Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Κορίτσια έχω μια απορία,ίσως τελείως παράλογη,αλλά θα σκάσω.Μου έχει μείνει ένα ακόμη έμβρυο από τα πέντε  και σε περίπτωση που δεν πιάσει,θα προχωρήσω σε ωοληψια κτλ.Τα πέντε έμβρυα,είναι από τότε που ήμουν 36.Αν δεν πιάσει ούτε αυτό,τότε μιλάμε για ποσοστό επιτυχίας 20%,δλδ μόνο η κορούλα μου.Αξιζει να κάνω ξανά ωοληψια?Δεν θα έχω απειροελάχιστες πιθανότητες να έχω κάποιο υγιές  έμβρυο τώρα στα 39? ☹️

      Εγώ πάντως στα 40 έκανα την καλύτερη ωοληψια με 3 βλαστοκύστες στα 3 γονιμοποιημένα! κι έναν μπέμπη ήδη από τις 2 που έβαλα..

      Στην επιτροπή θα γράψει το κέντρο σου πως δεν είναι επαρκής αυτή η βλαστοκύστη ποιοτικά κτλ και πως πρέπει να κάνεις διέγερση ξανά. 

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Gogo1994 είπε:

@MumMariaκαλαα αποτελέσματα Μαρία μου. Ναι γεύση πορτοκαλί είχε για αυτό μάλλον. @Despoina MarΔεσποινακι μου ευτυχώς το απογευματάκι βγαίνουν. Αντε να δούμε. Μωρέ μήπως φαω τωρα κανένα γλυκό καλού κακού μήπως μετά δε μπορώ?  Χαχα

@demifilolΔημητρουλα πως είσαι?  Πως πάμε με την αντιβιωση?  

Να φας να φας.. Εγώ π δεν έτρωγα έχει μια βδομαδα π εχω όρεξη συνέχεια δεν ξέρω τ συμβαίνει.. Όποτε τσιμπα το ένα τώρα καλου κακου χαχα

Just now, MumMaria είπε:

Ευχαριστωωωωω!φαγητό σπιτικό εννοείται!!στην μανούλα!αλλά για μπάνιο θα σε ακούσω κ θα πάω αμμολοφους blue λοιπόν!!:-D θα σου πω εντυπώσεις!!

(Μουράγιο έχω πάει πιο παλια κ μου αρέσει πολύ)

Εγώ πήρα μια τυροπιτουλα να φάω μετά γωγω μου,γιατί μετά το απόγευμα που θα βγούνε,το κόβω να κοπουνε όλα αυτά..κορίτσια εγώ δεν ελπίζω κ πολύ,μου το είπε κ ο γυναικολόγος ότι κατά πάσα θα κάνω,αφού έκανα ήδη μια φορά.δεν πειράζει,το μωράκι να είναι καλά!!δίαιτα κ πάλι διαιτα

Ας ελπίσουμε κ ν σκεφτόμαστε θετικά κάθε εγκυμοσυνη είναι διαφορετική αλλά κ ν έχεις τ ν κάνουμε θ προσεχουμε.. Κ εγώ γενικά είχα παντα στ όρια κ εχω περιεργεια αυριο ν δω τ θ βγει

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα αγαπημενες μου! Καλη βδομαδα να εχουμε και καλα αποτελεσματα σε οτι εξετασεις, υπερηχους κτλ εοχυμε αυτη τη βδομαδα!

@Gogo1994αυτος ο μπεμπης σου ολο περιεργα γουστα εχει με το φαγητο! Μα του αρεσε η γλυκοζη; Χιχιχιχιχχι! Καλα αποτελεσματα κοριτσακι μου! Περιμενουμε νεακια!

@MumMariaσυμπεθερουλα μου κατσε να δουμε! Ισως εισαι τυχερη αυτη τη φορα! Ποτε δεν ξερεις!! Αν οχι, μαζι θα κανουμε διατροφη! Μου ειπε κι εμενα επειδη ειμαι οριακα οκ στις διακοπες δεν πειραζει, αλλα απο τωρα και μετα να προσεχω. Θα ανταλλαζουμε συνταγες και μολις γεννησουμε θα ζητησουμε τα παντα να μας φερουν να φαμε στο μαιευτηριο χιχιχχι! Τί ζιπουνακι ακαι φορμακια για δωρα, εμεις θα ζηταμε τουρτα και τυροπιτα!

Just now, Depykal said:

Καλημερα κοριτσια μου...

Καλα αποτελεσματα να εχετε..

Κοριτσκι μου καλα θυμαμαι; Εσυ εχεις υπερηχο αυτη τη βδομαδα; Αν θυμαμαι λαθος συγγνωμη...Αν θυμαμαι ομως καλα, με το καλο!!!!!!!!!!

@Argyroulaμας καλη και ευτυχισμενη πρωτη επετειο γαμου!!!! Περιμενουμε νεα απο την υπεροχη βραδια-εκπληξη! Παντα αγαπημενοι να ειστε και του χρονου με το αγορακι σας!

  • Ευχαριστώ 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Gogo1994 said:

Θα καταλάβω από τα όρια που θα γράφει τίποτα?  Αν είναι οκ δηλαδή γιατί θα της τα στείλω με μαιλ κ θα τα δει αύριο μην έχω αγωνία μέχρι τοτε

Θα σου πουμε κι εμεις!!! Εχω εγω τα σωστα ορια απο την δικη μου καμπυλη και σιγουρα το Μαρακι @MumMariaθα ξερει απο περισυ.  Ισως κι εσενα σου γραφει στην εξεταση πανω τα σωστα ορια. Μην αγχωνεσαι Γωγουλα μου! Θα ξερεις σημερα:)


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Θα σου πουμε κι εμεις!!! Εχω εγω τα σωστα ορια απο την δικη μου καμπυλη και σιγουρα το Μαρακι @MumMariaθα ξερει απο περισυ.  Ισως κι εσενα σου γραφει στην εξεταση πανω τα σωστα ορια. Μην αγχωνεσαι Γωγουλα μου! Θα ξερεις σημερα:)

Εννοείται θα σας στείλω αμέσως κοριτσάκια μου. Του άρεσε βρε Υβόννη μου κ η γλυκόζη καλόβολος είναι. Αλλά τσάμπα οι θερμίδες θα προτιμούσα να τις πάρω από κανένα κοκ χαχα

  • Χαχα 3

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 said:

Εννοείται θα σας στείλω αμέσως κοριτσάκια μου. Του άρεσε βρε Υβόννη μου κ η γλυκόζη καλόβολος είναι. Αλλά τσάμπα οι θερμίδες θα προτιμούσα να τις πάρω από κανένα κοκ χαχα

Εμενα ειχε και χυμο σταφυλι μεσα! Δεν ηταν και τοσο γλυκο απο μονο του αυτο το υπεροχο ροφημα κατα τη γνωμη τους, εβαλαν εξτρα χυμουδακο τρομαρα τους! Αχ μακαρι στο μελλον να ειναι αυτη η εξεταση με κοκακια οντως! Κατι βρε αδερφε πιο ευγευστο! Γυρισες σπιτακι σου τωρα Γωγουλα μου;

  • Χαχα 3

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Εμενα ειχε και χυμο σταφυλι μεσα! Δεν ηταν και τοσο γλυκο απο μονο του αυτο το υπεροχο ροφημα κατα τη γνωμη τους, εβαλαν εξτρα χυμουδακο τρομαρα τους! Αχ μακαρι στο μελλον να ειναι αυτη η εξεταση με κοκακια οντως! Κατι βρε αδερφε πιο ευγευστο! Γυρισες σπιτακι σου τωρα Γωγουλα μου;

Ναι ναι πήγα πολύ πρωί που να φαω μετά κ να πιω τα χάπια μου. Μετά κοιμήθηκα λίγο γιατί είχα ξυπνήσει 6.30. Ούτε στη δουλειά δε ξυπνούσα τόσο νωριςςς


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου, καλή εβδομάδα να έχουμε και καλά αποτελέσματα σε όσες έχετε εξετάσεις. Μπορεί κάποια να μου πει αν κάνατε κάποια εξέταση αίματος για την β επιπέδου; όπως πχ κάναμε στην αυχενική το test -A ή pappa νομίζω λέγετε; έχω την Παρασκευή β επιπέδου αλλά η γιατρός μου δεν μου είπε να κάνω κάποια εξέταση. εσεις κάνατε;


kEWVp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Sofaki_88 said:

Καλησπέρα κορίτσια μου, καλή εβδομάδα να έχουμε και καλά αποτελέσματα σε όσες έχετε εξετάσεις. Μπορεί κάποια να μου πει αν κάνατε κάποια εξέταση αίματος για την β επιπέδου; όπως πχ κάναμε στην αυχενική το test -A ή pappa νομίζω λέγετε; έχω την Παρασκευή β επιπέδου αλλά η γιατρός μου δεν μου είπε να κάνω κάποια εξέταση. εσεις κάνατε;

Γεια σου Σοφακι μου ομορφο! Οχι δεν εκανα εγω καποια εξεταση αιματος! Στη β'επιπεδου ουσιαστικα κοιτανε ενα ενα τα οργανακια απο το μωρακι, δεν ειναι καποια πιθανοτητα κτλ οπως η αυχενικη. Ειναι ενας μεγαλος λεπτομερης υπερηχος σκεψου! Καλη επιτυχια για την Παρασκευη και με το καλο να δεις το μωρακι σου!

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofaki_88 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου, καλή εβδομάδα να έχουμε και καλά αποτελέσματα σε όσες έχετε εξετάσεις. Μπορεί κάποια να μου πει αν κάνατε κάποια εξέταση αίματος για την β επιπέδου; όπως πχ κάναμε στην αυχενική το test -A ή pappa νομίζω λέγετε; έχω την Παρασκευή β επιπέδου αλλά η γιατρός μου δεν μου είπε να κάνω κάποια εξέταση. εσεις κάνατε;

Καλημέρα κορίτσια μου!! Σοφία μου δεν έχω κάνει β επιπέδου εγώ αργώ ακόμα αλλά δεν νομίζω ότι συνοδεύεται με κάποια εξέταση αίματος, είναι απλά υπέρηχος! Αυτό γίνεται στην αυχενικη όπως πολύ σωστά είπες.. 

@Υβόννηκαι @demifilol αγαπημένες μου ευχαριστώ πολύ πολύ για τη συμπαράσταση!! Ναι πράγματι μοιάζει να έχει αρκετά θετικά ή καισαρική τελικά αν και δεν το περίμενα! Θα δείξει.. Εδώ θα είμαστε να σας πω μετά την εμπειρία μου!! :)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

@Υβόννη @Φραουλίνο και εγω αυτό θυμάμαι απο όσα κορίτσια την έκαναν! ευχαριστώ παρα πολυ κορίτσια μου! είναι η 1η φορά που δέχτηκαν να μπει ο άντρας μου και όπως καταλαβαίνετε έχει τρελαθεί που έχει ραντεβού με το κορίτσι του, κάθε πρωι μετράει τις μέρες σαν τους φαντάρους! :lol:

@Φραουλίνο η αδερφή μου έκανε 2 καισαρικές και ηταν μια χαρα!!! δεν νομίζω οτι πλεον υπάρχει λόγος να φοβόμαστε κάτι τέτοιο, εφόσον όλες έχουμε μικρές πιθανότητες να το περάσουμε σε μια εκτακτη περίπτωση.

  • Μου αρέσει 1

kEWVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίνο said:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Σοφία μου δεν έχω κάνει β επιπέδου εγώ αργώ ακόμα αλλά δεν νομίζω ότι συνοδεύεται με κάποια εξέταση αίματος, είναι απλά υπέρηχος! Αυτό γίνεται στην αυχενικη όπως πολύ σωστά είπες.. 

@Υβόννηκαι @demifilol αγαπημένες μου ευχαριστώ πολύ πολύ για τη συμπαράσταση!! Ναι πράγματι μοιάζει να έχει αρκετά θετικά ή καισαρική τελικά αν και δεν το περίμενα! Θα δείξει.. Εδώ θα είμαστε να σας πω μετά την εμπειρία μου!! :)

Μεγαλυτερο πλεονεκτημα ειναι οτι κανεις σεξ πιο γρηγορα μετα τη γεννα χιχιχιχιχχι!!!!! Εισαι το λαμπρο μας παραδειγμα στο θεμα το συγκεκριμενο Φραουλινο μου και σε θελουμε και σαν μαμα μαχιμη!! Πλακα κανω κοριτσακι μου, ετυχε τωρα αυτο με το ματι αλλα δε θα σκασουμε καθολου! Εννοειται εδω θα ειμαστε να τα πουμε ολα! Εσυ να εισαι γερη και η μπεμπα και τα αλλα τωρα (γεννα φυσιολογικη ή οχι, θηλασμος κτλ) ειναι λεπτομερειες που προσαρμοζονται στην καθε μανουλα ατομικα!

Just now, Sofaki_88 said:

@Υβόννη @Φραουλίνο και εγω αυτό θυμάμαι απο όσα κορίτσια την έκαναν! ευχαριστώ παρα πολυ κορίτσια μου! είναι η 1η φορά που δέχτηκαν να μπει ο άντρας μου και όπως καταλαβαίνετε έχει τρελαθεί που έχει ραντεβού με το κορίτσι του, κάθε πρωι μετράει τις μέρες σαν τους φαντάρους! :lol:

Ελα μωρε ο γλυκουλης!!!! Κι εμενα μονο τοτε μπηκε και δεν αφηνουν ξανα απο τοτε...Επομενος σταθμος στη γεννα χαχαχα!!! Ειναι τελεια εξεταση η β'επιπεδου, βλεπεις το μωρακι τοσο αναλυτικα!!! Περιμενουμε αντιδρασεις του συζυγουλη! Λες να ριξει ενα δακρυ;;; Χιχιχιχιχιχι! Τραβα εσυ καμια φωτο να του το κοπανας στο μελλον αν κανει τον ανετο:P

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofaki_88 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου, καλή εβδομάδα να έχουμε και καλά αποτελέσματα σε όσες έχετε εξετάσεις. Μπορεί κάποια να μου πει αν κάνατε κάποια εξέταση αίματος για την β επιπέδου; όπως πχ κάναμε στην αυχενική το test -A ή pappa νομίζω λέγετε; έχω την Παρασκευή β επιπέδου αλλά η γιατρός μου δεν μου είπε να κάνω κάποια εξέταση. εσεις κάνατε;

Όχι κορίτσι μου δε χρειάζεται συμπληρωματική στη Β επιπέδου 


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...