Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , Kiddo είπε:

      Μπράβο κοριτσάκι μου! Είσαι και επίσημα έγκυος!! Χορταστικους διπλασιασμους εύχομαι!!

      Μη συγκρίνεις, κάθε κύημα είναι διαφορετικό ακόμα και στην ίδια γυναίκα!! Πολλοί μπορεί να είναι οι παράγοντες, για αυτό άλλωστε δίνουν τόσο μεγάλο εύρος φυσιολογικών τιμών στην εξέταση της χοριακής! Για την ώρα είναι πολύ καλή η τιμή της και να θυμάσαι ότι θέλουμε αύξηση τουλάχιστον 60% σε 72 ώρες..!

      Να σου πάνε όλα κατ'ευχήν γλυκιά μου!!🙏🙏🙏

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μακάρι να βγεις αληθινή ❤️

      • Ευχή 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Καλημερα αγαπημενες μου απο Bodensee! Να εχετε μια τελεια μερα ευχομαι!! 

Ειναι πολυ πολυ ομορφα εδω, αν και ο καιρος χτες και σημερα ειναι βροχερος, ομωε εμεις δεν μασαμε και κανουμε τις βολτες μας!! Ανανεωθηκαμε αρκετα κοριτσακια μου! Βεβαια ξερετε τι καταλαβα; Απο τωρα ειμαστε γονεις τελικα!!! Μιλαμε συνεχεια για το μωρακι μας χαχαχαχα! Νομιζω το "οι δυο μας" δεν υπαρχει πλεον:x Επισης αντοχςς μηδεν κοριτσια μου! Εγω που σε αντιστοιχςς διακοπες θα εκανα 3 ωρες πεζοπορια στα δαση, ποδηλατο σιγουρα θα νοικιαζαμε και θα ειχα μετα και ορεξη για βραδινη εξοδο, πλεον μια βολτα με τα ποδια παμε και θελω 100 ωρες διαλειμμα χαχχααχχ!!!

Απειρα φιλακια σε ολες, δεν εχει καλο ιντερνετ εδω αλλα σας σκεφτομαι πολυ και θα σας διαβαζω με την πρωτη ευκαιρια!!! Ειδα ομως οτι ζυγιζονται στηθια και πολυ εχω γελασει!!!!

  • Μου αρέσει 9

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα αγαπημενες μου απο Bodensee! Να εχετε μια τελεια μερα ευχομαι!! 

Ειναι πολυ πολυ ομορφα εδω, αν και ο καιρος χτες και σημερα ειναι βροχερος, ομωε εμεις δεν μασαμε και κανουμε τις βολτες μας!! Ανανεωθηκαμε αρκετα κοριτσακια μου! Βεβαια ξερετε τι καταλαβα; Απο τωρα ειμαστε γονεις τελικα!!! Μιλαμε συνεχεια για το μωρακι μας χαχαχαχα! Νομιζω το "οι δυο μας" δεν υπαρχει πλεον:x Επισης αντοχςς μηδεν κοριτσια μου! Εγω που σε αντιστοιχςς διακοπες θα εκανα 3 ωρες πεζοπορια στα δαση, ποδηλατο σιγουρα θα νοικιαζαμε και θα ειχα μετα και ορεξη για βραδινη εξοδο, πλεον μια βολτα με τα ποδια παμε και θελω 100 ωρες διαλειμμα χαχχααχχ!!!

Απειρα φιλακια σε ολες, δεν εχει καλο ιντερνετ εδω αλλα σας σκεφτομαι πολυ και θα σας διαβαζω με την πρωτη ευκαιρια!!! Ειδα ομως οτι ζυγιζονται στηθια και πολυ εχω γελασει!!!!

Να περνάτε υπεροχααααααα Ειρήνη μου !!!!! Είναι το λεγόμενο babymoon για τους γονείς to be ;) !!! Και ναι είστε πλέον τρεις yeaaaahhhhh !!!! 

8 ώρες πρίν, Eirini1988 είπε:

Μαρσιπο σκεφτόμουν κι εγώ να πάρω μ αρέσει η λογική και αφού λέτε ότι βολεύει κιόλας... Ποιον πήρατε κορίτσια;; Γιατί από ποικιλία γίνεται χαμός..

Babybjorn one , μου τον είχαν κάνει δώρο και με βόλεψε πολυυυυυ!!! Αλλά είναι μόνο για μεταφορά!!!

7 ώρες πρίν, MumMaria είπε:

Κι εγώ αυτό σκεφτόμουν..μέχρι να γεννησουμε κ να περάσει κ ένα τρίμηνο που θα την έχω στο μάρσιπο,ο Βασίλης θα κοντεύει 18 μηνων..καλύτερα το τρίκυκλο!;) τέλεια!!!σε ευχαριστώ πολύ!!! Το οδηγάει κιόλας εε;;:P

Εγώ εχω τον μάρσιπο babybjorn mini ,σταθερός,από νεογέννητο,με βόλεψε πολύ.αλλα να ξέρεις εμένα ποτέ δεν με βόλευε να θηλάζω στον μάρσιπο,οπότε αν εσύ σκεφτόσουν να θηλάζεις εκει,ίσως να σου ήταν πιο εύχρηστος κάποιος με πανί να το δένεις εσύ.τυπου sling ring.

Αχαχαχαχαχ και τώρα είδα ότι απάντησες και εσυ το ίδιο! Και θα συμφωνήσω , όσες τον θέλετε για θηλασμό και μέσα στο σπίτι τα sling είναι γι αυτές τις περιπτώσεις! 

  • Μου αρέσει 3

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, magda15 είπε:

Κοριτσάκι Μαράκι! Και πητ 17 Νοέμβρη, επαναστατικο μωράκι :)

Ναι 17/11 το έχω σημειωμένο!!τσουπρα κι εσύ;;;;πω πω χαμός ο Νοέμβρης από κοριτσάκια!στο τέλος θα βγάλω κ το τελικό σκορ αγορια-κοριτσια:P

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα αγαπημενες μου απο Bodensee! Να εχετε μια τελεια μερα ευχομαι!! 

Ειναι πολυ πολυ ομορφα εδω, αν και ο καιρος χτες και σημερα ειναι βροχερος, ομωε εμεις δεν μασαμε και κανουμε τις βολτες μας!! Ανανεωθηκαμε αρκετα κοριτσακια μου! Βεβαια ξερετε τι καταλαβα; Απο τωρα ειμαστε γονεις τελικα!!! Μιλαμε συνεχεια για το μωρακι μας χαχαχαχα! Νομιζω το "οι δυο μας" δεν υπαρχει πλεον:x Επισης αντοχςς μηδεν κοριτσια μου! Εγω που σε αντιστοιχςς διακοπες θα εκανα 3 ωρες πεζοπορια στα δαση, ποδηλατο σιγουρα θα νοικιαζαμε και θα ειχα μετα και ορεξη για βραδινη εξοδο, πλεον μια βολτα με τα ποδια παμε και θελω 100 ωρες διαλειμμα χαχχααχχ!!!

Απειρα φιλακια σε ολες, δεν εχει καλο ιντερνετ εδω αλλα σας σκεφτομαι πολυ και θα σας διαβαζω με την πρωτη ευκαιρια!!! Ειδα ομως οτι ζυγιζονται στηθια και πολυ εχω γελασει!!!!

Να τα περάσετε τέλεια συμπεθέρα μου!!!μην σε πτοεί ο καιρός!!!κι εγώ πέρσι τελευταίες διακοπές τα δύο μας είχα πάει με την κοιλιά ντουρλα στην Χαλκιδική κ πέσαμε στο διάστημα με τις θεομηνίες κ τις καταστροφές (αν θυμάστε) αλλά είμαστε μες στην τρελή χαρά,λέγαμε για το μωράκι μας,κάναμε σχέδια, όνειρα,τις θυμάμαι πολύ γλυκά αυτές τις διακοπές!!!:x εννοείται είστε γονείς από τώρα κ τι όμορφο που κ ο αντρουλης σου νιώθει το ίδιο,μιας που αυτοί οι δυσμοιροι είναι λίγο στην απέξω ειδικά τωρα που σε έναν υπέρηχο κ κάνουνε αμάν να τους αφήσουν να μπούνε!!!καλή συνέχεια κ όταν γυρίσεις μας λες τα νέα σας!!!!

Just now, Geo81 είπε:

Να περνάτε υπεροχααααααα Ειρήνη μου !!!!! Είναι το λεγόμενο babymoon για τους γονείς to be ;) !!! Και ναι είστε πλέον τρεις yeaaaahhhhh !!!! 

Babybjorn one , μου τον είχαν κάνει δώρο και με βόλεψε πολυυυυυ!!! Αλλά είναι μόνο για μεταφορά!!!

Αχαχαχαχαχ και τώρα είδα ότι απάντησες και εσυ το ίδιο! Και θα συμφωνήσω , όσες τον θέλετε για θηλασμό και μέσα στο σπίτι τα sling είναι γι αυτές τις περιπτώσεις! 

Να πεταχτω κι εγώ ,γιατί βλέπω οτι υπάρχει σύμπνοια στα πραγματακια που μας βολεψαν..τρίκυκλο καρότσι ποιο πήρατε στον Γιώργο σας;;γιατί κοιτάω κ αρκετά εγώ μπερδευτεί.

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα αγαπημενες μου απο Bodensee! Να εχετε μια τελεια μερα ευχομαι!! 

Ειναι πολυ πολυ ομορφα εδω, αν και ο καιρος χτες και σημερα ειναι βροχερος, ομωε εμεις δεν μασαμε και κανουμε τις βολτες μας!! Ανανεωθηκαμε αρκετα κοριτσακια μου! Βεβαια ξερετε τι καταλαβα; Απο τωρα ειμαστε γονεις τελικα!!! Μιλαμε συνεχεια για το μωρακι μας χαχαχαχα! Νομιζω το "οι δυο μας" δεν υπαρχει πλεον:x Επισης αντοχςς μηδεν κοριτσια μου! Εγω που σε αντιστοιχςς διακοπες θα εκανα 3 ωρες πεζοπορια στα δαση, ποδηλατο σιγουρα θα νοικιαζαμε και θα ειχα μετα και ορεξη για βραδινη εξοδο, πλεον μια βολτα με τα ποδια παμε και θελω 100 ωρες διαλειμμα χαχχααχχ!!!

Απειρα φιλακια σε ολες, δεν εχει καλο ιντερνετ εδω αλλα σας σκεφτομαι πολυ και θα σας διαβαζω με την πρωτη ευκαιρια!!! Ειδα ομως οτι ζυγιζονται στηθια και πολυ εχω γελασει!!!!

Να περασετε τελεια και να ξεκουραστειτε!!και τα extreme sports απο του χρονου παλι χαχα.λεω extreme γιατι μονο που διαβασα 3ωρη πεζοπορια κατι με επιασε ,χαχα ουτε μισαωρο δεν μπορω κ σε νορμαλ συνθηκες

Just now, Geo81 είπε:

Να περνάτε υπεροχααααααα Ειρήνη μου !!!!! Είναι το λεγόμενο babymoon για τους γονείς to be ;) !!! Και ναι είστε πλέον τρεις yeaaaahhhhh !!!! 

Babybjorn one , μου τον είχαν κάνει δώρο και με βόλεψε πολυυυυυ!!! Αλλά είναι μόνο για μεταφορά!!!

Αχαχαχαχαχ και τώρα είδα ότι απάντησες και εσυ το ίδιο! Και θα συμφωνήσω , όσες τον θέλετε για θηλασμό και μέσα στο σπίτι τα sling είναι γι αυτές τις περιπτώσεις! 

Babymoon ε;πολυ μου αρεσει αυτο Geo!!:Dκ για εμας σημερα ξεκινησε ,ειμαστε εν πλω.

  • Μου αρέσει 5

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Να περασετε τελεια και να ξεκουραστειτε!!και τα extreme sports απο του χρονου παλι χαχα.λεω extreme γιατι μονο που διαβασα 3ωρη πεζοπορια κατι με επιασε ,χαχα ουτε μισαωρο δεν μπορω κ σε νορμαλ συνθηκες

Babymoon ε;πολυ μου αρεσει αυτο Geo!!:Dκ για εμας σημερα ξεκινησε ,ειμαστε εν πλω.

Αχ να τα περάσεις τέλεια ευακι μου,κάντε κ μια βουτιά για εμάς που ξεμειναμε σε Θεσσαλονίκη Αθήνα:grin:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια!!!!

Δεν είχα ύπνο το βράδυ και έλιωσα στο κρεββάτι το πρωί... @MumMaria και @Geo81 θα τσεκάρω τους μαρσιπους που λέτε. Κάτι τέτοιο σκεφτόμουν κι εγώ. Οι άλλοι που είναι σαν πανί με τρομάζουν λίγο..

@Υβόννη και @ΕΥΑ! να περάσετε υπέροχα κορίτσια!! Να διασκεδάσετε και να χαρείτε τις διακοπές με τους άντρες σας και τα μωράκια στην κοιλιτσα σας.. Νομίζω πως για όλες μας απ τη στιγμή που μάθαμε για την εγκυμοσύνη έχει γίνει το κέντρο του κόσμου μας. Κι εγώ με τον άντρα μου συνέχεια για αυτό μιλάμε. Φανταζόμαστε τον μικρούλη και κάνουμε σχέδια..

Εγω κορίτσια μου στις 5:30 έχω ραντεβού με το γιατρό.. Έχω λίγο άγχος με τον τράχηλο αλλά ταυτόχρονα ανυπομονώ να ξαναδώ το μωρό μου..

  • Μου αρέσει 5

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου αύριο εμείς θα φύγουμε για χωριό. Έχουν έρθει κ οι θείοι μου λίγη ωραία απομόνωση θα είναι τέλεια με τους δικούς μας... Και Δευτέρα μόλις γυρίσω έχω τη καμπύλη 

  • Μου αρέσει 3

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου...καλα να περασετε εσεις που ειστε διακοπουλες...

Ο μαρσιπος που λετε ετσι οπως τον ειδα ειναι πολυ ωραιος γιατι με εχει φαει ο αντρας μου οτι θελει  για να πηγαινει βολτα το μωρο κ το σκυλι...κ μενα με φοβιζει αυτος που ειναι πανι κ τον δενεις...

Χτες ο αντρουλης μου μου εκανε δωρο εκπληξη επειδη ειμαι τοσες μερες ξαπλα λεει..μου πηρε ενα βραχιολι με το συμβολο του απειρου κ ενα κολιε με δυο πατουσακια

  • Μου αρέσει 9

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eirini1988 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!

Δεν είχα ύπνο το βράδυ και έλιωσα στο κρεββάτι το πρωί... @MumMaria και @Geo81 θα τσεκάρω τους μαρσιπους που λέτε. Κάτι τέτοιο σκεφτόμουν κι εγώ. Οι άλλοι που είναι σαν πανί με τρομάζουν λίγο..

@Υβόννη και @ΕΥΑ! να περάσετε υπέροχα κορίτσια!! Να διασκεδάσετε και να χαρείτε τις διακοπές με τους άντρες σας και τα μωράκια στην κοιλιτσα σας.. Νομίζω πως για όλες μας απ τη στιγμή που μάθαμε για την εγκυμοσύνη έχει γίνει το κέντρο του κόσμου μας. Κι εγώ με τον άντρα μου συνέχεια για αυτό μιλάμε. Φανταζόμαστε τον μικρούλη και κάνουμε σχέδια..

Εγω κορίτσια μου στις 5:30 έχω ραντεβού με το γιατρό.. Έχω λίγο άγχος με τον τράχηλο αλλά ταυτόχρονα ανυπομονώ να ξαναδώ το μωρό μου..

Περιμένουμε νέα ειρήνη μου. Εύχομαι να έχεις όμορφα νέα κ για το τράχηλο. Να απολαύσεις το μπεμπακι σου 

Just now, Depykal είπε:

Καλημερα κοριτσια μου...καλα να περασετε εσεις που ειστε διακοπουλες...

Ο μαρσιπος που λετε ετσι οπως τον ειδα ειναι πολυ ωραιος γιατι με εχει φαει ο αντρας μου οτι θελει  για να πηγαινει βολτα το μωρο κ το σκυλι...κ μενα με φοβιζει αυτος που ειναι πανι κ τον δενεις...

Χτες ο αντρουλης μου μου εκανε δωρο εκπληξη επειδη ειμαι τοσες μερες ξαπλα λεει..μου πηρε ενα βραχιολι με το συμβολο του απειρου κ ενα κολιε με δυο πατουσακια

Μα τι όμορφοοοο δωράκι. Το κολιέ με τα πατουσάκια είναι τέλειο λόγω της δουλειά το ξέρω. Όλοι αυτό διάλεγαν. Είναι υπέροχο. Να τα χαρείς κοριτσάκι μου και τα δύο και με το καλό κ τα κολιεδακια που γράφουν μαμά :x

  • Μου αρέσει 2

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Να έχετε μια υπέροχη μέρα!! @Eirini88 με το καλό! Είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε περίφημα! 

11 ώρες πρίν, Papakι είπε:

Ευχαριστούμε κορίτσι μου!!!Όχι,εγώ δεν είχα θέμα με τον τράχηλο..είμαι μανούλα εξωσωματικής και τη χρησιμοποιούσα από πριν μείνω έγκυος για να υποβοηθήσει την όλη κατασταση!Χρησιμοποίησε τη και όλα θα πάνε καλά!!Ό,τι χρειαστεις ρώτησε με!!!Χαρά μου!

Σευχαριστω πολύ!! Είναι πολύ σημαντικό που σας έχω και ανταλλάζουμε απόψεις και εμπειρίες! Όλα με το καλό ευχομαι!!! Με το καλό να πάρουμε τα μωράκια μας αγκαλιά!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Eirini1988 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!

Δεν είχα ύπνο το βράδυ και έλιωσα στο κρεββάτι το πρωί... @MumMaria και @Geo81 θα τσεκάρω τους μαρσιπους που λέτε. Κάτι τέτοιο σκεφτόμουν κι εγώ. Οι άλλοι που είναι σαν πανί με τρομάζουν λίγο..

@Υβόννη και @ΕΥΑ! να περάσετε υπέροχα κορίτσια!! Να διασκεδάσετε και να χαρείτε τις διακοπές με τους άντρες σας και τα μωράκια στην κοιλιτσα σας.. Νομίζω πως για όλες μας απ τη στιγμή που μάθαμε για την εγκυμοσύνη έχει γίνει το κέντρο του κόσμου μας. Κι εγώ με τον άντρα μου συνέχεια για αυτό μιλάμε. Φανταζόμαστε τον μικρούλη και κάνουμε σχέδια..

Εγω κορίτσια μου στις 5:30 έχω ραντεβού με το γιατρό.. Έχω λίγο άγχος με τον τράχηλο αλλά ταυτόχρονα ανυπομονώ να ξαναδώ το μωρό μου..

Ειρήνη μου σου εύχομαι να δεις ένα τέλειο,δραστήριο μωράκι κ να το χαρείς για ώρα.ο τράχηλος αν όχι να έχει μακρυνει,να είναι σταθεροτατος.ολα καλά να πάνε.

Κι εγώ στις 17.00 έχω τον υπέρηχο κ θα του ζητήσω κ καλλιέργεια που δεν έχω κάνει,οποτε μέχρι να το πάω κ στο μικροβιολογικό,θα αργησω την ανταπόκριση μου!χαχα

Άντε @MinakiG καλό υπέρηχο κ σε σένα..για να δούμε θα είναι κύριος ή κυρία!!!!:x

Just now, Gogo1994 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου αύριο εμείς θα φύγουμε για χωριό. Έχουν έρθει κ οι θείοι μου λίγη ωραία απομόνωση θα είναι τέλεια με τους δικούς μας... Και Δευτέρα μόλις γυρίσω έχω τη καμπύλη 

Να τα περάσεις τέλεια κοπέλα μου κ να χαλαρώσετε παρέα με τον αντρουλη!!

Κι εμένα λογικά σήμερα θα μου την γραψει κ Δευτέρα θα πάω euromedica να την κάνω την καμπύλη μαζί με όλες τις υπόλοιπες αιματολογικές κ ουρων.

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Eirini1988 said:

Καλημέρα κορίτσια!!!!

Δεν είχα ύπνο το βράδυ και έλιωσα στο κρεββάτι το πρωί... @MumMaria και @Geo81 θα τσεκάρω τους μαρσιπους που λέτε. Κάτι τέτοιο σκεφτόμουν κι εγώ. Οι άλλοι που είναι σαν πανί με τρομάζουν λίγο..

@Υβόννη και @ΕΥΑ! να περάσετε υπέροχα κορίτσια!! Να διασκεδάσετε και να χαρείτε τις διακοπές με τους άντρες σας και τα μωράκια στην κοιλιτσα σας.. Νομίζω πως για όλες μας απ τη στιγμή που μάθαμε για την εγκυμοσύνη έχει γίνει το κέντρο του κόσμου μας. Κι εγώ με τον άντρα μου συνέχεια για αυτό μιλάμε. Φανταζόμαστε τον μικρούλη και κάνουμε σχέδια..

Εγω κορίτσια μου στις 5:30 έχω ραντεβού με το γιατρό.. Έχω λίγο άγχος με τον τράχηλο αλλά ταυτόχρονα ανυπομονώ να ξαναδώ το μωρό μου..

Ειρηνη μου με το καλό να δεις το μπεμπέ σου κ εύχομαι ο τράχηλος να είναι μια χαρά 

Just now, MumMaria said:

Ειρήνη μου σου εύχομαι να δεις ένα τέλειο,δραστήριο μωράκι κ να το χαρείς για ώρα.ο τράχηλος αν όχι να έχει μακρυνει,να είναι σταθεροτατος.ολα καλά να πάνε.

Κι εγώ στις 17.00 έχω τον υπέρηχο κ θα του ζητήσω κ καλλιέργεια που δεν έχω κάνει,οποτε μέχρι να το πάω κ στο μικροβιολογικό,θα αργησω την ανταπόκριση μου!χαχα

Άντε @MinakiG καλό υπέρηχο κ σε σένα..για να δούμε θα είναι κύριος ή κυρία!!!!:x

Να τα περάσεις τέλεια κοπέλα μου κ να χαλαρώσετε παρέα με τον αντρουλη!!

Κι εμένα λογικά σήμερα θα μου την γραψει κ Δευτέρα θα πάω euromedica να την κάνω την καμπύλη μαζί με όλες τις υπόλοιπες αιματολογικές κ ουρων.

Μαρακι μου να απολαύσεις την κούκλα σου!!! Περιμένουμε νέα σου 

  • Ευχαριστώ 1

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Depykal είπε:

Καλημερα κοριτσια μου...καλα να περασετε εσεις που ειστε διακοπουλες...

Ο μαρσιπος που λετε ετσι οπως τον ειδα ειναι πολυ ωραιος γιατι με εχει φαει ο αντρας μου οτι θελει  για να πηγαινει βολτα το μωρο κ το σκυλι...κ μενα με φοβιζει αυτος που ειναι πανι κ τον δενεις...

Χτες ο αντρουλης μου μου εκανε δωρο εκπληξη επειδη ειμαι τοσες μερες ξαπλα λεει..μου πηρε ενα βραχιολι με το συμβολο του απειρου κ ενα κολιε με δυο πατουσακια

Τι καλός μωρεεεεε!θα έχεις να τα θυμάσαι τα δωράκια,ότι στα έδωσε την περίοδο της εγκυμοσύνης,κι εγώ έχω ένα αστεράκι διπλό κρεμαστό που δεν το βγάζω απο πάνω μου.μου το είχε δώσει κ καλά για τα δύο αστέρια της ζωής του.τωρα του λέω θα πρέπει να βρει τριπλό!χααχαχαχα

Θα τον βολεψει ο μάρσιπος,κι τον άντρα μου τον είχε βολεψει πολυ όταν βγαίνανε τις βόλτες τους!!:grin:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Υβόννη είπε:

Καλημερα αγαπημενες μου απο Bodensee! Να εχετε μια τελεια μερα ευχομαι!! 

Ειναι πολυ πολυ ομορφα εδω, αν και ο καιρος χτες και σημερα ειναι βροχερος, ομωε εμεις δεν μασαμε και κανουμε τις βολτες μας!! Ανανεωθηκαμε αρκετα κοριτσακια μου! Βεβαια ξερετε τι καταλαβα; Απο τωρα ειμαστε γονεις τελικα!!! Μιλαμε συνεχεια για το μωρακι μας χαχαχαχα! Νομιζω το "οι δυο μας" δεν υπαρχει πλεον:x Επισης αντοχςς μηδεν κοριτσια μου! Εγω που σε αντιστοιχςς διακοπες θα εκανα 3 ωρες πεζοπορια στα δαση, ποδηλατο σιγουρα θα νοικιαζαμε και θα ειχα μετα και ορεξη για βραδινη εξοδο, πλεον μια βολτα με τα ποδια παμε και θελω 100 ωρες διαλειμμα χαχχααχχ!!!

Απειρα φιλακια σε ολες, δεν εχει καλο ιντερνετ εδω αλλα σας σκεφτομαι πολυ και θα σας διαβαζω με την πρωτη ευκαιρια!!! Ειδα ομως οτι ζυγιζονται στηθια και πολυ εχω γελασει!!!!

Τελειαα καλά ν περασετε και να το ευχαριστηθείτε!! Και εγώ μια από τ ίδια στάσεις συνέχεια, ένα βάρος γενικά κάτω κ όσο γτ σκαλιά ν σ βγαίνει η γλώσσα χαχα 

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Να περασετε τελεια και να ξεκουραστειτε!!και τα extreme sports απο του χρονου παλι χαχα.λεω extreme γιατι μονο που διαβασα 3ωρη πεζοπορια κατι με επιασε ,χαχα ουτε μισαωρο δεν μπορω κ σε νορμαλ συνθηκες

Babymoon ε;πολυ μου αρεσει αυτο Geo!!:Dκ για εμας σημερα ξεκινησε ,ειμαστε εν πλω.

Να περασετε τέλεια κοπέλα μ να τ ευχαριστηθειτε:-D


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Να περασετε τελεια και να ξεκουραστειτε!!και τα extreme sports απο του χρονου παλι χαχα.λεω extreme γιατι μονο που διαβασα 3ωρη πεζοπορια κατι με επιασε ,χαχα ουτε μισαωρο δεν μπορω κ σε νορμαλ συνθηκες

Babymoon ε;πολυ μου αρεσει αυτο Geo!!:Dκ για εμας σημερα ξεκινησε ,ειμαστε εν πλω.

Να περάσετε τέλεια κορίτσι μου και εσείς στο babymoon σας!!!!! @Gogo1994 να περάσετε τέλεια στο χωριουδάκι σας!!! 

@MumMaria & @Eirini1988 με το καλό κορίτσια μου οι υπέρηχοι σας!!!! Περιμένουμε νέα!!! 
@Depykal τι όμορφο δώρο κορίτσι μου!!!! Μπράβο στον αντρουλη σου!!!!

@Alkyoniμου συνεχίζεις ακάθεκτη δουλίτσα ;; 
@Despoina Mar Είστε ακόμα διακοπουλες κορίτσι μου;;;

Just now, Ellizza είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Να έχετε μια υπέροχη μέρα!! @Eirini88 με το καλό! Είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε περίφημα! 

Σευχαριστω πολύ!! Είναι πολύ σημαντικό που σας έχω και ανταλλάζουμε απόψεις και εμπειρίες! Όλα με το καλό ευχομαι!!! Με το καλό να πάρουμε τα μωράκια μας αγκαλιά!

Τελικά κορίτσι μου πήρατε δεύτερη γνώμη ;

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...