Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

@Argyroula τελεια νεα!!!!!!!!! Μα κοριτσι μου αυτα με τα κιλα του γιατρου ηταν πολυ υπερβολικα!!!!! Επιτελους θα τα ρυθμισετε ολα και δε θα πεινας! Επομενος στοχος σεξολογος μπας και σας αφησει να κανετε και κανενα σεξ! Χιχιχιιχχιι! Σε πειραζω αλλα ειλικρινα ξερεις ποσο χαρηκα; Μα να εισαι σε διαιτα αυστηρη; Θα τα φτιαξετε τωρα ολα κοριτσακι μου!!!

@demifilolτο ξερω οτι με πειραζεις!!! Οτι και να κανετε θα γραφω κατεβατα χιχιχιιχι! Πολυ χαρηκα και με τα δικα σου τα νεα!

Κοριτσακια μου εγω δε βαζω το fb δημοσια γιατι δυστυχως λογω δουλειας το χρησιμοποιουν συναδελφοι και δε θελω να δει κανεις να γραφω την απορια μου για το ποσο πρηστηκαν τα βυζια μου και κολπα να τα ζυγιζω αχαχα! Ινστα δεν εχω...Ομως οποια θελει στελνει πμ!!! Οσες εχω δει ως τωρα ειστε μοντελα καλε!!!!!!!! Τί μανουλες Νομεβριου 2020, gntm θα το ονομασω το γκρουπακι μας!!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Eirini1988 είπε:

Υπέροχη ιδέα να καταφέρουμε να δούμε η μια την άλλη! Μέχρι στιγμής απλά φαντάζομαι πρόσωπα... Δεσποινακι σε βρήκα νομίζω.  Τα δικά μου social είναι Eirini Tzoka στο fb και eirinitzoka στο insta. Θα χαρώ πολύ να σας δω!!! @Argyroula ψάχνω το μνμ που έγραψες το προφίλ σου... Και χαίρομαι πολύ που βρήκες την αιτία όλης της ταλαιπωρίας και ηρέμησες..

Ε ναι... Θα είμαστε που θα είμαστε μόνες τλχστον να έχουμε παρέα η μια την άλλη..

my. psychocrafts είναιαυτο που είχα γράψει με τα κοσμηματα και arguroula.tsa το κανονικό μου! :)

Just now, Υβόννη είπε:

@Argyroula τελεια νεα!!!!!!!!! Μα κοριτσι μου αυτα με τα κιλα του γιατρου ηταν πολυ υπερβολικα!!!!! Επιτελους θα τα ρυθμισετε ολα και δε θα πεινας! Επομενος στοχος σεξολογος μπας και σας αφησει να κανετε και κανενα σεξ! Χιχιχιιχχιι! Σε πειραζω αλλα ειλικρινα ξερεις ποσο χαρηκα; Μα να εισαι σε διαιτα αυστηρη; Θα τα φτιαξετε τωρα ολα κοριτσακι μου!!!

@demifilolτο ξερω οτι με πειραζεις!!! Οτι και να κανετε θα γραφω κατεβατα χιχιχιιχι! Πολυ χαρηκα και με τα δικα σου τα νεα!

Κοριτσακια μου εγω δε βαζω το fb δημοσια γιατι δυστυχως λογω δουλειας το χρησιμοποιουν συναδελφοι και δε θελω να δει κανεις να γραφω την απορια μου για το ποσο πρηστηκαν τα βυζια μου και κολπα να τα ζυγιζω αχαχα! Ινστα δεν εχω...Ομως οποια θελει στελνει πμ!!! Οσες εχω δει ως τωρα ειστε μοντελα καλε!!!!!!!! Τί μανουλες Νομεβριου 2020, gntm θα το ονομασω το γκρουπακι μας!!!!

Καλά κοίτα ειλικρινά το συζήτησα με την θεραπεύτρια μου και με πολύ όμορφο τρόπο για να μην αντιτεθει στον γιατρό μου είπε ότι μετά την 35η εβδομάδα δεν πρόκειται να πάθει τίποτα το μωρό ακόμα κι να κάνω συσπάσεις....Και να κάνω σεξ! Και να σου πω θα κάνω! Το αποφάσισα!!! Τι θα γίνει πια θα γεννήσω νωρίτερα?? Να είναι καλά ο γλυκούλης ο γιατρός μου τον αγαπώ πολύ αλλά θα τον αποχαιρετήσω μετά από αυτη την Γέννα και τα υπόλοιπα!! Δεν ταιριάζουμε! Αρκεί να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος!! 

  • Μου αρέσει 2

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Argyroula said:

my. psychocrafts είναιαυτο που είχα γράψει με τα κοσμηματα και arguroula.tsa το κανονικό μου! :)

Καλά κοίτα ειλικρινά το συζήτησα με την θεραπεύτρια μου και με πολύ όμορφο τρόπο για να μην αντιτεθει στον γιατρό μου είπε ότι μετά την 35η εβδομάδα δεν πρόκειται να πάθει τίποτα το μωρό ακόμα κι να κάνω συσπάσεις....Και να κάνω σεξ! Και να σου πω θα κάνω! Το αποφάσισα!!! Τι θα γίνει πια θα γεννήσω νωρίτερα?? Να είναι καλά ο γλυκούλης ο γιατρός μου τον αγαπώ πολύ αλλά θα τον αποχαιρετήσω μετά από αυτη την Γέννα και τα υπόλοιπα!! Δεν ταιριάζουμε! Αρκεί να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος!! 

Θα πανε ολα καλα κοριτσακι μου! Κανε εσυ το σταυρο σου οπως ολες μας και θα πανε! Αλλα ναι οχι αλλη καταπιεση και χωρις λογο κιολας...Ειναι δωρο οι κοιλιτσες μας και πρεπει να νιωθουμε ευγνωμοσυνη οσο γινεται και να ειμαστε καλα! Χαιρομαι πολυ για σενα, νιωθω την απελευθερωση σου! Λιγο εμεινε εξαλλου, ας το χαρουμε!!! Γιατι ερχεται συντομα μια νεα ζωη με μπολικους μαυρους κυκλους αλλα ακομη πιο μπολικη ευτυχια!!!!!

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

@Argyroula τελεια νεα!!!!!!!!! Μα κοριτσι μου αυτα με τα κιλα του γιατρου ηταν πολυ υπερβολικα!!!!! Επιτελους θα τα ρυθμισετε ολα και δε θα πεινας! Επομενος στοχος σεξολογος μπας και σας αφησει να κανετε και κανενα σεξ! Χιχιχιιχχιι! Σε πειραζω αλλα ειλικρινα ξερεις ποσο χαρηκα; Μα να εισαι σε διαιτα αυστηρη; Θα τα φτιαξετε τωρα ολα κοριτσακι μου!!!

@demifilolτο ξερω οτι με πειραζεις!!! Οτι και να κανετε θα γραφω κατεβατα χιχιχιιχι! Πολυ χαρηκα και με τα δικα σου τα νεα!

Κοριτσακια μου εγω δε βαζω το fb δημοσια γιατι δυστυχως λογω δουλειας το χρησιμοποιουν συναδελφοι και δε θελω να δει κανεις να γραφω την απορια μου για το ποσο πρηστηκαν τα βυζια μου και κολπα να τα ζυγιζω αχαχα! Ινστα δεν εχω...Ομως οποια θελει στελνει πμ!!! Οσες εχω δει ως τωρα ειστε μοντελα καλε!!!!!!!! Τί μανουλες Νομεβριου 2020, gntm θα το ονομασω το γκρουπακι μας!!!!

Κορίτσια μου, θα προσθέσω όσες βρήκα στa social αλλά θα συμφωνήσω με την @Υβόννη και δεν θα εκτεθω άλλο εδώ που είναι λίγο ανεξέλεγκτη η φάση. Αν θέλει κάποια της δίνω FB με προσωπικό μήνυμα. Θέλω πάρα πολύ γιατί μόνο με τα ονόματα μπερδεύομαι και δεν ξέρω ποια γράφει τι...

Το μόνο που έχω συγκρατήσει με ευκολία είναι ότι γεννάω μαζί ( τοπικά και χρονικά) με την @Argyroula !!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alexandra P. είπε:

Κορίτσια μου, θα προσθέσω όσες βρήκα στa social αλλά θα συμφωνήσω με την @Υβόννη και δεν θα εκτεθω άλλο εδώ που είναι λίγο ανεξέλεγκτη η φάση. Αν θέλει κάποια της δίνω FB με προσωπικό μήνυμα. Θέλω πάρα πολύ γιατί μόνο με τα ονόματα μπερδεύομαι και δεν ξέρω ποια γράφει τι...

Το μόνο που έχω συγκρατήσει με ευκολία είναι ότι γεννάω μαζί ( τοπικά και χρονικά) με την @Argyroula !!!

Ναι ναι μαζί!!! Θα είμαστε σε επικοινωνία!! :)

  • Μου αρέσει 1

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Depykal είπε:

Κοριτσια μου αυριο εχω το πρωτο μου μαθημα ανωδυνου τοκετου..μολις γυρισα απο  jumbo , πηγα να παρω αυτη τη μπαλα που κανεις ασκησεις....

Σε βρίσκω πολύ ....καλή μαθήτρια!!!! 

Αύριο να μας πεις πώς πήγε. Εγώ δεν έχω κάνει τπτ ακόμη. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alexandra P. είπε:

Σε βρίσκω πολύ ....καλή μαθήτρια!!!! 

Αύριο να μας πεις πώς πήγε. Εγώ δεν έχω κάνει τπτ ακόμη. 

Καλα μην φανταστεις κ εγω δεν θα εκανα ακομα αλλα ετυχε κ μου στειλε αυτη η γνωστη μου σημερα κ το κανονισαμε...πολυασχολη μερα αυριο..4:30  εχω το μαθημα κ στις 6:30 θα ερθει ο εκπαιδευτης για το σκυλι οποτε θα σας στειλω μετα να σας πω...

  • Μου αρέσει 4

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!μόλις τώρα ήρθαν οι γονείς μου να κρατήσουν τον μικρό για να πάμε το μεσημέρι στο ντοπλερ!καλά αποτελέσματα,καλούς υπερήχους κ καλά ντοπλερ σε όσες κοπέλες έχουν σημερα:x μετά λέμε με τον άντρα μου να το εκμεταλλευτούμε που είναι οι δικοί μου εδώ κ να πάμε για κανένα φαγητακι.θα σας στείλω μετα.

Εγώ κοριτσια δεν έχω ούτε fb ούτε Instagram.ειμαι Η άσχετη!!!αχααχαχα

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου ομορφα! Ευχομαι να κοιμηθηκατε ολες καλα! Εδω επισημα θελει μπουφανακι πλεον που οκ εχω ενα να κλεινει απο τα παλια κιλα αλλα απο κατω κοριτσια δεν χωραει τιποτα! Ουτε καν τα τεραστια παλια κολαν! μου πιεζουν την κοιλια...Νομιζω θα παρω εγκυμοσυνης κολαν σημερα online!

Καλους υπερηχους, ντοπλερ, μαθηματα τοκετου και εκπαιδευση σε σκυλακια!!!! Οσο για τη μπαλα jumbo την εχω κολλητη μου φιλη! Περιμενουμε νεα απο ολες σας κοριτσια μου! 

  • Μου αρέσει 3

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα καλημέρα κορίτσια!

@MumMaria καλό ντομπλερ κ να ευχαριστηθείς κ την εξοδο με τον σύζυγο!!

εγω χθες το μεσημέρι άρχισα να νιώθω σαν πονάκια χαμηλά κ πολλή πίεση..τα χρειάστηκα η αλήθεια είναι..δεν ήταν έντονος πόνος, αλλά δε το έλεγες κ ευχάριστο..μίλησα με τον γιατρό κ είπε ότι περιμένουμε τέτοια στην εβδομάδα που είμαι κ μου έδωσε κ κάτι σπασμολυτικα υποθετα!

το αναφέρω αν κ κάποια άλλη κοπέλα περάσει κάτι να μη τρομοκρατηθει αμέσως όπως εγώ!χαχα

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλες κορίτσια καλά ντοπλερ ,υπερηχους ,μαθήματα τοκετού ,όλα να πάνε καλά και καλά αποτελέσματα!!εμένα 3 μερες τώρα και κάτι πονάει η καρδιά μου δεν ξέρω αν φταίει και ο θυροειδης αλλά τον είχα ελέγξει ήταν οκ τώρα θα πάω πάλι αρχές Οκτωβρίου για θυροειδη να δούμε..από πονάκια έχω κ εγω χαμηλά..κ σημέρα φεύγω για Αθήνα μέχρι να γεννήσω κοριτσια!!

  • Μου αρέσει 6

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια μ!! Κ εγώ έχω κάτι πονακια χαμηλά κ κυρίως τα καταλαβαίνω όταν κοιμάμαι Μ πιανουν.. Λογικά θ έχουμε κ παραπάνω από εδώ κ πέρα!! Εμενα παντρευεται η φίλη Μ αυριο κ θ έχουμε γλεντάκι  τελικά παντρευτηκαν κ οι δυο εκτός τη κουμπαρα Μ (αυτή π με παντρεψε) π τ ανεβαλλε γτ χρόνου.. Ευχομαι καλό ΣΚ σε ολες:x

  • Μου αρέσει 5

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια!!!

Εγω παρόλη τη δροσιά χθες είχα όλο το βράδυ εξάψεις... Έβρασα ούτε στον καύσωνα τέτοιο πράγμα. Όποτε είμαι ξύπνια απ τις 7:00. Μαζί με εμένα και ο Στέλιος και γκρινιάζει... Συνεχίζουμε να ετοιμάζουμε πράγματα σήμερα..

@Sousamaki πονάκια ποτέ ποτέ έχω κι εγώ. Νομίζω είναι συνηθισμένο στη φάση   που είμαστε.

@MumMaria να περάσετε όμορφα σήμερα! Να χαρείτε το Doppler και το χρόνο σας μαζί.. Καλά αποτελέσματα!

@Despoina Mar ένα καλό γλέντι μου χει λείψει... Να το ευχαριστηθείτε!!

  • Μου αρέσει 3

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sousamaki said:

Καλημέρα καλημέρα κορίτσια!

@MumMaria καλό ντομπλερ κ να ευχαριστηθείς κ την εξοδο με τον σύζυγο!!

εγω χθες το μεσημέρι άρχισα να νιώθω σαν πονάκια χαμηλά κ πολλή πίεση..τα χρειάστηκα η αλήθεια είναι..δεν ήταν έντονος πόνος, αλλά δε το έλεγες κ ευχάριστο..μίλησα με τον γιατρό κ είπε ότι περιμένουμε τέτοια στην εβδομάδα που είμαι κ μου έδωσε κ κάτι σπασμολυτικα υποθετα!

το αναφέρω αν κ κάποια άλλη κοπέλα περάσει κάτι να μη τρομοκρατηθει αμέσως όπως εγώ!χαχα

Κοριτσι μου περαστικουλια! Ξεκινησε η μητρα μας σιγα σιγα την προετοιμασια για τη μεγαλη μερα!!! Η αληθεια ειναι οσο και ετοιμες να λεμε οτι ειμαστε για τη γεννα, ενα σοκ θα το παθουμε! 

Just now, Evitheodorou said:

καλημέρα σε όλες κορίτσια καλά ντοπλερ ,υπερηχους ,μαθήματα τοκετού ,όλα να πάνε καλά και καλά αποτελέσματα!!εμένα 3 μερες τώρα και κάτι πονάει η καρδιά μου δεν ξέρω αν φταίει και ο θυροειδης αλλά τον είχα ελέγξει ήταν οκ τώρα θα πάω πάλι αρχές Οκτωβρίου για θυροειδη να δούμε..από πονάκια έχω κ εγω χαμηλά..κ σημέρα φεύγω για Αθήνα μέχρι να γεννήσω κοριτσια!!

Ευακι μου ειχα στην αρχη της εγκυμοσυνης πονακια και ταχυκαρδια. Λογικα πιεζει η κοιλια τα οργανα και ισως δεν ειναι η καρδια αλλα κατι μυικο. Ρωτα το γιατρο σου οταν με το καλο ξαναπας! Με ρο καλο στην Αθηνα κοριτσι μου και ξεκινα η αντιστροφη μετρηση! Ο αντρουλης θα πηγαινοερχεται λογικα;

Just now, Despoina Mar said:

Καλημερα κορίτσια μ!! Κ εγώ έχω κάτι πονακια χαμηλά κ κυρίως τα καταλαβαίνω όταν κοιμάμαι Μ πιανουν.. Λογικά θ έχουμε κ παραπάνω από εδώ κ πέρα!! Εμενα παντρευεται η φίλη Μ αυριο κ θ έχουμε γλεντάκι  τελικά παντρευτηκαν κ οι δυο εκτός τη κουμπαρα Μ (αυτή π με παντρεψε) π τ ανεβαλλε γτ χρόνου.. Ευχομαι καλό ΣΚ σε ολες:x

Δεαποινακι να σου ζησει η φιλη σου και η ωρα η καλη αυριο!!! Του χρονου στης κουμπαρας θα πατε μαζι με τη μικρη που θα φοραει τα καλα της!!!!! Καλα να περασετε σημερα! Να το χαρεις! Τί θα φορεσεις στο γαμο; 

Just now, Eirini1988 said:

Καλημερα κορίτσια!!!

Εγω παρόλη τη δροσιά χθες είχα όλο το βράδυ εξάψεις... Έβρασα ούτε στον καύσωνα τέτοιο πράγμα. Όποτε είμαι ξύπνια απ τις 7:00. Μαζί με εμένα και ο Στέλιος και γκρινιάζει... Συνεχίζουμε να ετοιμάζουμε πράγματα σήμερα..

@Sousamaki πονάκια ποτέ ποτέ έχω κι εγώ. Νομίζω είναι συνηθισμένο στη φάση   που είμαστε.

@MumMaria να περάσετε όμορφα σήμερα! Να χαρείτε το Doppler και το χρόνο σας μαζί.. Καλά αποτελέσματα!

@Despoina Mar ένα καλό γλέντι μου χει λείψει... Να το ευχαριστηθείτε!!

Εξαψεις και αυτες στο παιχνιδι Ειρηνακι μου! Εγω αν και δεν εχω, επισης ξυπναω πολυ νωρις χωρις λογο. Βεβαια σημερα ξανακοιμηθηκα χιχιχι! Γκρινιαζει ο Στελιος ε; Πες του κανετε εξασκηση για τι μπεμπη χιχιχι! Καλες δουλιτσες και εσυ μην κουραστεις πολυ!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...