Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Evitheodorou είπε:

καλημέρα κορίτσια εγώ που ακόμα δεν έχω ψωνίσει τίποτα λέτε να τρέχω τελευταία στιγμή κ δεν θα φτάνω..ας μην ανχωθω ε όλα θα γινουν..

Να σου πω και εγώ ακόμη κοιτάω. Κάτι λίγα έχω πάρει σαλιαριτσες κτλ. Τα υπόλοιπα πιο μετά. Αυτά που ξέρω ότι αργούν να έρθουν εδώ που μένω είναι το καρότσι και το κρεβατάκι. Τα άλλα είναι ετοιμοπαραδωτα. Τέλος Αυγούστου θα ξεκινήσουμε τα ψώνια. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Όχι κορίτσι μου. Και εμείς κοιτάμε μόνο τώρα.Γιαυι υπάρχουν τόσες μάρκες κ θέλω να καταλήξουμε. Να σου πω την αλήθεια εγώ σκέφτομαι αγορές μετά τη Γ επιπέδου ελπίζω να μην είναι πολύ τελευταία στιγμή να δω τι γίνεται κ με το ασβεστωμα που είχαμε δει. Μήπως έχει αρχίσει να φεύγει. 

και εγω μόνο κοιτάω προς το παρόν α εντάξει δεν ειμαι η μόνη..όλα καλά θα είναι..και εγω να πω την αλήθεια έναν φόβο τον έχω να πάνε όλα καλά..

Just now, Ellizza είπε:

Να σου πω και εγώ ακόμη κοιτάω. Κάτι λίγα έχω πάρει σαλιαριτσες κτλ. Τα υπόλοιπα πιο μετά. Αυτά που ξέρω ότι αργούν να έρθουν εδώ που μένω είναι το καρότσι και το κρεβατάκι. Τα άλλα είναι ετοιμοπαραδωτα. Τέλος Αυγούστου θα ξεκινήσουμε τα ψώνια. 

ωραία αρα δεν θα είναι πολύ αργά κ τότε θα προλάβουμε..

Just now, Ellizza είπε:

Να σου πω και εγώ ακόμη κοιτάω. Κάτι λίγα έχω πάρει σαλιαριτσες κτλ. Τα υπόλοιπα πιο μετά. Αυτά που ξέρω ότι αργούν να έρθουν εδώ που μένω είναι το καρότσι και το κρεβατάκι. Τα άλλα είναι ετοιμοπαραδωτα. Τέλος Αυγούστου θα ξεκινήσουμε τα ψώνια. 

ωραία αρα δεν θα είναι πολύ αργά κ τότε θα προλάβουμε..

Just now, Ellizza είπε:

Να σου πω και εγώ ακόμη κοιτάω. Κάτι λίγα έχω πάρει σαλιαριτσες κτλ. Τα υπόλοιπα πιο μετά. Αυτά που ξέρω ότι αργούν να έρθουν εδώ που μένω είναι το καρότσι και το κρεβατάκι. Τα άλλα είναι ετοιμοπαραδωτα. Τέλος Αυγούστου θα ξεκινήσουμε τα ψώνια. 

ωραία αρα δεν θα είναι πολύ αργά κ τότε θα προλάβουμε..

Just now, Ellizza είπε:

Να σου πω και εγώ ακόμη κοιτάω. Κάτι λίγα έχω πάρει σαλιαριτσες κτλ. Τα υπόλοιπα πιο μετά. Αυτά που ξέρω ότι αργούν να έρθουν εδώ που μένω είναι το καρότσι και το κρεβατάκι. Τα άλλα είναι ετοιμοπαραδωτα. Τέλος Αυγούστου θα ξεκινήσουμε τα ψώνια. 

ωραία αρα δεν θα είναι πολύ αργά κ τότε θα προλάβουμε..


i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evitheodorou είπε:

και εγω μόνο κοιτάω προς το παρόν α εντάξει δεν ειμαι η μόνη..όλα καλά θα είναι..και εγω να πω την αλήθεια έναν φόβο τον έχω να πάνε όλα καλά..

Ναι βρε Εύη μου δε φεύγει ο φόβος .. Και ειλικρινά ειναι τόσο υπέροχο αυτό που μας συμβαίνει που δε μπορούμε να το πιστέψουμε νομίζω. Αυτό έχω πάθει εγώ. Θέλω να αρχίσω να παίρνω τα πάντα αλλά το αγχος δε φεύγει 


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

και εγώ θέλω πρώτα να πάρω τα πιο βαριά κουνια συρτάριερα καρότσι κτλ να τα έχω κλείσει κ μετα λέω τα πιο καθημερινά..

Just now, Gogo1994 είπε:

Ναι βρε Εύη μου δε φεύγει ο φόβος .. Και ειλικρινά ειναι τόσο υπέροχο αυτό που μας συμβαίνει που δε μπορούμε να το πιστέψουμε νομίζω. Αυτό έχω πάθει εγώ. Θέλω να αρχίσω να παίρνω τα πάντα αλλά το αγχος δε φεύγει 

αυτό ακριβώς το ιδιο κ εγω..

Just now, MinakiG είπε:

Κορίτσια πού θα γεννήσετε; Εγώ στο Μητέρα... 

Με το καλό ο γάμος σου εύχομαι να το χαρείτε κ να το ζήσετε όπως θέλετε!!όλα να είναι τέλεια..εμένα ο γιατρός μου είναι ιασώ οπότε εκεί λογικα..

  • Μου αρέσει 1

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια μου..

Αχ ανυπομονω γι αυτες τις αγορες...σιγουρα θα χρειαστω κ εγω λιστα...

@MinakiG που μενεις κ θα γεννησεις στο μητερα;; εμας εδω στα Γιαννενα το μητερα ειναι το χειροτερο...Απο βρωμια,απο γιατρους,απο λαθη που γινονται.Νονιζω πως δεν εχουν ουτε  θερμοκοιτιδα..οποτε εγω θα γεννησω στο νοσοκομειο..


BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MinakiG είπε:

Κορίτσια πού θα γεννήσετε; Εγώ στο Μητέρα... 

Καλημέρα σε όλες!! :) Εγώ θα γεννήσω στο Λητώ, εκεί είναι ο γιατρός μου!

Just now, Gogo1994 είπε:

Ναι βρε Εύη μου δε φεύγει ο φόβος .. Και ειλικρινά ειναι τόσο υπέροχο αυτό που μας συμβαίνει που δε μπορούμε να το πιστέψουμε νομίζω. Αυτό έχω πάθει εγώ. Θέλω να αρχίσω να παίρνω τα πάντα αλλά το αγχος δε φεύγει 

Και εγώ βρε κορίτσια έτσι.. Το τρεναρω γιατί αγχώνομαι, σκέφτομαι να φύγει η Β επιπέδου μη σας πω και ο Αύγουστος τελείως και μετά να αρχίσουμε!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίνο είπε:

Καλημέρα σε όλες!! :) Εγώ θα γεννήσω στο Λητώ, εκεί είναι ο γιατρός μου!

Και εγώ βρε κορίτσια έτσι.. Το τρεναρω γιατί αγχώνομαι, σκέφτομαι να φύγει η Β επιπέδου μη σας πω και ο Αύγουστος τελείως και μετά να αρχίσουμε!

Πωπω κ εγώ έτσι έλεγα για τη Β επιπέδου αλλα σιγά σιγά πλησιάζει κ ο φόβος του τοκετου. Δε θα ξεμπλεξουμε από τα άγχη μας. 


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Πωπω κ εγώ έτσι έλεγα για τη Β επιπέδου αλλα σιγά σιγά πλησιάζει κ ο φόβος του τοκετου. Δε θα ξεμπλεξουμε από τα άγχη μας. 

Χαχαχα ρώτησα μια φίλη μου που είναι μαμά ποτέ φεύγει το άγχος στην εγκυμοσύνη και μου είπε ποτέ! Πάντα κάτι θα βρίσκουμε! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Πωπω κ εγώ έτσι έλεγα για τη Β επιπέδου αλλα σιγά σιγά πλησιάζει κ ο φόβος του τοκετου. Δε θα ξεμπλεξουμε από τα άγχη μας. 

Ναι έτσι ακριβώς δεν ελπίζω ότι μετά τη Β επιπέδου τελειώνουν και τα άγχη αλλά πρέπει να αρχίσουμε να κάνουμε και κάτι να προετοιμαζουμε το έδαφος σιγά σιγά.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ellizza είπε:

Χαχαχα ρώτησα μια φίλη μου που είναι μαμά ποτέ φεύγει το άγχος στην εγκυμοσύνη και μου είπε ποτέ! Πάντα κάτι θα βρίσκουμε! 

Μα είμαι σίγουρηηη κ μετά εννοείται αλλά να το πάρουμε αγκαλιά το μωρακι μας κ όλα θα γινουν

  • Μου αρέσει 2

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Έλα Δεσποινάκι μου,θα σου απαντήσει κ η @KarMar84 αλλά να σου πω εγώ στην β επιπέδου στην αρχή του υπερήχου,μου λέει ο εμβρυολογος ας περιμενουμε να χαλαρώσει λίγο η μήτρα γιατί κάνει μια σύσπαση αυτή την στιγμή κ έχει στριμωξει το μωρό.δεν ένιωθα τίποτα,αλλά την είδα.ειχε κάπως πρηστεί ένα σημείο στον υπέρηχο,σε εκείνο το σημείο ήταν η σύσπαση.σε λίγα δευτερόλεπτα χαλάρωσε κ μετά έγινε κανονικά ολη η διαδικασία.ο εμβρυολογος μου είπε να μην ανησυχώ καθόλου κ ότι από την εβδομάδα που είμαστε θα έχουμε συχνά ανώδυνες συσπάσεις.κατα λέξη είπε 'μυς είναι κ το μόνο που ξέρει να κάνει,είναι να συσπαται'

Α μαζί απαντήσαμε!χαχααχα!εγώ πάλι χαμπάρι δεν πήρα στην σύσπαση!στον κόσμο μου λες;;;!!!χαχααχαχα

Καλημέρα φιλενάδες μου!!!σήμερα ξεκινάω κ διανύω την 25η εβδομάδα!!!!εγώ κ η @demifilol  !! Δεν ξέρω αν ξεχνάω κ καμία άλλη κοπέλα..άντε αυτός ο 6ος μήνας ατέλειωτος μου φαίνεται!:grin: περιμένω πως κ πως αύριο να δω το μωράκι μου,οπότε σήμερα θα κάνω το μπανάκι μου,τα νυχακια μου,να είμαι έτοιμη περιποιημένη!τώρα παρέα με τον γιο μου θα πάμε να κάνουμε κάτι χαζοδουλειτσες στην αγορά εδώ της γειτονιάς(να πάρω κάτι λάμπες,μπαταρίες,κάτι πετσετουλες για την κουζίνα από vicko)

@Gogo1994 το μεσημεράκι που θα κοιμηθεί,είμαι στην διάθεση σου!θα σας παραθέσω την πρώτη λίστα για τα χοντρά!:-D

Σας φιλω:x

Καλημερα κοπέλα μ κατάλαβα.. Εγώ δεν παιρνω μαγνήσιο γτ γενικά δεν είχα ενόχληση τώρα αυτές τις μέρες π περπατησα πολυ με στάσεις βέβαια ένιωθα κατω σαν να ανοίγουν τ κόκαλα κ δεν καταλαβαίνω αν ήταν συσπαση η απλά άνοιγμα της μητρας και της περιοχης:roll: ανυπομονουμε γτ λίστα και το πινακακι.. Κ εγώ αυριο γυρίζω να μπω σε μια σειρά και τρίτη έχω την καμπύλη.. 

Just now, Geo81 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!

@Despoina Marέτσι είναι οι συσπάσεις όπως τις περιέγραψε η @KarMar84 και εγώ την Παρασκευή που πήγα βίωσα ακριβώς το ίδιο πράγμα , πέτρωνε η κοιλιά μου κάτω αριστερά και την είδαμε κουλουριασμένη στην αρχή :( μετά όμως χαλάρωσε η κοιλιά και είπε να πιπιλίσει λίγο το χεράκι της να την πάρει ο ύπνος!!

γενικα σε αυτές τις εβδομάδες όπως είπε και η @MumMaria είναι φυσιολογικό να έχουμε συσπασουλες... συνήθως είναι μικρές και ανώδυνες !!! 
με πείσατε για το στήθος θα πάω να μετρηθώ αχαχαχαχαχ τρελές !!!!

Στα σημεία όμως όπως τ κεφάλι η η πλατη εγώ τ καταλαβαίνω πιο σκληρό στ κοιλιά κ ετσι έχω αρχίσει κ καταλαβαίνω π ειναι τι.. Μπερδευομαι μην έχω συσπάσεις και δεν τ καταλαβαίνω γτ μαγνήσιο δεν παιρνω

Just now, Gogo1994 είπε:

Καλημέρα κοριτσαρες @MumMariaκ όλες οι άλλες μανουλες που ξέρετε χθες είδαμε καροτσια inglessina κ kikka boo.. Ποια η γνώμη σας?  Κ λίκνο πήρατε υφασμάτινο η ξύλινο? Από κουνιτσα προτιμήσατε μικρή η μία που Ν Α γίνεται κ παιδικό κρεβατάκι? 

Καλημερααα εγώ σκέφτομαι  inglesina trilogy  ειναι τσιμπημενο αλλά διάβασα ότι αξιζειιιιι:)


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια εμείς θα κάνουμε τις αγορές μας τέλη Αυγούστου γιατί μένουμε σε χωρίο στην επαρχία και φοβόμαστε μήπως μας κλείσουν με την καραντίνα και δεν προλάβουμε. αν μπει απαγόρευση μετά δεν θα μπορέσουμε να μετακινηθούμε απο εδω για να πάρουμε αυτά που θέλουμε και πραγματικά δεν θέλω να καταλήξω να ψωνίζω απο το internet χωρίς να τα έχω δει.. ξέρω είναι αγχωτικό αυτο που λεω αλλά ειμαι λίγο control freak τα θέλω λίγο όλα σε μια σειρά. επίσης εμείς για καρότσι είμαστε ανάμεσα στο inglesina trilogy ή το Joolz Hub. αυτά τα 2 είναι στα πακέτα που κοιτάμε σε ενα συγκεκριμένο μαγαζί για το δωμάτιο της μπέμπας που είναι όλο το πακέτο με λικνο, κουνια που γίνεται προεφηβικό κρεβάτι, μεγάλη συρταριέρα, μπανάκι και την προίκα του. επίσης μέχρι τέλη Αυγούστου παίζουν και εκπτώσεις κορίτσια!!! :)

  • Μου αρέσει 2

kEWVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofaki_88 είπε:

Καλημέρα κοριτσάρες!!! Σας διαβάζω συχνά και όσο μπορώ συμμετέχω και εγω, όταν έχω λίγο χρόνο γιατί η δουλειά μου τρώει πλεον 12ωρα.. αχ 2 μήνες και σταματάω επιτέλους! @MumMaria πολύ σωστά τα θυμάσαι για το πινακάκι μας! τι τέλεια, σ'ευχαριστούμε πολύ! θέλω και εγω την λίστα κορίτσια γιατί στις 24/07 έχω β επιπέδου και εγω και μετά ξεκινάμε ψωνιααα!!! :)@Υβόννη είσαι πραγματικά τρελή που μας μπρίζωσες όλες και το κάναμε! κορίτσια εγω εχω πάρει 6 κιλά μέχρι στιγμής και το βυζί ειναι 3,5 κιλα! χαχαχα με τον αντρα μου γελούσαμε 10 λεπτα!! άρχισα πλεον και εγω να την καταλαβαίνω την μικρούλα μας, ο άντρας μου οχι ακόμα και στεναχωριέται ο καημένος... αλλά μου χώνει κάτι κλωτσιές ωρες ώρες ειδικά οταν ακούμε τα metal τραγουδάκια μας, μεταλλάδες και ροκάδες και οι 2! με Metallica θα την κοιμήζω την μικρή! και πολλές φορές νιώθω σαν φτερουγίσματα μια πάνω και μια κάτω..τι όμορφο συναισθημα!

κοριτσάκια εύχομαι σε όλες τέλειες β επιπέδου και όλα να μας πάνε καλά μέχρι το τέλος, εξάλλου είμαστε γουρλίδικη ομαδάρα! :)

Τι ωραία τα νέα σου σοφία!!!φουλ δουλειά ε;; μέτρα αντίστροφα να χαλαρώσεις κι εσύ λίγο ,γιατί μετά έρχεται η τσουπρα σου!!!χαχααχαχα!κ θα σε τρέχει αυτή!

Μεταλαδες κι εσείς ε;;; ωραιααααα...κι εμάς ο μικρός τώρα με ζουζούνια κλαίει,αλλά όλα τα μέταλ κομμάτια τα χορεύει,με head banging!μάλλον επειδή άκουγε μέταλ από την κοιλιά!να ξέρεις κ μετά θα της αρέσει,θα το έχει συνδεσει:x

Just now, Gogo1994 είπε:

Καλημέρα κοριτσαρες @MumMariaκ όλες οι άλλες μανουλες που ξέρετε χθες είδαμε καροτσια inglessina κ kikka boo.. Ποια η γνώμη σας?  Κ λίκνο πήρατε υφασμάτινο η ξύλινο? Από κουνιτσα προτιμήσατε μικρή η μία που Ν Α γίνεται κ παιδικό κρεβατάκι? 

Inglesina ξέρω γιατί έχω εγώ κ γενικά οι γνωστοί μου.εγω έχω το zippy light,ελαφρύ(το κουβαλάω μόνη μου με το μωρό μέσα),ανοίγει κλείνει εύκολα,είναι από νεογέννητο,εύκολο στην οδήγηση κ χωραει σε Πορτ μπαγκαζ μικρού αμαξιού.δες βιντεάκι που έχουν γι αυτό.τωρα λίκνο πήρα υφασμάτινο,που ανοίγει κ ενώνεται αν θες με το κρεβατι σας,βολεύει να ελέγχεις το παιδί πιο εύκολα,άμα θηλάζεις επίσης βολεύει,κ το ότι είναι υφασμάτινο είναι πιο ελαφρύ,κλείνει εύκολα κ σε ταξίδια το παίρνεις μαζί σου.εγω έχω το cbx είναι ακριβώς με το chicco next to me,αλλά στην μισή τιμή!οπότε το συστήνω.κουνιανπηρα από ικεα,μια που είχε κ δύο συρτάρια από κάτω,λευκή,κ δύο επίπεδα,που αργότερα βγάζεις κ το κάγκελο κ γίνεται για λίγο πιο μεγάλο παιδάκι,τύπου 4 χρόνων.μετα μάλλον θα πάρουμε κουκέτα εμείς για να βολεψει κ για τα δύο μας που είναι κοντινές ηλικίες.

Just now, Evitheodorou είπε:

καλημέρα κορίτσια εγώ που ακόμα δεν έχω ψωνίσει τίποτα λέτε να τρέχω τελευταία στιγμή κ δεν θα φτάνω..ας μην ανχωθω ε όλα θα γινουν..

Όχι καλε,τι να αγχωθεις;έχεις καιρό..αλλά ξεκινά καμία έρευνα αγοράς χαλαρά κ να βγεις βολτουλες πριν παραβαρυνεις,τουλάχιστον για τα χοντρά:-D κι εγώ έτσι είχα κάνει..

Just now, MinakiG είπε:

Κορίτσια πού θα γεννήσετε; Εγώ στο Μητέρα... 

Εγώ θα γεννήσω γενική κλινική στην θεσσαλονίκη.εκει γέννησα κ τον Βασίλη κ έμεινα υπερευχαριστημενη.

Just now, Sofaki_88 είπε:

κορίτσια εμείς θα κάνουμε τις αγορές μας τέλη Αυγούστου γιατί μένουμε σε χωρίο στην επαρχία και φοβόμαστε μήπως μας κλείσουν με την καραντίνα και δεν προλάβουμε. αν μπει απαγόρευση μετά δεν θα μπορέσουμε να μετακινηθούμε απο εδω για να πάρουμε αυτά που θέλουμε και πραγματικά δεν θέλω να καταλήξω να ψωνίζω απο το internet χωρίς να τα έχω δει.. ξέρω είναι αγχωτικό αυτο που λεω αλλά ειμαι λίγο control freak τα θέλω λίγο όλα σε μια σειρά. επίσης εμείς για καρότσι είμαστε ανάμεσα στο inglesina trilogy ή το Joolz Hub. αυτά τα 2 είναι στα πακέτα που κοιτάμε σε ενα συγκεκριμένο μαγαζί για το δωμάτιο της μπέμπας που είναι όλο το πακέτο με λικνο, κουνια που γίνεται προεφηβικό κρεβάτι, μεγάλη συρταριέρα, μπανάκι και την προίκα του. επίσης μέχρι τέλη Αυγούστου παίζουν και εκπτώσεις κορίτσια!!! :)

Ακριβώς αυτό που λέει ο η σοφία!να κοιτάτε κ τις εκπτώσεις,αξίζει!!;)

Just now, Rebecca85 είπε:

Καλημέρα! Και εγω στο μητερα θα γεννήσω! Αθήνα είσαι? @MumMaria θα με βάλεις και εμενα στη λίστα? 6/11  αγοράκι!

Εννοείται θα σε βάλω!!!!αναμένω το μινακι κ αναρτώ πινακακι;)

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...