Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, MumMaria είπε:

Άντε ρε κορίτσια,μια μια όλες θα το ακούσουμε!!!τι καλά κοπέλα μου!!!χαρά ε;;;

Κορίτσια μου εγώ δεν έχω πολύ καλά νέα.μεσα σε ένα 24ωρο το πόδι μου χειροτέρεψε πολύ.πρηστηκε το σημείο,έγινε τριπλάσιο,δεν μπορώ να το πατήσω σκεφτείτε.οποτε τώρα δεν μας παίρνει ο συντηρητικός τρόπος.εγινε μόλυνση κ μου είπε ο γυναικολόγος άμεσα χειρουργείο για να μην περάσουν μικρόβια στο αίμα κ κινδυνέψει το μωρό.ενταξει περιττό να σας πω όταν το άκουσα αυτό χθες το βράδυ,έκλαιγα κ δεν κοιμήθηκα στιγμή.δευτερα πρωί έχω χειρουργείο.σκεφτομαι κ τα παυσίπονα,την αναισθησία,την αντιβίωση.ολα αυτά ρε σεις στο έμβρυο τι αντίκτυπο θα έχουν;;;;έχω καταστεναχωρεθει.

Σου στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια και όσο κι αν είναι παααρα πολύ δύσκολο θα σου έλεγα να μπεις σε μια κατάσταση ηρεμίας μέχρι την Δευτέρα. Μούσικουλα χαλάρωση αναπνοές μήπως καταφέρεις να ηρεμήσεις τον πόνο. Το άγχος είναι απόλυτα φυσιολογικό να μην φεύγει τώρα. Μην επιτρέπεις στο μυαλό σου να σκέφτεται τίποτα αρνητικό μέχρι την Δευτέρα. Σίγουρα ξέρουν τι κάνουν και θα πάρεις την κατάλληλη αντιβίωση. (Κι εγω θα πάρω αντιβίωση για μυκοπλασμα στον 6ο - οχι ότι έχουν σχέση απλά το λέω για την αντιβίωση- και ανησυχώ και μην έχει γίνει κάτι κακό ήδη και για την αντιβίωση αλλά μου εξήγησαν ότι δεν επηρεάζεται το μωρό) . Οπότε απλά προτείνω να τους εμπιστευομαστε γιατί σίγουρα αν κάτι απαγορεύεται να  γίνει δεν θα μας το έκαναν! Σε καταλαβαίνουμε όλες απόλυτα!!! Υπομονή... 

  • Ευχαριστώ 1

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 15 λεπτά , MumMaria είπε:

Κι εμένα σήμερα θα μιλήσει ο χειρουργός με τον γυναικολόγο μου για τα φάρμακα μετά κ τι είναι συμβατά κ μου επιτρέπει ο γιατρός μου.ετυχε να γνωρίζονται κιόλας,ήταν συμφοιτητές.ευχαριστω πολύ παπάκι μου.

Ευχαριστώ πολυ πολύ κορίτσια μου.πιο πολύ μετράω αντίστροφα να έρθει η Δευτέρα να τελειώνω να σας πω την αλήθεια.αγχωνομαι να μένω με αυτήν την μόλυνση τώρα.ασε που ο πόνος είναι πραγματικά πλέον αφόρητο.ακουμπαει σεντόνι το βράδυ κ κλαίω.μακαρι να μπορούσα να το κάνω κ σήμερα.υππμονη όμως.ελπιζω να πάνε όλα καλά.καντε κ μια προσευχουλα για μένα αυτές τις μέρες να είναι καλά το κοριτσάκι μου,έτσι;;:oops:

Μαρακι μου περαστικα,κ να εισαι ησυχη πολυ βασικο που εχεις δυο καλους γιατρους που γνωριζονται κιολας .κ εννοειται προσευχουλα για εσενα κ την μπεμπα σου :)

  • Ευχαριστώ 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Άντε τυχερή ευτυχώς εσύ.εμενα μου έδωσε προτεραιότητα κ μου έκλεισε Δευτέρα.κανονικα ,όταν δεν είπα ότι είμαι έγκυος,μου βάλανε ραντεβού σε ένα μήνα!!!!

Κι εσύ πονούσες πολύ ε;εγώ έχω τώρα κ πύον με αιμα(σορυ για την περιγραφή) που πιο πριν δεν είχα..

Σκέψου εμένα ξεκίνησε από ένα σπυράκι που φουσκώνει γρήγορααπό πύον κι έπρεπε να σπάσει για να ανακουφιστω..τελικά έσπασε μόνο του πριν πάω για την επέμβαση και όπως λες κι εσύ έβγαζε πύον με αίμα..μου το ανοίξει όμως ο γιατρός περισσότερο για να καθαρίσει!Ο πόνος αφορητος..ήταν και σε σημείο που δε μπορούσα ούτε να κάτσω,ούτε να ξαπλώσω..εσένα είναι στο δάχτυλο του ποδιού εκεί π ενωνεται το νύχι με το δέρμα;


n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papakι είπε:

Σκέψου εμένα ξεκίνησε από ένα σπυράκι που φουσκώνει γρήγορααπό πύον κι έπρεπε να σπάσει για να ανακουφιστω..τελικά έσπασε μόνο του πριν πάω για την επέμβαση και όπως λες κι εσύ έβγαζε πύον με αίμα..μου το ανοίξει όμως ο γιατρός περισσότερο για να καθαρίσει!Ο πόνος αφορητος..ήταν και σε σημείο που δε μπορούσα ούτε να κάτσω,ούτε να ξαπλώσω..εσένα είναι στο δάχτυλο του ποδιού εκεί π ενωνεται το νύχι με το δέρμα;

Ναι ακριβώς εκεί.το έχω ξαναπάθει στο παρελθόν αλλά όχι σε τέτοιο σημείο,εικόνα η χαζη πιο βαθιά κ στρογγυλεμένα τα νύχια μου,με ενοχλούσε κάνα δυο μέρες κ περνούσε μόνο του.τωρα μην σου πω πως έχει γίνει ..δεν θα το πιστέψεις..ο γυναικολόγος μου λέει ότι κ για αυτό ευθύνονται εν μέρει οι ορμόνες της εγκυμοσύνης,που χειροτέρεψε έτσι δηλαδή..

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Μαρακι μου περαστικα,κ να εισαι ησυχη πολυ βασικο που εχεις δυο καλους γιατρους που γνωριζονται κιολας .κ εννοειται προσευχουλα για εσενα κ την μπεμπα σου :)

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου.αντε να έρθει γρήγορα η Δευτέρα..:razz:

Just now, Argyroula είπε:

Σου στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια και όσο κι αν είναι παααρα πολύ δύσκολο θα σου έλεγα να μπεις σε μια κατάσταση ηρεμίας μέχρι την Δευτέρα. Μούσικουλα χαλάρωση αναπνοές μήπως καταφέρεις να ηρεμήσεις τον πόνο. Το άγχος είναι απόλυτα φυσιολογικό να μην φεύγει τώρα. Μην επιτρέπεις στο μυαλό σου να σκέφτεται τίποτα αρνητικό μέχρι την Δευτέρα. Σίγουρα ξέρουν τι κάνουν και θα πάρεις την κατάλληλη αντιβίωση. (Κι εγω θα πάρω αντιβίωση για μυκοπλασμα στον 6ο - οχι ότι έχουν σχέση απλά το λέω για την αντιβίωση- και ανησυχώ και μην έχει γίνει κάτι κακό ήδη και για την αντιβίωση αλλά μου εξήγησαν ότι δεν επηρεάζεται το μωρό) . Οπότε απλά προτείνω να τους εμπιστευομαστε γιατί σίγουρα αν κάτι απαγορεύεται να  γίνει δεν θα μας το έκαναν! Σε καταλαβαίνουμε όλες απόλυτα!!! Υπομονή... 

Αυτό θα κάνω αργυρουλα,αναπνοές κ λίγο χαλάρωση γιατί άρχισα να πονάω κ λίγο στην κοιλιά κ πιστεύω οφείλεται κ αυτό στον πόνο του ποδιού.επειδη πονάω αρκετά,σφιγγομαι κ νιώθω κ την κοιλιά μου να σφίγγεται..δεν ξέρω αν καταλαβαίνεις τι εννοώ..θα προσπαθήσω να ηρεμήσω..

Μην φοβάσαι για το μυκοπλασμα,δίνουνε αντιβίωση για να καθαρίσει ο κόλπος κ να μπορεί να περάσει από κει το μωράκι όταν με το καλό έρθει ο τοκετός.ξερω ότι είναι ακινδυνο κατά τ άλλα.;-)

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Ναι ακριβώς εκεί.το έχω ξαναπάθει στο παρελθόν αλλά όχι σε τέτοιο σημείο,εικόνα η χαζη πιο βαθιά κ στρογγυλεμένα τα νύχια μου,με ενοχλούσε κάνα δυο μέρες κ περνούσε μόνο του.τωρα μην σου πω πως έχει γίνει ..δεν θα το πιστέψεις..ο γυναικολόγος μου λέει ότι κ για αυτό ευθύνονται εν μέρει οι ορμόνες της εγκυμοσύνης,που χειροτέρεψε έτσι δηλαδή..

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου.αντε να έρθει γρήγορα η Δευτέρα..:razz:

Αυτό θα κάνω αργυρουλα,αναπνοές κ λίγο χαλάρωση γιατί άρχισα να πονάω κ λίγο στην κοιλιά κ πιστεύω οφείλεται κ αυτό στον πόνο του ποδιού.επειδη πονάω αρκετά,σφιγγομαι κ νιώθω κ την κοιλιά μου να σφίγγεται..δεν ξέρω αν καταλαβαίνεις τι εννοώ..θα προσπαθήσω να ηρεμήσω..

Μην φοβάσαι για το μυκοπλασμα,δίνουνε αντιβίωση για να καθαρίσει ο κόλπος κ να μπορεί να περάσει από κει το μωράκι όταν με το καλό έρθει ο τοκετός.ξερω ότι είναι ακινδυνο κατά τ άλλα.;-)

Καταλαβαίνω ακριβώς... Το πάθαινω από τον πόνο στο έντερο. Είναι αυτό που λες... Σφίγγεται η κοιλιά. Ειναι φυσιολογικό αφού πονας... Προσπάθησε μήπως και πιάσει η χαλάρωση...! Ίσως ένα χαμομυλι βοηθούσε αλλά ρώτα τον γιατρό σου... (εννοώ για το πόσο μπορείς να πιεις) εγω πίνω 1-2 για πονοκέφαλο και πόνο στο έντερο (καμία σχέση με τους πόνους που έχεις είμαι σίγουρη) αλλά μήπως σε ήρεμησει λίγο. Κάποιοι γιατροί λένε όχι στο χαμομυλι για να μην κάνει συσπάσεις η μήτρα. Εμένα με αφήνει! Τοπικά σου έχει δώσει κάτι έστω και φυτικό για να μην πονας?? 


yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αυριο κοριτσια μου θα παμε κυκλαδες στο νησι του αντρα μου.μου εκανε εκπληξη σημερα με τα εισιτηρια κ ειπαμε να μεινουμε σχεδον μεχρι την ημερομηνια της αμνιοπαρακεντησης,να παρουμε δυναμεις.

  • Μου αρέσει 5

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Argyroula είπε:

Καταλαβαίνω ακριβώς... Το πάθαινω από τον πόνο στο έντερο. Είναι αυτό που λες... Σφίγγεται η κοιλιά. Ειναι φυσιολογικό αφού πονας... Προσπάθησε μήπως και πιάσει η χαλάρωση...! Ίσως ένα χαμομυλι βοηθούσε αλλά ρώτα τον γιατρό σου... (εννοώ για το πόσο μπορείς να πιεις) εγω πίνω 1-2 για πονοκέφαλο και πόνο στο έντερο (καμία σχέση με τους πόνους που έχεις είμαι σίγουρη) αλλά μήπως σε ήρεμησει λίγο. Κάποιοι γιατροί λένε όχι στο χαμομυλι για να μην κάνει συσπάσεις η μήτρα. Εμένα με αφήνει! Τοπικά σου έχει δώσει κάτι έστω και φυτικό για να μην πονας?? 

Όχι δεν μου έδωσε κάτι κ δεν ξέρω αν υπάρχει κάτι φυτικό.σε τέτοιες περιπτώσεις παίρνεις αντιφλεγμονώδες παυσίπονο κ τελειώνει η υπόθεση αλλά τώρα,δεν κάνει.θα κάνω υπομονή.ελπιζω να καταφέρω να κοιμηθώ κ το βράδυ.σε ευχαριστω παρά πολύ:-P

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Αυριο κοριτσια μου θα παμε κυκλαδες στο νησι του αντρα μου.μου εκανε εκπληξη σημερα με τα εισιτηρια κ ειπαμε να μεινουμε σχεδον μεχρι την ημερομηνια της αμνιοπαρακεντησης,να παρουμε δυναμεις.

Αχ τι καλά Εύα μου!τι ωραία εκπληξη ο καλός σου!μπράβο του! Πότε έχεις την αμνιο;;

Κάντε μια βουτιά κ για μενα;-) ποιο είναι το νησί του;;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Ναι ακριβώς εκεί.το έχω ξαναπάθει στο παρελθόν αλλά όχι σε τέτοιο σημείο,εικόνα η χαζη πιο βαθιά κ στρογγυλεμένα τα νύχια μου,με ενοχλούσε κάνα δυο μέρες κ περνούσε μόνο του.τωρα μην σου πω πως έχει γίνει ..δεν θα το πιστέψεις..ο γυναικολόγος μου λέει ότι κ για αυτό ευθύνονται εν μέρει οι ορμόνες της εγκυμοσύνης,που χειροτέρεψε έτσι δηλαδή..

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου.αντε να έρθει γρήγορα η Δευτέρα..:razz:

Αυτό θα κάνω αργυρουλα,αναπνοές κ λίγο χαλάρωση γιατί άρχισα να πονάω κ λίγο στην κοιλιά κ πιστεύω οφείλεται κ αυτό στον πόνο του ποδιού.επειδη πονάω αρκετά,σφιγγομαι κ νιώθω κ την κοιλιά μου να σφίγγεται..δεν ξέρω αν καταλαβαίνεις τι εννοώ..θα προσπαθήσω να ηρεμήσω..

Μην φοβάσαι για το μυκοπλασμα,δίνουνε αντιβίωση για να καθαρίσει ο κόλπος κ να μπορεί να περάσει από κει το μωράκι όταν με το καλό έρθει ο τοκετός.ξερω ότι είναι ακινδυνο κατά τ άλλα.;-)

Δε θα το πιστέψεις!!Κι εγώ το είχα ξαναπάθει αλλά έφυγε μόνο του...τώρα στην εγκυμοσύνη χειροτέρεψε μέσα σε μια μέρα!!!Αχ,βρε κορίτσια...ευτυχώς έχω και σας γιατί αν ανέφερε σε κάποιον τρίτο άσχετο με εγκυμοσυνη αυτά που περνάω (περνάμε) θα σκεφτόταν πως είμαι τρελή!!


n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Είναι οι ορμόνες  καλέ σου λέω κ μου το είπε ο γυναικολόγος.αλλαζουνε κατά την διάρκεια της εγκυμοσύνης,του θηλασμού,της εμμηνόπαυσης κ έχουμε όλα αυτά τα παρατράγουδα..τι να κάνουμε;;χαλάλι!τα πάντα για τα μωρά μας!!γερά να είναι Παναγίτσα μου!!!αυτό μόνο!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Όχι δεν μου έδωσε κάτι κ δεν ξέρω αν υπάρχει κάτι φυτικό.σε τέτοιες περιπτώσεις παίρνεις αντιφλεγμονώδες παυσίπονο κ τελειώνει η υπόθεση αλλά τώρα,δεν κάνει.θα κάνω υπομονή.ελπιζω να καταφέρω να κοιμηθώ κ το βράδυ.σε ευχαριστω παρά πολύ:-P

Αχ τι καλά Εύα μου!τι ωραία εκπληξη ο καλός σου!μπράβο του! Πότε έχεις την αμνιο;;

Κάντε μια βουτιά κ για μενα;-) ποιο είναι το νησί του;;

Ναι κ χαρηκα τοσο πολυ λιγο να ξεφυγουμε.Θα κανω κ για σενα χαχα!!Στις 12 ιουνιου την εχω πρωι.απο μυκονο ειναι 

αλλα σιγουρα θα παω κ μια απο τηνο για την παναγια

  • Μου αρέσει 3

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ΕΥΑ! είπε:

Ναι κ χαρηκα τοσο πολυ λιγο να ξεφυγουμε.Θα κανω κ για σενα χαχα!!Στις 12 ιουνιου την εχω πρωι.απο μυκονο ειναι 

αλλα σιγουρα θα παω κ μια απο τηνο για την παναγια

Τι όμορφα κοπέλα μου!!να περάσεις υπέροχα σου εύχομαι!να πάρεις μια ανάσα κ με ανεβασμένη ψυχολογία να κάνεις την αμνιο.ολα θα πάνε καλά.:-P

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Ναι κ χαρηκα τοσο πολυ λιγο να ξεφυγουμε.Θα κανω κ για σενα χαχα!!Στις 12 ιουνιου την εχω πρωι.απο μυκονο ειναι 

αλλα σιγουρα θα παω κ μια απο τηνο για την παναγια

Κορίτσι μου να περάσετε τέλεια!!!Να ξεκουραστειτε και το κυριότερο να χαλαρωσετε!Καλή απόλαυση!!

  • Ευχαριστώ 1

n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, ΕΥΑ! είπε:

Ναι κ χαρηκα τοσο πολυ λιγο να ξεφυγουμε.Θα κανω κ για σενα χαχα!!Στις 12 ιουνιου την εχω πρωι.απο μυκονο ειναι 

αλλα σιγουρα θα παω κ μια απο τηνο για την παναγια

Καλα ν περάσετε ,,να χαλαρώσετε και μακαρι να μπορούσα να σου στείλω λεφτά να ανάψεις ένα κεράκι κ για εμας !Αν Και ξέρω ότι θα ανάψεις κ ένα κερί για όλες μας !ολα θα πανε καλα Εύα,η αμνιο είναι απλή διαδικασία !μπραβο στον άντρα σου !!!

13 ώρες πρίν, MumMaria είπε:

Κι εμένα σήμερα θα μιλήσει ο χειρουργός με τον γυναικολόγο μου για τα φάρμακα μετά κ τι είναι συμβατά κ μου επιτρέπει ο γιατρός μου.ετυχε να γνωρίζονται κιόλας,ήταν συμφοιτητές.ευχαριστω πολύ παπάκι μου.

Ευχαριστώ πολυ πολύ κορίτσια μου.πιο πολύ μετράω αντίστροφα να έρθει η Δευτέρα να τελειώνω να σας πω την αλήθεια.αγχωνομαι να μένω με αυτήν την μόλυνση τώρα.ασε που ο πόνος είναι πραγματικά πλέον αφόρητο.ακουμπαει σεντόνι το βράδυ κ κλαίω.μακαρι να μπορούσα να το κάνω κ σήμερα.υππμονη όμως.ελπιζω να πάνε όλα καλά.καντε κ μια προσευχουλα για μένα αυτές τις μέρες να είναι καλά το κοριτσάκι μου,έτσι;;:oops:

Το κοριτσακι σου θα είναι καλα ,,,περνάνε οι μέρες ,,,λίγο έμεινε ,,,κ ολα θα τελειώσουν !!!μετα Δ θα θυμάσαι τίποτε !!σου στέλνω όλη μου την υπομονη κ θετική ενέργεια !θα σε έχουμε στην προσευχή μας !!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, ΕΥΑ! είπε:

Ναι κ χαρηκα τοσο πολυ λιγο να ξεφυγουμε.Θα κανω κ για σενα χαχα!!Στις 12 ιουνιου την εχω πρωι.απο μυκονο ειναι 

αλλα σιγουρα θα παω κ μια απο τηνο για την παναγια

Τέλεια τέλεια να περάσετε όμορφα κ να σκέφτεστε τ μωράκι σας!!

  • Ευχαριστώ 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε ολες

@MumMaria μου σε σκεφτόμουν πως κοιμήθηκες?

Κορίτσια θα ερθουν οι κουμπάροι μας κ η βαφτιστήρα μου αυριο από Ηράκλειο 

Έχω ξετρελαθεί. Το λέω κ κλαίω από τη χαρά μου. Έχω να τη δω από αρχές Μαρτίου πριν μάθω καν ότι είμαι έγκυος 

Λίγο στενοχωριεμαι που δε μπορώ να πάω εγώ να ξεσκασω αλλά είπα να το αφήσω Ακομα λίγο κ να προσέξω τον πλακούντα μου 

Μου φτάνει που θα τους δω

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...