Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα αγαπημενες μου φιλεναδιτσες! Σας διαβασα ολες σας και θελω να σας χιλιοευχαριστησω για τις ευχες των γενεθλιων!!! Να ειστε ολες καλα κοριτσια μου και του χρονου να μας βρει ο Σεπτεμβρης με τα μωρακια μας, πλεον εμπειρες μανουλες να ταιζουμε φρουτοκρεμες χιχιχιι!

@MinakiG και @Gogo1994 χαρηκα παρα πολυ με τα νεα σας! Μα τι μωρακια ειναι αυτα υπεροχα! Το ενα ιδιος ο μπαμπας ε; Γωγουλα εσενα μοιαζει σε σενα λιγο νομιζω οσο εχεις καταλαβει! Μπραβο με τα κιλακια του ο Σταυρουλης μας!!! Ενας Κρητικαρος σωστος!!

@Argyroulaμου δεν εχω ινστα εγω δυστυχως...Αλλα ειμαι σιγουρη κανεις υπεροχη δουλεια! Περισσοτερο ζηλευω ομως που ειδες τα προσωπακια απο τα κοριτσια μας εδω! Βρε κοριτσια μου πόσο θελω να σας δω ολες!!

 

Καλως την Ευα μας με τον ΑΕΚτζη γιο! Μαζι με την @Geo81σας βλεπω στα γηπεδα!!!

Κοριτσια μου πρωτη μπαινει στον ενατο η @Eirini1988 μας μαζι με τη @Nina13 μας, μετα απο δυο μερες ειμαι εγω και μετα απο 2 μερες @MumMariaκαι @demifilol και μετα απο μια μερα @Despoina Mar, @Gogo1994και @Evitheodorou! Αν ξεχναω κατι συγγνωμη! Καποτε ειχα μνημη απιστευτη, πλεον ταλαντευεται χιχιχιχιχιχι!!

ΥΓ Πολλα συμπεθερια πανε μαζι στις ΠΗΤ κοριτσια οπως τα βλεπω!! Αντε να παντρεψουμε και τους υπολοιπους εδω στην ομαδα, δεν εχουμε και πολυ χρονο ακομη χιχιχιχιχι

Κοριτσι μου καλη επιτυχια τη Δευτερα! Ευχομαι να ακουσετε καρδουλα και να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη απο κει και περα!

Γεια σας κορίτσια!!!!

Απίστευτο που φτάσαμε εδώ... Ποσό μακρινό μου φαινόταν και ούτε που κατάλαβα ποτέ φτάσαμε στον ένατο! Από δω και πέρα θα αρχίσουν να σκάνε μύτη τα μωράκια μας και θα μιλάμε πλέον για εμπειριες τοκετού.. Με το καλό για όλες μας κορίτσια! @Υβόννη pregnancy mind... Πολλές φορές ξεχνάω μέχρι και τη σωστή λέξη όταν μιλάω :razz:

Just now, demifilol είπε:

Σωστά νομίζω τα λες υβοννη μου !!!κι ας μην έβαλες σε κάποιες το ,,,,μας από πίσω από το ονομα !!!κ είμαστε κ συμπεθερες !!!((παρε το παραπονο τωρα ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ )))για εμας θα είσαι η υβοννη μας όμως !!!!!!

κοριτσια μ εκτος απροόπτου γεννάω με προκληση σε δυο εβδομάδες !!θα κάνω την αρχή τελειομηνα !!!Αντε σιγά σιγά να αρχίσουμε !!!!!!!!να προσεχετε !!!

Τελικά απ ότι φαίνεται θα την κανείς την αρχή! Τελειομηνα όμως και προγραμματισμένα. Υπέροχα νέα μετά από τόσες δυσκολίες..  Έχω βέβαια μια ελπίδα μπας και σε πετύχω στο γένεσις..


BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα αγαπημενες μου φιλεναδιτσες! Σας διαβασα ολες σας και θελω να σας χιλιοευχαριστησω για τις ευχες των γενεθλιων!!! Να ειστε ολες καλα κοριτσια μου και του χρονου να μας βρει ο Σεπτεμβρης με τα μωρακια μας, πλεον εμπειρες μανουλες να ταιζουμε φρουτοκρεμες χιχιχιι!

@MinakiG και @Gogo1994 χαρηκα παρα πολυ με τα νεα σας! Μα τι μωρακια ειναι αυτα υπεροχα! Το ενα ιδιος ο μπαμπας ε; Γωγουλα εσενα μοιαζει σε σενα λιγο νομιζω οσο εχεις καταλαβει! Μπραβο με τα κιλακια του ο Σταυρουλης μας!!! Ενας Κρητικαρος σωστος!!

@Argyroulaμου δεν εχω ινστα εγω δυστυχως...Αλλα ειμαι σιγουρη κανεις υπεροχη δουλεια! Περισσοτερο ζηλευω ομως που ειδες τα προσωπακια απο τα κοριτσια μας εδω! Βρε κοριτσια μου πόσο θελω να σας δω ολες!!

 

Καλως την Ευα μας με τον ΑΕΚτζη γιο! Μαζι με την @Geo81σας βλεπω στα γηπεδα!!!

Κοριτσια μου πρωτη μπαινει στον ενατο η @Eirini1988 μας μαζι με τη @Nina13 μας, μετα απο δυο μερες ειμαι εγω και μετα απο 2 μερες @MumMariaκαι @demifilol και μετα απο μια μερα @Despoina Mar, @Gogo1994και @Evitheodorou! Αν ξεχναω κατι συγγνωμη! Καποτε ειχα μνημη απιστευτη, πλεον ταλαντευεται χιχιχιχιχιχι!!

ΥΓ Πολλα συμπεθερια πανε μαζι στις ΠΗΤ κοριτσια οπως τα βλεπω!! Αντε να παντρεψουμε και τους υπολοιπους εδω στην ομαδα, δεν εχουμε και πολυ χρονο ακομη χιχιχιχιχι

Κοριτσι μου καλη επιτυχια τη Δευτερα! Ευχομαι να ακουσετε καρδουλα και να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη απο κει και περα!

Είμαι πολύ τυχερή που είδα φατσουλες σου λέω!! :) και τι φατσουλες μιλάμε για κουκλιά!!! 

Εγώ το δικό μου δεν το παντρευτώ γιατί μπορεί μέχρι τελευταία στιγμή να βγει και κορίτσι μην απογοητεύσω καμία!!! :P

  • Χαχα 2

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol said:

Σωστά νομίζω τα λες υβοννη μου !!!κι ας μην έβαλες σε κάποιες το ,,,,μας από πίσω από το ονομα !!!κ είμαστε κ συμπεθερες !!!((παρε το παραπονο τωρα ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ )))για εμας θα είσαι η υβοννη μας όμως !!!!!!

κοριτσια μ εκτος απροόπτου γεννάω με προκληση σε δυο εβδομάδες !!θα κάνω την αρχή τελειομηνα !!!Αντε σιγά σιγά να αρχίσουμε !!!!!!!!να προσεχετε !!!

Δε θα κανω edit οχι και θα το αφησω ετσι να σπειρω αναστατωση στο φορουμ και εριδες χιχιχιχιχιχι!!!!!! Αν και νομιζω θα ηταν καλη αφορμη να παρεξηγηθω και να σταματησω να μιλαω αλλα αυτο δεν νομιζω οτι γινεται! Δε θα φιμωθω με τιποτα χιχιχιχ!!

Με το καλο κοριτσακι μας!!!!!!!! Φτανει η ωρα!!!! Να ειναι μαζι σου η Παναγιτσα και να πανε ολα τελεια!!! Ξεκιναμε ναι!! Ειδικα για σενα χαιρομαστε ολες παραπανω, γιατι εισαι μια μεγαλη αγωνιστρια, ξαπλα τοσο καιρο, με παιδι ηδη στο σπιτι, να μενεις εκτος σπιτιου σου και ομως παντα αισιοδοξη και να στηριξεις ολες μας με τον τροπο σου! Γι'αυτο εισαι η Δημητρουλα ΜΑΣ!!!!!! Και ας σε ξεχασα:razz: Σε ευχαριστουμε για το παραδειγμα εκτιμησης και ευγνωμοσυνης στο θαυμα της ζωης που μας εδωσε και εμας παραδειγμα!

  • Μου αρέσει 4

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Και τώρα κορίτσια θα σας ξεκινήσω το σεντόνι μου! Πήγα σήμερα στην ενδοκρινολογο-διαβητολογο! Ήταν παααρα πολύ καθησυχαστικη. Πλπολυ αναλυτική και λεπτομερεστατη σε αυτά που εξέτασε και είδε στο ιστορικό όπως και σε αυτά που μου έγραψε να κάνω. Μου είπε ότι δεν κάνω σωστή διατροφή και ότι είναι πολύ χαμηλή σε υδατάνθρακες και πρέπει να ανέβουμε γιατί το μωρό θα ήθελε να είναι πιο πάνω σε γραμμάρια και πρέπει να πάρω βάρος!!! Μου είπε συγκεκριμένα ότι ιδανικά θέλει να κλείσω με 11 και όχι όπως το πηγαίνω τώρα γιατί φαίνεται σαν να χάνω! Μου έφτιαξε με την διατροφολόγο της μια διατροφή. Εννοείται ότι δεν γλιτώνω τις μετρήσεις για 15 μέρες μετά από κάθε γεύμα. Αλλά μου είπαν ότι δνε πρόκειται να πεινάω για κανένα λόγο από δω και πέρα. Και ότι θα μιλήσει η ίδια με τον γιατρό μου να του εξηγήσει τι και πως και ότι εε εντάξει είναι λίγο αυστηρουλης( Λιγοοοο????). Το βασικό πρόβλημα στην παρούσα φάση είναι όταν πέφτει το ζάχαρο και όχι όταν ανεβαίνει και οφείλεται στην διατροφή μου που είναι λάθος φτιαγμένη για τις ανάγκες μου. Αυτά μου είπε. Βέβαια με κάθε επιφύλαξη για το τι θα δείξουν οι μετρήσεις. Ηρέμησα πολύ κοριτσια! Καθόλου δεν γουστάρω που πλήρωσα λεφτά και θα πληρώσω κι άλλα και θα κάνω κι άλλες εξετάσεις αλλά τουλάχιστον ηρέμησα! 

  • Μου αρέσει 7

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

@demifilol με το καλο κοριτσι μου το μωρακι σου...

@Υβόννη κ εγω ρε γαμωτο θελω πολυ να σας δω..

Λοιπον για οποια θελει κ εχει social το facebook μου ειναι Iakovos Despoina κ το insta vakisdepi

@Argyroula τουλαχιστον ηρεμησες κοπελα μου...

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Eirini1988 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!!!

Απίστευτο που φτάσαμε εδώ... Ποσό μακρινό μου φαινόταν και ούτε που κατάλαβα ποτέ φτάσαμε στον ένατο! Από δω και πέρα θα αρχίσουν να σκάνε μύτη τα μωράκια μας και θα μιλάμε πλέον για εμπειριες τοκετού.. Με το καλό για όλες μας κορίτσια! @Υβόννη pregnancy mind... Πολλές φορές ξεχνάω μέχρι και τη σωστή λέξη όταν μιλάω :razz:

Τελικά απ ότι φαίνεται θα την κανείς την αρχή! Τελειομηνα όμως και προγραμματισμένα. Υπέροχα νέα μετά από τόσες δυσκολίες..  Έχω βέβαια μια ελπίδα μπας και σε πετύχω στο γένεσις..

Φαντάζεσαι Ειρηνη μου ;;ν είμαστε και στο ίδιο δωμάτιο ;;;;;τι ωραίαααα !!!!


i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Depykal είπε:

@demifilol με το καλο κοριτσι μου το μωρακι σου...

@Υβόννη κ εγω ρε γαμωτο θελω πολυ να σας δω..

Λοιπον για οποια θελει κ εχει social το facebook μου ειναι Iakovos Despoina κ το insta vakisdepi

@Argyroula τουλαχιστον ηρεμησες κοπελα μου...

Υπέροχη ιδέα να καταφέρουμε να δούμε η μια την άλλη! Μέχρι στιγμής απλά φαντάζομαι πρόσωπα... Δεσποινακι σε βρήκα νομίζω.  Τα δικά μου social είναι Eirini Tzoka στο fb και eirinitzoka στο insta. Θα χαρώ πολύ να σας δω!!! @Argyroula ψάχνω το μνμ που έγραψες το προφίλ σου... Και χαίρομαι πολύ που βρήκες την αιτία όλης της ταλαιπωρίας και ηρέμησες..

Just now, demifilol είπε:

Φαντάζεσαι Ειρηνη μου ;;ν είμαστε και στο ίδιο δωμάτιο ;;;;;τι ωραίαααα !!!!

Ε ναι... Θα είμαστε που θα είμαστε μόνες τλχστον να έχουμε παρέα η μια την άλλη..

  • Μου αρέσει 2

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eirini1988 είπε:

Υπέροχη ιδέα να καταφέρουμε να δούμε η μια την άλλη! Μέχρι στιγμής απλά φαντάζομαι πρόσωπα... Δεσποινακι σε βρήκα νομίζω.  Τα δικά μου social είναι Eirini Tzoka στο fb και eirinitzoka στο insta. Θα χαρώ πολύ να σας δω!!! @Argyroula ψάχνω το μνμ που έγραψες το προφίλ σου... Και χαίρομαι πολύ που βρήκες την αιτία όλης της ταλαιπωρίας και ηρέμησες..

Ε ναι... Θα είμαστε που θα είμαστε μόνες τλχστον να έχουμε παρέα η μια την άλλη..

Καλε τι ωραια βαψιματα κανεις...

  • Ευχαριστώ 1

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Depykal είπε:

Καλε τι ωραια βαψιματα κανεις...

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Το αγαπούσα από μικρή πολύ και τελειώνοντας τις σπουδές μου στο παιδαγωγικό ασχολήθηκα και το έκανα επάγγελμα..

  • Μου αρέσει 2

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Δε θα κανω edit οχι και θα το αφησω ετσι να σπειρω αναστατωση στο φορουμ και εριδες χιχιχιχιχιχι!!!!!! Αν και νομιζω θα ηταν καλη αφορμη να παρεξηγηθω και να σταματησω να μιλαω αλλα αυτο δεν νομιζω οτι γινεται! Δε θα φιμωθω με τιποτα χιχιχιχ!!

Με το καλο κοριτσακι μας!!!!!!!! Φτανει η ωρα!!!! Να ειναι μαζι σου η Παναγιτσα και να πανε ολα τελεια!!! Ξεκιναμε ναι!! Ειδικα για σενα χαιρομαστε ολες παραπανω, γιατι εισαι μια μεγαλη αγωνιστρια, ξαπλα τοσο καιρο, με παιδι ηδη στο σπιτι, να μενεις εκτος σπιτιου σου και ομως παντα αισιοδοξη και να στηριξεις ολες μας με τον τροπο σου! Γι'αυτο εισαι η Δημητρουλα ΜΑΣ!!!!!! Και ας σε ξεχασα:razz: Σε ευχαριστουμε για το παραδειγμα εκτιμησης και ευγνωμοσυνης στο θαυμα της ζωης που μας εδωσε και εμας παραδειγμα!

Έλα κοπέλαρα μου γλυκιά σε πειράζω!!!σε όλες μας μιλάς πάντοτε γλυκά  και το στομα σου στάζει μέλι!!!!Εάν Δ είχαμε κ εσένα ,,,να μιλάς ,,,θα ήταν άδεια η ομαδούλα μας !!!

  • Μου αρέσει 2

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, MumMaria είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!τι κάνετε;;εμείς φάγαμ φρουτοκρεμα κ τώρα παίζουμε στο χαλί (που ποτέ δεν σηκώσαμε φέτος),πιο αργά θα μαγειρέψουμε κ μετά το μεσημέρι θα κατέβω κέντρο για δουλειά μέχρι το βραδάκι.στο ενδιάμεσο κενό θα πάω κ κομμωτήριο.αντε να σουλουπωσω κ αυτό το μαλλί γιατί τα λευκά πλέον κάνουν πάρτυ!:evil: αύριο έχω ντοπλερ κ ανυπομονώ..μόνη μου πάλι βεβαια ,γιατί δεν επιτρέπεται ο σύζυγος αλλά δεν πειράζει.

Καλα αποτελέσματα κορίτσι Ιιιι.. Να πανε ολα καλα!!! 

1 ώρα πρίν, Marilou77 είπε:

Καλημέρα! Μαζι έχουμε ντοπλερ κοπελια χαχαχαχαχα, γιατι δεν επιτρέπεται ρε συ, εμενα ερχεται κανονικα, κ δεν ειμαστε κ σαν την Αθήνα, τον σβηνουμε τον κορονοιο. Καλο μαλλι κοριτσι μου, κ αυριο με το καλο να δουμε τα μωρουλια μας!!!

Θα πανε κοριτσι μου!!! Μπορει να εγινε αργα η σύλληψη, μεχρι τωρα ολα καλα παντως!!!!

Καλα αποτελέσματα να πανε ολα σουπερ και να δείτε τα κουκλακια σας!!! 

πρίν από 35 λεπτά , Depykal είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου....

Καλα ντοπλερ σημερα...

Εγω τωρα κανονιζω με μια γνωστη μου μαια να ερθει να μου κανει μαθηματα...ουφ παει κ αυτο το αγχος...

Με το καλό τα μαθήματα και κράτα σημειώσεις.... :wink:

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα αγαπημενες μου φιλεναδιτσες! Σας διαβασα ολες σας και θελω να σας χιλιοευχαριστησω για τις ευχες των γενεθλιων!!! Να ειστε ολες καλα κοριτσια μου και του χρονου να μας βρει ο Σεπτεμβρης με τα μωρακια μας, πλεον εμπειρες μανουλες να ταιζουμε φρουτοκρεμες χιχιχιι!

@MinakiG και @Gogo1994 χαρηκα παρα πολυ με τα νεα σας! Μα τι μωρακια ειναι αυτα υπεροχα! Το ενα ιδιος ο μπαμπας ε; Γωγουλα εσενα μοιαζει σε σενα λιγο νομιζω οσο εχεις καταλαβει! Μπραβο με τα κιλακια του ο Σταυρουλης μας!!! Ενας Κρητικαρος σωστος!!

@Argyroulaμου δεν εχω ινστα εγω δυστυχως...Αλλα ειμαι σιγουρη κανεις υπεροχη δουλεια! Περισσοτερο ζηλευω ομως που ειδες τα προσωπακια απο τα κοριτσια μας εδω! Βρε κοριτσια μου πόσο θελω να σας δω ολες!!

 

Καλως την Ευα μας με τον ΑΕΚτζη γιο! Μαζι με την @Geo81σας βλεπω στα γηπεδα!!!

Κοριτσια μου πρωτη μπαινει στον ενατο η @Eirini1988 μας μαζι με τη @Nina13 μας, μετα απο δυο μερες ειμαι εγω και μετα απο 2 μερες @MumMariaκαι @demifilol και μετα απο μια μερα @Despoina Mar, @Gogo1994και @Evitheodorou! Αν ξεχναω κατι συγγνωμη! Καποτε ειχα μνημη απιστευτη, πλεον ταλαντευεται χιχιχιχιχιχι!!

ΥΓ Πολλα συμπεθερια πανε μαζι στις ΠΗΤ κοριτσια οπως τα βλεπω!! Αντε να παντρεψουμε και τους υπολοιπους εδω στην ομαδα, δεν εχουμε και πολυ χρονο ακομη χιχιχιχιχι

Κοριτσι μου καλη επιτυχια τη Δευτερα! Ευχομαι να ακουσετε καρδουλα και να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη απο κει και περα!

Ποπο μπαίνουμε στον μήνα μας... Εγώ νιώθω σαν να εχω μπει ήδη.. Καθώς μέχρι 20 Οκτώβρη θεωρώ θα γεννήσω με καισαρική... Ο θεος βοηθός!!!! 

Just now, demifilol είπε:

Σωστά νομίζω τα λες υβοννη μου !!!κι ας μην έβαλες σε κάποιες το ,,,,μας από πίσω από το ονομα !!!κ είμαστε κ συμπεθερες !!!((παρε το παραπονο τωρα ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ )))για εμας θα είσαι η υβοννη μας όμως !!!!!!

κοριτσια μ εκτος απροόπτου γεννάω με προκληση σε δυο εβδομάδες !!θα κάνω την αρχή τελειομηνα !!!Αντε σιγά σιγά να αρχίσουμε !!!!!!!!να προσεχετε !!!

Αντε με το καλό αγωνίστρια και να πανε ολα καλα ευχομαι μέσα από την καρδιά μου!!! 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Depykal είπε:

@demifilol με το καλο κοριτσι μου το μωρακι σου...

@Υβόννη κ εγω ρε γαμωτο θελω πολυ να σας δω..

Λοιπον για οποια θελει κ εχει social το facebook μου ειναι Iakovos Despoina κ το insta vakisdepi

@Argyroula τουλαχιστον ηρεμησες κοπελα μου...

Μολις σου εστειλα αιτημα στο ινστα,μην παραξενευτεις με το ονομα,εγω ειμαι :)

  • Μου αρέσει 2

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Depykal είπε:

@demifilol με το καλο κοριτσι μου το μωρακι σου...

@Υβόννη κ εγω ρε γαμωτο θελω πολυ να σας δω..

Λοιπον για οποια θελει κ εχει social το facebook μου ειναι Iakovos Despoina κ το insta vakisdepi

@Argyroula τουλαχιστον ηρεμησες κοπελα μου...

Ουου σε έκανα αντ και στα δυο χαχα

Κορίτσια εγώ ειμαι  Despoina Maroufidou στ φβ κ στ ινστα despoinamarouf:x 

Μπορουμε ν κάνουμε κ ομάδα στο viber

Just now, Argyroula είπε:

Και τώρα κορίτσια θα σας ξεκινήσω το σεντόνι μου! Πήγα σήμερα στην ενδοκρινολογο-διαβητολογο! Ήταν παααρα πολύ καθησυχαστικη. Πλπολυ αναλυτική και λεπτομερεστατη σε αυτά που εξέτασε και είδε στο ιστορικό όπως και σε αυτά που μου έγραψε να κάνω. Μου είπε ότι δεν κάνω σωστή διατροφή και ότι είναι πολύ χαμηλή σε υδατάνθρακες και πρέπει να ανέβουμε γιατί το μωρό θα ήθελε να είναι πιο πάνω σε γραμμάρια και πρέπει να πάρω βάρος!!! Μου είπε συγκεκριμένα ότι ιδανικά θέλει να κλείσω με 11 και όχι όπως το πηγαίνω τώρα γιατί φαίνεται σαν να χάνω! Μου έφτιαξε με την διατροφολόγο της μια διατροφή. Εννοείται ότι δεν γλιτώνω τις μετρήσεις για 15 μέρες μετά από κάθε γεύμα. Αλλά μου είπαν ότι δνε πρόκειται να πεινάω για κανένα λόγο από δω και πέρα. Και ότι θα μιλήσει η ίδια με τον γιατρό μου να του εξηγήσει τι και πως και ότι εε εντάξει είναι λίγο αυστηρουλης( Λιγοοοο????). Το βασικό πρόβλημα στην παρούσα φάση είναι όταν πέφτει το ζάχαρο και όχι όταν ανεβαίνει και οφείλεται στην διατροφή μου που είναι λάθος φτιαγμένη για τις ανάγκες μου. Αυτά μου είπε. Βέβαια με κάθε επιφύλαξη για το τι θα δείξουν οι μετρήσεις. Ηρέμησα πολύ κοριτσια! Καθόλου δεν γουστάρω που πλήρωσα λεφτά και θα πληρώσω κι άλλα και θα κάνω κι άλλες εξετάσεις αλλά τουλάχιστον ηρέμησα! 

Κοπελα Μ χαίρομαι π ηρεμησες τελικά ευχομαι ν πάνε όλα καλά!! 

Καλε τι κουκλες π είστε όλες.. Η ομάδα μας τελικά είναι πολυ τοπ χαχα

  • Μου αρέσει 6

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Μολις σου εστειλα αιτημα στο ινστα,μην παραξενευτεις με το ονομα,εγω ειμαι :)

Ελα μωρη ΑΕΚΑΡΑ....κ εγω αεκ απο μικρη αλλα ο αντρας μου δεν ασχολειται...εννοειται κ ο μπεμπης θα γινει αεκ....

@Despoina Mar ναι αμε, πως γινεται;;θα μιλαμε με βιντεοκληση ολες με τα μωρα αγκαλια καποια στιγμη...χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Depykal είπε:

Ελα μωρη ΑΕΚΑΡΑ....κ εγω αεκ απο μικρη αλλα ο αντρας μου δεν ασχολειται...εννοειται κ ο μπεμπης θα γινει αεκ....

@Despoina Mar ναι αμε, πως γινεται;;θα μιλαμε με βιντεοκληση ολες με τα μωρα αγκαλια καποια στιγμη...χαχαχαχα

Αντεεε και εσυ!!!Θα πηγαινουμε τους μπεμπηδες Αγια Σοφια χαχα!τρελο γκρουπακι λεμε :D

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...