Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Υβόννη είπε:

Κοριτσακι μου καταρχην μπραβο για τη β'επιπεδου! Εσυ ησουν σημερα που δε μπορουσα να θυμηθω ποιο κοριτσι μας ηταν!!! Για τον τραχηλο, ειναι και αλλα κοριτσια ετσι στην παρεα μας. Αν κανεις οτι σου λενε θα πανε ολα καλα! Μπραβο συο γιατρο που ειπε να μην διαβαζεις τιποτα. Εκτος απο αγχος τιποτα καλο δε θα βγει! Ηρεμια, ξεκουραση και υπομονη και ιεμαι σιγουρη θα πανε ολα τελεια!!!!!!

Ευχαριστώ πολύ για τα υπέροχα λόγια σας! Πραγματικά με βοηθάνε πολυ! Εύχομαι το καλύτερο για όλες μας!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellizza είπε:

Ευχαριστώ πολύ για τα υπέροχα λόγια σας! Πραγματικά με βοηθάνε πολυ! Εύχομαι το καλύτερο για όλες μας!!

Κορίτσι μου βρίσκω εξαιρετικά θετικό ότι το γνωρίζεις ήδη και ο γιατρός σου τα ψαχουλεύει όλα !!! Εξαιρετικά θετικό ότι το μωράκι στη β επιπέδου είναι τέλειο!!!! Θα ηρεμήσεις θα ακολουθήσεις οδηγίες, πάρε κ μια δεύτερη γνώμη δεν κάνει κακό, αν και μου δείχνεις ότι εμπιστεύεσαι το γιατρό σου! Όλα θα πάνε καλά θα το δεις !!!

  • Μου αρέσει 1

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo81 είπε:

Κορίτσι μου βρίσκω εξαιρετικά θετικό ότι το γνωρίζεις ήδη και ο γιατρός σου τα ψαχουλεύει όλα !!! Εξαιρετικά θετικό ότι το μωράκι στη β επιπέδου είναι τέλειο!!!! Θα ηρεμήσεις θα ακολουθήσεις οδηγίες, πάρε κ μια δεύτερη γνώμη δεν κάνει κακό, αν και μου δείχνεις ότι εμπιστεύεσαι το γιατρό σου! Όλα θα πάνε καλά θα το δεις !!!

Ευχαριστώ πολύ! Όντως τον εμπιστεύομαι αλλά επειδή με είδε πολύ αγχωμενη μου προτείνετε να πάρω και μια δεύτερη γνώμη.

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Αν του φοράς ολόσωμο φορμακι ,δεν χρειάζονται καλτσουλες.εγω του είχα πάρει καλτσακια γιατί γεννήθηκε Αύγουστο κ του είχα τα μπούτια εξω.

Πιτζαμακια δεν του έχω πάρει να πω την αλήθεια μου.με ολόσωμα κορμάκια τον κοιμιζα.μια καλή αγορά είναι υπνοσακοι.εμενα με βολεψαν,έχω δύο χειμωνιάτικους κ 2 καλοκαιρινούς.κουβερτα δεν κράτησε λεπτό!!

Πες μου λίγο την ΠΗΤ σου κ το φύλο του μπεμπέ να σε βάλω στο πινακακι:x

@Geo81 πες μου την πητ σου να σε βάλω στο πινακακι μας!!!:x

@Alkyoni πες μου κι εσύ την πητ σου κοπελιά:x

@MinakiG μάθαμε το μωρό σου τι φύλο έχει;;;να σε βάλω ολοκληρωμένα στο πινακακι;)

28/11 αγαπημένη μου! 

  • Μου αρέσει 1

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Myrainbow

@Anna2020

Λοιπόν γλυκούλες μου,θα περιμένω κ το @MinakiG την Πέμπτη να μάθουμε το πολυπόθητο φύλο,μπας κ μου απαντήσουν κ κάποια κορίτσια ακόμα κ θα σας ετοιμάσω το ανανεωμένο μας πινακακι που θα λέει τις πητ μας κ αν η γραμματοσειρά του ονόματός μας θα είναι μπλε ή ροζ(λιλά καλύτερα,επειδή σε κάποιες δεν αρέσει κ πολύ το ροζ) για να έχουμε κ μια ολοκληρωμένη εικόνα κ να χαζεύουμε ποιανης η σειρά έρχεται!!!!!

Άντε Παναγίτσα μου,κοντευουμε σιγά σιγά!!!:x

  • Μου αρέσει 10
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

@Myrainbow

@Anna2020

Λοιπόν γλυκούλες μου,θα περιμένω κ το @MinakiG την Πέμπτη να μάθουμε το πολυπόθητο φύλο,μπας κ μου απαντήσουν κ κάποια κορίτσια ακόμα κ θα σας ετοιμάσω το ανανεωμένο μας πινακακι που θα λέει τις πητ μας κ αν η γραμματοσειρά του ονόματός μας θα είναι μπλε ή ροζ(λιλά καλύτερα,επειδή σε κάποιες δεν αρέσει κ πολύ το ροζ) για να έχουμε κ μια ολοκληρωμένη εικόνα κ να χαζεύουμε ποιανης η σειρά έρχεται!!!!!

Άντε Παναγίτσα μου,κοντευουμε σιγά σιγά!!!:x

Πολύ ωραία ιδέα :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

@Myrainbow

@Anna2020

Λοιπόν γλυκούλες μου,θα περιμένω κ το @MinakiG την Πέμπτη να μάθουμε το πολυπόθητο φύλο,μπας κ μου απαντήσουν κ κάποια κορίτσια ακόμα κ θα σας ετοιμάσω το ανανεωμένο μας πινακακι που θα λέει τις πητ μας κ αν η γραμματοσειρά του ονόματός μας θα είναι μπλε ή ροζ(λιλά καλύτερα,επειδή σε κάποιες δεν αρέσει κ πολύ το ροζ) για να έχουμε κ μια ολοκληρωμένη εικόνα κ να χαζεύουμε ποιανης η σειρά έρχεται!!!!!

Άντε Παναγίτσα μου,κοντευουμε σιγά σιγά!!!:x

Με το καλο κοριτσια μου, να παρουμε ολες γερα μωρακια αγκαλια!!!! Ξεκινησαμε ολες μαζι με αγχος τοτε αν θα ακουσουμε καρδουλα και ειμαστε τωρα εδω:wub:

Συμπεθερα, λες να εχει τροπο να βαζουμε τικ σε οποια γενναει; Χαχαχαχαχα!  Ευχαριστουμε παρα πολυ για τον κοπο και το χρονο σου! Εισαι υπεροχη!

  • Μου αρέσει 3

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Με το καλο κοριτσια μου, να παρουμε ολες γερα μωρακια αγκαλια!!!! Ξεκινησαμε ολες μαζι με αγχος τοτε αν θα ακουσουμε καρδουλα και ειμαστε τωρα εδω:wub:

Συμπεθερα, λες να εχει τροπο να βαζουμε τικ σε οποια γενναει; Χαχαχαχαχα!  Ευχαριστουμε παρα πολυ για τον κοπο και το χρονο σου! Εισαι υπεροχη!

Μπορούμε όταν έρθει ο καιρός να το παίζουμε και στοιχήματα... χαχαχαχαχα

@MumMaria ευχαριστούμε πολύ!!! Αναμενουμε λοιπόν το ανανεομενο πινακάκι..

  • Χαχα 2

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Eirini1988 said:

Μπορούμε όταν έρθει ο καιρός να το παίζουμε και στοιχήματα... χαχαχαχαχα

@MumMaria ευχαριστούμε πολύ!!! Αναμενουμε λοιπόν το αναμενόμενο πινακάκι..

χαχαχα! Βασικα ισως καποιες γεννησουμε και μαζι!!!!

Το επομενο που θα δημοσιευσουμε σε πινακακι θα ειναι τα ψωνια μας!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Με το καλο κοριτσια μου, να παρουμε ολες γερα μωρακια αγκαλια!!!! Ξεκινησαμε ολες μαζι με αγχος τοτε αν θα ακουσουμε καρδουλα και ειμαστε τωρα εδω:wub:

Συμπεθερα, λες να εχει τροπο να βαζουμε τικ σε οποια γενναει; Χαχαχαχαχα!  Ευχαριστουμε παρα πολυ για τον κοπο και το χρονο σου! Εισαι υπεροχη!

Καλέ το έχω σκεφτεί!!!όταν θα γεννάει κάποια,δίπλα θα φεύγει η πητ κ θα μπαίνουν τα γενέθλια από το νινακι:x

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Καλέ το έχω σκεφτεί!!!όταν θα γεννάει κάποια,δίπλα θα φεύγει η πητ κ θα μπαίνουν τα γενέθλια από το νινακι:x

Σε λατρευω!!!!! Ειλικρινα ειμαστε list buddies!! Χαχαχαχα

  • Χαχα 3

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Καλέ το έχω σκεφτεί!!!όταν θα γεννάει κάποια,δίπλα θα φεύγει η πητ κ θα μπαίνουν τα γενέθλια από το νινακι:x

Τι τελεια ιδεα!!ευχαριστουμε για τον χρονο σου που μας οργανωνεις με το πινακακι!!

  • Μου αρέσει 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...