι ευτυχως Δ είχα τίποτε ,προς το παρόν καλα !

  • Χαχα 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια με πήρε ο χειρουργός τώρα που μίλησε ξανά με τον γυναικολόγο μου κ μου είπε από το μεσημέρι να ξεκινησω augmentin αντιβίωση για να μην προχωρήσει κι άλλο η μόλυνση κ χειροτερέψει μέχρι Δευτέρα.δεν θελουν να ανεβάσω πυρετό(!) Αυτό δεν το κατάλαβα κ πολύ αλλά οκ.μου είπε να πάρω κ προβιοτικα,το ultralevure!το έχει πάρει καμιαα;κεφίρ κ γιαούρτια ..αυτά είναι για να μην πάθω καμία κολπιτιδα από την αντιβίωση να υποθέσω;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Καλημέρα Γωγουλα μου!τα ίδια είμαι ,συνεχίζει το αίμα κ ο πόνος.ξυπνουσα κάθε τρεις κ λίγο μόλις λίγο ακουμπούσε το πόδι στο σεντόνι.αλλα δεν πειράζει, υπομονή.

Τι καλα που θα δείτε τους κουμπάρους κ το παιδάκι τους!!!θα έχετε να πείτε...θα σε δούνε κ με την κοιλίτσα,τι καλά!!υπομονή λίγο κ θα ανέβει ο πλακούντας γλυκιά μου,που θα πάει;;;

Ωχ Δεσποινάκι είναι κ ο καιρός στην μέση!!!εύχομαι να μην σας τα χαλάσει κ να τελειώνεις!!όπως κ να χει πάντως ακόμα κ από βδομάδα να τελειώσεις,σκέψου μετά θα είστε στο σπιτάκι σας!!!στο σπιτάκι που θα γεννηθεί το μωράκι σας!!άσε που μετα βουρ για τις ετοιμασίες του γάμου!!!εκεί θα ανέβεις ψυχολογικά!!όλα να τα κάνεις αλλά με χαλαρούς ρυθμούς κοπέλα μου!

Γλυκιά μου συμπεθερα,τα ίδια ξύπνησα κ λίγο χειροτερα η αλήθεια είναι.αλλα είπα από την στιγμή που δεν μπορω να κάνω κάτι για αυτό,απλά θα κάνω υπομονή.αχ κι αυτή η κόρη μου να μου δώσει μια σκουντια τουλάχιστον,να ξέρω ότι είναι καλά...αλλά κ σε αυτό μου βγάζει το λάδι!!αχαχαχαχα

Εσύ πώς είσαι;;βολτουλα σήμερα ή γιόγκα;τι λέει το πρόγραμμα;

Αχ σε ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου συμπεθερα (της ζήτησα το χέρι της κόρης της για τον γιο μου τον μπουκλομαλλη,αφού κ η Υβόννη μας έγινε τελικά υβοννος,χαχα)

Εσύ πώς είσαι;χθες είχες τον καθιερωμένο εμετό ή το γλίτωσες;;

Ναι γ ν δούμε πως θα πάει κι...Αχ κορίτσι μ εσύ πήρες κάτι σε παυσίπονο τουλάχιστον ντεπον;;;

 

Ααα τώρα είδα τ επόμενο μήνυμα.. τουλάχιστον θ ηρεμήσεις με την αντιβίωση τώρα λίγο.. Ναι νομιζω είναι κ γτ στομάχι κ γτ κόλπο ν μην κάνεις μυκητες..


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Κορίτσια με πήρε ο χειρουργός τώρα που μίλησε ξανά με τον γυναικολόγο μου κ μου είπε από το μεσημέρι να ξεκινησω augmentin αντιβίωση για να μην προχωρήσει κι άλλο η μόλυνση κ χειροτερέψει μέχρι Δευτέρα.δεν θελουν να ανεβάσω πυρετό(!) Αυτό δεν το κατάλαβα κ πολύ αλλά οκ.μου είπε να πάρω κ προβιοτικα,το ultralevure!το έχει πάρει καμιαα;κεφίρ κ γιαούρτια ..αυτά είναι για να μην πάθω καμία κολπιτιδα από την αντιβίωση να υποθέσω;;

Καλημέρα σε όλες και σε σένα Μαράκι μου επιπλέον περαστικά...Μην αγχώνεσαι...όντως για την κολπιτιδα σου τα έδωσε τα χάπια και γι αυτό σου είπε να τρως και γιαούρτια!Ερώτηση προς όλες...Υγρά εσείς έχετε βρε κοριτσια;;;;Εγώ είχα γενικά πάρα πολλά...μετά νομίζω σταματησανε λιγάκι κι εδώ και δύο μέρες ξαναεχω αρκετά!!!Δε ξέρω γιατί αλλά έχω αγχωθει μήπως είναι αμνιακό υγρό...Τι να πω;;;;Πάντα θα έχω κάτι να φοβάμαι!!!

Να προσθέσω ότι παίρνω ενδοκολπικα δύο φορές τη μέρα κρέμα vasclor.


n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Ναι γ ν δούμε πως θα πάει κι...Αχ κορίτσι μ εσύ πήρες κάτι σε παυσίπονο τουλάχιστον ντεπον;;;

 

Ααα τώρα είδα τ επόμενο μήνυμα.. τουλάχιστον θ ηρεμήσεις με την αντιβίωση τώρα λίγο.. Ναι νομιζω είναι κ γτ στομάχι κ γτ κόλπο ν μην κάνεις μυκητες..

Παυσίπονο δεν έχω πάρει.

Ωραία άντε να δούμε πως θα πάει με την αντιβίωση..:-P

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλες κορίτσια..αχ ταλαιπωρείσαι Μαρακι αλλά θα είναι όλα Περαστικά κ όλα θα πάνε καλά ακολούθησε τις οδηγίες και μη φοβάσαι..καλά να περάσεις Ευα κοντά θα είμαστε χαχα..Δέσποινα υπομονή με την μετακόμιση κ μην τα κάνεις όλα μαζί σιγά σιγά κ όλα θα γινουν..Γωγω να περάσεις όμορφα με τους κουμπάρους να ξεσκάσετε!!

  • Μου αρέσει 2

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...