Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια κ από μένα..καλά να περάσετε όσες είστε διακοπουλες όσες είστε δουλεια κ συνεχίζετε κουράγιο κ υπομονή!!έχουμε κ έκπληξουλες με δωράκια βλέπω..καλά αποτελέσματα με υπερηχους κ εξετάσεις κορίτσια!!!όλα να πάνε καλά ευχομαι!!

  • Μου αρέσει 8

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Geo81 είπε:

Να περάσετε τέλεια κορίτσι μου και εσείς στο babymoon σας!!!!! @Gogo1994 να περάσετε τέλεια στο χωριουδάκι σας!!! 

@MumMaria & @Eirini1988 με το καλό κορίτσια μου οι υπέρηχοι σας!!!! Περιμένουμε νέα!!! 
@Depykal τι όμορφο δώρο κορίτσι μου!!!! Μπράβο στον αντρουλη σου!!!!

@Alkyoniμου συνεχίζεις ακάθεκτη δουλίτσα ;; 
@Despoina Mar Είστε ακόμα διακοπουλες κορίτσι μου;;;

Τελικά κορίτσι μου πήρατε δεύτερη γνώμη ;

Πήγα ξανά σήμερα στο γιατρό μου είπε ότι φαίνεται να μου κάνει καλό η φαρμακευτική αγωγή :) θα πάω και σε έναν ακόμα να μου πει και αυτός τη γνώμη του περισσότερο γιατί από το άγχος μου νομίζω ότι προκαλώ περισσότερο κακο!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια! Επειδή βλέπω πολύ συζητηση γύρω από τον τράχηλο η μέτρηση αυτή γίνεται μόνο κολπικα? Γιατί έχουν να μου κάνουν κολπικό υπέρηχο από τον δεύτερο μήνα... και πότε δε μου σχολίασαν κάτι για το μήκος του.. μόνο στη β επιπέδου γράφει τραχηλος χωρίς παθολογικά ευρήματα. Σε όλες τις άλλες έχουν πει ποσα mm είναι?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rebecca85 είπε:

Καλημέρα κοριτσια! Επειδή βλέπω πολύ συζητηση γύρω από τον τράχηλο η μέτρηση αυτή γίνεται μόνο κολπικα? Γιατί έχουν να μου κάνουν κολπικό υπέρηχο από τον δεύτερο μήνα... και πότε δε μου σχολίασαν κάτι για το μήκος του.. μόνο στη β επιπέδου γράφει τραχηλος χωρίς παθολογικά ευρήματα. Σε όλες τις άλλες έχουν πει ποσα mm είναι?

Καλησπέρα:) εμένα μου έκανε υπέρηχο από πάνω και τον είχε βρει λίγο χαμηλό και μετά μου έκανε κολπικό. Ήταν χαμηλός και από τότε τον παρακολουθούμε. Για να μη σου έχει αναφέρει κάτι σημαίνει ότι όλα είναι καλα. Όμως για να σου φύγει η απορία με τα mm μπορείς να ρωτήσεις τον γιατρό σου :)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo81 said:

Να περάσετε τέλεια κορίτσι μου και εσείς στο babymoon σας!!!!! @Gogo1994 να περάσετε τέλεια στο χωριουδάκι σας!!! 

@MumMaria & @Eirini1988 με το καλό κορίτσια μου οι υπέρηχοι σας!!!! Περιμένουμε νέα!!! 
@Depykal τι όμορφο δώρο κορίτσι μου!!!! Μπράβο στον αντρουλη σου!!!!

@Alkyoniμου συνεχίζεις ακάθεκτη δουλίτσα ;; 
@Despoina Mar Είστε ακόμα διακοπουλες κορίτσι μου;;;

Τελικά κορίτσι μου πήρατε δεύτερη γνώμη ;

Geo μου δυστυχως για εμάς από εδώ κ πέρα είναι δύσκολη η κατάσταση με την δουλειά. Θα ηρεμήσουμε πάλι από Οκτώβρη.
Εσυ πως είσαι; Εμένα με έχει πεθάνει η μέση μου. Περπατάω σαν γριά 

  • Λυπημένη/-ος 3

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Rebecca85 είπε:

Καλημέρα κοριτσια! Επειδή βλέπω πολύ συζητηση γύρω από τον τράχηλο η μέτρηση αυτή γίνεται μόνο κολπικα? Γιατί έχουν να μου κάνουν κολπικό υπέρηχο από τον δεύτερο μήνα... και πότε δε μου σχολίασαν κάτι για το μήκος του.. μόνο στη β επιπέδου γράφει τραχηλος χωρίς παθολογικά ευρήματα. Σε όλες τις άλλες έχουν πει ποσα mm είναι?

Βλέπει τον τράχηλο σου σίγουρα και διακοιλιακα,για να μην σου πει κάτι ,πάει να πει ότι είναι οκ.την επόμενη φορά μπορείς να του ζητήσεις κ έναν κολπικό υπέρηχο για να σου φύγει τελείως από το μυαλό,μην ανησυχείς όμως αδικα;)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 14/7/2020 at 8:59 ΜΜ, Eirini1988 είπε:

@Petalouditsaa12 λογικά τώρα θα δείτε το σάκο.Η καρδούλα ξεκινά να χτυπά στην 6η εβδομάδα περίπου. Εμείς πρώτη φορά την ακούσαμε στις 7 εβδομάδες και 2 ημέρες. Λίγη υπομονή λοιπόν..

@Υβόννη ρομαντική ψυχή ο άντρας σου... Χαχαχαχαχα. Έκλαψα με το συνειρμός διακοπών και σάντουιτς όλα τα λεφτά :grin:

Εντωμεταξυ κορίτσια αύριο πρωί θα μετρήσω κι εγώ βυζι.. Ψηθηκα. Τώρα δεν μπαίνω στη διαδικασία γιατί με 3 λίτρα νερό που ήπια απ τις 14:00 δεν θέλω να απογοητευτώ..

Πηγα σημερα για υπερηχο αλλα δεν φαινοταν τιποτα και αγχωθηκα.. ο γυναικολογος μου ειπε να ξανα κανω β χοριακη κ απο 161 βγηκε 504.. Ειναι καλα τα αποτελεσματα μεσα σε 3 μερες;; εχω αγχωθει για αυτπ ρωταωωω

On 14/7/2020 at 2:15 ΜΜ, MumMaria είπε:

Καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις κοπέλα μου!μια χαρά είναι η χοριακη σου.λογοκα θα σου ζητήσει ο γιατρός σου αλλη μια,σε 2-3 μέρες για να δούμε αν διπλασιάζεται κ μετά υπέρηχο!με το καλό!!

Ανά μπραβο!!!εγώ δεν είχα πάρει γαντακια,κ του έβαζα καλτσακια γιατί συνέχεια γτατζουνιοταν! Κ εκτός από πετσετουλες για τα καλά,να έχετε κ πανακια/πετσετακια για τις γουλιτσες..αυτά κι αν φεύγουν νερό,είχα πάρει καμία 20αρια από ικεα κ μου χρειατηκαν όλα.αλλαζα 5 την μέρα,γιατί αν βγάλει γουλιες γάλα στο ρέψιμο,μετά μυρίζει πολύ(σαν εμετός) οπότε πάει κατευθείαν άπλυτα!

Καλημέρα κοπέλα μου,κοντομανικο εσώρουχακι κ μακρυμάνικο από πάνω.οχι δεν θα κρυώνουν.εμενα οι μαίες μου είπαν,για να καταλάβεις,ότι θα φοράς εσύ,συν ένα ρουχαλακι το μωρό.δηλαδη πες εσύ φοράς μακρυμάνικο μόνο,στο μωρό θα βάζεις κ εσώρουχακι,αν βάλεις φανελάκι κιε συ,στο μωρό βάζεις ζακετακι κ πάει λέγοντας;)


 

ηγα σημερα για υπερηχο αλλα δεν φαινοταν τιποτα και αγχωθηκα.. ο γυναικολογος μου ειπε να ξανα κανω β χοριακη κ απο 161 βγηκε 504.. Ειναι καλα τα αποτελεσματα μεσα σε 3 μερες;; εχω αγχωθει για αυτπ ρωταωωω

On 14/7/2020 at 8:07 ΜΜ, Φραουλίνο είπε:

Ααα και εγώ τα ζύγισα @Υβόννη μου πολύ καλή ιδέα! Τέσσερα κιλά κορίτσια Παναγία μου!! Ο άντρας μου τα κράταγε.. :P

Κορίτσι μου καταρχήν συγχαρητήρια!!! Και εμένα η πρώτη μου χοριακη ήταν 137 και ήμουν τεσσάρων εβδομάδων! Δεν με έβαλε να κάνω άλλη, κατευθείαν υπέρηχο αλλά είναι νωρίς ακόμα για καρδουλα κορίτσι μου μετά την 6η εβδομάδα θα την ακούσετε! Τώρα θα επιβεβαιώσετε ότι η κύηση είναι ενδομητρια ο σάκος μια χαρά κλπ οπότε ότι όλα προχωράνε καλά και το επόμενο ραντεβού λογικά θα είναι μετά από 2 εβδομάδες για καρδούλα!!! :-D


ηγα σημερα για υπερηχο αλλα δεν φαινοταν τιποτα και αγχωθηκα.. ο γυναικολογος μου ειπε να ξανα κανω β χοριακη κ απο 161 βγηκε 504.. Ειναι καλα τα αποτελεσματα μεσα σε 3 μερες;; εχω αγχωθει για αυτπ ρωταωωω

On 14/7/2020 at 2:51 ΜΜ, Eirini1988 είπε:

Καλημέρα κορίτσια κι από μένα!!!!

Συννεφιά σήμερα και σα να έβγαλε λίγη κρύο νομίζω... Εντωμεταξύ για τα ζιμπουνακια κι εγώ νόμιζα ότι είναι καλτσάκια.. Χαχαχαχαχα ποσά πολλά έχουμε να μάθουμε..

@Alkyoni και @KarMar84 υπέροχα τα νέα σας!!! Χαίρομαι πολύ που όλα είναι καλά και καταφέρατε να πάρετε φωτογραφία τα βλαστάρια σας..

@Petalouditsaa12 συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!! Εύχομαι τα καλύτερα.. Μια εύκολη και τελειομηνη εγκυμοσύνη! Με το καλό το Μάρτιο (αν υπολογίζω σωστά) να έχεις το παιδάκι σου!


 

ηγα σημερα για υπερηχο αλλα δεν φαινοταν τιποτα και αγχωθηκα.. ο γυναικολογος μου ειπε να ξανα κανω β χοριακη κ απο 161 βγηκε 504.. Ειναι καλα τα αποτελεσματα μεσα σε 3 μερες;; εχω αγχωθει για αυτπ ρωταωωω

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo81 είπε:

Να περάσετε τέλεια κορίτσι μου και εσείς στο babymoon σας!!!!! @Gogo1994 να περάσετε τέλεια στο χωριουδάκι σας!!! 

@MumMaria & @Eirini1988 με το καλό κορίτσια μου οι υπέρηχοι σας!!!! Περιμένουμε νέα!!! 
@Depykal τι όμορφο δώρο κορίτσι μου!!!! Μπράβο στον αντρουλη σου!!!!

@Alkyoniμου συνεχίζεις ακάθεκτη δουλίτσα ;; 
@Despoina Mar Είστε ακόμα διακοπουλες κορίτσι μου;;;

Τελικά κορίτσι μου πήρατε δεύτερη γνώμη ;

Ναι σμρ τ βράδυ πεταμε.. Από άυριο επιστροφή στη καθημερινοτητα:-D

Just now, Rebecca85 είπε:

Καλημέρα κοριτσια! Επειδή βλέπω πολύ συζητηση γύρω από τον τράχηλο η μέτρηση αυτή γίνεται μόνο κολπικα? Γιατί έχουν να μου κάνουν κολπικό υπέρηχο από τον δεύτερο μήνα... και πότε δε μου σχολίασαν κάτι για το μήκος του.. μόνο στη β επιπέδου γράφει τραχηλος χωρίς παθολογικά ευρήματα. Σε όλες τις άλλες έχουν πει ποσα mm είναι?

Γεια σ κοπέλα μ εμένα στ αυχενικη κ στ Β επιπέδου μ τ μέτρησαν κολπικα κ μ είπαν ότι ειναι μακρυς 6mm νομίζω από τ κορίτσια κάτω από 2.5 ίσως δείχνει κάτι.. Ας με διορθώσει κάποια αν κάνω λάθος.. 

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Petalouditsaa12 είπε:

Πηγα σημερα για υπερηχο αλλα δεν φαινοταν τιποτα και αγχωθηκα.. ο γυναικολογος μου ειπε να ξανα κανω β χοριακη κ απο 161 βγηκε 504.. Ειναι καλα τα αποτελεσματα μεσα σε 3 μερες;; εχω αγχωθει για αυτπ ρωταωωω


 

ηγα σημερα για υπερηχο αλλα δεν φαινοταν τιποτα και αγχωθηκα.. ο γυναικολογος μου ειπε να ξανα κανω β χοριακη κ απο 161 βγηκε 504.. Ειναι καλα τα αποτελεσματα μεσα σε 3 μερες;; εχω αγχωθει για αυτπ ρωταωωω


ηγα σημερα για υπερηχο αλλα δεν φαινοταν τιποτα και αγχωθηκα.. ο γυναικολογος μου ειπε να ξανα κανω β χοριακη κ απο 161 βγηκε 504.. Ειναι καλα τα αποτελεσματα μεσα σε 3 μερες;; εχω αγχωθει για αυτπ ρωταωωω


 

ηγα σημερα για υπερηχο αλλα δεν φαινοταν τιποτα και αγχωθηκα.. ο γυναικολογος μου ειπε να ξανα κανω β χοριακη κ απο 161 βγηκε 504.. Ειναι καλα τα αποτελεσματα μεσα σε 3 μερες;; εχω αγχωθει για αυτπ ρωταωωω

Κοπέλα μου είναι σούπερ η χοριακη σου ,τριπλασιάστηκε ,όχι απλά διπλασιάστηκε!μπράβο?μάλλον ο γιατρός σου ,σου έκλεισε πολύ νωρίς υπέρηχο.λογικο να μην φανεί κάτι ακόμα.απο 1500 κ πάνω φαίνεται.ολα καλά είναι,να σκέφτεσαι θετικά!!;)

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου μπαίνω για μπάνιο να ετοιμαστώ!!! @Gogo1994 @Alkyoni @Geo81 @Ellizza και @MumMaria (ελπίζω να μην ξεχνάω κάποια) σας ευχαριστώ πολύ όλες!!! Μαρία μου και σε σένα εύχομαι τα καλύτερα.. Νομίζω τα ραντεβού μας συχνά πυκνά συμπίπτουν :).. Θα σας ενημερώσω το βραδάκι για τα νέα μου!!

@Rebecca85 Η πιο αξιόπιστη μέτρηση τραχήλου είναι η κολπική. Μην σε ανησυχεί καθόλου, στη β επιπέδου έγινε μέτρηση και απ τη στιγμή που δεν σου ειπε κάτι ο γιατρός όλα είναι καλά. Το όριο είναι τα 25mm κάποιες από εμάς τον είχαμε μικρότερο ή κάπου εκεί κοντά εξού και η όλη συζήτηση. Αν αγχώνεσαι πάντως συζήτησε το με το γιατρό σου.

@Petalouditsaa12 απ τη στιγμή που τριπλασιάστηκε η χοριακη όλα καλά.. Είναι πολύ νωρίς ακόμα για να δεις το μωράκι σου. Σε δυο βδομαδουλες περίπου θα μπορέσεις να ακούσεις και καρδούλα..

  • Μου αρέσει 3

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


4 ώρες πρίν, MumMaria είπε:

Ναι 17/11 το έχω σημειωμένο!!τσουπρα κι εσύ;;;;πω πω χαμός ο Νοέμβρης από κοριτσάκια!στο τέλος θα βγάλω κ το τελικό σκορ αγορια-κοριτσια:P

Να τα περάσετε τέλεια συμπεθέρα μου!!!μην σε πτοεί ο καιρός!!!κι εγώ πέρσι τελευταίες διακοπές τα δύο μας είχα πάει με την κοιλιά ντουρλα στην Χαλκιδική κ πέσαμε στο διάστημα με τις θεομηνίες κ τις καταστροφές (αν θυμάστε) αλλά είμαστε μες στην τρελή χαρά,λέγαμε για το μωράκι μας,κάναμε σχέδια, όνειρα,τις θυμάμαι πολύ γλυκά αυτές τις διακοπές!!!:x εννοείται είστε γονείς από τώρα κ τι όμορφο που κ ο αντρουλης σου νιώθει το ίδιο,μιας που αυτοί οι δυσμοιροι είναι λίγο στην απέξω ειδικά τωρα που σε έναν υπέρηχο κ κάνουνε αμάν να τους αφήσουν να μπούνε!!!καλή συνέχεια κ όταν γυρίσεις μας λες τα νέα σας!!!!

Να πεταχτω κι εγώ ,γιατί βλέπω οτι υπάρχει σύμπνοια στα πραγματακια που μας βολεψαν..τρίκυκλο καρότσι ποιο πήρατε στον Γιώργο σας;;γιατί κοιτάω κ αρκετά εγώ μπερδευτεί.

Έχουμε το Q play rito! Είναι αποσπώμενο και μπαίνει και στο αυτοκίνητο!!!

πρίν από 30 λεπτά , Ellizza είπε:

Πήγα ξανά σήμερα στο γιατρό μου είπε ότι φαίνεται να μου κάνει καλό η φαρμακευτική αγωγή :) θα πάω και σε έναν ακόμα να μου πει και αυτός τη γνώμη του περισσότερο γιατί από το άγχος μου νομίζω ότι προκαλώ περισσότερο κακο!

Να μην έχεις άγχος κορίτσι μου ! Θα πάνε όλα καλά! 

Just now, Alkyoni είπε:

Geo μου δυστυχως για εμάς από εδώ κ πέρα είναι δύσκολη η κατάσταση με την δουλειά. Θα ηρεμήσουμε πάλι από Οκτώβρη.
Εσυ πως είσαι; Εμένα με έχει πεθάνει η μέση μου. Περπατάω σαν γριά 

Κορίτσι μου σηκώνεσαι καθόλου ; Μαξιλαράκι πήρες;;

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

@ΕΥΑ!μου καλο.σας ταξιδι και καλη ξεκουραση!!! Ελπιζω να μην σας εκανε αερα! @Despoina Marκαλη επιστροφη! Να εχετε μια.ομορφη πτηση ευχομαι! @Eirini1988 και @MumMaria να ειναι ολα τελεια σημερα και να δειτε τα παιδακια σας! @Ellizza μραβο κοριτσακι μου που οανε ολα καλα συμφωνα με το γιατρο. Υπομονη και ηρεμια οσο μπορεις και θα δεις ολα θα πανε καλα μεχρι τελους. Εσυ ακολουθεις οτι λεει ο γιατρος και ολα θα ειναι καλα! @Alkyoni, γλυκια μου τωρα εσεις ειστε φουλ λογω πτησεων...Δεν ξερω αν μπορεις να τους πεις τιποτα μηπως και δε σε τρεχουν τοσο...Να φορας ανετα ρουχα.και παπουτσια, διαλειμματακια για περπατημα και μηπως να επαιρνες ενα καλο μαξιλαρι για την καρεκλα...Θα παρεις καθολου αδεια;

 

5 hours ago, Geo81 said:

Να περνάτε υπεροχααααααα Ειρήνη μου !!!!! Είναι το λεγόμενο babymoon για τους γονείς to be ;) !!! Και ναι είστε πλέον τρεις yeaaaahhhhh !!!! 

Babybjorn one , μου τον είχαν κάνει δώρο και με βόλεψε πολυυυυυ!!! Αλλά είναι μόνο για μεταφορά!!!

Αχαχαχαχαχ και τώρα είδα ότι απάντησες και εσυ το ίδιο! Και θα συμφωνήσω , όσες τον θέλετε για θηλασμό και μέσα στο σπίτι τα sling είναι γι αυτές τις περιπτώσεις! 

Ποσο ωραια λεξη! Babymoon!!!! 

Οταν γυρισουμε θα σημειωσω ολες τις μαρκες που προτεινετε απο ζτες να ξεκινησω να κοιταω!!!! Εχω ξετρελαθει με το τρικυκλο εν τω μεταξυ και τον Γιωργακη οδηγο!!!! Αλλα εχουμε καιρο για τετοια χιχιχιχι! 

2 hours ago, Depykal said:

Καλημερα κοριτσια μου...καλα να περασετε εσεις που ειστε διακοπουλες...

Ο μαρσιπος που λετε ετσι οπως τον ειδα ειναι πολυ ωραιος γιατι με εχει φαει ο αντρας μου οτι θελει  για να πηγαινει βολτα το μωρο κ το σκυλι...κ μενα με φοβιζει αυτος που ειναι πανι κ τον δενεις...

Χτες ο αντρουλης μου μου εκανε δωρο εκπληξη επειδη ειμαι τοσες μερες ξαπλα λεει..μου πηρε ενα βραχιολι με το συμβολο του απειρου κ ενα κολιε με δυο πατουσακια

Λιωνω με τον αντρουλη σου!!! Και με το σκυλι και το μαρσιπο μα και με το δωρακι! Ποσο υπεροχα ειναι ολα αυτα!!! Υπομονη κοριτσακι μου με την ξαπλα...Ειναι ανυποφορο.ωρες ωρες αλλα εστιασου στην αγαπη που εχεια γυρω σου!

  • Μου αρέσει 5

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου γύρισα σπίτι!!!!η μπουμπού 750γρ κ μάλλον θα την στείλουμε ενόργανη όπως λέει κ ο γιατρός γιατί έκανε σπαγγατο εκείνη την στιγμή!κορίτσια είναι μια σουρλουλου,άλλαξε 5 στάσεις μέχρι να την μετρήσουμε!!όλα καλα με τις μετρήσεις,το νεφρακι μου είπε θα περιμένουμε 28η εβδομάδα από τον εμβρυολογο,ελπίζουμε να είναι πιο χαμηλά κ να μην φαίνεται.αμνιακο,πλακούντας κ τράχηλος μια χαρά.μαλλον δεν ήταν συσπάσεις αυτά που είχα αλλά το βάρος της μήτρας λόγω δεύτερης εγκυμοσύνης κ λίγο η κουραση.μου πήρε κ καλλιέργεια,να είμαστε σίγουροι ότι δεν είναι κανένα μικρόβιο,αν κ δεν το πιστεύει.α!επίσης κορίτσια πήρα 5 κιλά!!κ λιιιιγο με μάλωσε!:cry:

Just now, Geo81 είπε:

Έχουμε το Q play rito! Είναι αποσπώμενο και μπαίνει και στο αυτοκίνητο!!!

Να μην έχεις άγχος κορίτσι μου ! Θα πάνε όλα καλά! 

Κορίτσι μου σηκώνεσαι καθόλου ; Μαξιλαράκι πήρες;;

Το είδα αυτό που μου είπες.η πλάτη του κατεβαίνει καθόλου;μπορεί να κοιμηθεί κι εκεί άμα θέλει;

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Κοριτσάκια μου γύρισα σπίτι!!!!η μπουμπού 750γρ κ μάλλον θα την στείλουμε ενόργανη όπως λέει κ ο γιατρός γιατί έκανε σπαγγατο εκείνη την στιγμή!κορίτσια είναι μια σουρλουλου,άλλαξε 5 στάσεις μέχρι να την μετρήσουμε!!όλα καλα με τις μετρήσεις,το νεφρακι μου είπε θα περιμένουμε 28η εβδομάδα από τον εμβρυολογο,ελπίζουμε να είναι πιο χαμηλά κ να μην φαίνεται.αμνιακο,πλακούντας κ τράχηλος μια χαρά.μαλλον δεν ήταν συσπάσεις αυτά που είχα αλλά το βάρος της μήτρας λόγω δεύτερης εγκυμοσύνης κ λίγο η κουραση.μου πήρε κ καλλιέργεια,να είμαστε σίγουροι ότι δεν είναι κανένα μικρόβιο,αν κ δεν το πιστεύει.α!επίσης κορίτσια πήρα 5 κιλά!!κ λιιιιγο με μάλωσε!:cry:

Μπράβο στο κοριτσάκι σας μωρεεεεεεε!!! Τρέμε Νάντια Κομανέτσιιιιιιιι!!! Αχαχαχχαχα εντάξει πεθαινω με το σπαγγάτο Αχαχαχαχα !! Μωρε σου φαίνονται τα 5 κιλά; Αφού είσαι και σαμιαμιδιιιι! Καλύτερα που έκανε καλλιέργεια να είσαι σίγουρη !!!


vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...