Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Κορίτσια να μαι κι εγώ.Απεδωσε το πολύ μοσχαράκι και ο γιοκας μου είναι 2200 τώρα.Μεγαλωσε...εκανε κ μπουτακια κ ξαπλαρωνε μπρούμυτα εξακολουθεί κ είναι κάτω γυρισμένος οπότε δε νομίζω να ξαναγυρίσει.Το ουρικό θα ξαναελεγξουμε να δούμε αν έφταιγε όντως η ντομάτα.

Για τα βλαστοκύτταρα κι εγώ ήμουν υπό σκέψη.τιμες δε ξέρω βέβαια αλλά από αυτά που ακούω τώρα από εσάς δε ξέρω κατά πόσο είναι ουσιαστικά χρήσιμα

@Argyroula μου αρέσουν πολύ τα κοσμήματα σου.ειναι πολύ προσεγμένα όλα τα σχεδια.μπραβο κοπέλα μου.Εμενα είναι η αγάπη μου η δουλειά μου ήταν σε χρυσοχοειο κ τρελαίνομαι που είμαι μακρυά τόσο καιρό

  • Μου αρέσει 7
  • Ευχαριστώ 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Gogo1994 είπε:

Κορίτσια να μαι κι εγώ.Απεδωσε το πολύ μοσχαράκι και ο γιοκας μου είναι 2200 τώρα.Μεγαλωσε...εκανε κ μπουτακια κ ξαπλαρωνε μπρούμυτα εξακολουθεί κ είναι κάτω γυρισμένος οπότε δε νομίζω να ξαναγυρίσει.Το ουρικό θα ξαναελεγξουμε να δούμε αν έφταιγε όντως η ντομάτα.

Για τα βλαστοκύτταρα κι εγώ ήμουν υπό σκέψη.τιμες δε ξέρω βέβαια αλλά από αυτά που ακούω τώρα από εσάς δε ξέρω κατά πόσο είναι ουσιαστικά χρήσιμα

@Argyroula μου αρέσουν πολύ τα κοσμήματα σου.ειναι πολύ προσεγμένα όλα τα σχεδια.μπραβο κοπέλα μου.Εμενα είναι η αγάπη μου η δουλειά μου ήταν σε χρυσοχοειο κ τρελαίνομαι που είμαι μακρυά τόσο καιρό

Νάτος ο μπεμπαρος ο κρητικαρος!!!!! Μπράβο γωγω !!!! Ελπίζω με το ουρικό να μην ήταν τίποτα τελικά και η ντοματούλα απλά να σας έκανε την «ζημίτσα»

  • Μου αρέσει 1

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Marilou77 said:

Κοιτα κοριτσι μου κι εμενα ο πεθερος δεν κανει το εμβολιο, εγω ομως του το ζήτησα γιατι το ειπε η γιατρος, κι εμενα μου ειπανε οτι ειμαι υπερβολικη κ πως κ αλλοι παλια γεννησαν τον ιδιο μηνα τοτε κ δεν κανανε κανενα εμβολιο κ η απαντηση μου ηταν, εγω δεν ειμαι ειδικος τις οδηγιες της γιατρου μου ακουω κ πραγματικα δεν με νοιάζει τι κανανε τοτε, τωρα κανουν ετσι κ το καταλαβαινουν κ μου το γυρνανε οτι ναι ειναι φυσιολογικο να φοβασαι σαν καινουρια μανουλα που θα σαι κ στην τελικη αν ειναι να ακουω τις δικες σας οδηγιεα τι στο καλο πληρωνω τη γιατρο ε; οτι πει η γιατρός μου, που φερει κ την ευθυνη. 

Κ εμενα τα ιδια ακριβως μου λενε και οτι ειμαι αρρωστοφοβικη.. εδω δεν πιστευουν καλα καλα τον κορωνοϊο τι να κατσεις να συζητησεις! Δεν βγαζεις ακρη! Τελοσπαντων καλο ειναι να μην δεχτουμε επισκεψεις πριν τις 40 μερες μεχρι να παρουν τα πρωτα αντισωματα τα μωρακια μας απο το θηλασμο. Και μετα επισκεψεις με μετρο και πολυ λιγη ωρα. Και οποιος παρεξηγηθει παρεξηγηθηκε!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Κορίτσια να μαι κι εγώ.Απεδωσε το πολύ μοσχαράκι και ο γιοκας μου είναι 2200 τώρα.Μεγαλωσε...εκανε κ μπουτακια κ ξαπλαρωνε μπρούμυτα εξακολουθεί κ είναι κάτω γυρισμένος οπότε δε νομίζω να ξαναγυρίσει.Το ουρικό θα ξαναελεγξουμε να δούμε αν έφταιγε όντως η ντομάτα.

Για τα βλαστοκύτταρα κι εγώ ήμουν υπό σκέψη.τιμες δε ξέρω βέβαια αλλά από αυτά που ακούω τώρα από εσάς δε ξέρω κατά πόσο είναι ουσιαστικά χρήσιμα

@Argyroula μου αρέσουν πολύ τα κοσμήματα σου.ειναι πολύ προσεγμένα όλα τα σχεδια.μπραβο κοπέλα μου.Εμενα είναι η αγάπη μου η δουλειά μου ήταν σε χρυσοχοειο κ τρελαίνομαι που είμαι μακρυά τόσο καιρό

Ειδες; μια χαρα ρα παίρνει τα κιλακια του το παιδι. Μπράβο το αγορι μου!!

Θεμα βλαστοκύτταρα. Αν τα κανω ιδιωτικά στο Γένεσις τιμη 1100€, εγω θα τα κανω δωρεα στο Παπανικολάου, θα παρουμε το κουτακι απο εκει κ οταν με το καλο γεννήσω θα βαλουν μεζα το υλικο κ θα τα παμε αμεσα στο Παπανικολάου που ειναι τραπεζα. Τωρα ου μη γενετο χρειαστεις μπαινεις σε αναμονη αλλα εχεις σειρα προτεραιότητας σαν δωρητής, κι εγω το σκεφτηκα οτι μια στο εκατομμύριο να τα χρειαστω θα χτυπαω το κεφαλι μου στον τοιχο για 1100€, στην ουσια ομως δε χρησιμοποιουν τα δικα σου οποτε βρίσκεσαι στον ιδιο παρανομαστη κ εχουν διαρκεια για 20 χρονια οχι για παντα

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

14 ώρες πρίν, Nancy Zaf είπε:

Εμενα μου το εγραψε ο γιατρος μου να το κανω τωρα. Ειμαι στις 33 εβδομαδες. Ειναι για κοκκυτη και τετανο μαζι, για να παρει αντισωματα το μωρο μεχρι να κανει το δικο του οταν γεννηθει ετσι μου ειπε!

Σε προβληματιζει κατι;

Κοριτσια η μαια μου επιμενει μολις γεννησω να κανω το εμβολιοτης γριπης και εγω και ο αντρας μου και καλο ειναι ολοι οσοι ερχονται σε επαφη με το μωρο. Εγω δεν μπορω να υποχρεωσω τους γυτω να κανουν το εμβολιο. Αλλα το θεμα ειναι οτι το σκεφτομαι γιατι εχω ακουσει οτι εχει παρενεργειες. 

Το εχει κανει καμια κοπελα ή σκεφτεται να το κανει;

Επισης ξερω οτι καθε χρονο αλλαζουν τα στελεχη του και βαζουν νεα..

Κορίτσι μου εγώ θα το κανω αρχές Οκτώβρη το εμβόλιο,όντας δηλαδή έγκυος .το ίδιο κ ο άντρας μου.μου το σύστησε κ ο γυναικολόγος μου κ η παιδίατρος χθες που ειμασταν εκεί για τον βασιλακο.θα ρωτήσω κ τον εμβρυολογο κ την Παρασκευή αλλά κλίνω προς να το κάνω.κ πέρσι στον Βασίλη το είχα κάνει όταν ήμουν έγκυος.

πρίν από 27 λεπτά , Argyroula είπε:

Κορίτσι μου γλυκό να στα εκατοστήσεις!!! :) τα καλύτερα έρχονται φέτος!! Εννοείται να σβήσετε κάτι μικρό και λιχουδιάρικο! 

@Alexandra P.Κορίτσι σε καταλαβαίνω απόλυτα κι εγώ έτσι νιώθω! Κάνω πολλά πράγματα για να περνάει όμορφα η ώρα μου! Αλλά νιώθω εκτός! Δεν βλέπω τους φίλους μου όσο θα ήθελα μια με τις διακοπές μια με την ζέστη...απο Ιούλιο αποκοπηκα τελείως. Είναι αλήθεια ότι οκ θα κάνουμε τα πάντα για τα μωρά μας αλλά η ψυχική μας ισορροπία είναι ακριβώς στο ίδιο επίπεδο με όλα τα υπόλοιπα για μένα. Και εγώ δνε νιώθω μέσα σε αυτή τη κατάσταση με τον ιό απο τον Μάρτιο ότι τα πράγματά πήγαν όπως θα ήθελα. Ούτε ανώδυνο εκανα ούτε στην ομάδα εγγυων πήγα που ήθελα ούτε μαία δικιά μου έχω ούτε την ψυχοθεραπεία μου κάνω όπως έκανα... Και όλα τα υπόλοιπα... Ελπίζω πραγματικά μετά να τρέξει ο χρόνος με πολλή χαρά και μωρούδιλα  και να βγούμε στον έξω κόσμο (κατά τον Φλεβάρη πιστεύω) με λίγα κρούσματα και χωρίς όλη αυτή την κατάσταση. Πάντως χουχουλιαρικες χριστουγεννιατικες βραδιές με φίλους στο σπίτι δεν θα έχουμε φέτος το έχω πάρει απόφαση. Ελπίζω να μη μου την γυρίσει ανάποδα.! Κάνω ήδη ο, τι παραπάνω μπορώ! Έχω μια σελίδα στο ινστα με κοσμήματα και το έχω ρίξει εκεί! Λεφτά δεν βγάζω αλλά ασχολούμαι τουλάχιστον!!! Βρείτε χόμπι κορίτσια!!! :)

Οποία κοπέλα έχει αποφασίσει η έχει σκέψεις για βλαστοκυτταρα ας το συζητήσουμε αν θέλετε! Περιμένω να βρω και παιδίατρο και να το συζητήσω...

Εγώ κοπέλα μου τα βλαστοκύτταρα θα τα δωρίσω όπως το ίδιο έκανα κ στον βασιλακο.οπως είπε κ η @Geo81 είναι αρκετά ακριβή η φύλαξη τους κ δεν μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις στο ίδιο το παιδάκι παρά μόνο ίσως σε κάποιο αδελφακι του κ αυτό μόνο αν είναι συμβατό.το είχα ψάξει αρκετά πέρσι κ μας τα ανέλυσαν αρκετά κ στα σεμινάρια στο Ιπποκράτειο αλλά κ στην γενική κλινική.

Just now, Gogo1994 είπε:

Κορίτσια να μαι κι εγώ.Απεδωσε το πολύ μοσχαράκι και ο γιοκας μου είναι 2200 τώρα.Μεγαλωσε...εκανε κ μπουτακια κ ξαπλαρωνε μπρούμυτα εξακολουθεί κ είναι κάτω γυρισμένος οπότε δε νομίζω να ξαναγυρίσει.Το ουρικό θα ξαναελεγξουμε να δούμε αν έφταιγε όντως η ντομάτα.

Για τα βλαστοκύτταρα κι εγώ ήμουν υπό σκέψη.τιμες δε ξέρω βέβαια αλλά από αυτά που ακούω τώρα από εσάς δε ξέρω κατά πόσο είναι ουσιαστικά χρήσιμα

@Argyroula μου αρέσουν πολύ τα κοσμήματα σου.ειναι πολύ προσεγμένα όλα τα σχεδια.μπραβο κοπέλα μου.Εμενα είναι η αγάπη μου η δουλειά μου ήταν σε χρυσοχοειο κ τρελαίνομαι που είμαι μακρυά τόσο καιρό

Μπράβο ρε Γωγώ !!!!τέλειο το μωράκι σου μωρε,άντε για να μην ανησυχείς κι εσύ άλλο! πιστεύω θα γεννήσεις κ θα ξαναβάλεις κρέας στο στόμα σου του χρονου:P

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες!!! Και μεις μεγαλώσαμε και γίναμε 2056γρ!!!! Όλα καλά, επανέλεγχος σε 3 εβδομάδες τώρα!!! Μας είπε και ο γιατρός τον φάγαμε τον γάιδαρο !!! Ακόμα δεν το έχω συνειδητοποιήσει !! Ένας μήνας και λίγο μας έμεινε!!!!! Είδαμε και 3D , ΙΔΙΟΣ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΟΥ!!!!!!! Μόνο η μύτη θυμίζει μαμά... 

@Υβόννη πολύχρονη κορίτσι μου !!! Και του χρόνου με το μωράκι σου αγκαλιά!!! 

  • Μου αρέσει 9

4DTxp3.png 47gQp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, Depykal είπε:

@Argyroula εγω ειμαι στο insta που σε ακολουθησα...

Το υποψιάστηκα!!! Δεν ήμουν σίγουρη!! Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Γενικά σας ευχαριστώ πολύ!! Είδα πολύ ωραιες φατσουλες σήμερα είμαι τυχερή!!! 

Αχ ευχαριστώ πολύ κοριτσια για την ενημέρωση! Να αυτά δεν τα ήξερα καθόλου.. Ούτε για δωρεές ουτε για τίποτα! Θα μιλήσω και με παιδίατρο όταν με το καλό βρω και θα καταλήξω αλλά πιστεύω δεν θα το κάνουμε. 


yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Κορίτσι μου εγώ θα το κανω αρχές Οκτώβρη το εμβόλιο,όντας δηλαδή έγκυος .το ίδιο κ ο άντρας μου.μου το σύστησε κ ο γυναικολόγος μου κ η παιδίατρος χθες που ειμασταν εκεί για τον βασιλακο.θα ρωτήσω κ τον εμβρυολογο κ την Παρασκευή αλλά κλίνω προς να το κάνω.κ πέρσι στον Βασίλη το είχα κάνει όταν ήμουν έγκυος.

Εγώ κοπέλα μου τα βλαστοκύτταρα θα τα δωρίσω όπως το ίδιο έκανα κ στον βασιλακο.οπως είπε κ η @Geo81 είναι αρκετά ακριβή η φύλαξη τους κ δεν μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις στο ίδιο το παιδάκι παρά μόνο ίσως σε κάποιο αδελφακι του κ αυτό μόνο αν είναι συμβατό.το είχα ψάξει αρκετά πέρσι κ μας τα ανέλυσαν αρκετά κ στα σεμινάρια στο Ιπποκράτειο αλλά κ στην γενική κλινική.

Μπράβο ρε Γωγώ !!!!τέλειο το μωράκι σου μωρε,άντε για να μην ανησυχείς κι εσύ άλλο! πιστεύω θα γεννήσεις κ θα ξαναβάλεις κρέας στο στόμα σου του χρονου:P

Αρα λογικα αν το κανεις οσο εισαι εγκυος παιρνει και το μωρακι αντισωματα απο το εμβολιο της γριπης; 

Η μαια μου,μου ειπε να το κανω οταν γεννησω.Θα την ρωτησω μηπως να το εκανα οσο ειμαι ακομα εγκυος. Κ εγω σκεφτομαι να το κανω μονο και μονο για το μωρακι μου. Αν φοβαμαι γιατι εχω ακουσει οτι καποια κοπελα ειχε μεινει παραλυτη. Ειναι βεβαια απο τις σπανιες παρενεργειες αλλα οσο να πεις τρομαζεις που το ακους!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια επειδή είδα μιλάτε για βλαστοκύτταρα... Όλως τυχαίως είχαμε συζήτηση σχετικά με τον άντρα μου το μεσημέρι. Οικονομικά δεν έχουμε τη δυνατότητα να φυλάξουμε αλλά με ενδιαφέρει να δωρισουμε. Πως μπορεί να γίνει αυτό @MumMaria είδα οτι το κάνατε στο Βασιλάκη. Που μπορώ να επικοινωνήσω;

@Gogo1994 πήρε τα πάνω του ο μπέμπης!! Είδες που αγχωνόσουν; Τέλειο το βάρος του...

@MinakiG υπέροχα τα νέα σας κορίτσι μου! Μεγάλωσε ο μικρούλης. Φαντάζομαι χαρά ο άντρας σου όταν είδε την ομοιότητα..

 

  • Μου αρέσει 2

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Argyroula είπε:

Το υποψιάστηκα!!! Δεν ήμουν σίγουρη!! Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Γενικά σας ευχαριστώ πολύ!! Είδα πολύ ωραιες φατσουλες σήμερα είμαι τυχερή!!! 

Αχ ευχαριστώ πολύ κοριτσια για την ενημέρωση! Να αυτά δεν τα ήξερα καθόλου.. Ούτε για δωρεές ουτε για τίποτα! Θα μιλήσω και με παιδίατρο όταν με το καλό βρω και θα καταλήξω αλλά πιστεύω δεν θα το κάνουμε. 

Και εγω μολις σε ακολουθησα Αργυρουλα μου!πολυ ωραια πραγματακια και τι ωραιο να δημιουργεις και να εχεις ενα τετοιο χομπυ, μπραβο!:) 

  • Ευχαριστώ 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eirini1988 είπε:

Κοριτσια επειδή είδα μιλάτε για βλαστοκύτταρα... Όλως τυχαίως είχαμε συζήτηση σχετικά με τον άντρα μου το μεσημέρι. Οικονομικά δεν έχουμε τη δυνατότητα να φυλάξουμε αλλά με ενδιαφέρει να δωρισουμε. Πως μπορεί να γίνει αυτό @MumMaria είδα οτι το κάνατε στο Βασιλάκη. Που μπορώ να επικοινωνήσω;

@Gogo1994 πήρε τα πάνω του ο μπέμπης!! Είδες που αγχωνόσουν; Τέλειο το βάρος του...

@MinakiG υπέροχα τα νέα σας κορίτσι μου! Μεγάλωσε ο μικρούλης. Φαντάζομαι χαρά ο άντρας σου όταν είδε την ομοιότητα..

 

Στο Παπανικολάου κοριτσι μου, θα παρεις τηλ στο πετρινο κτηριο, θα πας να παρεις το κουτακι κ οταν γεννησεις θα το παει πισω ο αντρας σου με το υλικο

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Και εγω μολις σε ακολουθησα Αργυρουλα μου!πολυ ωραια πραγματακια και τι ωραιο να δημιουργεις και να εχεις ενα τετοιο χομπυ, μπραβο!:) 

Εύα πήρατε την εμφάνιση για το μπεμπέ;;;; Δεν μας έχει πει τι ομάδα είσαι τελικά!!! Έχουμε και εμείς εμφανίσεις για όλες τις ηλικίες μέχρι στιγμής του Γιώργου ευγενικής χορηγίας παππού ΑΕΚΤζη!!! Χεχεχεχεχεεχ

  • Μου αρέσει 2

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo81 είπε:

Εύα πήρατε την εμφάνιση για το μπεμπέ;;;; Δεν μας έχει πει τι ομάδα είσαι τελικά!!! Έχουμε και εμείς εμφανίσεις για όλες τις ηλικίες μέχρι στιγμής του Γιώργου ευγενικής χορηγίας παππού ΑΕΚΤζη!!! Χεχεχεχεχεεχ

Χαχαχα!!!ο καλυτερος παππους ,και εμεις στην ιδια ομαδα ανηκουμε :D:D

  • Μου αρέσει 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Και εγω μολις σε ακολουθησα Αργυρουλα μου!πολυ ωραια πραγματακια και τι ωραιο να δημιουργεις και να εχεις ενα τετοιο χομπυ, μπραβο!:) 

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! :)

  • Μου αρέσει 1

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...