Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, MumMaria είπε:

Παπάκι εσύ έτρωγες μόνο γιαούρτια ή πηρες κ προβιοτικα σκεύασμα κ από φαρμακείο;;ρε γμτ δεν θέλω να παίρνω αχρειαστα πράγματα δίχως λόγο..

Δεν είναι αμνιακό.μοιριζει πολύ έντονα από όσο ξέρω το αμνιακό(σαν σπέρμα) θα το καταλάβαινες.κ εγώ περνάω φάσεις που έχω υγρά,σταματάνε λίγο,ξαναεχω.αν δεν μυρίζουν περίεργα κ είναι διαφανα, υπόλευκα δεν υπάρχει θέμα.ορμονες είναι και αυτό;-)

Σε ευχαριστώ κοπέλα μου.αμην!!!κοντεύει κ εσένα η ημερομηνία που θα χαλαρώσεις..θα το δεις..να έχεις φουλ πρόγραμμα για να ξεχνιέσαι..

Έχετε ωραίο καιρό τώρα στο νησί σας;;θα πας καμιά βολτουλα;

ωραίο καιρό έχουμε εδώ ναι..κοντεύει ναι..προς το παρόν κάνω κάτι δουλίτσες για βολτουλα αν είναι πιο μετά..εσύ ηρεμησες κάπως μίλησες κ με τον γιατρο σου όλα καλά.


i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μαρία μου μην σε ανησυχούν τα προβιοτικα ειναι εντελώς ακινδυνα 

Καλα κάνανε κ σου δώσανε αντιβιωση κ πριν την επέμβαση 

Κορίτσια εν τω μεταξύ δεν σας είπα για τις εξετάσεις μου καλές μου φαίνονται ζαχαεο καλύτερο από την άλλη φορά που είχα άγχος ο θυροειδης ανέβηκε πάλι ενώ παίρνω χάπι κ θα πάρω μεγαλύτερη δοση 

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!!

Ξεκινησα τη μέρα μου με μπουγάδα και ψώνια και τώρα μπήκα. Χάλασε το πλυντήριο μου και χθες βράδυ μου πέρασαν τον καινούργιο όποτε δέκα μέρες τώρα μαζεύτηκαν τρία πλυντήρια ρούχα..

@MumMaria την είχα πάρει την αντιβίωση αυτή και στις τέσσερις εξαγωγές φρονιμίτη που έκανα. Είναι δυνατή και απ τις καλύτερες απ ότι μου είχαν πει τότε.. Φρόντισε απλά κάθε φορά που την παίρνεις να έχεις φάει καλά πριν για μα μην σε πειράξει στο στομάχι..

@Papakι κι εγώ έχω πολλά υγρά απ την αρχή της εγκυμοσύνης μέχρι σήμερα. Σε σημείο που πολλές φορές νιώθω μούσκεμα. Ο γιατρός μου ειπε ότι απ τη στιγμή που δεν έχουν δυσάρεστη οσμή και το χρωμα είναι διάφανο ή υπόλευκο είναι φυσιολογικό. Κάνε βέβαια κι εσυ μια ερώτηση για να σου φύγει το άγχος.

@Gogo1994 εύχομαι να περάσετε τέλεια με τους κουμπάρους σας! Να το χαρείτε!

  • Μου αρέσει 2

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Κοριτσακια μου μολις μπηκα ξανα και ειδα τις συζητησεις σας.

@MumMariaΜαρακι μου να σου πω χαρηκα λιγο με τα νεα σου, απο την αποψη οτι ο γιατρος σου και ο χειρουργος σε εχουν τελειως προτεραιοτητα και βρηκαν μια λυση για να σε προστατεψουν. Και αντι να περιμενεις να ερθει η Δευτερα, ξεκινας δραση σημερα. Λογω κολπιτιδας σου ειπαν το γιαουρτι κτλ και εφοσον τα τρως ηδη κανενα θεμα. Κοριτσακι μου μην κατηγορεις τον εαυτο σου! Κι εγω αν ειχα ενα πονο στο νυχι σιγα μην ετρεχα να το δω. Πού να φανταστεςι τωρα οτι θα χειροτερευε. Εξαλλου εχεις δει ενα χειρουργο και ενα ποδολογο τοσο καιρο και ολοι ηταν υπερ σε μια συντηρητικη αντιμετωπιση. Το επομενο που θελω να πω ειναι να μην πιεζεσαι να εισαι καλα ψυχολογικα αν δε σου βγαινε. Ενταξει, ειναι ενα λιγο καπως σκ, εχεις αγωνια και ειναι ανθρωπινο. Μην εχεις τωρα και εξτρα ενοχες για τη διαθεση σου. Η νυφη μου ειναι μια χαρουλα! Και τωρα με το αγχος ειναι λογικο να μην την ακουσεις να κουνιεται συν ο πλακουντας μαξιλαρακι! Εχω παρατηρησει οτι τωρα που ειναι μια σταλιτσα, τα νιωθουμε μονο σε πολυ χαλαρη φαση!

@Papakιμου τα υγρα ειναι πολυ φυσιολογικα!!! Οσο επαιρνα κολπικα προγεστερονη αλλαζα βρακι καθε τρεις και λιγο! Ρωτα το γιατρο σου εννοειται αλλα νομιζω οτι εχουμε υγρα απ'οτι εχω διαβασει για να προστατευουν τον κολπο μας και το μωρο απο μικροβια.

Διαβασα τωρα αυτο το μνμ ξανα και θελω να σου στειλω μια αγκαλιτσα!!! Βρε υπαρχει μανουλα που να της πουν κατι ανησυχητικο για το παιδακι της και να μην αναστατωθει; Κατσε να ερθει ο μικρος εδω να μη μου τρωει ολο το φαι και θα δεις πώς θα κανω εγω μη  μου παθει ασιτια το σπλαχνο μου χαχαχαχα!!!!!!

Ευα και Ευη μας να σας βοηθησει η Παναγιτσα της Τηνου να εχετε τα καλυτερα νεα μεσα στον Ιουνιο! Θα κανω κι εγω προσευχουλα για εσας να το ξερετε οπως και ολες μας στο παρεακι!!!!

Ευχαριστώ πάρα πολύ κοπέλα μου γλυκιά!!!κ όλες τις κοπέλες!σας υπερευχαριστω!με συγκινειτε να το ξέρετε:wub:

Just now, Eirini1988 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!!

Ξεκινησα τη μέρα μου με μπουγάδα και ψώνια και τώρα μπήκα. Χάλασε το πλυντήριο μου και χθες βράδυ μου πέρασαν τον καινούργιο όποτε δέκα μέρες τώρα μαζεύτηκαν τρία πλυντήρια ρούχα..

@MumMaria την είχα πάρει την αντιβίωση αυτή και στις τέσσερις εξαγωγές φρονιμίτη που έκανα. Είναι δυνατή και απ τις καλύτερες απ ότι μου είχαν πει τότε.. Φρόντισε απλά κάθε φορά που την παίρνεις να έχεις φάει καλά πριν για μα μην σε πειράξει στο στομάχι..

@Papakι κι εγώ έχω πολλά υγρά απ την αρχή της εγκυμοσύνης μέχρι σήμερα. Σε σημείο που πολλές φορές νιώθω μούσκεμα. Ο γιατρός μου ειπε ότι απ τη στιγμή που δεν έχουν δυσάρεστη οσμή και το χρωμα είναι διάφανο ή υπόλευκο είναι φυσιολογικό. Κάνε βέβαια κι εσυ μια ερώτηση για να σου φύγει το άγχος.

@Gogo1994 εύχομαι να περάσετε τέλεια με τους κουμπάρους σας! Να το χαρείτε!

Ναι μου το είπαν αυτό για το γεμάτο στομάχι.βρε κι εγώ την έχω ξαναπάρει αλλά :cry:οχι σε εγκυμοσυνη

Πω πω να μην έχεις πλυντήριο είναι μεγάλο λούκι.τωρα τουλάχιστον όλα οκ με το καινούργιο,με γεια!;-)

Just now, Gogo1994 είπε:

Μαρία μου μην σε ανησυχούν τα προβιοτικα ειναι εντελώς ακινδυνα 

Καλα κάνανε κ σου δώσανε αντιβιωση κ πριν την επέμβαση 

Κορίτσια εν τω μεταξύ δεν σας είπα για τις εξετάσεις μου καλές μου φαίνονται ζαχαεο καλύτερο από την άλλη φορά που είχα άγχος ο θυροειδης ανέβηκε πάλι ενώ παίρνω χάπι κ θα πάρω μεγαλύτερη δοση 

Ευτυχώς είναι καλό το ζάχαρο,τώρα με το άλλο θα αυξήσεις το χαπακι κ θα ρυθμιστεί.ειναι πολύ κοινό στην εγκυμοσύνη αυτό,μην φοβάσαι.μπραβο για τις εξετάσεις!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Gogo1994 said:

Μαρία μου μην σε ανησυχούν τα προβιοτικα ειναι εντελώς ακινδυνα 

Καλα κάνανε κ σου δώσανε αντιβιωση κ πριν την επέμβαση 

Κορίτσια εν τω μεταξύ δεν σας είπα για τις εξετάσεις μου καλές μου φαίνονται ζαχαεο καλύτερο από την άλλη φορά που είχα άγχος ο θυροειδης ανέβηκε πάλι ενώ παίρνω χάπι κ θα πάρω μεγαλύτερη δοση 

Τελεια Γωγουλα μου με το ζαχαρο! Ο θυροειδης θελει μεγαλυτερη δοση ναι, μη σε ανησυχει! Απ'οτι εχω καταλαβει ειναι το πιο συνηθισμενο να θελει ρυθμιση στην εγκυμοσυνη!

Just now, Eirini1988 said:

Γεια σας κορίτσια!!!

Ξεκινησα τη μέρα μου με μπουγάδα και ψώνια και τώρα μπήκα. Χάλασε το πλυντήριο μου και χθες βράδυ μου πέρασαν τον καινούργιο όποτε δέκα μέρες τώρα μαζεύτηκαν τρία πλυντήρια ρούχα..

@MumMaria την είχα πάρει την αντιβίωση αυτή και στις τέσσερις εξαγωγές φρονιμίτη που έκανα. Είναι δυνατή και απ τις καλύτερες απ ότι μου είχαν πει τότε.. Φρόντισε απλά κάθε φορά που την παίρνεις να έχεις φάει καλά πριν για μα μην σε πειράξει στο στομάχι..

@Papakι κι εγώ έχω πολλά υγρά απ την αρχή της εγκυμοσύνης μέχρι σήμερα. Σε σημείο που πολλές φορές νιώθω μούσκεμα. Ο γιατρός μου ειπε ότι απ τη στιγμή που δεν έχουν δυσάρεστη οσμή και το χρωμα είναι διάφανο ή υπόλευκο είναι φυσιολογικό. Κάνε βέβαια κι εσυ μια ερώτηση για να σου φύγει το άγχος.

@Gogo1994 εύχομαι να περάσετε τέλεια με τους κουμπάρους σας! Να το χαρείτε!

Αχ Ειρηνακι μου σε καταλαβαινω με το πλυντηριο! Θα κανει αποσβεση ομως το νεο, γιατι σε λιγο καιρο θα πλενει φουλ τα φορμακια του μπεμπη σου!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Και εγώ έχω πολλά υγρά κάποιες φορές πιο πηχτα αλλά λίγα είναι τα πηχτα και πολύ λίγες φορές ελάχιστα κίτρινα αλλά καθημερινά υγρά απλα

Κι εμένα έχουν κάποιες φορές λίγο χρώμα και να πω την αλήθεια αοσμα δεν ειναι... Ποτε δεν ήταν βέβαια... Παρολαυτα εγώ έχω ήδη αγχωθεί ότι είναι το μυκοπλασμα η ότι έχω ουρολοιμωξη γιατί έχω να κάνω εξετάσεις 1 μήνα. Δνε μπορώ με αυτήν την κατάσταση δν θα ξανά περιμένω να μου τα γράψει θα πάω να κάνω μόνη μου εξετάσεις! :/


yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Argyroula είπε:

Κι εμένα έχουν κάποιες φορές λίγο χρώμα και να πω την αλήθεια αοσμα δεν ειναι... Ποτε δεν ήταν βέβαια... Παρολαυτα εγώ έχω ήδη αγχωθεί ότι είναι το μυκοπλασμα η ότι έχω ουρολοιμωξη γιατί έχω να κάνω εξετάσεις 1 μήνα. Δνε μπορώ με αυτήν την κατάσταση δν θα ξανά περιμένω να μου τα γράψει θα πάω να κάνω μόνη μου εξετάσεις! :/

 

Έτσι ήμουν κ εγώ με τις εξετάσεις αλλά μπορει εμείς να ξεχάσουμε κάποια. Έξεταση κολπικό υγρού εχεις κάνει κορίτσι μου? 


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Argyroula είπε:

Κι εμένα έχουν κάποιες φορές λίγο χρώμα και να πω την αλήθεια αοσμα δεν ειναι... Ποτε δεν ήταν βέβαια... Παρολαυτα εγώ έχω ήδη αγχωθεί ότι είναι το μυκοπλασμα η ότι έχω ουρολοιμωξη γιατί έχω να κάνω εξετάσεις 1 μήνα. Δνε μπορώ με αυτήν την κατάσταση δν θα ξανά περιμένω να μου τα γράψει θα πάω να κάνω μόνη μου εξετάσεις! :/

 

Κοπέλα μου λογικά αν ήταν ουρολοίμωξη δεν θα πονούσες λίγο κ στην τουαλέτα;;εμένα μου είχε πει ο γιατρός ότι κ υποκίτρινα να είναι, θεωρείται φυσιολογικό στην εγκυμοσύνη.τωρα για την μυρωδιά,αν δεν είναι άσχημη μην ανησυχείς.ολωνων μας έχουν μια essanse φαντάζομαι,δεν μυρίζουν τριανταφυλλο:oops: όταν λέμε αοσμα εννοουμε,όπως μυρίζουν/είναι πάντα.

Κορίτσια μόλις ένιωσα την μικρή.ξεκαθαρα αυτήν την φορά.σιγουρα για τρία λεπτά.10 χτυπήματα και βάλε.εδωσε δυνατό παρόν.αλλαξε ρε συ η διάθεση μου αμέσως.

Το λέω εντωμεταξύ στον άντρα μου κ μου λέει, 'ε μόλις πήρες την αντιβίωση κ τρελάθηκε το παιδι' .το είπε γελώντας για να με κοροϊδέψει αλλά να σας πω την αλήθεια με πείραξε...

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Κοπέλα μου λογικά αν ήταν ουρολοίμωξη δεν θα πονούσες λίγο κ στην τουαλέτα;;εμένα μου είχε πει ο γιατρός ότι κ υποκίτρινα να είναι, θεωρείται φυσιολογικό στην εγκυμοσύνη.τωρα για την μυρωδιά,αν δεν είναι άσχημη μην ανησυχείς.ολωνων μας έχουν μια essanse φαντάζομαι,δεν μυρίζουν τριανταφυλλο:oops: όταν λέμε αοσμα εννοουμε,όπως μυρίζουν/είναι πάντα.

Κορίτσια μόλις ένιωσα την μικρή.ξεκαθαρα αυτήν την φορά.σιγουρα για τρία λεπτά.10 χτυπήματα και βάλε.εδωσε δυνατό παρόν.αλλαξε ρε συ η διάθεση μου αμέσως.

Το λέω εντωμεταξύ στον άντρα μου κ μου λέει, 'ε μόλις πήρες την αντιβίωση κ τρελάθηκε το παιδι' .το είπε γελώντας για να με κοροϊδέψει αλλά να σας πω την αλήθεια με πείραξε...

Αχ τι ωραία... Έδωσε πάλι το παρόν η κυρία!! Νομίζω πως και η μικρή σου σου λέει να μην ανησυχείς..

  • Μου αρέσει 1

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, MumMaria said:

Κοπέλα μου λογικά αν ήταν ουρολοίμωξη δεν θα πονούσες λίγο κ στην τουαλέτα;;εμένα μου είχε πει ο γιατρός ότι κ υποκίτρινα να είναι, θεωρείται φυσιολογικό στην εγκυμοσύνη.τωρα για την μυρωδιά,αν δεν είναι άσχημη μην ανησυχείς.ολωνων μας έχουν μια essanse φαντάζομαι,δεν μυρίζουν τριανταφυλλο:oops: όταν λέμε αοσμα εννοουμε,όπως μυρίζουν/είναι πάντα.

Κορίτσια μόλις ένιωσα την μικρή.ξεκαθαρα αυτήν την φορά.σιγουρα για τρία λεπτά.10 χτυπήματα και βάλε.εδωσε δυνατό παρόν.αλλαξε ρε συ η διάθεση μου αμέσως.

Το λέω εντωμεταξύ στον άντρα μου κ μου λέει, 'ε μόλις πήρες την αντιβίωση κ τρελάθηκε το παιδι' .το είπε γελώντας για να με κοροϊδέψει αλλά να σας πω την αλήθεια με πείραξε...

Ελα η νυφη μου 10 κλωτσιες ε;;;;;;; Κι εγω μολις ακουσα τον μικρο!!! Εμενα ηταν σαν σπρωξιματακια απαλα αλλα για λιγο... Μη μου πεις οτι δεν ειναι φτιαγμενοι ο ενας για τον αλλο; Χαχαχα!! Ερωτας τρελος μας περιμενει!!

Μαρακι μου κι εγω ειπα υπερευαισθητη με τα σχολια για το μωρο και σε καταλαβαινω. Αλλα ο δολιος σε βλεπει αυτες τις μερες με περιεργη ψυχολογια και σου εκανε ενα χιουμορακι να σου φτιαξει την διαθεση! Μην δινεις παραπανω βαση στο θεμα αντιβιωση κοριτσακι μου! Καλο θα ηταν να μην επαιρνε καμια μας ουτε ντεπον αλλα γινεται; Δε γινεται! Εκτελεις εντολες γιατρου τωρα αυτο να σκεφτεσαι!

Just now, Argyroula said:

Κι εμένα έχουν κάποιες φορές λίγο χρώμα και να πω την αλήθεια αοσμα δεν ειναι... Ποτε δεν ήταν βέβαια... Παρολαυτα εγώ έχω ήδη αγχωθεί ότι είναι το μυκοπλασμα η ότι έχω ουρολοιμωξη γιατί έχω να κάνω εξετάσεις 1 μήνα. Δνε μπορώ με αυτήν την κατάσταση δν θα ξανά περιμένω να μου τα γράψει θα πάω να κάνω μόνη μου εξετάσεις! :/

 

Ουρολοιμωξη αν ειχες Αργυρουλα μου και στο λεω εγω που ειχα παθει, θα το ηξερες αμεσως! Πονας οταν κατουρας και εχεις ενα αισθημα σαν να κατουριεσαι ενω δεν κατουριεσαι!

Κολπικα υγρα ειναι, αοσμα τελειως δεν ειναι σε καμια μας. Ποτε θα ξαναδεις το γιατρο σου; Λογικα θα σου βαλει εξετασεις τωρα

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eirini1988 είπε:

Αχ τι ωραία... Έδωσε πάλι το παρόν η κυρία!! Νομίζω πως και η μικρή σου σου λέει να μην ανησυχείς..

Αχ ναι!!!καλά άρχισα να κλαίω από την χαρά μου κατευθείαν

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Κοπέλα μου λογικά αν ήταν ουρολοίμωξη δεν θα πονούσες λίγο κ στην τουαλέτα;;εμένα μου είχε πει ο γιατρός ότι κ υποκίτρινα να είναι, θεωρείται φυσιολογικό στην εγκυμοσύνη.τωρα για την μυρωδιά,αν δεν είναι άσχημη μην ανησυχείς.ολωνων μας έχουν μια essanse φαντάζομαι,δεν μυρίζουν τριανταφυλλο:oops: όταν λέμε αοσμα εννοουμε,όπως μυρίζουν/είναι πάντα.

Κορίτσια μόλις ένιωσα την μικρή.ξεκαθαρα αυτήν την φορά.σιγουρα για τρία λεπτά.10 χτυπήματα και βάλε.εδωσε δυνατό παρόν.αλλαξε ρε συ η διάθεση μου αμέσως.

Το λέω εντωμεταξύ στον άντρα μου κ μου λέει, 'ε μόλις πήρες την αντιβίωση κ τρελάθηκε το παιδι' .το είπε γελώντας για να με κοροϊδέψει αλλά να σας πω την αλήθεια με πείραξε...

Ε ενταξειιιι νομίζω πιο σωστή στιγμή δεν υπήρχε για να κάνει την εμφάνιση της μπράβο ρε κορίτσι μου. Λοιπόν συμπάσχω με ενοχλούν κ εμένα διαφορά σχόλια όπως πχ να μου λέει χαμογελώντας ότι για κάτι φταίνε οι ορμόνες μου. Το βρίσκω κ εγώ ότι δε μπορούν καθόλου να μας κατανοήσουν καλύτερα να μη μιλάνε χαχαχα

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Ελα η νυφη μου 10 κλωτσιες ε;;;;;;; Κι εγω μολις ακουσα τον μικρο!!! Εμενα ηταν σαν σπρωξιματακια απαλα αλλα για λιγο... Μη μου πεις οτι δεν ειναι φτιαγμενοι ο ενας για τον αλλο; Χαχαχα!! Ερωτας τρελος μας περιμενει!!

Μαρακι μου κι εγω ειπα υπερευαισθητη με τα σχολια για το μωρο και σε καταλαβαινω. Αλλα ο δολιος σε βλεπει αυτες τις μερες με περιεργη ψυχολογια και σου εκανε ενα χιουμορακι να σου φτιαξει την διαθεση! Μην δινεις παραπανω βαση στο θεμα αντιβιωση κοριτσακι μου! Καλο θα ηταν να μην επαιρνε καμια μας ουτε ντεπον αλλα γινεται; Δε γινεται! Εκτελεις εντολες γιατρου τωρα αυτο να σκεφτεσαι!

Ουρολοιμωξη αν ειχες Αργυρουλα μου και στο λεω εγω που ειχα παθει, θα το ηξερες αμεσως! Πονας οταν κατουρας και εχεις ενα αισθημα σαν να κατουριεσαι ενω δεν κατουριεσαι!

Κολπικα υγρα ειναι, αοσμα τελειως δεν ειναι σε καμια μας. Ποτε θα ξαναδεις το γιατρο σου; Λογικα θα σου βαλει εξετασεις τωρα

Καλά τον άντρα μου τον κοίταξα με ένα θανατηφόρο βλέμμα.του κόπηκε το γελάκι κατευθείαν!!bitchαρα κι εγώ!!Αλλά ρε συ,δεν το λες κ πετυχημένο χιούμορ τώρα αυτό,έτσι;;;!!!

Γεννημένοι ο ένας για τον άλλον παιδάκι μου!!!σχέση όλεθρος!!αχαχαχααχα

Just now, Gogo1994 είπε:

Ε ενταξειιιι νομίζω πιο σωστή στιγμή δεν υπήρχε για να κάνει την εμφάνιση της μπράβο ρε κορίτσι μου. Λοιπόν συμπάσχω με ενοχλούν κ εμένα διαφορά σχόλια όπως πχ να μου λέει χαμογελώντας ότι για κάτι φταίνε οι ορμόνες μου. Το βρίσκω κ εγώ ότι δε μπορούν καθόλου να μας κατανοήσουν καλύτερα να μη μιλάνε χαχαχα

Ε μα ναιιιιι!πες τα ρε Γωγώ!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Καλά τον άντρα μου τον κοίταξα με ένα θανατηφόρο βλέμμα.του κόπηκε το γελάκι κατευθείαν!!bitchαρα κι εγώ!!Αλλά ρε συ,δεν το λες κ πετυχημένο χιούμορ τώρα αυτό,έτσι;;;!!!

Γεννημένοι ο ένας για τον άλλον παιδάκι μου!!!σχέση όλεθρος!!αχαχαχααχα

Ε μα ναιιιιι!πες τα ρε Γωγώ!!

Άσε άσε γιατί δε κρατιέμαι 

Τι ξέρουν αυτοί από ξεσυγχρονισμο θυροειδη? Τι ξέρουν από έντερα που παραμεριζονται και κάνουν συνέχεια θορύβους για να χωρέσει το μικρό? Η μήπως κοιτάνε το ρολόι κάθε ώρα για το τι χάπια πρέπει να πιουν η για το τι θα φάνε η μήπως πρέπει να πιουν κ άλλο νερό? Εεεε τα ειπα κ ησύχασααα


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...